Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 08:29:38 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671148 krát)
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #510 kdy: Prosinec 16, 2008, 12:50:49 am

Troch Cechov som sa spytal, ci poznaju nemecky krimi serial Derrick, a ani jeden nepozna. To u vas nebezalo?

Já jsem to určitě párkrát viděl, ale je dost možný že to bylo na nějakým slovenským kanálu, možná na Markíze....
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Amy
Host
Odpověď #511 kdy: Prosinec 16, 2008, 06:25:55 am

Troch Cechov som sa spytal, ci poznaju nemecky krimi serial Derrick, a ani jeden nepozna. To u vas nebezalo?

Já jsem to určitě párkrát viděl, ale je dost možný že to bylo na nějakým slovenským kanálu, možná na Markíze....

Jo, běželo to u nás.

Nei.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #512 kdy: Prosinec 16, 2008, 02:50:35 pm

o Derickovi sem slyšel  Škleb

pani Tyčkova: Dobrý ďeň, koho hlaďáte?
komisar Derick: Dobry ďeň, som komisár Derrick, oddělenie vražď, vy ste pani Tyčková?
pani Tyčkova: Ano, nech sa pačí, poďte dalej.
komisar Derick: Ďakujem
pani Tyčkova: Móžem vám uvarit svou pecialitu - volá sa to "růžový čaj".
komisar Derick: Nie, chcel som sa spýtať len na pár otazok. Ale ďakujem, vidim že jste velká romantička.
pani Tyčkova: Ale kdeže, Roman Tyčka je mój manžel. Roman
pan Tyčka: Čo je, čo sa stalo? Dobrý ďeň
komisar Derick: Komisár Derrick, oddělenie vražd
pan Tyčka: Roman Tyčka, těší ma
komisar Derick: Pan Tyčka, na vás mám jednu otázku, potreboval by som vědet houno po latinsky na peť
pan Tyčka: Nie, bohužel nič mi to nehovorí
komisar Derick: Ani vtedy, keď vám poviem, že druhé je i?
pan Tyčka: Je mi luto, ale počujem to prvýkrat
komisar Derick: To je zaujimavé pan Tyčka, pretože miestné noviny o vás před rokom napísali, že vy houno vietě
pan Tyčka: To je dost možné, ale člověk rychle zabudne...
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #513 kdy: Prosinec 16, 2008, 03:08:38 pm

o Derickovi sem slyšel  Škleb

pani Tyčkova: Dobrý ďeň, koho hlaďáte?
komisar Derick: Dobry ďeň, som komisár Derrick, oddělenie vražď, vy ste pani Tyčková?
pani Tyčkova: Ano, nech sa pačí, poďte dalej.
komisar Derick: Ďakujem
pani Tyčkova: Móžem vám uvarit svou pecialitu - volá sa to "růžový čaj".
komisar Derick: Nie, chcel som sa spýtať len na pár otazok. Ale ďakujem, vidim že jste velká romantička.
pani Tyčkova: Ale kdeže, Roman Tyčka je mój manžel. Roman
pan Tyčka: Čo je, čo sa stalo? Dobrý ďeň
komisar Derick: Komisár Derrick, oddělenie vražd
pan Tyčka: Roman Tyčka, těší ma
komisar Derick: Pan Tyčka, na vás mám jednu otázku, potreboval by som vědet houno po latinsky na peť
pan Tyčka: Nie, bohužel nič mi to nehovorí
komisar Derick: Ani vtedy, keď vám poviem, že druhé je i?
pan Tyčka: Je mi luto, ale počujem to prvýkrat
komisar Derick: To je zaujimavé pan Tyčka, pretože miestné noviny o vás před rokom napísali, že vy houno vietě
pan Tyčka: To je dost možné, ale člověk rychle zabudne...

pěkný Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Orbi
Host
Odpověď #514 kdy: Prosinec 16, 2008, 03:43:04 pm

Tolko chyb som nemaval ani ja v diktate.  Smích
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #515 kdy: Prosinec 16, 2008, 04:05:27 pm

Noní to snad spíš tak že se tam točí slovo "Romantička" ?  Mrknutí
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #516 kdy: Prosinec 16, 2008, 04:07:17 pm

Tolko chyb som nemaval ani ja v diktate.  Smích

mi napiš nějaký delší text v češtině a já ti tam spočítám chyby.. Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #517 kdy: Prosinec 16, 2008, 05:44:56 pm

sem to jen okopčil a nějak sem to nekontroloval, opravářům se meze nekladou  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #518 kdy: Prosinec 16, 2008, 07:16:21 pm

Teraz neviem ci bol zamer ten text napisat pocesky alebo slovensky. Skor mi to prijde, ze cesky. Smích
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #519 kdy: Prosinec 17, 2008, 08:39:04 am

no já bych řekl, že to čech přepsal horkýže slíže  Šok
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #520 kdy: Prosinec 17, 2008, 10:11:52 am

Nevim kam s tim tak ho fláknu sem...Chtěl bych se zeptat, jak je možný, že když naše guilda vystupuje na všech akcích a všude na vařejnosti v převlecích, jakto že je potom možný, že mě někdo zastaví v civilu a hned nás připojuje ke kráteru a hned ví kdo sme... Tím mířím na Melvina, konkrétně na včerejší výhružky na cestě. Zastavil sisi Klerence i mě a hned jsi nás nařknul, že sme z kráteru a že celá ta anše tlupa ničí les atd atd......Stejně tak i Orbi v jeho IC...Jak může někdo vědět kdo je náš velitel? Jen mě to trochu štve, že přímo jmenujete postavy a i v civilu se na nás obracíte jako na rebely.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #521 kdy: Prosinec 17, 2008, 11:12:50 am

Nevim kam s tim tak ho fláknu sem...Chtěl bych se zeptat, jak je možný, že když naše guilda vystupuje na všech akcích a všude na vařejnosti v převlecích, jakto že je potom možný, že mě někdo zastaví v civilu a hned nás připojuje ke kráteru a hned ví kdo sme... Tím mířím na Melvina, konkrétně na včerejší výhružky na cestě. Zastavil sisi Klerence i mě a hned jsi nás nařknul, že sme z kráteru a že celá ta anše tlupa ničí les atd atd......Stejně tak i Orbi v jeho IC...Jak může někdo vědět kdo je náš velitel? Jen mě to trochu štve, že přímo jmenujete postavy a i v civilu se na nás obracíte jako na rebely.
to ti klidne prozradim... Úsměv
po tom co jsi me treba vcera zkousel okrast, tak jsem te (neus) stopoval az k tobe domu a nejakou dobu jsem tam s tebou byl i s melvinem (az do tveho odlognuti)... Úsměv
takze vim (vime), kde ten "zlodej" bydli, jakou ma jmenovku na dverich domu, ze je kovar, +/- s kym se kamaradi, atd. atd.

zatim to IC nevis, ale urcite se to brzo dovis Úsměv
Poslední změna: Prosinec 17, 2008, 11:26:00 am od Neus Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #522 kdy: Prosinec 17, 2008, 04:39:44 pm

Chm... což mi připomíná, jak jsme na tom se Spotem u stráží?
Proletěla tady kdysi dávno nějaká informace, že člověk má co si zaplatí?

Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #523 kdy: Prosinec 17, 2008, 04:42:02 pm

Nevim kam s tim tak ho fláknu sem...Chtěl bych se zeptat, jak je možný, že když naše guilda vystupuje na všech akcích a všude na vařejnosti v převlecích, jakto že je potom možný, že mě někdo zastaví v civilu a hned nás připojuje ke kráteru a hned ví kdo sme... Tím mířím na Melvina, konkrétně na včerejší výhružky na cestě. Zastavil sisi Klerence i mě a hned jsi nás nařknul, že sme z kráteru a že celá ta anše tlupa ničí les atd atd......Stejně tak i Orbi v jeho IC...Jak může někdo vědět kdo je náš velitel? Jen mě to trochu štve, že přímo jmenujete postavy a i v civilu se na nás obracíte jako na rebely.

Co sa tyka toho IC, tak tym, ze moja postava byvala v Kratery este skorej ako ste ho prebrali, tak myslim, ze by jej neuslo nieco take ako "aha, zmenil sa spravca kratera" a ze by  nikoho nezaujimalo kto to vlastne je a preco ten "cudzi" vedie ich mesto. Preto som myslel, ze je spravca kratera IC znamy, avsak uz som bol upozorneny a chybu som davno opravil. Úsměv
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #524 kdy: Prosinec 17, 2008, 05:06:34 pm

Nevim kam s tim tak ho fláknu sem...Chtěl bych se zeptat, jak je možný, že když naše guilda vystupuje na všech akcích a všude na vařejnosti v převlecích, jakto že je potom možný, že mě někdo zastaví v civilu a hned nás připojuje ke kráteru a hned ví kdo sme...
Je to jednoduché, kdo by si pamatoval oblečení já si stěží pamatuju acc a postavy jiných hráčů  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS