Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:35:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671180 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4470 kdy: Únor 04, 2013, 09:14:04 pm

zlobíš, elfí strejdo Mrknutí
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4471 kdy: Únor 05, 2013, 04:12:35 pm

Uz neviem kto to padlo ale pomenute rozsirenie shromadista. mam i ne riesenie co sa asi nebud pacit SEdostinke lebo sa namakala s novym trziskom co urobila moc pekn.
napadlo spravit jeden velky dom ako cito dielne a to tak ze by zobrali vsetky dvere a na poshodia by sa spravili jednotlive remesla napr. sklep truhlariny a kovar, prizemie nastrojar, prvny patro zlatnik krejci a puda alchymista
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #4472 kdy: Únor 05, 2013, 04:27:52 pm

Určitě by to muselo být vše přístpné, aby zase pracanti nebyli pozavíraný  Úsměv
Schromaždiště je dobré že je tam velký plac a je tam vše pohromadě
Co třeba ubrat vitríny nebo je přesunout jinam stejně jsou i na tržišti tak tam nastavit prodej od řemeslníků a na schromaždišti udělat jen dílny  Úsměv
Je to jen návrh tak písněte také nějaký  Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4473 kdy: Únor 05, 2013, 06:43:13 pm

...........

S tim souhlas ...  na tržišti tam nastavit prodej od řemeslníků a na schromaždišti udělat jen dílny  Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4474 kdy: Únor 05, 2013, 06:45:29 pm

Tak, ted jen kdo a kdy to udělá  Škleb
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #4475 kdy: Únor 05, 2013, 06:57:56 pm

Takovejch dobrovolníků jsem ani nečekal, ale nemusíte se bát na každého se dostane  Smích
Takže nábytek a vybavení je a truhláři jistě co bude scházet dodají takže potřebujem někoho na práci  Úsměv a někoho na dozor kdo má smysl pro vhodné rozestavění, aby to nějak pěkně vypadalo a fungovalo.
O víkendu by to snad šlo já teda můžu, ale jestli si to chcete udělat dřív můžete  Smích
Kdo se tedy hlásí na práci a kdo na dozor?Odměna zaručena  Mrknutí
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4476 kdy: Únor 05, 2013, 07:01:02 pm

Ja vam vubec nerozumím!  Škleb
Už jsme si zvykli  Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4477 kdy: Únor 05, 2013, 07:17:45 pm

Ja vam vubec nerozumím!  Škleb
Ty opravdu sršíš vtipem, zase krása Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4478 kdy: Únor 05, 2013, 07:19:28 pm

Ja vam vubec nerozumím!  Škleb
Ty opravdu sršíš vtipem, zase krása Škleb
nie kazdy je technicky tym a pozna pojmy s IT Úsměv
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4479 kdy: Únor 05, 2013, 10:18:37 pm

nie kazdy je technicky tym a pozna pojmy s IT Úsměv
To vím a tomu jsem se ani nesmál, to je docela častý.. Mě pobavilo, s jakým gustem nám to oznámila Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4480 kdy: Únor 06, 2013, 10:40:14 am

nie kazdy je technicky tym a pozna pojmy s IT Úsměv
To vím a tomu jsem se ani nesmál, to je docela častý.. Mě pobavilo, s jakým gustem nám to oznámila Úsměv

Jo jo, z toho samého důvodu jsem to komentoval i já.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4481 kdy: Únor 08, 2013, 04:01:37 pm

No, teď to bez jako čistou argumentaci.
Už to, že chytáš hráče znamená, že neuvažuješ v pojetí RP. Proto nechytáš hráče, ale postavu.
Koho potkáš, jak dělá něco, za co je chyceníhodný, není většinou na tobě. Nebudu si vybírat s kým interagovat podle acc, ale podle postavy.
Takže příklad:
Potkam postavu z povrchu jak si běhá po podtemnu. Zařvu 'stát!'. přijde mi PM:"Neus vám dovolil tyhle postavy hrát?" Evidentně neRP hráč. Znamená to, že se moje drowka postavě omluví a na IC "Brej večír" jí zamává a pošle vesele dál a bude ignorovat? Ne, bude s ní interagovat dál podle svých přesvědčení.
Tenhle případ neměl sice nic společné s těmi pouty, ale ukazuje, že jsi nucen se vyrovnvat se situacemi IC a ne OOC, protože jinak nemá smysl hrát nwn-kand.

Navíc, co když potkáš hráče kterého neznáš?


Ale to je na jinou debatu. Neus to oargumentovat dobře. Není to triviální, je to pracný, může to něco roze...pokazit.
Já to myslel jinak, jdeš chytat hráče, nějakého chytneš zabiješ oživíš a napíšeš mu že je v poutech... (bez použití pout) a můžete eRPit a házet kostkama a všechno možné. Když se stejná situace stane a ten hráč to prostě ignoruje a ty ho musíš spoutat itemem a nějaké RP hry se od něj nedočkáš tak proč to hrát? Jaký to má smysl pro tebe jako hráče - protože tebe to asi bavit nebude a toho druhého taky ne, takže nejjednodušší cestou pro oba je ho prostě zabít a setnout mu hlavu.
Souvisí to s tím proč ty přepady ty jako hráč (né tvoje) děláš, chceš pobavit sebe i chyceného nebo si jen na chycených honit ego....


Přesunul jsem tu debatu sem, aby to nezahlcovalo ty návrhy.

No, jako vždycky jsme byli zvyklí každého uloveného oživit a nějak RP pustit (vzkaž to a to) a vyvarovat se u něj průchodu očitcem, poněvadž nechceš trestat hráče, že hraje to co hraje, ale je fakt, že s tím, jaké jsou tu postihy pomalu tuhle strategii měníme. Nebude-li se chycená postava smrti bát, jednu jí naservírujem.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #4482 kdy: Únor 08, 2013, 06:12:27 pm

no abych uvedl taky jeden priklad. jsme v podtemnu najenodu na nas nabehnou drowowe.(coz je v poradku proti tomu nic nemam spis naopak,sice bez RP ale budiz) mi to prezijem z drowu jenom ty cagusi a zdrhen nebo se nekam schovas to je jedno.jednoho z vas ozivime a chcem hrat tj. vyslech kdo je tvuj pan atd.odpoved? time stop a uz ho neni...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #4483 kdy: Únor 08, 2013, 06:41:35 pm

Musite pouzit puta na mrtvolu a tak ho ozivit.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4484 kdy: Únor 08, 2013, 07:02:57 pm

no abych uvedl taky jeden priklad. jsme v podtemnu najenodu na nas nabehnou drowowe.(coz je v poradku proti tomu nic nemam spis naopak,sice bez RP ale budiz) mi to prezijem z drowu jenom ty cagusi a zdrhen nebo se nekam schovas to je jedno.jednoho z vas ozivime a chcem hrat tj. vyslech kdo je tvuj pan atd.odpoved? time stop a uz ho neni...
Kdo to byl? Moje drowka ho osobně sešvíká. Jestli to byl Alan (otrok), tak toho sešvíká stejně. Úsměv
No a neřešila by to právě ta pouta o kterých je ta debata?



OT:No já útočil, protože co jsem viděl, tak za nějakým povrchňanem běžela kněžka se slovy stůj, tak tam běžím a když projdu lokací, tak leží na zemi mrtvá. Pak se oproti přesile stáhnu.(Takže z mýho pohledu to bez RP nebylo).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS