Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 06, 2024, 06:57:38 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072296 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5235 kdy: Listopad 29, 2011, 09:46:26 am

...
Jak to, že má vzádu v domku zařízenou dílnu - ponky a je to zakázané?
...
ta dilna me taky zajima a taky me zajima ten zvlastni majitel domu typu "rodina"
nevim z jakeho IC duvodu tahle skupinka hracu dostala takove vysady... ze zkusenosti z predchozich behu sveta vim, ze to nikdy nedelalo dobrotu a tak jsem se tomu chtel uz navzdy vyhnout

pred par mesici jsem se na to ptal a nedostal jsem zadnou rozumnou odpoved (ted uz jsem rezignoval)
... odpoved: preci si nebudu s dalsima postavama shanet vsechno znovu, neni moc dobra
jestli se to nejak vyresi budu jen rad
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #5236 kdy: Listopad 29, 2011, 09:55:13 am

Pravidla hovoří jasně.

Nemovitosti (domy, ulice, ...)
Majitel nebo pronajímatel (postava, spolek nebo církev) nemovitosti si může nemovitost libovolně vybavit nábytkem (např. vybavení dílny, truhly, stoly, ...). V případě domu může určit jestli bude volně přístupný.

Takže je úplně jedno, jak kdo má zařízeno, takhle si to napsal na hlavní stránku. Změň to.  Mrknutí
Jinými slovy, ty se mě líbíš tak dělej co chceš. Ty nelíbíš, sorry, takový je tady systém. Jestli se to i hráči - zloději líbí, je to jeho volba, ale neměl by brečet nad počtem hráčů na serveru.
A má ten domek fakt pěkný to se musí nechat. I ten vedle, jak rozdává zadarmo, je hezky vkusně zařízený. Chodím se tam často dívat, něco mě tam přímo magicky přitahuje.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5237 kdy: Listopad 29, 2011, 10:27:07 am

to co citujes nejsou pravidla, ale seznam "moznosti"

jinak na zalozeni dilny je potreba "papir", ktery muze dat jen DM (nebo mocna PC rizena DM)
na zalozeni spolku je potreba to same
nevim proc zrovna tady je vyjimka... Co???

proc je vznik dilny a spolku omezeny? to je snadny
spolky... muzou vznikat jen, kdyz maji nejaky dulezity IC poslani, jasny program a budou tvorit nejaky dej... uz zadne nic nerikajici a nic neprinasejici tlupy, budou jen velke a jasne urcene spolky, ktere jsou otevrene vsem hracum
dilny v domech... existuji verejne dilny, cilem je mit pracujiciho remeslnika na verejnem miste, aby byl sehnatelny nahodnym setkanim... stav kdyz hraje "hromada" hracu, ale kazdy je zasity v dome a nikdy nikdo nevyleze a nepotka se s jinou postavou je k nicemu

---

edit:

takze jak to vidim ja, tak:
- porusenim "normalniho" stavu sveta neni to, ze nekdo nekoho vykrade, to muze udelat kdokoliv, kdyz bude nest pripadne IC nasledky (OOC vyhrozovani nebo OOC ziskane dukazy jsou k nicemu)
... zlodej IC riskuje chyceni majitelem (uz se stalo ze majitel i zlodej byli v dome spolecne Úsměv, proste zlodej byl sikovnejsi) a nebo NPC strazemi
... okradeny se muze branit neskladovanim hromad nesmyslu, obchodovanim, placenym vypalneho (tenhle dum dostal nabidku na "ochranu" jako jeden z prvnich), atd. atd.
proste vsichni jsou na tom stejne
- poruseni normalniho stavu sveta je, kdyz 2 hraci maji povolenu soukromou dilnu a spolecny dum... nikdy jsem se nedozvedel proc, zadne dalsi nechci a tohle bych rad zrusil

Poslední změna: Listopad 29, 2011, 10:46:46 am od Neus Zaznamenáno
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #5238 kdy: Listopad 29, 2011, 11:19:33 am

No kradení a zabíjení jsou vždycky trošku delikátní záležitosti a je samozřejmě jednoduché se okradenému smát a říkat mu, ať to bere v pohodě a ať si příště dá větší pozor. Ono většinou nasbírat materiál zabere nějaký čas (navíc toho asi není nikdy dost) a ne každý je ochoten tohle přejít s úsměvem a bez povšimnutí. Samozřejmě můžeme udělat vyšetřování, může to být i zábava, ale pochybuji, že Kinkina usvědčíme  Úsměv
 
Ten upgrade zámku by jistě nebyl k zahozeni a pamatuji se, že na AU (MUD) jsme si mohli k domku připlatit stráže, kteří se dále mohly za peníze vylepšovat - a nebyly to žádný ořezávátka  Úsměv Co to zavést i tady? Pokud to bude příliš náročné, pak by se to taky mohlo udělat nesystémově, tedy že by zloděj poprosil DM a jen za DM asistence by mohlo dojít ke vloupání (pokud by nebyl majitel) – nemyslím, že by proti tomu Kinkin něco měl  Úsměv DM by se postaral o jistou férovost, například by přidal možné svědky (nebo pouliční stráže), které by zloděj musel odlákat, do domku by mohl spawnout strážného, kterého by si majitel doku „najmul“ a podobně.

A není náhodou kradení nějak omezeno? Nemůžeme přece chtít, aby zloděj vyluxoval někomu domek nebo inventář jen tak… inventář má jako ochranu alespoň spot check, dům ale kromě zámku, který nemohu nijak ovlivnit, nemá nic.
Poslední změna: Listopad 29, 2011, 11:38:27 am od Tropmor Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5239 kdy: Listopad 29, 2011, 11:41:59 am

No kradení a zabíjení jsou vždycky trošku delikátní záležitosti a je samozřejmě jednoduché se okradenému smát a říkat mu, ať to bere v pohodě a ať si příště dá větší pozor. Ono většinou nasbírat materiál zabere nějaký čas (navíc toho asi není nikdy dost) a ne každý je ochoten tohle přejít s úsměvem a bez povšimnutí. Samozřejmě můžeme udělat vyšetřování, může to být i zábava, ale pochybuji, že Kinkina usvědčíme  Úsměv
 
Ten upgrade zámku by jistě nebyl k zahozeni a pamatuji se, že na AU (MUD) jsme si mohli k domku připlatit stráže, kteří se dále mohly za peníze vylepšovat - a nebyly to žádný ořezávátka  Úsměv Co to zavést i tady? Pokud to bude příliš náročné, pak by se to taky mohlo udělat nesystémově, tedy že by zloděj poprosil DM a jen za DM asistence by došlo ke vloupání (pokud by nebyl majitel) – nemyslím, že by proti tomu Kinkin něco měl :-) DM by se postaral o jistou férovost, například by přidal možné svědky (nebo pouliční stráže), které by zloděj musel odlákat, do domku by mohl spawnout strážného, kterého by si majitel doku „najmul“ a podobně.

A není náhodou kradení nějak omezeno? Nemůžeme přece chtít, aby zloděj vyluxoval někomu domek nebo inventář jen tak… inventář má jako ochranu alespoň spot check, dům ale kromě zámku, který nemohu nijak ovlivnit, nemá nic.

i v nepritomnosti majitele (stejne by rozumny zlodej pockal az majitel z domu odbehne a pripadne by si i overil ze jde i nekam mimo mesto, nez vleze do domu)
musi zlodej "bojovat" s DC zamku (to casem neni problem), se vsimavosti NPC v dome (tovarysi, prodavaci... to casem taky neni problem), se vsimavosti (spis naslouchanim) NPC strazi venku (cim lepsi straze ve meste tim narocnejsi kradeni)
a hlavne cim dele je zlodej na lupu a cim vic "rozruchu" udela tim vic roste sance na jeho odhaleni, takze nenapadne nikdy nejde pobrat cely dum najednou (i kdyz je to mistr sveho remesla)
jak je zlodej odhalen nebo se dum stane podezdrelym, je vyhlasen poplach, na ktery reaguji NPC straze, jsou na nej upozorneni i PC straze... ted z hlavy nereknu jestli i spojenci strazi (a to jsou ted vsichni co se zapojuji do globalniho deje)

takze jeste dalsi moznost jak se branit je nezit "solo", ale zapojovat se do okolniho deni, podporovat krale jeho armadu (preci vas chrani), obchodovat (platit dane), tim umoznit krali mit lepsi vojaky, atd.
no a ti kterym zalezi na bezpecnosti ve meste opravdu hodne se klidne muzou stat i PC strazniky...
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5240 kdy: Listopad 29, 2011, 11:55:07 am

Koukam frajer Nani mě má celýho přečtenýho. Možná by sis ty svoje předsudky mohl nechat pro sebe a neurážet. A můj barák, že skladiště? To, že tam jsou na všechno připravený bedny neznamená, že v nich něco je. Většina z nich jsou prázdné. Vybral si tam úplně všechno kromě železa a stříbra, takže tam bylo jen to, co si tady sám popsal, že si ukrad - a to sou teda vážně syslící zásoby na několik let Smích Dál se mi taky líbilo, jak mi hned soukáš do huby, co všechno bych ti udělal, kdybys s tim nepřestal... taky komický... ty "prográmky" mě pobavili asi nejvíc. Normálně, jako každej nas***nej člověk, jsem ti řekl, aby si s tim přestal... mam na to založit topic, ve kterym tě prosim, nebo co? A pokud bys s tim nepřestal, tak by to nedopadlo jako msta tobě, ale jako změna stylu hry. Protože jednoduše řečeno by mě to nebavilo hrát, takže bych musel přejít na něco, co by tímto nemohlo trpět... ergo na zloděje. A že bych s nim vykrádal i tvůj dům, to už je takový jakože mimochodem, protože bych samozřejmě lezl do všech co bych potkal...

Ale hlavně to byla otázka na Neuse, jak to s tim vykrádánim bude... jestl se to nějakym způsobem upravý, nebo jestli účel světí prostředky.... jen abych věděl.

edit: jo a ještě ad postavy,... nemam jich 8, mam 3
Poslední změna: Listopad 29, 2011, 12:04:17 pm od alchymista Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5241 kdy: Listopad 29, 2011, 12:03:36 pm

...
Jak to, že má vzádu v domku zařízenou dílnu - ponky a je to zakázané?
...
ta dilna me taky zajima a taky me zajima ten zvlastni majitel domu typu "rodina"
nevim z jakeho IC duvodu tahle skupinka hracu dostala takove vysady... ze zkusenosti z predchozich behu sveta vim, ze to nikdy nedelalo dobrotu a tak jsem se tomu chtel uz navzdy vyhnout

pred par mesici jsem se na to ptal a nedostal jsem zadnou rozumnou odpoved (ted uz jsem rezignoval)
... odpoved: preci si nebudu s dalsima postavama shanet vsechno znovu, neni moc dobra
jestli se to nejak vyresi budu jen rad

to nevim od koho si dostal tuhle krátkou stručnou odpověď, ale vim, že ten ponk stojí Tanyu 3k/týdně a spolek o kterym mluvíš je už stejně tatam, protože jsem dostal nařízeno, že si ostatní postavy musí koupit svoje vlastní domy (spolek byl vytvořenej, jen aby se tam technicky mohli dostat... klíček stál pro každou další postavu 10k a ještě byl nějakej poplatek za provozování živnosti jako kovářství, už si to nepamatuju, IC s Palivcem to Tanya řešila)
dostal jsem nápad a IC jsem se na to Palivce zeptal, já fakt nevim co na to mam říct... asi nezáviďte
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5242 kdy: Listopad 29, 2011, 12:42:39 pm

 Smích Smích Smích ee omluvil sem se dost jasne " i když mi to připadá trapné, ale slušnost mi to káže " .  Vyhrožoval si? Vyhrožoval....tak co.. a jak chceš být zlý ve  ...HŘE...?  Škleb Škleb Škleb.... Nevěděl sem, že máš spolek s 1 PC, ale budiž. Jo a s tím IC...že by ses nějak zapojoval?  Smích

Je pravdou, že druidka byla sama taky, ale už jsou v církvi  3PC, zatím. A IC myslím zatím bez problémů

Tady můžu hrát klidně sám, nevadí mi to. Vzkaz pro Cendaa....a určitě nad lidma, typu přijdu - odejdu nikdo brečet nebude, aspoň ja ne. Jak to napsal Hybridus, nepodsouvat někomu  neco, co nedělá. Jinak postavu neznám, nevím o koho jde.

Prý všechno jsi vybral...toto...a ...hento....hahaha.....nekolika let zásoby....padám na zem...Cendaa myslel asi Tebe aby jsi nebrečel - jako se NEPŘEDVÁDĚL.
Prosím Tě nepřetvaruj se...opakuji za material jsem dostal "jen" 28 měšců zlata, tak nevykladej co jsi tam všechno měl a co ne.
Aj bych Ti je vrátil, kdybys mi neposílal výhružné maily.

Je nás tady pár a poklady pořad prázdne....kdopak má ty stotisíce na učtech. Jen škoda, že zlodej nemůže vykrást přímo zlatáky hrače...to by se provalilo věcí vid?

Jinak jak mi říkal Jáchym, jsou servery kde je krást zakázané a jinde jen přiměřeně. a TED SE VSICHNI CO JE SERVER " NEZAJÍMÁ" a chodí se koukat na forko inkognito hahaha - SESYPOU a budou vykládat moudrosti. Představte jsi, že i tohle sem za ty 4 měsíce, co jsem tady zjistil.

Jo, a tak mi konečně vysvětlete, JAK TO, že věděl, že jsem to ja a psal mi na mail? A Vy chcete po "někom", aby změnil hlavní stránku  Škleb Škleb Škleb.

A nakonec jediný příspěvek "normalní" napsal Tropmor, připojuji se - Dát třeba tu funkci hlídače henchmenům - pomocníkům. Stejně jsou ve hře a aspoń, by si je PC mohli "nechávat doma". Kolikrat se mne na to hráči ptali, jak si je můžou "odložit" ted zatím nijak - jenom zůstat hlídat na místě - na okraji lokace max.. Ale co napsal Tropmor - toby šlo.



Poslední změna: Listopad 29, 2011, 01:12:13 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5243 kdy: Listopad 29, 2011, 01:07:28 pm

Do IC se nezapojuju od té doby, co jsem pochopil, že je pro vás přednější expení, než roleplay.... resp. cíl, než cesta k němu. Když jsme ve skupince expili, tak už jste se ani neobtěžovali psát lomítka... ani už do party... natvrdo do talku ooc jakoby se nechumelilo. Jakákoliv moje snaha o rp byla po zásluze potrestána a tak se stalo, že Tanya je lvl 19 a vy jste už nějaký 25, 30, ani radši nechci vědět...
Mezitim, co já jsem s Tanyou craftil první (4) itemy a zařizoval si barák a kovadlinu, tak vy jste bušili celej tejden orky a spamovali mi partu vašima ooc kecama. A teď, když jste konečně doexpili, tak najednou velký rp a stížnosti na ostatní, jakto že maj baráky a kovadlinu vevnitř a vy nic nemáte a tak podobně.

A prosimtě aspoň se nějak civilizovaně vyjadřuj, ať se to dá číst. Ta hromada obrázků ve tvým postu, co má svědčit o tom, jak moc seš nad věcí... svědčí jenom o tom, že to nemáš čim jinym vyplnit.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5244 kdy: Listopad 29, 2011, 01:11:06 pm

...
tak tu odpoved jsem nedostal tak strucne, ono to uz je celkem davno a pamatoval jsem si jen smysl odpovedi
tak jsem trochu zapatral v historii

...
potřebuju jen někam odkládat věci, protože když mam plnej inventář dřeva a chci někam jít, tak nemam, kam to odložit na tu chvíli, protože nesu 600 liber a unesu jen 90... no a to je u každé postavy... to si má každá najmout vlastní baráček, když některé spotřebovávají stejné suroviny?

spolek je mi celkem ... víte kde... ale nevim, proč by nemohla postava dát klíč od baráku i někomu jinému, když se znají
...
se znaji? oni uz se potkali? Úsměv


ano, materiál jen pro sebe - ostatnim možná prodat, enbo zbytek k překupníkovi, ale potřebuju mít velikž množství, když hledám (4) a (5) recepty, to nemůžu jentak spoléhat na překupníka, který má tak 10 věcí od každýho... do banky nic dávat nebudu - zaprvý se tam vejde jen 50 věcí a zadruhý to šedostínka zvedla na 100gp za vklad, nejsem magor... a ano, spolek potřebuju, jinak bych musel koupit pro každou postavu vlastní barák a to mi přijde blbost...
jo tenkrat byli chvilku chybne nastavene poplatky a dane, ale hned jak jsem to zjistil (nezavysle na tehne zprave), tak to bylo opraveno

kdyz by se ten material navic prodal, uz by nemel prekupnik jen 10ks...
a navic jestli mel prekupnik jen 10ks, muselo by za ten material byt cele jmeni (bohuzel tyhle postavy ziji z vykupu, takze penize a ostatni hrace nepotrebuji)

ted kdyz se obcas krade a nebo se par postav dalo i do obchodovani (tezko rict), tak je vseho materialu u prekupnika dostatek a to i za celkem rozumne ceny...

---

ted jsem se kouknul na aktualni stav DB a:
- domek stoji stejne jako vsechny ostatni, tj. 1k zl/tyden, takze asi nic za dilnu...
- ve spolku uz jsou jen postavy 1 hrace, driv byli 2 hraci, postavy jsou 2x clovek + 1x elf (rodina to asi nebude)

jestli je spolek "tamtam", tak se muze rozpustit (dum se prevede na nejakou postavu a vudce spolku odstoupi ze spolku)
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5245 kdy: Listopad 29, 2011, 01:12:50 pm

...
A nakonec jediný příspěvek "normalní" napsal Tropmor, připojuji se - Dát třeba tu funkci hlídače henchmenům - pomocníkům. Stejně jsou ve hře a aspoń, by si je PC mohli "nechávat doma". Kolikrat se mne na to hráči ptali, jak si je můžou "odložit" ted zatím nijak. Ale co napsal Tropmor - toby šlo.
pomocnici se daji "odkladat" v hospode u baru, kde jinde vydrzi dlouho cekat Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5246 kdy: Listopad 29, 2011, 01:17:22 pm

a nemusime se tu poprat, kvuli hlouposti...
vsichni to urcite prezijou a zraneni nebudou Úsměv
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5247 kdy: Listopad 29, 2011, 01:38:24 pm

...
Tak zaprvé... ano, postavy už se potkali. Jestli se do IC počítá jen to, co postavy opravdu zažijí od založení, tak bych doporučoval, aby se začínalo od věku 0, udělaly se modely batolat a snížila se jim rychlost na 10%, jak se budou plazit po zemi. Taky by možná nebylo od věci přizpůsobit tomu svět... menší kostlivce a tak...

A co se týče překupníka a banky... za to já nemůžu, že tam bylo nastaveno 100zl, prostě jsem tam přestal dávat. A ano, překupník měl opravdu málo kůsů, ano, stálo to hodně peněz a ano, já jsem si to koupil... a když mi to zbylo a vim, že to využiju později, tak proč to prodávat zpátky, když si to můžu nechat do zítra v bedně... to postrádá logiku - to, že to pomůže světu... to je sice hezký, ale to mě jako postavu nezajímá a jako spotřebitele taky ne... chovam se tak, jak je to pro mě nejvýhodnější, na tom neni nic špatnýho.

A co se týče "aktuálního stavu db".... poslední 3 dny jsem si psal stavy účtů mých postav a zjistil jsem, že se odečítá 1k za barák a 3k za ponk. Asi se budeš muset podívat znovu...

A do čtvrtice... já jsem nikdy neřekl, že je to rodina... o tom jsi tady začal mluvit ty... spolek se jmenuje "Tanya" a byl vytvořený za účelem dostání se do baráku, lejstra jsem dostal od DM, protože něco jako item "klíč" tu nefunguje. Což znamená, že IC žádný spolek neexistuje. A pokud ho chceš zrušit, tak směle do toho, já ho nijak ani nepotřebuju od té doby, co má každá postava baráček vlastní, akorát by asi bylo fér dostat zpátky 10k za každý klíč, který mi Palivec nechal udělat.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5248 kdy: Listopad 29, 2011, 01:50:51 pm

Tak teď bez obrázků.......na začatek - Neus má pravdu, ale to je můj názor

Chudým se musí pomáhat, tak  zlatáčky 28k Ti samozřejmně...(je to blbost) POSTUPNĚ vrátim. První věc

Na orcích sem jaktěživ nebyl - asi mýlka s Mishou Romi a Dajardem. Kinkin má teprve 18. Nani získala xp JEN s IC příběhem + neco platila z peněz od Palivce - když eště byla u něho ve spolku - v jej životě gnómky druidky nikdy "neexpila".Druhá věc

Do IC se nezapojujěš co tady sem 4 měsíce  + příspěvky do IC třeba svůj nebo cizí příběh nepíšeš, ale jak s oblibou říká Cendaa je to tvoje volba. Třetí věc

Příště mi radši na osobní nic nepiš a už vůbec výhrůžky hh. Štvrtá věc

A Kinkin má peněz pořád málo, tak by Tanya  mohla přijít do jeho obchůdku a něco koupit, aby se mu ten váček se zlatakama zvětšil. Pátá věc

Zase se jednou povede zvýšit sledovanost forka...šestá

Edit ? nebo jak to píšete hh - Nečtete jen forko, ale taky hrajte. Je tam asi jen "nováček" Sendric, tak ja makám do světa zpátky
Poslední změna: Listopad 29, 2011, 02:00:24 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5249 kdy: Listopad 29, 2011, 02:01:28 pm

Ok, dobře... tohle nikam nevede. Já řikam, že si expil, ty že ne, ať si to každej přebere, jak chce, nehodlám se o tom nějak dále dohadovat.

Vrátil bych se zpět k tomu, proč jsem sem vůbec psal... jak to bude s vybíránim baráčků. Rád bych to nějak dořešil, abych v tom měl jasno.
Neusi, prosím, už to nějak zakonči...

edit: na jednu věc přecijen zareaguuj, protože mě pobouřila... ohledně mojí neIC postavy... Tanya vznikla dřív, než ty si vůbec znal NWN... je to už 5 let, na úplně jinym serveru a i na tomhle si odehrála tak 1-2 roky. je už hodně dávno, když to tu ještě žilo... někde tu bude o ní jistě zmínka... IC jsem psal na 2 forech i co se týče jejích ranných let z dětství, ale po zkušenostech jsem toho nechal, protože to stejně nikoho nezajímalo... tolik k diskreditaci mého ic hraní
Poslední změna: Listopad 29, 2011, 02:06:32 pm od alchymista Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Stran: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS