Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 06, 2024, 10:47:10 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666389 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4170 kdy: Únor 13, 2012, 10:04:17 pm

vykup na povrchu alebo v podtemnu?
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4171 kdy: Únor 13, 2012, 10:07:04 pm

Ok, ale
a) jak ty peníze dostanou a
b) jak prokážeš opravený krmelec?
A protože si se vůbec nezamyslela, tak je tvoje odpověď opět o ničem. Opravený krmelec = item, výkup itemu = peníze. Peníze pro výkup itemů dodává cech krejčích z prodeje výrobků. Všechno obstarávají NPC hraničáři s NPC krejčími, bez zásahu hráčů či DM/WB. Prostě další sofistikovaný systém k oživení serveru NPC hráči, co se zatím bezcílně potloukají po městech.  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4172 kdy: Únor 13, 2012, 11:17:31 pm

vzdy slo jen o tvoreni IC zapletek (a to muze delat i obyc. postava, kdyz na to hrac ma schopnosti)


Tohle bych rad vypichl, protoze se nemužu zbavit pocitu ze zrovna tohle bylo kamenem urazu K2.
Nevztahuje se to primo na tebe, chapu ze pri te praci co si tomu venoval si mel plne pravo vypnout a aspon chvili hrat.
Mam na mysli ten takovej postoj, dokonaleho sveta kteri si ridi hraci bez pomoci DM.

...a tak takzvani DM nedelali nic než že hrali.
Kdyby se misto toho každej chopil jedne frakce, spolku skupinky či snad jen kousku sveta a podporil ho všemi možnostmi co mel, meli by sme tu krasny živý svet, plny pribehu a dení.
To podle me ted dela Amy, problem je v tom že na víc podobnych skupinek hračí+DM už bohužel nejsou lidi a taky že na počatku, jestli ne i nadale to melo byt jedine takove spojení na K2. (Kandahar a kral nebo nic) Úsměv
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4173 kdy: Únor 13, 2012, 11:21:24 pm


problem je v tom že na víc podobnych skupinek hračí+DM už bohužel nejsou lidi a taky že na počatku, jestli ne i nadale to melo byt jedine takove spojení na K2. (Kandahar a kral nebo nic) Úsměv

Co vlastne vzniklo kuli nedostatku hraču, tim se však dalším vzala chut vubec logovat a hrat.

To mi vypada skoro na nejakej bludnej kruh...   Kroutím očima
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Lyciidas
Host
Odpověď #4174 kdy: Únor 13, 2012, 11:43:35 pm

Zdravim, tak jak se daří Kandošce a kdo tu vůbec nyní hraje? Doufám, že se tu najde ještě někdo ze starých lopat.  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4175 kdy: Únor 14, 2012, 07:01:17 am

Ok, ale
a) jak ty peníze dostanou a
b) jak prokážeš opravený krmelec?
A protože si se vůbec nezamyslela, tak je tvoje odpověď opět o ničem. Opravený krmelec = item, výkup itemu = peníze. Peníze pro výkup itemů dodává cech krejčích z prodeje výrobků. Všechno obstarávají NPC hraničáři s NPC krejčími, bez zásahu hráčů či DM/WB. Prostě další sofistikovaný systém k oživení serveru NPC hráči, co se zatím bezcílně potloukají po městech.  Škleb

- Jo...jo....to by možná šlo....nakonec Dmka chtějí "nápady - návrh" Zapojit by se mohla aj slečna zelená z luhů a hájů kandahárskych

- Na druhou stranu to chce ošetřit, aby PC nestálo u jednoho krmelce a pořád dokolečka rozbíjelo -spravovalo, rozbíjelo -spravovalo a za   
   10 min "mělo" třeba 100 000  Úsměv

- a na třetí stranu ( možná by to zvládl i Olig.Q - to se chce zeptat Neuse) a tohle myslím Šedostínka psala, nebo takhle to myslela
Poslední změna: Únor 14, 2012, 07:15:55 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4176 kdy: Únor 14, 2012, 07:03:53 am

Zdravim, tak jak se daří Kandošce a kdo tu vůbec nyní hraje? Doufám, že se tu najde ještě někdo ze starých lopat.  Mrknutí

Tohle asi nebylo na mně.....ale neodpustím si.....dře to..ale jde to...aneb A přece se točí... Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #4177 kdy: Únor 14, 2012, 09:34:59 pm

Zdravim, tak jak se daří Kandošce a kdo tu vůbec nyní hraje? Doufám, že se tu najde ještě někdo ze starých lopat.  Mrknutí
jak starý lopaty myslíš  Smích
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4178 kdy: Únor 15, 2012, 01:49:13 am

Jen pro připomínku, nevykupují se výrobky které nejsou v "jméně" vitríny. Pokud vím tak je to 5ks od každýho? Takže zbytek mažu.
A pro přístě, nevykupují se věci, které byli pozdě daný do vitriny to jest po výkupu. Myslím že radši budu kontrolovat řemeslnický značky Mrknutí
Zaznamenáno

Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #4179 kdy: Únor 15, 2012, 03:56:44 pm

Zdravim, tak jak se daří Kandošce a kdo tu vůbec nyní hraje? Doufám, že se tu najde ještě někdo ze starých lopat.  Mrknutí
Koukám tady na forko po dlooouhy době a napadla mě stejná otázka Smích tak doufám, že se tu ještě někdo najde  Mrknutí
Zaznamenáno




Orathe
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #4180 kdy: Únor 15, 2012, 09:55:16 pm

Jen pro připomínku, nevykupují se výrobky které nejsou v "jméně" vitríny. Pokud vím tak je to 5ks od každýho? Takže zbytek mažu.
A pro přístě, nevykupují se věci, které byli pozdě daný do vitriny to jest po výkupu. Myslím že radši budu kontrolovat řemeslnický značky Mrknutí
[/quote
doufám že myslíš 5 od každého prodávájícího né 5 na vitrínu  Úsměv
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4181 kdy: Únor 15, 2012, 09:56:38 pm

Jen pro připomínku, nevykupují se výrobky které nejsou v "jméně" vitríny. Pokud vím tak je to 5ks od každýho? Takže zbytek mažu.
A pro přístě, nevykupují se věci, které byli pozdě daný do vitriny to jest po výkupu. Myslím že radši budu kontrolovat řemeslnický značky Mrknutí
doufám že myslíš 5 od každého prodávájícího né 5 na vitrínu  Úsměv

Jistě že, od káždého.
Já jen že například Grag mi tam nacpal 10x hůl. Kontrolovala jsem výrobce
Zaznamenáno

1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #4182 kdy: Únor 15, 2012, 10:22:55 pm

Jen pro připomínku, nevykupují se výrobky které nejsou v "jméně" vitríny. Pokud vím tak je to 5ks od každýho? Takže zbytek mažu.
A pro přístě, nevykupují se věci, které byli pozdě daný do vitriny to jest po výkupu. Myslím že radši budu kontrolovat řemeslnický značky Mrknutí
doufám že myslíš 5 od každého prodávájícího né 5 na vitrínu  Úsměv

Jistě že, od káždého.
Já jen že například Grag mi tam nacpal 10x hůl. Kontrolovala jsem výrobce
Tak to jo sem se lekl  Úsměv
Nojo asi potřebuje zlatáčky no se nediv doba je zlá  Smích
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4183 kdy: Únor 22, 2012, 09:02:41 am

Jak to vypadá s Palivcem?....bude li nebude li  Smích
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4184 kdy: Únor 22, 2012, 10:50:21 am

Výkup myslíš?
Mě nikdo nic neřekl, Amy byla ve hře a psala že se večer ukáže, takže sem čekala že je po výkupu.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS