Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:35:29 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671176 krát)
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2550 kdy: Únor 05, 2010, 05:24:13 pm

O žádném utoku bez předehry nevím.
První sejmutí drowů bylo po chycení jednoho v elfím lese, následně proběhnutí kolem vísky kde byli nemaskovaní drowové.

Caguse jsme už vysvětlovali. Hele, ono řešení je jednoduché, jestli Vám tak vadíme a jestli hrajeme tak špatně, tak se nás zbavte a je to. *pokrčí rameny*

Zajimmave je ze ja mam uz troje screeny kde je jasne videt ze utoky bez IC predehry jsou pro minuviel bezne... zatim to neresim  ale muzu je postnout jestli se chces hadat. Me je vase hra vcelku volna. Kdyz si vymyslis skupinku nemrtvych  paladinu klidne si ji hraj, kdyz rozume popises  nejake realie. Me jde jen o dorzovani pravidel ja taky neutocim v podtemnu na vsechno co potkam... nejdriv se zeptam tech otroku komu patri, i kdyz  me to stoji vetsinou krk...

Oprava screen naseho setkani u kyklopa nemam. tam mi to uteklo v logu mezi tema utokama mrazaku a pronasledovanim zbyle skupinky...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2551 kdy: Únor 05, 2010, 07:27:07 pm

hele mě už to nebaví. Jeslti je máš, tak je tady dej a je to. Přestan už s tím stalkingem muži.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2552 kdy: Únor 05, 2010, 10:26:31 pm

Pokud vím, tak rozpoznání rasy a pohlaví je tvůrcem serveru bráno jako samozřejmá a hotová věc. Bylo to probíráno na fóru "komise RP hry" a mám ten dojem, že většina z nás co to tam četla to tak i hraje a s použitím selského rozumu to hraje i většina těch ostatních.
mohu najít někde odkaz na výsledky z RP komise předané ostatním sedlákům, nebo jsou určené jen pro team?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2553 kdy: Únor 05, 2010, 10:28:35 pm

To fakt nevím. Tyhle věci se občas ztrácí nebo zapomenou.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2554 kdy: Únor 05, 2010, 10:49:00 pm

a nevypadá to jako důležitá věc, ve světle smrdících drowů a čmuchalů elfů ?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #2555 kdy: Únor 06, 2010, 12:16:40 am

Kdyz uz jsme u cuchu a poznavani drowu po cuchu. Na Nethariona jste utocili protoze jste ho meli za drowa jestli jsem to dobre pochopil. To tedy drow je citit stejne jako PM?
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2556 kdy: Únor 06, 2010, 12:19:58 am

Kdyz uz jsme u cuchu a poznavani drowu po cuchu. Na Nethariona jste utocili protoze jste ho meli za drowa jestli jsem to dobre pochopil. To tedy drow je citit stejne jako PM?

No jelikož sou drowové známí svou krutostí a chladnokrevností, tak je asi zřejmé že rádi týrají a zabíjí. Takže je asi celkem dobře možné že sou cítit po smrti. No a PM už je "posmrti" Úsměv .
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #2557 kdy: Únor 06, 2010, 12:54:21 am

Kdyz uz jsme u cuchu a poznavani drowu po cuchu. Na Nethariona jste utocili protoze jste ho meli za drowa jestli jsem to dobre pochopil. To tedy drow je citit stejne jako PM?

No jelikož sou drowové známí svou krutostí a chladnokrevností, tak je asi zřejmé že rádi týrají a zabíjí. Takže je asi celkem dobře možné že sou cítit po smrti. No a PM už je "posmrti" Úsměv .
Hej hej moje postavy nesmrdi jak nejaka mrtvola....to si vyprosuju  Smích
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2558 kdy: Únor 06, 2010, 02:20:15 am

No jako moje postava nezapáchá jako nějaká utřidrowka z páchnoucího podtemna. To si teda vyprošuji!

 Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2559 kdy: Únor 06, 2010, 02:21:07 am

Jo a navíc on se parfémuje, aby to z něj nebylo cítit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2560 kdy: Únor 06, 2010, 02:23:50 am

Jo a navíc on se parfémuje, aby to z něj nebylo cítit.

No jo tak pán krejčí se parfémuje a určitě je i naolejíčkovanej aby mu ta ručka nevrzala:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2561 kdy: Únor 06, 2010, 06:45:31 am

Kdyz uz jsme u cuchu a poznavani drowu po cuchu. Na Nethariona jste utocili protoze jste ho meli za drowa jestli jsem to dobre pochopil. To tedy drow je citit stejne jako PM?

No jelikož sou drowové známí svou krutostí a chladnokrevností, tak je asi zřejmé že rádi týrají a zabíjí. Takže je asi celkem dobře možné že sou cítit po smrti. No a PM už je "posmrti" Úsměv .
Hej hej moje postavy nesmrdi jak nejaka mrtvola....to si vyprosuju  Smích

Přesně! Má temná paní. Asi jedna z mála věcí, na kterých se shodneme.  Škleb Navíc má postava je šlechtic :-) Veškerý volný čas tráví v lázních  Škleb Víte, jak se nám potom špatně hraje, když nám takhle srážíte naše ego? My si ty postavičky pipláme, ošetřujeme atd.. pak vylezeme nahoru a zjistíme, že zapácháme? To od Vás není hezké! Pláč
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2562 kdy: Únor 06, 2010, 08:05:35 am

zahadou je ktery geneticky inzenyr si pohraval s elfy a s kym je krizil kdyz jejich cichove receptory zaznamenaji drowa druida ci jinou verbez na nekolik desitek kilometru

a ted vazne uz se dostavame do vcelku trapne diskuze kdy si jeden hrac hleda alibi za sve agresivni hrani (ktere je na hrane a pravdepodobne i za hranici pravidel) v argumentech o nadpozemskych schopnostech uzasnem cichu zraku a podobne

nicmene presumpce neviny plati i tady ale ruku na srdce hrisnik vzdy nejvic krici "dokazte mi ze jsem vinik"
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2563 kdy: Únor 06, 2010, 08:43:20 am

genetičtí inženýři RP komise?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2564 kdy: Únor 06, 2010, 08:52:32 am

no v tomhle bude mit prsty dr.moreau
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Stran: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS