Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 07, 2024, 12:59:24 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072405 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5730 kdy: Únor 17, 2013, 09:59:24 pm

Já už budu hodná, Orbi Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #5731 kdy: Únor 17, 2013, 10:20:12 pm

Jde nejak vypnout ten "drop" šipu, pripadne, šlo by to nejak poresit?
Je to šileny vše sbirat, zvlašt s tema lagama.
Když jde človek nekam čiste jen kuli xpeni tak je to nemožny ukol.

+Ten cistici script je na tohle proste pomaly i když chapu že zrychlit to by bylo naskodu jinde.
Nedal by se dočasně zapnout kompletní uklízecí skript přímo po odchodu všech hráčů z lokace?
Dneska jsem viděl lokace se stovkou pozůstatků.. a sbírat po 5zl či obyč šípech se viditelně nikomu nechce...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5732 kdy: Únor 17, 2013, 10:48:48 pm

ulizeci skript tu je
ale pracuje se spozdenim a podle "rusnosti" lokace

a musim rict, ze bordel po hracich se hodi i ruznym zivlum Úsměv
podle bordelu poznaji ze tam nekdo pred "chvili" byl a pripravi se na setkani a nebo zacnou po bordelari patrat
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #5733 kdy: Únor 17, 2013, 10:50:27 pm

Souhlasím.
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5734 kdy: Únor 18, 2013, 04:45:46 am

No jde o to jako zatez to predstavuje pro server, jestli je to zanedbatelne nebo ne.
Doporucuju si zkusit zajit nekam s postavou lucistnika +henchmanem elfky a zkusit to sbirat  momentalne o 36 lidech ve hre.
Docela otrava a verte mi ze nejde o zadnou lenost nebo pohodlnost jak tady nekdo karave vykresluje.

Hral sem AA i driv kdyz sipy nepadali a nemel sem s tim zadny problem, je to normalni vec.
Argument jako ze neni dost truhlaru je smesny, ve hre jich je bezne i 5 najednou.
+Z zajimalo by me kolik z tech zaprisahlych uklizecu hraje lucistnika  Úsměv


Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #5735 kdy: Únor 18, 2013, 06:54:54 am

Já si taky myslím že je to zbytečná zátěž, vcelku zbytečná data co se musí posílat. (třeba bych i testnul na jeden restart kompletně vypnout loot z mobů....).
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #5736 kdy: Únor 18, 2013, 10:42:08 am

No jde o to jako zatez to predstavuje pro server, jestli je to zanedbatelne nebo ne.
Doporucuju si zkusit zajit nekam s postavou lucistnika +henchmanem elfky a zkusit to sbirat  momentalne o 36 lidech ve hre.
Docela otrava a verte mi ze nejde o zadnou lenost nebo pohodlnost jak tady nekdo karave vykresluje.

Hral sem AA i driv kdyz sipy nepadali a nemel sem s tim zadny problem, je to normalni vec.
Argument jako ze neni dost truhlaru je smesny, ve hre jich je bezne i 5 najednou.
+Z zajimalo by me kolik z tech zaprisahlych uklizecu hraje lucistnika  Úsměv



Mohu se zeptat kam chodis expit? Podle me se objevi tolik pozustatku (dropu), kolik bylo zrud, je tak? To vubec nesouvisi s poctem lucistniku, akorat se v kazdem pozustatku objevi vic sipu. Takze predstavme si Upiri hrad, misto asi s nejvetsim poctem zrud. Za kazdymi dvermi 5 upiru cca. Ty jsi napsal, ze ti to nacita dve vteriny, tak to mame 10 vterin na 5 pozustatku plus presun mezi pozustatky. Takze pul minuty na vysbirani 5 pozustatku? Vynasobme si to rekneme 20ti a dostaneme priblizny odhad 10 minut na cele jedno patro hradu, muze byt? V jinych lokaci, kde je zrud o poznani mene to zabere o poznani mene casu.* usmeje se* Takze jediny problem vidim v nechuti to sbirat.
K tomu zpomaleni hry jsem se již vyjadřil jinde. To sbirani se da celkem efektivne resit v parte tak, ze jeden z party sbira pozustatky. Pokud chystate nejakou vypravu a pouzivate lepsi sipy, tak mi OCC napiste, ja si to rad po vas vysbiram. K truhlarum, jiz mesic obchazim vytriny a nemuzu najit zadne lepsi sipy, cim to je? Nasel jsem luxusni sipy, za dobrou cenu, oh ne jsou magnetitove, tak je nepouziju. A kde jsou ty dobre pavezy? Kde jsou nejake lepsi luky a kuse? Nemam namysli ty pokladove veci z trziste a i tam me to pripomina obcas polske trziste, no spis zidovske (bez urazky, ne ze mi budete pak psat ze urazim polaky a zidy).
Ted rano jsem schvalne zasel do shromazdiste, trziste a k Vykotlanemu dubu a zameril se na sipy? Co jsem nasel? *usmeje se* U Vykotlaneho dubu 6 sipu(5). V shromazdisti 9 toulcu sipu(3), hned jsem si jich 7 koupil, smiloval jsem se a nechal dva toulce pro ostatni hrace. Ostatni sipy vsude ve shromazdisti jsou 0 a 0+, s vyjimkou trech toulcu sipu(5) ve vitrine Dary matky, ktere muze pozit pouze zla postava. Celkova bilance: 2 toulce sipu(3), 3 toulce sipu(5) pouzitelnych jen zlou postavou a 6 sipu(5), lepsi sipky do kuse pro jistotu zadne. No mam pocit, ze se tech 5 truhlaru najednou moc nepredre. *usmeje se* Za posledni mesic jsem videl u truhlarskeho ponku truhlare asi ctyrikrat a jejich dovednost byla prachbidna (bez urazky). Samozrejme je mozne, ze to hned nekdo vykoupi nebo ze truhlari delaji predevsim na zakazku, ale zadny prebytek na strane nabidky od truhlaru teda rozhodne nevidim a ani jsem si v tomto duchu nevsiml nejake zlastni iniciativy truhlaru na foru.
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5737 kdy: Únor 18, 2013, 12:21:58 pm

K tomu sbírání šípů. Já opravdu nevidim důvod (prom možného zatížení serveru) proč to rušit. Když to vezmu z pohledu člověka, který používá dost často luk, příjde mi jako super věc, že si můžu vytahat šípy z mrtvoli. Obzvláště pokud se jedná o kvalitní šípy. A opravdu nevidim důvod, proč by nemohla být vysloveně jedna postavička v partě, která ty šípy sbírá a pak je přerozděluje. Co mám zkušenost, tak to funguje výborně. Střelec se nemusí zabývat sbíráním a může v klidu vraždit. Sběrač má navíc pár zlatek do vlastní kapsy, takže se to vyplatí i pro obě strany.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5738 kdy: Únor 18, 2013, 02:10:09 pm

Přesně nerušit !
To že je někdo lempl a línej sbírat šípy, tak přeci to nebude rušit.

Vtipné je, že jak začne hrát najednou spousty hráčů, tak se pořád vymýšlí změny. Pak se to zase rozes... a pak tu nikdo nebude hrát.

Změny za chodu jsou na nic. Sepisujte si to na forum testrů a na DM fórum. Paralelně to testujte na testovacím serveru a pokud to doběhne do fáze "změníme to a spustíme to".
Tak udělejte wipe všeho a všech a spusťte novou verzi.

Jinak to je měnění podmínek za chodu a někteří jsou tím zvýhodněni. To nikdy nedělalo dobrotu.




Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #5739 kdy: Únor 18, 2013, 02:33:42 pm

K tomu sbírání šípů. Já opravdu nevidim důvod (prom možného zatížení serveru) proč to rušit. Když to vezmu z pohledu člověka, který používá dost často luk, příjde mi jako super věc, že si můžu vytahat šípy z mrtvoli. Obzvláště pokud se jedná o kvalitní šípy. A opravdu nevidim důvod, proč by nemohla být vysloveně jedna postavička v partě, která ty šípy sbírá a pak je přerozděluje. Co mám zkušenost, tak to funguje výborně. Střelec se nemusí zabývat sbíráním a může v klidu vraždit. Sběrač má navíc pár zlatek do vlastní kapsy, takže se to vyplatí i pro obě strany.

Vidím to stejně. Navíc tu se sice snažíme řešit šípy, ale to nejsou jen šípy v ostatcich co se povalují po většině lokací kde se expí jak o život. Lhostejno zda je to Upíří hrad, Zlatý důl a nebo Orkové na severu. Všude tady jsem si s každou svou holkou přišla na pěkných pár měšců.  Já se ptám.... proč to nesbíráte??? Ano byla bych hloupá křičet, že za to mají být postihy, když mě to vyhovuje. Ale joo, mají: jsou v jiných hrách proč né tady? Kdo hrál LineAge ví o čem mluvím. Třeba jsou ty lagy taky proto, že nesbíráte. A že je to náročné. Já nevím, chodím v partě kde jsou ze čtyř dobrodruhů tři lučištníci a +2 henchmani s lukem. A jde to sbírat v pohodě, jo blbě v lagách a zdržuje to asi. Ale já nad tím takhle nepřemýšlela a nenapadlo mě to tam nechat. Už kvůli ostatním. Proč kazit hru sobě i druhým? Sbírám vše a je mi jedno zda je to nanic. Co je opravdu odpad vyhodim ve vesnici do koše. Tak mě doma vychovali  Mrknutí Takový Tropmor vyrábí náramné šípy, jistě jich vyrobí tuny a stejně je po sobě sbírá.
A věřím že to laguje proto, že se všude válí spousta zbytků. Když už pod Věží u vesnice je to jeden uzlik vedle druhého, je to známka nadbytečného blahobytu zdejších dobrodruhů asi. Budem všichni řvát jak o život až "někomu" dojde trpělivost a omezi nám zisky a drop. Protože to po nás vypadá jak po prasátkách, všude nastláno  Smích
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #5740 kdy: Únor 18, 2013, 03:12:08 pm

Ehm, na tomto místě musím podotknout, že Tropmor je patrně ten nejhorší ze všech, pač sbírá JEN peníze Úsměv Ephemere je na prachy, to každej ví, ale šípů má tolik, že se je vytrhávat z mrtvol nevyplatí. Možná dvakrát zdobený pětkový šípy její pohled na věc změní Úsměv
Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #5741 kdy: Únor 18, 2013, 03:40:31 pm

Já jen hledám chyby, když všichni chcete platit vaše věc, já vím že mnoho zahraničních světů které mají tvůrci doma běží bez lagů na více hráčích, takže si nemyslím že chyba je v hw ale v optimalizaci a nastavení systémů (množství aktivních placeablu, spawny a despawny, loot - treba mnoho světů má automatickej loot a tím stylem řeší optimalizaci, odstranění rozhovorů jako hlavního GUI pro veškeré systémy atd....)
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5742 kdy: Únor 18, 2013, 03:49:57 pm

Možná dvakrát zdobený pětkový šípy její pohled na věc změní Úsměv

Uvidíme...muhehe  Mrknutí No možná máš pravdu, taky toulec stojí 5 měšců......
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5743 kdy: Únor 18, 2013, 04:23:52 pm

Ehm, na tomto místě musím podotknout, že Tropmor je patrně ten nejhorší ze všech, pač sbírá JEN peníze Úsměv Ephemere je na prachy, to každej ví, ale šípů má tolik, že se je vytrhávat z mrtvol nevyplatí. Možná dvakrát zdobený pětkový šípy její pohled na věc změní Úsměv

Zde pohled lucistnika.
Polopate, hrac ktery hraje na luk chape ze kupovat sipy je pro nej nepredstavitelne, 5 utoku na kolo pripadne kdyz beha jeste s elfkou jako ja, silenost.
Stejne jako chape se sbirat takove mnozstvi sipu je dosti otravne a unavne proto to nejspis vzda.

Dajardde pokud strili i henchman a ma jine sipy, jsou tam dva predmety v pripade penez 3, dalsi prodleva.
Prosim netahejte me za slovicka a nevim za co jeste, ty 2 vteriny byl nejaky nastrel, zkuste si to vecer když bude špička a uvidite.
Když vam buff na cey dung padne v puli nebo jak ochotne budou cekat spoluhraci.

Ja nehodlam nikomu skodit, jen jsem chtel vedet jestli by to nejak neslo nastavit zvlast na postavu.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Dajardd
Host
Odpověď #5744 kdy: Únor 18, 2013, 05:04:22 pm

Jak rikam uz asi po ste, ja s tim sbiranim veci problem nemam a jak vidim tak spousta jinych hracu take ne. Ano hraju zde taky, taky se mi to pomaleji nacita, nevadi mi to. Dekuji.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS