Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 11:40:36 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Tisk  
Autor Téma: Zavedeni realii  (Přečteno 44312 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Listopad 18, 2009, 05:37:19 pm

Ne do momentu, kdy tím omezuju i solidního RP hráče.
A jako jestli myslíte, že je to ze zištných důvodů, tak jednu mojí postavu ze tří to ovlivní, ale je na 35 levelu, výš než většina postav tady kdy bude, má po expení, chtěl jsem s ní začít rozehrát to 'Nuesem milované manipulující tajné zlo', ale kašlu na to, nebudu s tou postavou hrát, protože je pavažovaná za nedoporučenou. Je to to samé, jako kdybych si založil kněze Lloth, což bych nikdy neudělal.
no tak zase naexpíš nějakého jiného 35-levla abys mohl hrát "RP"  Kroutím očima dyť mistři na expy a levely nehledí   Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #76 kdy: Listopad 18, 2009, 05:38:19 pm

Tímhle totiž nepenalizujete hráče -čuňata- kteří dělají Druidí zabijáky a podobně, ale i hráče, který prostě chce udělat ne-úplně typickou postavu.
Zřejmě jsi našel důvod ,proč  taková zásadní změna za chodu  .Ale žádné  obavy ,dle Neuse ,dostanou zpět náhradu za své postižení morální i hmotné .
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=6000.msg118847#msg118847



len pripominam prvy prispevok a pripajam odkaz na zoznam K2 teamu http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?team 
Co ještě seznam Oligarchů ,nebyl by?!
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Listopad 18, 2009, 05:42:10 pm

No zmeny to sou pekne me se moc nedotykaji,ale i tak se mi nelibi jedna jedina vec a to. SVET MAJI VYTVARET HRACI NE DM = do zavedeneho sveta kde hodne rozmanitych postav se takhle zasahuje,a ovlivni to totalne vsechny at uz podtemnaky nebo povrchnany. Myslim ze to by to vyresila jednoducha vec. Co takhle zacit pekne od zacatku,udelali se realie fajn,udelali se upravi takze uz vsichni vi co muzou a co ne a co pro ne je nebo neni vyhodne,co takhle zacit pekne od nuly a dat WIPE.
tohle neni nejak utok ja sem vsema deseti pro to aby ten wipe byl.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Orbi
Host
Odpověď #78 kdy: Listopad 18, 2009, 05:43:38 pm

kedysi som navrhol, aby sa kazdemu, kto pouzije to slovo dal docasny ban ... bez urazky, ale mozno pochopis  Úsměv
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #79 kdy: Listopad 18, 2009, 05:47:10 pm

ak by mal byt tak nech k K2 hoci aj 25 stranovy manual ale nech tam vsetko popisane, co sa moze,co nie, vsetky mozne kombinacie povolani a ako s nimi hrat tak aby Tvorca serveru bol spokojny 
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Listopad 18, 2009, 05:48:54 pm

promin ale to je trochu divne jen jsem rekl nahlas to co si spousta lidi mysli nebo vduchu rika.
ja osobne proti tem realiim nic nemam jen mi prijde ze se zavedli trosku pozde,bud se meli zavest tehdy kdyz se preslo na ostry provoz,nebo kdyz uz se teda zavedli tak wipe
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #81 kdy: Listopad 18, 2009, 05:54:24 pm

promin ale to je trochu divne jen jsem rekl nahlas to co si spousta lidi mysli nebo vduchu rika.
ja osobne proti tem realiim nic nemam jen mi prijde ze se zavedli trosku pozde,bud se meli zavest tehdy kdyz se preslo na ostry provoz,nebo kdyz uz se teda zavedli tak wipe
Pod toto se podepisu
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Orbi
Host
Odpověď #82 kdy: Listopad 18, 2009, 05:56:22 pm

no ono by mozno stalo za zmienku napisat, kolko a akych postav sa stalo neplatnych  ... poniektori tu pisete, akoby zrazu 90 percent serveru nemohlo ani za ... hrom ... hrat
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #83 kdy: Listopad 18, 2009, 06:05:30 pm

Ano, postav kterých se to opravdu týká je opravdu málo. Ostatní jsou jen řvouni ... Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Listopad 18, 2009, 06:11:55 pm

Ano, postav kterých se to opravdu týká je opravdu málo. Ostatní jsou jen řvouni ... Smích

Presne tak , rvou ... pritom jen malokdo pochopil, ze to je jen reakce na hru hracu ... a mohlo byt hur  Mrknutí
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Listopad 18, 2009, 06:16:43 pm

Ano, postav kterých se to opravdu týká je opravdu málo. Ostatní jsou jen řvouni ... Smích

Presne tak , rvou ... pritom jen malokdo pochopil, ze to je jen reakce na hru hracu ... a mohlo byt hur  Mrknutí
Hh ale zato s reakci hraču by WB taky měli počitat. Je dobre mit řád jako jsou realie taky jsme to tu  předtim hlasal že je to vššechno otazka toho že nejsou realie ale tyhle se mi zdaji až moc omezene. Ale taky to je možna tim že zatim nebylo konkretně popsano co a jak jsou nepovolene buildy co a jak jsou ty omezene buildy atd. Takže všechno je tu prakticky spekulace.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Listopad 18, 2009, 06:18:35 pm

no jiste, protoze se to tyka tech postav podtemna predevsim, proto rveme a moc postav v podtemnu neni vite.
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Listopad 18, 2009, 06:21:02 pm

promin ale to je trochu divne jen jsem rekl nahlas to co si spousta lidi mysli nebo vduchu rika.
ja osobne proti tem realiim nic nemam jen mi prijde ze se zavedli trosku pozde,bud se meli zavest tehdy kdyz se preslo na ostry provoz,nebo kdyz uz se teda zavedli tak wipe
Pod toto se podepisu
Taky souhlasim
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #88 kdy: Listopad 18, 2009, 06:23:38 pm

Hh ale zato s reakci hraču by WB taky měli počitat. Je dobre mit řád jako jsou realie taky jsme to tu  předtim hlasal že je to vššechno otazka toho že nejsou realie ale tyhle se mi zdaji až moc omezene. Ale taky to je možna tim že zatim nebylo konkretně popsano co a jak jsou nepovolene buildy co a jak jsou ty omezene buildy atd. Takže všechno je tu prakticky spekulace.

Takhle, Neus to udělal proto, aby to dal trochu do lajny, přecijen, některé kombinace jsou opravdu divné, a já s ním souhlasím, jak to udělal, jen to podle mě není dotažené, klidně at postihy jsou, ale at jsou i odměny, nebo způsoby, jak to udělat tak, at můžou hráči co hrají netradiční postavy s postihem dobře a podle RP jsou oceněny, ale tak, at jim to zůstane a mohou s tim hrát i lépe, než hráči, kteří mají postvy v normách. Ale chce to i DM, kteří se tedy budou serveru věnovat a sledovat, jak to kdo hraje... a ne že se tu DM oběví jen., když se něco dobývá, nebo jednou az den an hodinu... to se pak stávají i věci, že pak se na toho jednoho chudáka sesype 6 lidí naráz a nestíhá, protože každej něco chce. Prostě, když podle mě, tenhle server chce dělat takovétoomezení a usměrnování, chtělo yb to i ty dM který yb tu byli.
Zaznamenáno




Orathe
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Listopad 18, 2009, 06:24:55 pm

Má tahle debata smysl?
Nemá. Kdyby tolik lidí co má svůj názor bylo ve hře a aktivně hrálo, vypadalo by to všechno jinak.


Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS