Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 02:15:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1668806 krát)
Amy
Host
Odpověď #1515 kdy: Srpen 06, 2009, 04:13:19 pm

A co se tyce toho hlaseni od spravce tak se na to podivej s nadhledem. RP hraci povazuji hlaseni spravce za OOC, ostatni i s panem Neusem to povazuji za RP. Jelikoz se k nazoru ze to je RP priklonil i sam velky pan Neus tak je jasny ze tohle ma hodne daleko od RP serveru

Astere, uvědomuješ si že tímhle urážíš neuse a celou jeho práci? Jestli ti forum vadí, tak na něj nechoď, všechno má svoje meze.
Amy.
Zaznamenáno
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #1516 kdy: Srpen 06, 2009, 04:13:35 pm

velky pan Neus
Mas pravdu. Neus je velky pan s velkym P. Co sa tyka svojich schopnosti ako programatora, hraca, cloveka . Smích
Zaznamenáno

Thorwulf
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1517 kdy: Srpen 06, 2009, 04:20:45 pm

Astere Amy má pravdu, i chování naprostého spamera jako jsi ty má mít určité meze.
A navážení a urážení tvůrce světa to už je příliš...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #1518 kdy: Srpen 06, 2009, 04:23:14 pm

Kopni ho,kousni ho,skrabni ho.. pust mu krev ! Vyzente ho  Smích
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1519 kdy: Srpen 06, 2009, 04:24:16 pm

velky pan Neus
Mas pravdu. Neus je velky pan s velkym P. Co sa tyka svojich schopnosti ako programatora, hraca, cloveka . Smích

Hej, teraz si to trafil. Som rovnakeho nazoru ze pan Neus je pan s velkym "p", co sa tyka programatora (skriptov) hraca a cloveka - vsetka cest ze popri praci, zene, detom atd. sa venoval naskriptovaniu K2. Ale co sa tyka jeho nazorov na RP je pan s malym "p", pretoze vsetko vidi moc technicky (skriptovo a systemovo) V ziadnom pripade sa teda nejedna o RP server ale o tzv. relax RP server, kde is kazdy robi co chce a jak chce.
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1520 kdy: Srpen 06, 2009, 04:26:17 pm

Astere Amy má pravdu, i chování naprostého spamera jako jsi ty má mít určité meze.
A navážení a urážení tvůrce světa to už je příliš...

a jak jsem ho urazil ? Velky pan Neus je urazka ? Me tu v tom pripade urazila hlaska ze jsem Forum Trol. Mam se verejne omluvit nebo co ?
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #1521 kdy: Srpen 06, 2009, 04:32:06 pm

Teda ta nova varka stoji za to  Smích
Co to tu hažete za odpad?
Neco toxickeho..?
Pozor at se nekomu nezvedne žaludek.. Mrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1522 kdy: Srpen 06, 2009, 05:37:13 pm

Nejde sa prihlasit len mne?
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1523 kdy: Srpen 06, 2009, 05:42:12 pm

Nejde sa prihlasit len mne?

Myslim ze sa nieco pokazilo nielen tebe  Mrknutí
Zaznamenáno

Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1524 kdy: Srpen 06, 2009, 05:45:12 pm

Jo mě se taky nejde přihlásit. Inak astere hlášení od správce je IC je to správce uzemí na něj dou všechny stížnosti kdyš přijde bulva aa začne vraždi prodavače asi prvně zajidou za ním on povolá ochranku atd a pak o tom dá vědět svým pánům jedina nevyhoda tu je že systemově nejde zjistit zda utočil sumon přítelíček nebo čistě hráč. Ono v tom připadě měli dotyční vudci uzemí  se poptat telem jak to bylo aby nedošlo k nedorozuměním.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #1525 kdy: Srpen 06, 2009, 05:48:45 pm

To bude asi tim ze server nejde ?
Zaznamenáno

Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1526 kdy: Srpen 06, 2009, 05:51:33 pm

Nějakej dick co nechce přijít o xp ho zhazuje Neřeknu nic
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1527 kdy: Srpen 06, 2009, 05:56:46 pm

Nějakej dick co nechce přijít o xp ho zhazuje Neřeknu nic
Ou nebyla narážka na mě?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1528 kdy: Srpen 06, 2009, 06:02:00 pm

Nějakej dick co nechce přijít o xp ho zhazuje Neřeknu nic
Otázka je jestli ví taky jak zhodit server...., protože to moc lidí neví...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1529 kdy: Srpen 06, 2009, 06:03:07 pm

Jo mě se taky nejde přihlásit. Inak astere hlášení od správce je IC je to správce uzemí na něj dou všechny stížnosti kdyš přijde bulva aa začne vraždi prodavače asi prvně zajidou za ním on povolá ochranku atd a pak o tom dá vědět svým pánům jedina nevyhoda tu je že systemově nejde zjistit zda utočil sumon přítelíček nebo čistě hráč. Ono v tom připadě měli dotyční vudci uzemí  se poptat telem jak to bylo aby nedošlo k nedorozuměním.

Jasně, pokud někdo napadne obchodníka ve městě, je jasné, že ho vidí desítky lidí. A jak říká Neus, asi se najde někdo,kdo ho popíše a muze se přistoupit k nějakému dalšímu IC jednání. Ale vem si prostě, jak jsem se u PC tvářil, kdyz na mě vybafla Amy s tím, že je na mě několik hlášení o tom, jak vraždím její zaměstnance (obchodníky). Takže jsem reagoval tím,že nemám tušení o co jde (protože to vždy byla vyvolaná bulva, unelador byl několik lokací mimo), takze nema nikdo IC šajn o tom, že za tím stojí Unelador). Načež mě Amy málem napadla. Dost nelibě jsem na to reagoval tellem.

Pokud by to bylo udělané tak, že je v hlaseni zprava o útoku + jmeno útočníka a to přesně (bud jméno postavy, pokud se aktivně účastnila útoku.. nebo příšery, která napadla), nikdo by nic neměl nic proti a pak ano, je to IC hlášení a hotovo, hrajeme dál. Pokud ale je útok připsán osobě, která za útokem nestojí, tak to prostě brát jako IC hlášení nemůžeme. V takovém případě musíme přeci postupovat tak, že mam jen hlášení o nějakém útoku na obchodníky a začít podle toho IC jednat (pátrat, zajistovat obranu atd). Já si vážně připadám už trapný ale nedá mi to. Tady je to prostě normální chování jak ze strany vedení tak ze strany hráčů.

Příklad. 1, vendelín napadne strážného u orků..ano strážní asi podali zprávu o napadení - jediné, co mohlo ovšem v popisu stát je, že se jednalo o gnoma, jelikož byl dotyčný zahalený v mocné magii (odpor ovšem dostane jen Vendelín)
2, zabiju strážné (RKK) dole v podtemnu... opět se děje to samé. Jak mne mohl někdo popsat? Útočník byl efl, či hubený člověk celý zahalený v magii. Jelikož to bylo v podtemnu, tak s největší pravděpodobností se jedná o drowa. Ano, z toho všichni usoudili, ze to byl Unelador.
3, vyvolana bulva zabije obchodnika a je zabita/odvolana.. majitel neni vubec v dané lokaci ani poblíž. Je předání zpráva o útoku, ve které stojí, že pachatelem byla nikoliv nějaká bulva ale Unelador.

Vážně, nezlobte se. Dokud to bude takto, tak to prostě nejde. Vážně ne.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Stran: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS