Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 11:40:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666298 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4155 kdy: Únor 11, 2012, 08:02:16 pm

Domy v kandaháru připravený
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4156 kdy: Únor 11, 2012, 09:01:41 pm

Baví mě, jak všichni co nehrají vědí co je nebo není zavedené v kráteru.  Kroutím očima Že tady vůbec ztrácíte čas, když vás to tak neba Úsměv

Možna kdyby vedeli, chytaji se za hlavu.

*Teší se jak zacnou logovat*
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #4157 kdy: Únor 11, 2012, 09:26:39 pm

Baví mě, jak všichni co nehrají vědí co je nebo není zavedené v kráteru.  Kroutím očima Že tady vůbec ztrácíte čas, když vás to tak neba Úsměv

To co je teraz nebolo v case ked sa to riesilo. Úsměv  Pokial sa to zmenilo, tak som rad. Kazdopadne to dokazuje, ze nieco bolo zle.  Mrknutí

Ale tak si to skusme:

Chcem zalozit spolok hraniciarov, ktori za kazdy opraveny krmelec budu mat 5000 zlatych.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4158 kdy: Únor 12, 2012, 07:52:35 am

Ok, ale
a) jak ty peníze dostanou a
b) jak prokážeš opravený krmelec?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #4159 kdy: Únor 12, 2012, 09:00:27 am

Da sa na to spravit jednoduchy skript.

Dalsi by mohol byt spolok vrahov, ktori by za kazdu odrezanu hlavu dostali odmenu.

Takto sa da vymyslat do nekonecna. Co je vsak podstatne, vsetky podobne navrhy ste zamietli.

Hrac si moze vytvorit spolok a nalakat ludi aby v nom hrali, ale nikdy nebude mat taku podporu ako maju spolky vedene DM a uz vobec nie ako ma spolok remeselnikov. Nehovoriac o povoleni spolkov typu "rodina" bez akychkolvek RP podkladov a povolenie sukromnych dielni v domoch vybranych hracov.

Cize veta "- DM neco zalozi a venuje tomu cas - DM dostane nechutne vynadano, ze vsechno je jen po jeho a nikdo nemuze delat jine veci (on to nekdo zakazal?)" je nespravna, lebo ano "nekdo" to zakazal.
Poslední změna: Únor 12, 2012, 09:26:52 am od Orbi Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4160 kdy: Únor 12, 2012, 09:40:48 am

uznavam, cech remeslniku ma prehnanou podporu (minimalne urcite mel), taky se proti nemu snazim bojovat a premlouvat zucasnene, aby se to omezilo a nebo prenastavilo do rozumnejsi formy
ted uz jsem to vzdal a proto jsou zmeny:
- automaticky vykup systemem - uznal jsem ze vykup je dobry napad a zamontoval jsem ho do hry, tenhle mechanismus funguje pro vsechny... doufal jsem ze DM vykup bude moci byt omezen...
- zruseni globalniho limitu penez - nic nepomahalo, tak ted si kazda postava hraje se "svyma" penezma, postavy co dostavaji "DM" penize uz nenici hru ostatnim, ale jen sobe...

jinak co si pamatuji, tak zadny spolek s DM vedenim nikdy nedostaval nejake veci, ktere nemuze mit neDM spolek,
ze soucasnych spolku (mimo remeslniky) jsou to asi vsechny, ze spolku v minulosti uz si moc nepamatuji, ale urcite muzu rict, ze spolky ve kterych jsem byl v cele ja, tak nikdy nic nedostali a nepouzival jsem ke hre DM moznosti,
vzdy slo jen o tvoreni IC zapletek (a to muze delat i obyc. postava, kdyz na to hrac ma schopnosti)
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4161 kdy: Únor 12, 2012, 09:45:50 am

myslim ze uz Dm vykup skoncil.
Přátelé řemesel, tento týden budu vykonávat poslední, mnou organizovaný výkup.

do vykupu mohol davat hocikto nie len co boli v spolku takze si k peniazom dosli i dalsi. a vyhodu (za ktoru platime) co ma spolok ze sme viacery pokope a mame funkcne truhly a nemusime vse tahat na zvieratach ako som to robil predtym
Poslední změna: Únor 12, 2012, 09:58:17 am od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #4162 kdy: Únor 12, 2012, 10:14:23 am

To ano. Spolok fungoval i funguje. Ide o princip. Vzdy som bol za vyvazenost v moznostiach hry.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4163 kdy: Únor 12, 2012, 10:32:02 am

Da sa na to spravit jednoduchy skript.

Dalsi by mohol byt spolok vrahov, ktori by za kazdu odrezanu hlavu dostali odmenu.

Takto sa da vymyslat do nekonecna. Co je vsak podstatne, vsetky podobne navrhy ste zamietli.

Hrac si moze vytvorit spolok a nalakat ludi aby v nom hrali, ale nikdy nebude mat taku podporu ako maju spolky vedene DM a uz vobec nie ako ma spolok remeselnikov. Nehovoriac o povoleni spolkov typu "rodina" bez akychkolvek RP podkladov a povolenie sukromnych dielni v domoch vybranych hracov.

Cize veta "- DM neco zalozi a venuje tomu cas - DM dostane nechutne vynadano, ze vsechno je jen po jeho a nikdo nemuze delat jine veci (on to nekdo zakazal?)" je nespravna, lebo ano "nekdo" to zakazal.

Proč mluvíš o skriptu, když současné věci fungují díky DM/Oligarch?
Zkus něco vymyslet s tím, co máš, chytrý pane :-) Budu ráda za náměty.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #4164 kdy: Únor 12, 2012, 11:07:24 am

Napriklad ten navrch s vykupom odrezanych hlav. Alebo za kazdeho sudne odsudeneho by mohli straze dostavat zaplatene.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4165 kdy: Únor 12, 2012, 11:33:59 am

s tym odrezanymi hlavany to nie az tak dobry napad muselo by sa to nejak regulovat a sanovit pravodla ina by sa to mnozili zabiti ludia a to by si mal zas kopa kritiky na fore.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #4166 kdy: Únor 12, 2012, 11:40:57 am

myslim ze uz Dm vykup skoncil.
Přátelé řemesel, tento týden budu vykonávat poslední, mnou organizovaný výkup.

do vykupu mohol davat hocikto nie len co boli v spolku takze si k peniazom dosli i dalsi. a vyhodu (za ktoru platime) co ma spolok ze sme viacery pokope a mame funkcne truhly a nemusime vse tahat na zvieratach ako som to robil predtym
to je pravda prodávat výrobky mohla jakákoli postava mám postavu která není u řemeslníků a taky tam prodávala, jde o to co už psal Mino,že postavy ve spolku měli truhly a vše na jednom místě, ale taky za to platili, takže postavy co nebyly ve spolku a prodávali u Palivce na tom byly lépe, protože neplatily nájem akorát se víc naběhaly po veřejných dílnách a při nákupu materialu  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4167 kdy: Únor 12, 2012, 11:42:40 am

Vrátim se k cechu řemeslníků : další změny  Úsměv

- překupník ve sklepě nefunkční, zrušený - /předělalo se to na návrh Dm/ nakonec do banky je to kousek + interakce PC

- výkup omezený na minimální minimum / tz. 5 kusů výrobků a lidi prosím vás "nekoukejte na cenu 5000/kus. Vetšina  /3-4/ stávající řemeslníci u Palivce jsou na 3+ , něco málo 4+. Nani od Palivce vystoupila z cechu, ale klidně do výkupu výrobky může dávat,jak psal Rakosníček. Udělejte nejdříve výrobek 5+ a pak mluvit o něčem. Zdaleka výzkum a hledání v současné době nepokryjou "náklady tz. výkup od Palivce".

-na výkupu budou spolupracovat obě DMka - poslední inf. co mám - Omluva....mohli by spolupracovat...nápad?
Poslední změna: Únor 12, 2012, 11:52:16 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4168 kdy: Únor 13, 2012, 08:04:30 pm

Poslušně hlásím, že právě proběhl výkup..
Zaznamenáno

Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4169 kdy: Únor 13, 2012, 08:57:55 pm

 Škleb - >  Polibek sem byl "švorc". Kinkin by byl po páté neplatič hmm.....to je hrůza, kam ty zlaťáky utíkají  a úroveň pořád stejná. Pořídim se lepidlo na prsty. Musím říct alchymistům.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS