Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 12:37:26 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2078670 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5745 kdy: Únor 18, 2013, 06:18:19 pm

no pokud jde o veci ve vitrinach ja osobne do nich nic nedavam ikdyz bych mohl.jestlize nekdo neco chce vyyrobit neni problem za postavou prijit a zeptat se jestli mi udela to nebo ono.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5746 kdy: Únor 18, 2013, 06:49:46 pm

Podle me se objevi tolik pozustatku (dropu), kolik bylo zrud, je tak?

Jenom k těm dropům opravím jednu informaci. Drop zůstane z potvory jenom když má co "dropnout". Nejčastěji peníze. A každá potvora, která 'vrací' šípy. (Tím vracením chci říct, že když bude potvora na jednu ránu, tak je dost pravděpodobné, že se nevyrandomuje vrácení šípua  tehdy nebude drop žádný).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5747 kdy: Únor 20, 2013, 10:56:06 am

Můžou položit nájemci domků, do svých pronajatých nemovitostí, pasti proti zlodějům a lapkům a v jakém případě...domek zamčený a odemčený?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lyciidas
Host
Odpověď #5748 kdy: Únor 20, 2013, 11:42:27 am

Co si pamatuji tak pred tremi lety jsem takhle pokladal pasti v domku a pak je smazal restart.
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #5749 kdy: Únor 20, 2013, 11:43:05 am

Můžou položit nájemci domků, do svých pronajatých nemovitostí, pasti proti zlodějům a lapkům a v jakém případě...domek zamčený a odemčený?

Jestli se nepletu, tak pasti nepreziji restart...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5750 kdy: Únor 20, 2013, 12:18:36 pm

Můžou položit nájemci domků, do svých pronajatých nemovitostí, pasti proti zlodějům a lapkům a v jakém případě...domek zamčený a odemčený?
Nebyla by od věci možnost platit si ostrahu v domku  Mrknutí Samozrejme ucinná na lapky aby věděl že podruhé tam už neni zábava někam lizt , když už je to tu dělané pomalu jak v realu  Mrknutí Čím cennější majetek tim si ho majitel zabezpečí.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5751 kdy: Únor 20, 2013, 12:22:07 pm

Můžou položit nájemci domků, do svých pronajatých nemovitostí, pasti proti zlodějům a lapkům a v jakém případě...domek zamčený a odemčený?
Nebyla by od věci možnost platit si ostrahu v domku  Mrknutí Samozrejme ucinná na lapky aby věděl že podruhé tam už neni zábava někam lizt , když už je to tu dělané pomalu jak v realu  Mrknutí Čím cennější majetek tim si ho majitel zabezpečí.

Hm... teď nevim, myslíš, jakože systém sám spočítá v jaké hodnotě je majetek v domku a potom ti napočte nějakou částku.
Nebo jakože ty,majitel, si můžeš vybrat třebas malá ochrana za 1000/týden, střední za 2 etc. a ono to třebas přidá DC k otevření?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5752 kdy: Únor 20, 2013, 12:50:23 pm

Můžou položit nájemci domků, do svých pronajatých nemovitostí, pasti proti zlodějům a lapkům a v jakém případě...domek zamčený a odemčený?
Nebyla by od věci možnost platit si ostrahu v domku  Mrknutí Samozrejme ucinná na lapky aby věděl že podruhé tam už neni zábava někam lizt , když už je to tu dělané pomalu jak v realu  Mrknutí Čím cennější majetek tim si ho majitel zabezpečí.

Hm... teď nevim, myslíš, jakože systém sám spočítá v jaké hodnotě je majetek v domku a potom ti napočte nějakou částku.
Nebo jakože ty,majitel, si můžeš vybrat třebas malá ochrana za 1000/týden, střední za 2 etc. a ono to třebas přidá DC k otevření?
Tu druhou čast , i když Neus nechce hromadění věcí v domkach , http://kandelabrie.dyndns.org/chat/index.php?topic=5640.msg139665;topicseen#msg139665 nehledě že překupnik se neda použít jako sklad , řemeslnik si nakoupí v "akci" material a pokud ma domek tak si ho do něj zcela logicky da a bude tam mit i ostatni věci.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5753 kdy: Únor 20, 2013, 03:22:59 pm

jestlize se nema material hromadit v domku tak je podle me zcela zbytecne aby ty domky ve hre byli k dispozici, postava je stejne nevyuzije akorat je nastvany hrac ze prisel o material atd
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5754 kdy: Únor 20, 2013, 05:29:43 pm

Promazávalo se fórum ?

Mam takový pocit že asi jo, jelikož jsem nenašel nějaké staré diskuze v hyde parku.

Můžete mi to potvrdit, případně rozvrátit.

Díky!
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #5755 kdy: Únor 20, 2013, 05:45:38 pm

Promazávalo se fórum ?

Mam takový pocit že asi jo, jelikož jsem nenašel nějaké staré diskuze v hyde parku.

Můžete mi to potvrdit, případně rozvrátit.

Díky!
Potvrdzujem pred par dnami tu bolo zda sa urobene jednym z moderatorov velke (alebo male?) jarne upratovanie. Co konktretne ti chyba?
Zaznamenáno

Thorwulf
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5756 kdy: Únor 20, 2013, 05:53:17 pm

Promazávalo se fórum ?
Mam takový pocit že asi jo, jelikož jsem nenašel nějaké staré diskuze v hyde parku.

Můžete mi to potvrdit, případně rozvrátit.

Díky!
Potvrdzujem pred par dnami tu bolo zda sa urobene jednym z moderatorov velke (alebo male?) jarne upratovanie. Co konktretne ti chyba?

Nene nic mi nechybí, jen jsem si chtěl potvrdit domněnku Mrknutí
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5757 kdy: Únor 20, 2013, 06:43:51 pm

Střední. Zmizely topicy staré víc než 2011.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5758 kdy: Únor 20, 2013, 06:50:50 pm

Jen zvědavá otázka, když jsme v dotazech.. proč? Úsměv Bralo to moc místa?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5759 kdy: Únor 20, 2013, 06:53:10 pm

polovina těch věcí už neplatili a druhá polovina byla duplicitní s tím co se řeší ted a v té třetí polovině Arash řešil hlouposti Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS