Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 22, 2024, 06:29:41 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2081781 krát)
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5025 kdy: Září 16, 2011, 09:55:58 pm

sety po slozeni (alespon 3ks) vecinou davaji nejake imunity
je jedno z jakeho materialu a v jake kvalite to je

jen pozn: sety se daji i vyrabet, ale co vim tak se k tomu nikdo nikdy nedopracoval a asi ani nezkusil


Pořádnej cíl u řemeselníku "setove vybavení" tak kováři ,krejčí snažte se  Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5026 kdy: Září 17, 2011, 12:10:36 am

sety po slozeni (alespon 3ks) vecinou davaji nejake imunity
je jedno z jakeho materialu a v jake kvalite to je

jen pozn: sety se daji i vyrabet, ale co vim tak se k tomu nikdo nikdy nedopracoval a asi ani nezkusil


Pořádnej cíl u řemeselníku "setove vybavení" tak kováři ,krejčí snažte se  Mrknutí
Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5027 kdy: Září 17, 2011, 05:36:13 am

sety po slozeni (alespon 3ks) vecinou davaji nejake imunity
je jedno z jakeho materialu a v jake kvalite to je

jen pozn: sety se daji i vyrabet, ale co vim tak se k tomu nikdo nikdy nedopracoval a asi ani nezkusil


Pořádnej cíl u řemeselníku "setove vybavení" tak kováři ,krejčí snažte se  Mrknutí
haha takto si na omyle  kovari to iba vyrobia ale tu spravnu prisadu musia do toho dat alchymisty  Smích
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Host
Odpověď #5028 kdy: Září 17, 2011, 08:00:10 am

Este sa daju do vybaveni davat i tie magicke kuzla, ze?
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5029 kdy: Září 17, 2011, 12:12:49 pm

jo jo ale to tiez este nikdo neskusal
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5030 kdy: Září 18, 2011, 07:26:39 pm

jo jo ale to tiez este nikdo neskusal

Máme co delat  Mrknutí . Mám dotaz prosím ,šlo by udelat jednu vec? Přehazování mezi postavama je samozřejme zakazané, ale nešlo by to udelat oficialne přes odkup ve vitrínách  - třeba nastavit až 3 nasobnou hodnotu zbroje a pak by si to mohl dotyčnej koupit bez prokletí.
Každej si rozmyslí jestli do toho tolik investuje,samozřejmne když to nepujde ošetřit proti zneužití - tak ne.

To je jenom napad , problém je v tom ,že mi pro moji druidku neušijou hadřičky na míru a kdyby muj krejčí umel set tak jí druidka neobleče. takhle by si ji koupila třeba za 15 000 zl.

Vtip je v tom ,že druidka najde elixír na setove vybavení, krejčí si ho koupí z vítriny to system dovolí - udelá setove vybavení ALE k ničemu ,protože si ho druidka neobleče -nemuže si hi vzít ani koupit.
A čekat na to ,že ho nejakej alchymista v sestavě "aktivních" najde   Kroutím očima - nevím !!!

Ešte jeden dotázek  Úsměv Lektvary sem na sázel za rozumnou cenu do vitrín ( lektvary 4 urovne 5ks/900) zlatych a  pořad sou tam system je nevykupuje.
Mám je tam davat 1ks/400 ? Dávám to tam špatne nebo výkup funguje náhodne? Jak to říkala "nejmenovaná" slečna ze světa Kandelábrie
NEVYPLATÍ se zkoumat a vyrábet 4-5 okruh protože je to i při současnych dotacích drahe - ale to asi je smysl řemesla najít a vyrabet to NEJLEPŠÍ a byt mistr v řemeslu  Mrknutí


Dík
Poslední změna: Září 18, 2011, 07:48:20 pm od kikimor Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5031 kdy: Září 18, 2011, 10:53:23 pm

...
Ešte jeden dotázek  Úsměv Lektvary sem na sázel za rozumnou cenu do vitrín ( lektvary 4 urovne 5ks/900) zlatych a  pořad sou tam system je nevykupuje.
Mám je tam davat 1ks/400 ? Dávám to tam špatne nebo výkup funguje náhodne? Jak to říkala "nejmenovaná" slečna ze světa Kandelábrie
NEVYPLATÍ se zkoumat a vyrábet 4-5 okruh protože je to i při současnych dotacích drahe - ale to asi je smysl řemesla najít a vyrabet to NEJLEPŠÍ a byt mistr v řemeslu  Mrknutí


Dík
K tomuhle ti odpovím, ale ber to tak, že craft jsem po wipu nedělal.. Nevyplatí se zkoumat 4-5 okruh, pokud ho nezvládáš, protože pak zbytečně přicházíš o spoustu materiálu - jasná věc. Rozhodně se vyplatí je potom zkoumat, protože jen tak se dostaneš na mistrovskou úroveň a jen tak budeš schopnej nabídnout hráčům to nejlepší vybavení - taky jasná věc Mrknutí Jestli se vyplatí to hromadně vyrábět a dávat do výkupu, to si musíš spočítat sám, ale neměly by to být těžké počty..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5032 kdy: Září 19, 2011, 12:58:43 am

jo jo ale to tiez este nikdo neskusal

Máme co delat  Mrknutí . Mám dotaz prosím ,šlo by udelat jednu vec? Přehazování mezi postavama je samozřejme zakazané, ale nešlo by to udelat oficialne přes odkup ve vitrínách  - třeba nastavit až 3 nasobnou hodnotu zbroje a pak by si to mohl dotyčnej koupit bez prokletí.
Každej si rozmyslí jestli do toho tolik investuje,samozřejmne když to nepujde ošetřit proti zneužití - tak ne.

To je jenom napad , problém je v tom ,že mi pro moji druidku neušijou hadřičky na míru a kdyby muj krejčí umel set tak jí druidka neobleče. takhle by si ji koupila třeba za 15 000 zl.

Vtip je v tom ,že druidka najde elixír na setove vybavení, krejčí si ho koupí z vítriny to system dovolí - udelá setove vybavení ALE k ničemu ,protože si ho druidka neobleče -nemuže si hi vzít ani koupit.
A čekat na to ,že ho nejakej alchymista v sestavě "aktivních" najde   Kroutím očima - nevím !!!

Ešte jeden dotázek  Úsměv Lektvary sem na sázel za rozumnou cenu do vitrín ( lektvary 4 urovne 5ks/900) zlatych a  pořad sou tam system je nevykupuje.
Mám je tam davat 1ks/400 ? Dávám to tam špatne nebo výkup funguje náhodne? Jak to říkala "nejmenovaná" slečna ze světa Kandelábrie
NEVYPLATÍ se zkoumat a vyrábet 4-5 okruh protože je to i při současnych dotacích drahe - ale to asi je smysl řemesla najít a vyrabet to NEJLEPŠÍ a byt mistr v řemeslu  Mrknutí

Dík
prodej "sobe":
pres vitriny jde prodat i "sobe",
ale zbozi musi par dni lezet ve verejne vitrine, kterou opravdu pouzivaji i uplne cizi postavy
takove zbozi se pak uvolni k neomezenemu pouziti

tj. idealni je vyrabet pro ostatni a davat to "hromadne" k prodeji
kdyz zbozi ma nepodhodnocenou cenu a nikdo ho nekoupi a nestridas moc casto postavy, tak je ti jedno co kupujes


ceny lektvaru:
cenu ti neporadim, system si neustale pocita prumernou cenu obchodu mezi PC,
jestlize PC s necim obchoduji, tak system ma predstavu o cenach toho urciteho zbozi a "NPC" si ho kupuji nebo nekupuji
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5033 kdy: Září 19, 2011, 05:58:57 am

jinýmy slovy - co se lekvarů týká - prozatím je jediný obchod s lekvary u palivce tzn cena je za kus a okruh Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #5034 kdy: Září 19, 2011, 10:06:26 am

Keď príde nový tovar na trh, tak systém nevykupuje kým si ten tovar nekúpi nejaký počet PC postáv?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5035 kdy: Září 19, 2011, 11:13:20 am

jinýmy slovy - co se lekvarů týká - prozatím je jediný obchod s lekvary u palivce tzn cena je za kus a okruh Úsměv
obchody jsou jeste v pristavu v kazde dilne (ted i alchymisticke)
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5036 kdy: Září 19, 2011, 11:16:49 am

Keď príde nový tovar na trh, tak systém nevykupuje kým si ten tovar nekúpi nejaký počet PC postáv?
kdyz prijde neco totalne noveho, tak si toho "NPC" nevsimaji
az se provedou nejake obchody mezi PC, tak uz je ceho se chytnout

napr.
PC obchoduji s dlouhymi meci
nekdo chce prodat kord, tak system pouzije ceny dlouhych mecu, protoze je to skoro to same
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5037 kdy: Září 19, 2011, 05:34:50 pm

takže chápu dobře to, že to co lidi prodávají u palivce pak mohou prodávat i jinde? Nebude to kotraproduktivní? Aby se všude neválely jen pětkové kordy :-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5038 kdy: Září 19, 2011, 05:47:34 pm

to sem si myslel ,že nečemu rozumím ,  Vyplazuji jazyk ale NEBUDETE se mi divit ,že po mesíci tady ,sem z toho TOTAL TUMPACHOVEJ  Co???

Zreduknu to : JAK  to funguje a fungovat ma když je nas tady 1-5 PC
                            - kdo bude provadet vykup ode mne z virtríny - PC nejsou - system si nema podle čeho cenu spočítat       
                            - nechal sem ve vitríne u krejčovskeho cechu - před týdnem už - ležet asi 2-3 dny lapis ruce 2+  za 2400 zl
                             pak koupil "sobe" stejne byli proklete
                            (ponevač nejsou PC ,ktere by tam co jen nahledli a ne ješte koupili neco - vitríny třeba u krejčovskeho cechu t.z.
                              tu vitrínu nikdo nepoužíva a ani nebude je nas malo - což je škoda )
                           - Asi takhle - mezi náma 3 PC funguje obchod VYMENOU kovařka mi udela meč 2+ a ja jako krejči boty 2+
                           - Tímhle system nikdy NENAUČÍME ,dyž to spravne chapu, udelat si prumernou cenu
                           -  kovářka da meč do vitriny kovařskeho cechu, krejčí do krejčovského a navzájem si odkoupíme výrobky
                           -  chapu to spravne? A tím ,že si je odkoupíme - tak další vyrobky co tam budeme davat bude system autom. odkupovat
                           -  ponevač si podle našeho odkupu udela prumernou cenu  Vyplazuji jazyk
 
 Je to takhle ? Nebo je to s tím odkupem totalne v pr......čicích proto ,že je nás 1-5 PC  Škleb
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5039 kdy: Září 19, 2011, 06:17:48 pm

to sem si myslel ,že nečemu rozumím ,  Vyplazuji jazyk ale NEBUDETE se mi divit ,že po mesíci tady ,sem z toho TOTAL TUMPACHOVEJ  Co???

Zreduknu to : JAK  to funguje a fungovat ma když je nas tady 1-5 PC
                            - kdo bude provadet vykup ode mne z virtríny - PC nejsou - system si nema podle čeho cenu spočítat       
                            - nechal sem ve vitríne u krejčovskeho cechu - před týdnem už - ležet asi 2-3 dny lapis ruce 2+  za 2400 zl
                             pak koupil "sobe" stejne byli proklete
                            (ponevač nejsou PC ,ktere by tam co jen nahledli a ne ješte koupili neco - vitríny třeba u krejčovskeho cechu t.z.
                              tu vitrínu nikdo nepoužíva a ani nebude je nas malo - což je škoda )
                           - Asi takhle - mezi náma 3 PC funguje obchod VYMENOU kovařka mi udela meč 2+ a ja jako krejči boty 2+
                           - Tímhle system nikdy NENAUČÍME ,dyž to spravne chapu, udelat si prumernou cenu
                           -  kovářka da meč do vitriny kovařskeho cechu, krejčí do krejčovského a navzájem si odkoupíme výrobky
                           -  chapu to spravne? A tím ,že si je odkoupíme - tak další vyrobky co tam budeme davat bude system autom. odkupovat
                           -  ponevač si podle našeho odkupu udela prumernou cenu  Vyplazuji jazyk
 
 Je to takhle ? Nebo je to s tím odkupem totalne v pr......čicích proto ,že je nás 1-5 PC  Škleb

Z toho co neuš píše vyplývá, že hodnotu výkupu dělá palivec (takové PC NPC v jednom - DM.). Palivec nyní určuje jaké jsou ceny tím, že materiál od Vás pravidelně vykupuje. Pokud budete prodávat jednotvárně budete mít omezenou možnost dalšího výdělku. Pokud budete do palivcových výkupů dávat věci různé, pak se vám rozšíří možnost prodávat dál.
Co neus zavedl a co jsi možná z jeho textu nepochopil je, že výkup, který řeší on provádí imaginární NPC ze všech vitrín = systém.

neusi, oprav mne pokud je to špatně.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS