Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 06, 2024, 06:16:24 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 116237 krát)
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #210 kdy: Březen 07, 2013, 06:14:40 pm

Jak se tady někdo ptal na nějakou postavu s povoláním vrah, tak jsem měl kombinaci vraha/barbara/zloděje.

Hm, to by mě zajímalo proč barbar.. jinak já si to zkusil udělat s hrandou a nebylo to špatný Mrknutí
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #211 kdy: Březen 07, 2013, 06:18:42 pm

vrah se jeste da,ale k cemu je takovy zved haferniku,nebo purpurovy drak to opravdu nevim Smích
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #212 kdy: Březen 08, 2013, 09:12:48 am

Tak jsem si z recese udělal takovou tabulku, použitelnosti všechn class v buildech, případně síly povolání. Je to jenom minutový nástřel, ono toho je dost ovlivněný tím, na co se jede (třebas ty v závorce)-
Monk
Paladin
Cleric
Shadowdancer
Bard
Champion of Torm
Blackguard
Weapon master
Rogue
Sorcerer
Wizard (Pale master)
Arcane archer
Ranger
Druid (Shifter)
Dwarven defender
Barbarian
Fighter
Assassin
Red dragon disciple
Harper scout
Purple dragon knight
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #213 kdy: Březen 08, 2013, 10:18:24 am

Jak se tady někdo ptal na nějakou postavu s povoláním vrah, tak jsem měl kombinaci vraha/barbara/zloděje.

Hm, to by mě zajímalo proč barbar.. jinak já si to zkusil udělat s hrandou a nebylo to špatný Mrknutí

zuřivost
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #214 kdy: Březen 08, 2013, 12:22:38 pm

Jak se tady někdo ptal na nějakou postavu s povoláním vrah, tak jsem měl kombinaci vraha/barbara/zloděje.

Hm, to by mě zajímalo proč barbar.. jinak já si to zkusil udělat s hrandou a nebylo to špatný Mrknutí

zuřivost
obyčejná??
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #215 kdy: Březen 08, 2013, 01:55:54 pm

Jak se tady někdo ptal na nějakou postavu s povoláním vrah, tak jsem měl kombinaci vraha/barbara/zloděje.

Hm, to by mě zajímalo proč barbar.. jinak já si to zkusil udělat s hrandou a nebylo to špatný Mrknutí

zuřivost
obyčejná??

Ne epická :-)
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #216 kdy: Březen 08, 2013, 03:23:56 pm

Jak se tady někdo ptal na nějakou postavu s povoláním vrah, tak jsem měl kombinaci vraha/barbara/zloděje.

Hm, to by mě zajímalo proč barbar.. jinak já si to zkusil udělat s hrandou a nebylo to špatný Mrknutí

zuřivost
obyčejná??

Ne epická :-)

Tak to je úplně na kulový ten vrah tam potom... protože musíš mít co nejvíc lvlů vraha a nějakou inteligenci, ne barbara se sílou, abys měl TO Mrknutí když barbarovu auru, tak s něčím kde není třeba tolik lvlů a jet to i na devast (Wm,ChoT,rouge,...)
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #217 kdy: Březen 08, 2013, 03:44:29 pm

Já bych jel vraha na luk do party.
Nikdy jsem to nezkoušel ale teoreticky pokud nepřítel bojuje s někým jiným tak bys měl střílet každé kolo paralýzu ne?
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #218 kdy: Březen 08, 2013, 03:58:25 pm

Ted jsi mě zaskočil, jestli to vůbec na luk jde, ale asi ano Mrknutí Ale ruku do ohně bych za to nedal Smích
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #219 kdy: Březen 08, 2013, 04:07:14 pm

Já bych jel vraha na luk do party.
Nikdy jsem to nezkoušel ale teoreticky pokud nepřítel bojuje s někým jiným tak bys měl střílet každé kolo paralýzu ne?


Nejsem expert na vrahy Úsměv ale fungovat to zřejmě nebude.

A death attack only triggers a paralysis save if the target is not engaged in combat, as per this feat's description.
Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #220 kdy: Březen 08, 2013, 04:23:25 pm


Tak to je úplně na kulový ten vrah tam potom... protože musíš mít co nejvíc lvlů vraha a nějakou inteligenci, ne barbara se sílou, abys měl TO Mrknutí když barbarovu auru, tak s něčím kde není třeba tolik lvlů a jet to i na devast (Wm,ChoT,rouge,...)

Mě to přišlo v pohodě, aurou dáš strach a pak dáváš zakeřné + smrtící útoky. slabá postava to až zas tak nebyla díky redukcím a jela přes sílu.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #221 kdy: Březen 08, 2013, 04:26:02 pm

Já bych jel vraha na luk do party.
Nikdy jsem to nezkoušel ale teoreticky pokud nepřítel bojuje s někým jiným tak bys měl střílet každé kolo paralýzu ne?

Nejsem expert na vrahy Úsměv ale fungovat to zřejmě nebude.

A death attack only triggers a paralysis save if the target is not engaged in combat, as per this feat's description.
Přesně tak, expert taky nejsem, ale paralýza není jako zákeřný útok, cíl vůbec nesmí bojovat. Ale jinak to na luk funguje Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #222 kdy: Březen 08, 2013, 04:27:01 pm


Tak to je úplně na kulový ten vrah tam potom... protože musíš mít co nejvíc lvlů vraha a nějakou inteligenci, ne barbara se sílou, abys měl TO Mrknutí když barbarovu auru, tak s něčím kde není třeba tolik lvlů a jet to i na devast (Wm,ChoT,rouge,...)

Mě to přišlo v pohodě, aurou dáš strach a pak dáváš zakeřné + smrtící útoky. slabá postava to až zas tak nebyla díky redukcím a jela přes sílu.


No, upřímně, mě připadá totálně nepoužitelná Smích strach (pokud postava nemá save nebo imku) dejme tomu, že neuspěje, ale TO na paralýzu musí být něco kolem 30 a to je hodně málo (nevim kolik má aura na strach) a smrtící nebudou taky moc vysoké, takže jako mlátička by to podle mě třeba s WM bylo daleko lepší a redukce u barbara stojí za kulový...
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #223 kdy: Březen 08, 2013, 04:33:01 pm


Tak to je úplně na kulový ten vrah tam potom... protože musíš mít co nejvíc lvlů vraha a nějakou inteligenci, ne barbara se sílou, abys měl TO Mrknutí když barbarovu auru, tak s něčím kde není třeba tolik lvlů a jet to i na devast (Wm,ChoT,rouge,...)

Mě to přišlo v pohodě, aurou dáš strach a pak dáváš zakeřné + smrtící útoky. slabá postava to až zas tak nebyla díky redukcím a jela přes sílu.

No, upřímně, mě připadá totálně nepoužitelná Smích strach (pokud postava nemá save nebo imku) dejme tomu, že neuspěje, ale TO na paralýzu musí být něco kolem 30 a to je hodně málo (nevim kolik má aura na strach) a smrtící nebudou taky moc vysoké, takže jako mlátička by to podle mě třeba s WM bylo daleko lepší a redukce u barbara stojí za kulový...

Neberu ti to. Mě se ta kombinace líbila, neměl jsem nikdy problém s expením v jednom. Já nevyhledávám jiná PC na PVP, takže jestli to posuzuješ v tomto je to možné.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #224 kdy: Březen 08, 2013, 05:24:11 pm

No, upřímně, mě připadá totálně nepoužitelná Smích strach (pokud postava nemá save nebo imku) dejme tomu, že neuspěje, ale TO na paralýzu musí být něco kolem 30 a to je hodně málo (nevim kolik má aura na strach) a smrtící nebudou taky moc vysoké, takže jako mlátička by to podle mě třeba s WM bylo daleko lepší a redukce u barbara stojí za kulový...
Proč jezdit na velké TO, to bych ignoroval, já bych tam dal toho vraha jen trošku jen bych jen na jedničkování....

Zaznamenáno
Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS