Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 07:11:57 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2077366 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5010 kdy: Září 04, 2011, 06:57:46 pm

je jen 1 pro 1 povolani
a musis mit alespon posledni ne-epicky lvl nejakeho povolani
zmena mistra je mozna porazenim soucaneho mistra tveho povolani (nebo navstevou kovare bohu, ale to je spis zachrana)

zalezi na spolkach jak a jake mistry si sezenou a jak je budou vyuzivat...
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5011 kdy: Září 13, 2011, 06:57:08 am

Alchymie v Kandaháru ma problem, je rozbita vitrina u chramu na vykup lektvaru. Da se třeba opravit nebo vymenit?
Nemam kam davat lektvary na vykup. Pani Palivcova ma v přijímací místnosti cechu řemeselníku nevyzvedlou objednavku od krejčího
Kinkina  - díky za vyřízení.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5012 kdy: Září 13, 2011, 07:30:59 am

nevim jak je nastavena vitrina u chramu
porad je jeste spousta vitrin v cechovnich dilnach v pristavu (pro vsechny remesla)
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5013 kdy: Září 13, 2011, 10:12:17 am

nevim jak je nastavena vitrina u chramu
porad je jeste spousta vitrin v cechovnich dilnach v pristavu (pro vsechny remesla)

Byla nastavena na výkup a dotace od Palivce,tak jak ostatne řemesla mají v hospode. Ted nemam kam davat lektvary na odkup
pro Palivce
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5014 kdy: Září 13, 2011, 11:35:18 am

system ted pokusne odkupuje (v omezene mire - podle "bohatosti" npc) nahodne zbozi, ktere je za rozumne ceny
ze vsech vitrin, ktere pouzivaji i PC
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5015 kdy: Září 13, 2011, 07:17:01 pm

Vitrína u chrámu na lekvary je zrušená. Nešlo ošetřit aby lidé neprodávali deset svazků ale deset kusů. Zůstal prodej hůlek.
Lekvary se budou vykupovat v rámci NPC poptávek, stejně tak i šípy, a ostatní v tuto chvíli nedostupné materiály.

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5016 kdy: Září 13, 2011, 07:44:36 pm

Vitrína u chrámu na lekvary je zrušená. Nešlo ošetřit aby lidé neprodávali deset svazků ale deset kusů. Zůstal prodej hůlek.
Lekvary se budou vykupovat v rámci NPC poptávek, stejně tak i šípy, a ostatní v tuto chvíli nedostupné materiály.


...hmm stačilo napsat na foru,nebo napsat na "nastenku" zpravu,nebo vzkazat přes system.Problem je v tom ,že ty svazky sem tam daval jen ja  2x  behem 2 tydnu jak byl vykup mi nikdo nic neřekl. NIKDO jiny ted min.  mesíc co sem v tomhle svete nedela takhle do alchymie lektvary/a ani nastrojařinu/. Mam už 4 a povedl se i 5 okruh nekterych lektvaru a prodavači mi v alchym.cechu vykladaj,že za 4-5k to o de mne nekoupi.Tak nevim...pro mne nebylo nic snažší udelat 10 x 1ks a ne 10x 20ks - dotace pokulhavaj...
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5017 kdy: Září 14, 2011, 08:22:19 am


Máam prosbu,nešel by zasvetit ten " Prostý přírodní oltář " u jížních hradem u brány bohyni Ithil? At ma Kandahár a posleze Kandelabrie aj bohyni dobrou ne jen zmrzlou královnu a neutralní Dannan - aby to uctívaní bohu a jejich výber bylo stejne vyvážené - /  Úsměv druid se nezapře/
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5018 kdy: Září 14, 2011, 09:28:36 am

ani nevim ze jsou nejaky jeji uctivaci... teda alespone nejak viditelne aktivni a organizovani (chapu, ze v tomhle poctu hracu to dost dobre nejde)
oltare si zasvecuji sami hraci svoji aktivitou, ale aby mohli oltar zasvetit musi mit cirkev
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5019 kdy: Září 14, 2011, 09:30:55 am

...
prodavači mi v alchym.cechu vykladaj,že za 4-5k to o de mne nekoupi.
...
a on by to nejaky PC za 4-5k koupil?
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5020 kdy: Září 14, 2011, 10:11:49 am


Koupil,tady de o  ty "svazky" nebo "balíky" lektvaru. U pana Palivce vychází 1 lektvar 4 - 5 okruh na 400 - 500 zl 1 ks.
10x 400 = 3800- 4000. A kde je 20ks/v balíku ktere nabízi moje druidka Nani. U Palivce by vychazelo 20ks 7-8 mešcu - u Nani 4mešce.
Je nas tady ve svete zatím tolik kolik nas je a proč mu to asi nikdo nekupuje?Takže kterym PC to mam prodat,když tady 
je 3-5 "aktivních". Ty dotace jsou udelany dobře ,jen bez překvapení zrušenych vitrín ,pak jsou nanic.
Na záver ,zrovna alchymie ,ktera zrovna neni jednoducha a zrovna lektvary,kter bych už delal 5 okruh.
Hulky jen 3 a nevyuživají se tak jak lektvary.
No a ta Ithil byl jen napad aby to nebylo tak dvousmerny ale vyvaženy.Jinak další spolky a cirkve neřešite kvuli pozdejšímu
stereotypu a realíím,ktere vyžadují čas a počet "aktivních" PC.Takové bezvychodiskove je to  Pláč .Jinak se mi tady v Kandelabrii
žije dobře.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5021 kdy: Září 14, 2011, 07:16:57 pm

Spolek není problém, co vím tak jistá druidka, ač malinká měla docela velkou a zajímavou návštěvu. Jen systémově potřebuje druidka postoupit na level 17 (druida) a pak se budou dít teprve divy.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5022 kdy: Září 16, 2011, 07:04:35 am


Chtel sem se zeptat na "setové vybavení" jestli po složení setu třeba ŠEPOTU dáva vybavení bonus navíc a dál jestli ten set musí být celej třeba z jednoho materialu nebo muže byt třeba nahrdelník adamant. zbroj zlato ,ruce železo atd . Dík
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5023 kdy: Září 16, 2011, 07:40:56 am

s mojich skusenosti material moze byt rozny a bonus ty to dava uz 3 troch veci ked mas nasebe.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5024 kdy: Září 16, 2011, 07:41:20 am

sety po slozeni (alespon 3ks) vecinou davaji nejake imunity
je jedno z jakeho materialu a v jake kvalite to je

jen pozn: sety se daji i vyrabet, ale co vim tak se k tomu nikdo nikdy nedopracoval a asi ani nezkusil
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS