Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 10, 2024, 08:35:09 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2073215 krát)
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #240 kdy: Červen 20, 2008, 09:32:45 am

Citace: "Eruruu"
Citace: "Darien"
Citace: "Eruruu"
Proto se tomu asi říká poklad ne?


Co kdyby ses dohodl s Neusem, že ti nahází level 40 a dá ti sto milionů do nejbližšího zombie?Úsměv  Dosáhl bys rychle svého cíle:)
A k čemu mě ty prachy budů? Já mám teď jediný cíl a to dosáhnou mistrovství v kraftu v čemž mi oponuje neus :-D


Smích Tak mě z vas asi klepne. To je cil jako prase... Ja do hry chodim abych si zahral a ne donekonečna craftil expil zbiral prachy.

Max lvl je pro mě ulehčením v tom že už se nemusim starat o dingování ale sem schopný hrát svou postavu i na lvlu 1. Nepotřebuju k tomu ani craft ani finance a ani ty expy Smích v tom je rozdíl.

Když du do dungu musim mit strach že tam zařvu jinak je to pro mě nuda. Pokud by se našlo aspon jedno DM ktere by otravovalo život notorickym farmerum experum a crafterum uctival bych ho Úsměv
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Regert_cz
Nováček

Příspěvků: 41



Zobrazit profil
Odpověď #241 kdy: Červen 20, 2008, 09:37:21 am

První poklad se me povedlo lootnout až na 9 lvl (hurá domek) a zatím jsem vybral pouze dva…

Je to o hraní, někdo se honí dokola za pokladama a někdo prostě hraje. Jak psal Neus (mj Neus na hrad, systém super na to že je to test což si málo kdo uvědomuje!!)někde na foru jeden poklad se nedá točit dokola takže bych z toho nedělal tragošku…
Zaznamenáno

„De inimicis meis vindicabo inimicos meos“
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #242 kdy: Červen 20, 2008, 09:37:37 am

To C: Jasný, na K1 jsi nic z toho vůbec nedělal :lol:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #243 kdy: Červen 20, 2008, 09:40:19 am

Citace: "Eruruu"
To C: Jasný, na K1 jsi to nic z toho vůbec nedělal :lol:


Jedine co sem dělal byl spam pirátů s Katiou když mi relevelovala. expil jsem jen tehdy když nebylo s kym hrát.

A když sem pak jako DM udělal maličký spawn hrači farmicimu na pirátech vynadal mi do buhvičeho Úsměv Některym lidem to nevadilo a někteří ječeli jak pominutí... čím to asi bude Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #244 kdy: Červen 20, 2008, 09:42:47 am

Citace: "Regert_cz"
První poklad se me povedlo lootnout až na 9 lvl (hurá domek) a zatím jsem vybral pouze dva…

Je to o hraní, někdo se honí dokola za pokladama a někdo prostě hraje. Jak psal Neus (mj Neus na hrad, systém super na to že je to test což si málo kdo uvědomuje!!)někde na foru jeden poklad se nedá točit dokola takže bych z toho nedělal tragošku…


JJ to maš pravdu na test je to moc hezky udělané Úsměv
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Twinkee
Host
Odpověď #245 kdy: Červen 20, 2008, 09:44:58 am

Test ? se jen testuje? hmm tak to mame tady doma spatny info..
sem slysela ze uz to normalne bezi ne zadnej test..
nebo se spatne pochopila? :shock:
Zaznamenáno
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #246 kdy: Červen 20, 2008, 09:45:32 am

Citace: "Twinkee"
Test ? se jen testuje? hmm tak to mame tady doma spatny info..
sem slysela ze uz to normalne bezi ne zadnej test..
nebo se spatne pochopila? :shock:
Ano.
Zaznamenáno

Thorwulf
Twinkee
Host
Odpověď #247 kdy: Červen 20, 2008, 09:53:41 am

Citace: "Calcathea"
A když sem pak jako DM udělal maličký spawn hrači farmicimu na pirátech vynadal mi do buhvičeho Úsměv Některym lidem to nevadilo a někteří ječeli jak pominutí... čím to asi bude Vyplazuji jazyk


nekterym hracum nevadi totiz ze nemaj hned lvl 33 a vic..
tak nenadavaji a vazi si toho ze si jich dmko vsimlo..
proste nehrajou nwn od toho aby zabijeli monstra a meli silnou postavu
neco jako " ja sem high lvl tak jdi nekam.. ja sem tu king  na me nemas"  :twisted:
ale ja mam radsi hru typu " ja sem lama no jak rikas,ale me bavi hrat rp a nepotrebuju porad expit .. "
taky zalezi jak je hrac rozumnej zejo .. urcite kdyz jim tam nahazis spawny znova nerekne hmm asi vylezli ze zeme a pujde dal na dalsi skupinu.. teda my sme to apon resili kdyz nam toto nekdo udelal..
hned sme byli jak pominuty a utikali sme jak sme se bali aby neprisli dalsi.. :lol:
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #248 kdy: Červen 20, 2008, 10:00:29 am

tak... snad odpovim na vsechno:
- poklady jsou ted velky, protoze je jeste malo penizku v obehu, looteri si ale asi uz vsimli ze velkost pokladu klesa, velikost pokladu se upravi sama, na me je jen spravne trefit rychlost jejich obnovovani... to se ale ukaze az casem
-  promenlivost lokaci bude (nekde uz je), sama hra muze upravit lokaci, teda jen na pripravane varianty... zalezi kolik se jich kde udela... ale to chce jeste dost prace
- rychlost expeni, uvidime jak to bude na vyzsich lvl... da se (a mozna jeste bude) stelovat pomer mezi xp za potvory a cas (nektery postavy maji vysokej lvl protoze jsou tu skoro porad... mozna i protoze zkousi/zkouseli vice i mene uspesne prostrelit pridel 100xp za cas)
Zaznamenáno
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #249 kdy: Červen 20, 2008, 10:12:33 am

já si nemůžu pomoct, Neus ve mně fakt vzbuzuje důvěru v to, jak bude K2 do budoucna vypadat:) Tohle není pochlebování, to je ocenění přehledu, přístupu a toho, jak jsi myslel "na všechno".
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #250 kdy: Červen 20, 2008, 03:08:14 pm

Citace: "Darien"
* ten systém s vlastní vitrinou se mi nelíbí, když tam dám drahou věc na prodej a nebudu mít sám žádný prachy a budu ji chtít "přecenit", tak si ji musím KOUPIT - a za co, když nebudu mít peníze???  Prostě i když je to náročné na opravu, do budoucna si myslím, že majitel výrobku by měl právo ho prostě VYNDAT.
Já zas nechápu proč tam jdou dát tak pehnané ceny jako 1 miliarda zlatých :lol: Pak s tou vytrínou nejde pohnout :evil:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #251 kdy: Červen 20, 2008, 03:32:12 pm

no jo... nejake divne pokusy... treba si tu jehlu nekdo za 1000....000 koupi Úsměv
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #252 kdy: Červen 20, 2008, 03:35:06 pm

No jenže pak je tam ta vytrína nadoživotí. Nejde s ní výbat ani ju rozbit, prostě ideál, takové realné Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #253 kdy: Červen 20, 2008, 04:55:20 pm

Mam takovy dotaz, u krejcich se pise, ze kdyz se tam daji provazky ma to specialni vlastnosti...ale at tam k zakldu dam jakekoliv mnozstvi provazku, tak se stale pise 99% sance a nic mi nerekne jestli si na to verim nebo ne...je to treba jako u alchimisty...kde na lekarnu z vic jitrocele je hned sance 0% a clovek pozna jestli to muze zkouset, u krejcoviny je to to same s provazkama navic a to nerekne vubec nic, neslo by to udelat stejne? :wink:
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #254 kdy: Červen 20, 2008, 04:57:57 pm

Zkus nejdřív udělat základní věc a pak ju hod do stavu znovu s novým receptem a provázkem, pak se dovíš pravou pravděpodobnost výroby Mrknutí Aspoň mě to tak teda funguje Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS