Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 28, 2024, 11:51:13 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2085994 krát)
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5760 kdy: Únor 20, 2013, 07:30:16 pm

polovina těch věcí už neplatili a druhá polovina byla duplicitní s tím co se řeší ted a v té třetí polovině Arash řešil hlouposti Úsměv

To je skoda lebo v robote sa citam starych prispevkov dal paradne zabijat cas Smutek
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5761 kdy: Únor 20, 2013, 07:38:57 pm

Kdybych to nenapsal ani si toho nevšimnete  Škleb

Já se ptal, protože jsem si myslel, že to je spojené s nějakým nastavením vzhledu fóra. Nedávno jsem si to totiž měnil a nabyl jsem pocitu, že nějaký vzhled blbne a neukazuje všechny témata.

Pamatuji si že v hyde parku bylo více anket (takové ty proč tu hrajete a nehrajete) a teď jsem to tam nenašel.

Ale to že se má fórum promazat jsem už navrhoval před lety Polibek
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5762 kdy: Únor 20, 2013, 10:03:20 pm

Ohledně zrušení dropu šípů/peněz za účelem snížení lagů...
Tady bych rád řekl, že to sem absolutně nepatří, protože to je defacto návrh/nápad, takže by bylo vhodnější se ptát v topicu "Nápady a návrhy" hned o 2 řádky níže v sekci "Problémy a dotazy", který s nějakou tou rozsáhlejší diskuzí počítá. Uvědomte si, že tu teď hraje trochu víc lidí a tahle vaše malá absolutně nekonstruktivní debata je nutí prolistovat 4 stránky, aby si přečetli i ty "mezi-příspěvky", které sem patří. Pak se divte, že se tu lidi ptají 5x na věc, co už tu padla, když to nikdo nechce pročítat a jen skočí na konec.

Myslím tedy, že mluvím za početnou skupinu čtenářů i za moderátory, když Vás žádám o rozmysl a soudnost při směrování a vytváření Vašich dalších dotazů.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5763 kdy: Únor 20, 2013, 10:32:19 pm

Ono stačí jednoduchá věc. Před každým dotazem nejdříve zkuste prohledat forum (v pravo nahoře - hledat) a když nenajdete odpověď pak pište dotaz Mrknutí
Možná by stálo za to udělat FAQ a tam kopírovat odpovědi - co z diskuze vyšlo.
Kopírovalo by to tam jen DM. Vlákno by bylo zamčené a určené hráčům jen pro čtení.
Teď kdo si s tím dá práci ? Nehlaste se všichni Polibek

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5764 kdy: Únor 21, 2013, 06:30:52 am

Proc kdyz me nekdo odzbroji tak zbran padne na zem a ne do invu?kdyz bych boj prohral tak prijdu nejen o penize ale taky o zbran...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5765 kdy: Únor 21, 2013, 07:26:41 am

Jestli se nepletu, tak dřív zbraň padla přímo do invu protivníka, takhle máš možnost si jí sebrat a zmizet, jinak bys musel protihráče zabít a doufat, že ti z něj vypadne Úsměv
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #5766 kdy: Únor 21, 2013, 08:00:40 am

Ono stačí jednoduchá věc. Před každým dotazem nejdříve zkuste prohledat forum (v pravo nahoře - hledat) a když nenajdete odpověď pak pište dotaz Mrknutí
Možná by stálo za to udělat FAQ a tam kopírovat odpovědi - co z diskuze vyšlo.
Kopírovalo by to tam jen DM. Vlákno by bylo zamčené a určené hráčům jen pro čtení.
Teď kdo si s tím dá práci ? Nehlaste se všichni Polibek


Myslim, ze je to vynikajuci napad a dokonca by som vedel aj o vnimavom a ochotnom cloveku *vtira   Mrknutí*, co casto prispieva (spamuje  Škleb) na forum. Myslim, ze by sme mali vyuzit, kym ta toto forum este bavi a nie je ti z neho zle. Mozes mi to poslat aj cez PM, alebo sam urobit svoj topic a ja to prispendlim navrch a zamknem. Úsměv Iba tak sa stanes nesmrtelnym tohto fora.
Zaznamenáno

Thorwulf
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5767 kdy: Únor 21, 2013, 09:32:40 am

Proc kdyz me nekdo odzbroji tak zbran padne na zem a ne do invu?kdyz bych boj prohral tak prijdu nejen o penize ale taky o zbran...

Tak je to standardně. Pouze pokud jsi unarmed (např. u monka je to použitelné), zbraň se dá automaticky do útočníkovo inventáře.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5768 kdy: Únor 21, 2013, 10:06:43 am

Myslim, ze je to vynikajuci napad a dokonca by som vedel aj o vnimavom a ochotnom cloveku *vtira   Mrknutí*, co casto prispieva (spamuje  Škleb) na forum. Myslim, ze by sme mali vyuzit, kym ta toto forum este bavi a nie je ti z neho zle. Mozes mi to poslat aj cez PM, alebo sam urobit svoj topic a ja to prispendlim navrch a zamknem. Úsměv Iba tak sa stanes nesmrtelnym tohto fora.

No původně jsem myslel třeba Geralta. Je to taková studnice K2 Nevím co si myslet/Nerozhodný
No ale pokud se nikdo nepřihlásí, jsem ochoten do toho jít.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5769 kdy: Únor 21, 2013, 10:12:15 am

Je dovoleno aby jeden hráč měl více postav v jednom spolku ?

Napadá mě: založím si více postav, sjednotím je jedním spolkem. Jedna postava bude vydělávat peníze a ukládat na spolkový účet. Nastavím si, aby postava která bude TOP, měla ze spolkové kasy výplatu(cca 2000gp) a tím dojde k legálnímu přelévání peněz z jedné postavy na druhou. Systém to krásně propere a peníze jsou čisté jako padlý sníh a není možné to odhalit v logu.

Na webu o spolcích :
Každá postava může být členem nejvýše dvou spolků či církví (např. spolek + spolek, spolek + církev, nelze být členem dvou církví zároveň). Nedoporučuje se mít postavy 1 hráče ve více různých spolcích z důvodu možného střetu zájmů. Zneužití informací OOC přenosem přes hráče může být trestné.

Podle popisu to zakázané není ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #5770 kdy: Únor 21, 2013, 10:15:23 am



Rád bych si zde ujasnil pár bodů co se týče nějakých těch IC důvodů a dialogů před útokem.

Má postava má dva potencionální nepřátele, u obou zná jejich "maskovací" jméno a jejich oblečení, které mám vyscreenované, abych si příště mohl ověřit, že je to skutečně ono a má postava neudělá chybu.. Od jednoho mi přilítla banshee na odpočívadla (ustál jsem jí, následně jsem se ho jal pronásledovat), pro mé překvapení jsem zjistil, že je SDčko a tak se mi ztratil. Až ho příště potkám a budu mít tu šanci jej potrestat, tak se mu mám objevit a nechat ho utéct? (To, že porušil několik pravidel typu "útok na odpočívadle" a nulová "IC interakce" mi je teď úplně jedno, spíše mě zajímá, jestli člověk opravdu nemůže prostě na někoho vyskočit například z invisu, když na něj má spadeno)

No a druhý ZAPASTOVAL odpočívadlo, když jsem jednu past vyšlápl, tak pokračoval a položil jich ještě několik. Každopádně jsem je pak všechny se svou postavou vyšlapal, aby na tom nezařval nějaký lowik. U této postovy stejně tak vím jak vypadá a pochopitelně na ní bude mít má postava spadeno, až jí potká. Tuším, že také SDčko. :-)

V případě, že je vždycky upozorním na svou přítomnost a potencionální hrozbu mi nejspíše vždy utečou, takže v každém takovém případě, který se kdykoli a komukoli může přihodit to bude v lepším případě končit neúspěchem. V horším případě prohrou útočníka, protože nemá šanci nějak srazit, ochromit, paralizovat, stunovat obránce. atd., protože mu to zakazují pravidla a on na to pak nejspíše dojede, pokud si ho bude obránce chtít za jeho drzost podat.

Takže má otázka zní, potřebuji IC interakci před samotným útokem, pokud se jedná o postavy, na které mám spadeno?

Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #5771 kdy: Únor 21, 2013, 10:36:40 am



Rád bych si zde ujasnil pár bodů co se týče nějakých těch IC důvodů a dialogů před útokem.

Má postava má dva potencionální nepřátele, u obou zná jejich "maskovací" jméno a jejich oblečení, které mám vyscreenované, abych si příště mohl ověřit, že je to skutečně ono a má postava neudělá chybu.. Od jednoho mi přilítla banshee na odpočívadla (ustál jsem jí, následně jsem se ho jal pronásledovat), pro mé překvapení jsem zjistil, že je SDčko a tak se mi ztratil. Až ho příště potkám a budu mít tu šanci jej potrestat, tak se mu mám objevit a nechat ho utéct? (To, že porušil několik pravidel typu "útok na odpočívadle" a nulová "IC interakce" mi je teď úplně jedno, spíše mě zajímá, jestli člověk opravdu nemůže prostě na někoho vyskočit například z invisu, když na něj má spadeno)

No a druhý ZAPASTOVAL odpočívadlo, když jsem jednu past vyšlápl, tak pokračoval a položil jich ještě několik. Každopádně jsem je pak všechny se svou postavou vyšlapal, aby na tom nezařval nějaký lowik. U této postovy stejně tak vím jak vypadá a pochopitelně na ní bude mít má postava spadeno, až jí potká. Tuším, že také SDčko. :-)

V případě, že je vždycky upozorním na svou přítomnost a potencionální hrozbu mi nejspíše vždy utečou, takže v každém takovém případě, který se kdykoli a komukoli může přihodit to bude v lepším případě končit neúspěchem. V horším případě prohrou útočníka, protože nemá šanci nějak srazit, ochromit, paralizovat, stunovat obránce. atd., protože mu to zakazují pravidla a on na to pak nejspíše dojede, pokud si ho bude obránce chtít za jeho drzost podat.

Takže má otázka zní, potřebuji IC interakci před samotným útokem, pokud se jedná o postavy, na které mám spadeno?



Toto se tu kdysi projednavalo, v kontextu najemnych vrazd, a vysledek byl zhruba takovy:

Je mozne provest vrazdu, ALE mel bys o tom informovat tellem tu osobu, v podstate to co si zde napsal mu poslat tellem, ze tva postava ma na tu jeho spadeno... a ze ji hrozi nebezpeci + bylo doporuceni ze pokud provadis vrazdu melo by o tom byt dopredu informovano DM a domluvit se i s nim. Aby se predeslo problemum a flamu na foru ale zaroven bylo mozne hrat vylozene vraha, ktery treba prebyra kontrakt na zabiti nekoho...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5772 kdy: Únor 21, 2013, 10:38:21 am

Co kdyz nejde o vrazdu ale o pomstu?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #5773 kdy: Únor 21, 2013, 11:20:22 am

Dobře díky, ale radši si ještě počkám na oficiální stanovisko někoho z týmu.

Jinak, nevíte někdo, jestli bardské znalosti umožňují naučit se jazykům nebo musím mít normálně naklikané?
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5774 kdy: Únor 21, 2013, 11:27:34 am

Dobře díky, ale radši si ještě počkám na oficiální stanovisko někoho z týmu.

Jinak, nevíte někdo, jestli bardské znalosti umožňují naučit se jazykům nebo musím mít normálně naklikané?

NE

Jazyky tady fungují jinak. Odpověď najdeš tady :
http://www.neverwinter.cz/upload/Kandelabrie2/files/Manual_K2_final.pdf
str. 30
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Stran: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS