Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 06, 2024, 04:57:05 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 116237 krát)
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #150 kdy: Březen 05, 2013, 11:32:53 am

V PvE asi jo, ale v PvP?
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #151 kdy: Březen 05, 2013, 11:59:25 am

To jako když budu 3 wizard a 16 PM tak i když mám vlastně 6 lvlů epického PM tak caster lvl mám 19 a epické kouzla nemůžu používat?
Je to možné že jsi mi to vysvětloval... za tu dobu jsem se učil systémy různých světů a už si to nepamatuju.

Jo jasně, promiň, ta první věta vyzněla hůř, než jsem jí mínil.


V PvE asi jo, ale v PvP?

Vzpomínáš na Nethariona? Bavili jsme se právě o něm kdysi.
AC: 94 full buff, 500hp
DC banshee 52,
všechny ty imunity(sneky, crity, v kombinaci s výbavou mu dáváš max 20 na ráně, když trefíš), navíc měl několik pohlcení na energie,
měl prastarýho demilicha
Jediný co ho kdy zabilo byl lycův AA, který se vynořil odněkud, aniž bych si ho všimnul, když jsem bojoval s tropmórkem.

Na PvE si dáváš sám ostrov králů, ale na PvP je to ještě silnější.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #152 kdy: Březen 05, 2013, 12:24:51 pm

V PvE asi jo, ale v PvP?

Jak píše Cagus je to silné dost Škleb





Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #153 kdy: Březen 05, 2013, 12:33:07 pm


Vzpomínáš na Nethariona? Bavili jsme se právě o něm kdysi.
AC: 94 full buff, 500hp
DC banshee 52,
všechny ty imunity(sneky, crity, v kombinaci s výbavou mu dáváš max 20 na ráně, když trefíš), navíc měl několik pohlcení na energie,
měl prastarýho demilicha
Jediný co ho kdy zabilo byl lycův AA, který se vynořil odněkud, aniž bych si ho všimnul, když jsem bojoval s tropmórkem.

Na PvE si dáváš sám ostrov králů, ale na PvP je to ještě silnější.

Jo to byla zajimavá bitka, i když kapku zdlouhavá Úsměv Pokud si dobře vzpomínám, byla tam na začátku ještě Amy se sorckou (to aby byl výčet zůčastněných kompletní). No každopádně, na každý prase se vaří voda Úsměv
Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #154 kdy: Březen 05, 2013, 12:43:40 pm

Jooo, ještě amy. Vlastně ta to iniciovala s nějakým plošňákem. Jééé, to byla dobrá řež Úsměv

Jinak ještě mam pocit, že to mělo malý savy, asi jenom něco málo přes 40, ale s těma imkama většina kouzle nefungovala. Jo, napadá mě několik buildů (3), co by to zabilo, ale s 90% by to nemělo problém.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #155 kdy: Březen 05, 2013, 12:47:44 pm

Jooo, ještě amy. Vlastně ta to iniciovala s nějakým plošňákem. Jééé, to byla dobrá řež Úsměv

Jinak ještě mam pocit, že to mělo malý savy, asi jenom něco málo přes 40, ale s těma imkama většina kouzle nefungovala. Jo, napadá mě několik buildů (3), co by to zabilo, ale s 90% by to nemělo problém.
Mna napada asi 30 buildov s clerikom, co ma heal alebo mass heal  Škleb Pokial to nema imku na pozitiv samozrejme.
Zaznamenáno

Thorwulf
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #156 kdy: Březen 05, 2013, 12:55:09 pm

Aha tak to jsem nečekal. Celkem zklamání.

Zrovna PMko mi přijde na tomto serveru dost silné. Hlavně se vyplatí ho jet celých 30 levelů aby jsi získal demiliche.
Díky posíleným nemrtvým pomocníkům je to hodně silná a soběstačná postava.


Presne tak, demilich je vcelku ultimatni vec... Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #157 kdy: Březen 05, 2013, 12:59:19 pm

Jooo, ještě amy. Vlastně ta to iniciovala s nějakým plošňákem. Jééé, to byla dobrá řež Úsměv

Jinak ještě mam pocit, že to mělo malý savy, asi jenom něco málo přes 40, ale s těma imkama většina kouzle nefungovala. Jo, napadá mě několik buildů (3), co by to zabilo, ale s 90% by to nemělo problém.
Mna napada asi 30 buildov s clerikom, co ma heal alebo mass heal  Škleb Pokial to nema imku na pozitiv samozrejme.
Time stop + banshee, cleric většinou nemá takový savy.
Já tehdy mysim měl nějakých 30% proti pozitivu, ale možná bys měl problém to touchnout, nevim, nevzpomínam, ale vim, že byly horší věci, kterých jsem se bál. Heal od klerika to moc nebyl.

Jestli jsi zažil, tak např takovej Richard by to sejmul jak nic. Vůbec ti paladini... to smrdí Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #158 kdy: Březen 05, 2013, 01:29:42 pm

Jooo, ještě amy. Vlastně ta to iniciovala s nějakým plošňákem. Jééé, to byla dobrá řež Úsměv

Jinak ještě mam pocit, že to mělo malý savy, asi jenom něco málo přes 40, ale s těma imkama většina kouzle nefungovala. Jo, napadá mě několik buildů (3), co by to zabilo, ale s 90% by to nemělo problém.
Mna napada asi 30 buildov s clerikom, co ma heal alebo mass heal  Škleb Pokial to nema imku na pozitiv samozrejme.
U healu a masshealu na nemrtvého je range touch attack. Díky AC z PM mu dáš ten heal prakticky jen když hodíš 20.
Já bych se spíš bál odvrácení nebo kouzla zabij nemrtvého.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #159 kdy: Březen 05, 2013, 02:38:45 pm

AC z PM se nezapočítává do tohodle hodu, ono je to složitější, ale stejně mam pocit, že mi to nepřišlo jako velký problém.

Ale fakt záleží na tom, jak se to postaví.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #160 kdy: Březen 05, 2013, 02:41:23 pm

AC z PM se nezapočítává do tohodle hodu, ono je to složitější, ale stejně mam pocit, že mi to nepřišlo jako velký problém.

Ale fakt záleží na tom, jak se to postaví.

Presne..navic kdyz si presneji prectes co vsechno se z AC ztraci, tak je tezke netrefit Úsměv
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #161 kdy: Březen 05, 2013, 02:50:16 pm

No, to ještě vyzkoušíme.

Každopádně proti Improved invis máš 50% miss chance a tak dále. Ono to fakt neni tak easy, záleží jestli mág stojí, kástí, defend casting.
Situací je hodně a tohle je hodně proměnlivé.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #162 kdy: Březen 05, 2013, 05:04:59 pm


Vzpomínáš na Nethariona? Bavili jsme se právě o něm kdysi.
AC: 94 full buff, 500hp
DC banshee 52,
všechny ty imunity(sneky, crity, v kombinaci s výbavou mu dáváš max 20 na ráně, když trefíš), navíc měl několik pohlcení na energie,
měl prastarýho demilicha
Jediný co ho kdy zabilo byl lycův AA, který se vynořil odněkud, aniž bych si ho všimnul, když jsem bojoval s tropmórkem.

Na PvE si dáváš sám ostrov králů, ale na PvP je to ještě silnější.

Týjo, rozepsal by jsi mi pls to AC? Tohle mě docela překvapilo a tolik jsem nečekal... škoda, že je Pm degradovaný jen na wizznu.. Jinak ani AA by tohle AC nemělo překonat.. prakticky nic krom 20ky..
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #163 kdy: Březen 05, 2013, 05:09:52 pm


Vzpomínáš na Nethariona? Bavili jsme se právě o něm kdysi.
AC: 94 full buff, 500hp
DC banshee 52,
všechny ty imunity(sneky, crity, v kombinaci s výbavou mu dáváš max 20 na ráně, když trefíš), navíc měl několik pohlcení na energie,
měl prastarýho demilicha
Jediný co ho kdy zabilo byl lycův AA, který se vynořil odněkud, aniž bych si ho všimnul, když jsem bojoval s tropmórkem.

Na PvE si dáváš sám ostrov králů, ale na PvP je to ještě silnější.

Týjo, rozepsal by jsi mi pls to AC? Tohle mě docela překvapilo a tolik jsem nečekal... škoda, že je Pm degradovaný jen na wizznu.. Jinak ani AA by tohle AC nemělo překonat.. prakticky nic krom 20ky..

No to je takove to teoreticke AC, v realne situaci to nebylo az tolik a navic jak tu psal Cagus...na AA to i doslo.... + si myslim ze heal taky "pomuze" a samozrejme smite evil..to je hotovka:D
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #164 kdy: Březen 05, 2013, 05:40:12 pm

No když do toho dáš SD tak to ještě vylepšíš...  To už pak tě těžce někdo zabije...

Jinak to AC(u verze s SD) :  10 základ + 5 deflection + 5 natural + 5 armor bonus + 5 boty + 4 haste + 1 MA + 5 EMA + 5 song + 8 dex + 2 as + 1 dodge + 16 PM + 10 IE + 4 tumble + 3 štít = 89
U monka bez top summona: 10 základ + 5 deflection + 5 natural + 5 armor bonus + 5 boty + 4 haste + 1 MA + 5 EMA + 5 song + 7 dex + 2 as + 1 dodge + 16 PM + 10 IE + 8 tumble + 7 wis= 96
Max na K2 bude asi 105.
Poslední změna: Březen 05, 2013, 06:01:30 pm od Shaman88 Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS