Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 12, 2024, 06:09:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1668287 krát)
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3600 kdy: Květen 03, 2011, 05:19:32 pm

Pro "Dannyho", doufám že ne mimo mísu (Co říkáš twin Úsměv )

http://www.youtube.com/watch?v=L_f5G0nHqBM&feature=related

he he nejak mi to sem uplne sedi nooooo.

 BTW neusi, opravdu to nechas padnout? porad  si myslis s polu s Ludekem a spol ze tohle je nejlepsi koncepce ? nestalo by za zamysleni konecne poslechnout prani hracu? ale opravdu  udelat neco co si preji a ne zase do toho primichat kousek sveho uber real life simulation napadu? Me treba prijde skoda plytva talentem a napady na ficury jako jazyky, nemoce, maskovani a nechat to padnout na spatnem konceptu... Jo verim ze lidi kolem tebe ti tleskaj a rikaj ti jak jsou vsechnyn upravy super, piti lektvaru, poklady, dane a podobne, ale kdyz ono to bavi hrat takhle jen vas...  Ale kdyz koncepce krale a mamutiho sveta s prazdnyma lokacema nefungovala do ted, tak to prece maskovani a nemoce nemuzou vytrhnout...
Kdyz uz po stodevate dm tym napise, ze se neco chysta,  hraci uz tomu neveri, zvlsat kdyz to jde zase do kopru, uz sme si na to zvykli, ze se neco chysta pul roku...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3601 kdy: Květen 04, 2011, 07:30:10 pm

Brol Wethin hľadá skupinu dobrodruhov, čo by sa s ním vybrala do bažín a porazila draka, čo tam žije. Výprava sa uskutoční o týždeň. Zraz je v Kandahárskej hospode U Palivca.

//zajtra, t. j. stredu o 20:00

Kde jsi?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #3602 kdy: Květen 04, 2011, 08:03:45 pm

Jejda, zakecal som sa s mamou.  Škleb Ospravedlnujem sa.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3603 kdy: Květen 05, 2011, 04:15:02 am

Jejda, zakecal som sa s mamou.  Škleb Ospravedlnujem sa.

Smích !!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3604 kdy: Květen 08, 2011, 07:09:07 pm

Dneska asi taky nic, vidte kluci. Jedině, že by se něco začlo dít v typickém prime-time 2300 - 3:00-  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Jenom mi řekněte, proč to jde na fašistické thalii jde (sobota - neděle průměr 25 hráčů) a tady to jde zase dolů...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3605 kdy: Květen 08, 2011, 08:11:59 pm

je tu hned nekolik duvodu a to ze DM:
- jsou zaneprazdnena
- nemaji chut
- ztratili zajem o hrace a server
- jsou DM jen aby byl nekdo vubec v tymu
- proste se na to vyprdli Vyplazuji jazyk

Thalie ma asi DM s jinym pristupem a taky jine hrace. Takovou starsi generaci ktera jen nebuildi ale taky hraje Úsměv
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3606 kdy: Květen 08, 2011, 08:49:15 pm

Já jsem taky "starší" generace  Valím oči! Super! ?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #3607 kdy: Květen 09, 2011, 09:12:44 am

...  proč to jde na fašistické thalii jde (sobota - neděle průměr 25 hráčů) a tady to jde zase dolů ...

Tohle snad nebylo nutné ne, tohle není vlastní názor, to je nedůstojné plivnutí po něčem, čemu si věnuje dobrý team lidí a co jakž - takž šlape.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3608 kdy: Květen 09, 2011, 03:07:37 pm

Jestli ono to s tou starší generací nebude spíš naopak. Mnozí z nás mají životy i mimo internet, tak nevím, co prudíte, když tu o víkendu nikdo není. To je to tak překvapivé? A jak jsem už psal někde jinde (ale málokdo si to asi přečetl), mnozí z teamu mají teď důležitější věci na práci jako státnice, služební cesty apod.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3609 kdy: Květen 09, 2011, 05:07:12 pm

...  proč to jde na fašistické thalii jde (sobota - neděle průměr 25 hráčů) a tady to jde zase dolů ...

Tohle snad nebylo nutné ne, tohle není vlastní názor, to je nedůstojné plivnutí po něčem, čemu si věnuje dobrý team lidí a co jakž - takž šlape.

Takový na mě udělali dojem a takový mám názor. Pakliže chci plivnout, pak plivnu na základě svých osobních zkušeností. Je možné že tvé jsou jiné a já je respektuji (ač nejsou správné Vyplazuji jazyk )

Svoboda je svoboda a ta na Thalii není, to mi nevymluvíš.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3610 kdy: Květen 09, 2011, 05:08:10 pm

Jestli ono to s tou starší generací nebude spíš naopak. Mnozí z nás mají životy i mimo internet, tak nevím, co prudíte, když tu o víkendu nikdo není. To je to tak překvapivé? A jak jsem už psal někde jinde (ale málokdo si to asi přečetl), mnozí z teamu mají teď důležitější věci na práci jako státnice, služební cesty apod.

Proč jsou v týmů? Budu chtít zaměstnávat někoho, kdo na tu práci nebude mít čas?
Jestli to u tebe je jinak, tak se ti hlásím do týmu Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3611 kdy: Květen 09, 2011, 05:13:31 pm

Zaměstnávat???
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3612 kdy: Květen 09, 2011, 05:27:29 pm

...  proč to jde na fašistické thalii jde (sobota - neděle průměr 25 hráčů) a tady to jde zase dolů ...

Tohle snad nebylo nutné ne, tohle není vlastní názor, to je nedůstojné plivnutí po něčem, čemu si věnuje dobrý team lidí a co jakž - takž šlape.

Takový na mě udělali dojem a takový mám názor. Pakliže chci plivnout, pak plivnu na základě svých osobních zkušeností. Je možné že tvé jsou jiné a já je respektuji (ač nejsou správné Vyplazuji jazyk )

Svoboda je svoboda a ta na Thalii není, to mi nevymluvíš.
Souhlasím s tebou tady se mi aspon nestane že dostanu ban za afkaření Úsměv
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3613 kdy: Květen 09, 2011, 06:58:57 pm

Zaměstnávat???

Ano, svým způsobem se jedná o zaměstnanecký vztah. Požitky jsou nefinanční - ale princip je stejný.
A vůbec, tohle nemá smysl. Jestli ti příjde všechno v pořádku, tak by jsi měl nechat skalibrovat senzory kapitáne Úsměv

Už budu hodná.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3614 kdy: Květen 10, 2011, 01:36:17 am

Zaměstnávat???

Ano, svým způsobem se jedná o zaměstnanecký vztah. Požitky jsou nefinanční - ale princip je stejný.
A vůbec, tohle nemá smysl. Jestli ti příjde všechno v pořádku, tak by jsi měl nechat skalibrovat senzory kapitáne Úsměv

Už budu hodná.

Není moc požitků plynoucích z pozice DM, které si dokážu představit. Ti lidi to dělají dobrovolně ve svém volném čase a dostává se jim za to zejména nadávek a kritky od těch co si myslí, že by to dělali líp. Jistě, že není v pořádku, že zrovna ti, co máme, nemají tolik času. Já jsem tu pozici odmítl právě kvůli tomu. Ale i když se moc neukazují, jsou to ti jediní, co tady máme. Jak sis jistě všimla, nepovalují se tu nikde kolem volní DM. Chtěla bys, aby dělali DM libovolní šupáci sebraní z ulice (sekce Prohřešky jich je plná)? Když je tady tolik kverulantů, tak ať se některý z nich odhodlá..... Hádám, že se jich moc nenajde. A ti, co se ozvou, na to nebudou mít (ať už schopnostmi nebo morálkou).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS