Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 10, 2024, 11:04:51 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2073188 krát)
Regert_cz
Nováček

Příspěvků: 41



Zobrazit profil
Odpověď #225 kdy: Červen 20, 2008, 08:14:29 am

Nebylo by od věci udělat aby otevření pokladu schazovalo invis, nějak se zas rozmohlo obíhání pokladů v neviditelnosti.
Zaznamenáno

„De inimicis meis vindicabo inimicos meos“
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #226 kdy: Červen 20, 2008, 08:19:19 am

Citace: "Regert_cz"
Nebylo by od věci udělat aby otevření pokladu schazovalo invis, nějak se zas rozmohlo obíhání pokladů v neviditelnosti.
Tak to jsi ještě nenarazil na pasti co ti shazují boosty :twisted:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Regert_cz
Nováček

Příspěvků: 41



Zobrazit profil
Odpověď #227 kdy: Červen 20, 2008, 08:21:14 am

Skvelé  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

„De inimicis meis vindicabo inimicos meos“
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #228 kdy: Červen 20, 2008, 08:30:57 am

Ono by možná bylo fajn bossum co hlidaj poklady dat perm neupravenej invis Úsměv bylo by veseleji Úsměv
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #229 kdy: Červen 20, 2008, 09:06:51 am

Souhlasím s Regertem. Obecně by bylo dobré pohnout s posuvníkem serveru na té úsečce mezi  
 arcade powerplay game ------------------------------------------------RP game

víc doprava.

můj osobní názor, který nikomu nevnucuji:

* expí se tu docela rychle. Obecně je tohle bolavé místo, protože všichni rádi postavu posouvají kupředu a mají nové levely. Otázka je, co udělají ti, co jsou ted už na 15 - 18 levelu, až postavu vyexpí. Začnou novou?  U RP serveru, kde je primární zájem na trvalých postavách a udržování světa, je to trošku na pováženou. No, záleží na tom, jaká NPC jsou pro vyšší levely a jak moc rychle to půjde tam, začátky bývají rychlejší...

* poklady jsou příliš bohaté - Ve spojení s rychlovýrobou craftu (když už něco vymyslíte), to může znamenat hodně peněz v oběhu. Na druhou stranu je tu ta plánovaná správa měst a ekonomika se ještě nerozběhla.. no uvidíme.
* svět je až přílíš bezpečný, neexistují v podstatě náhodné spawny NPC, které by nutily postavu být ve střehu, všechno je pěkně tam, kde to má přikázaný spawn
* ten systém s vlastní vitrinou se mi nelíbí, když tam dám drahou věc na prodej a nebudu mít sám žádný prachy a budu ji chtít "přecenit", tak si ji musím KOUPIT - a za co, když nebudu mít peníze???  Prostě i když je to náročné na opravu, do budoucna si myslím, že majitel výrobku by měl právo ho prostě VYNDAT.

A dotaz na konec - podařilo se vyřešit úpravu stráží tak, aby útočily na agresivní (jinak neutral) zvíře, které někoho pronásleduje do města?
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #230 kdy: Červen 20, 2008, 09:08:04 am

Co to pláčáš?
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Twinkee
Host
Odpověď #231 kdy: Červen 20, 2008, 09:17:41 am

Citace: "Darien"

A dotaz na konec - podařilo se vyřešit úpravu stráží tak, aby útočily na agresivní (jinak neutral) zvíře, které někoho pronásleduje do města?


Asi ne viz . zoldacky straze v kandlu ktery sice hodej nejaky ty ledovky ale zabijou aj tebe  :twisted:  
a pak kdyz me tam pronasledoval zombik tak jeste npc straze zdrhali se jich bali ci co..
mozna ze by bylo lepsi aby tu  nebyli rychle vyexpeny postavy
tak dat treba po minute 4 - 5 xp ci az 7xp :lol:
 jako je na thalii ale to by asi nebyl dobrej napad.. ale poznali by jste ze to jde delat aj jinak..
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #232 kdy: Červen 20, 2008, 09:20:08 am

Maš v zasadě pravdu. Jenže viš jak se lidi staví k posouvání do prava po tehle usečce... všichni budou zase naštvaní že jim někdo něco zakazuje/přikazuje.

Spawny mě štvaly i na K1 byly všude pořád ty samé. člověk mohl běžet lokací a přesně věděl co tam je a na co se má připravit. Dost mi to v tomhle připomíná WoW Smích Tam si taky na netu mužu najít "How to" tady mi ho někdo poví a nebo prostě udělám úsudek podle prvního průtahu lokací.

Na A2 byval celkem běžný jev že byla wipovačka na skupince nemrtváků kde se nahodou spawnul jeden bodak. Byli tam minotaur mystici co kouzlili vadnutí lizardi co měli cnockdown a disarm...imba bharati s perm hastem a ty jejich kleričky s implozema. Tady běžim do lokace a vim že se tam spawnujou např cigani... umberhulci... mravenci nevim jak vyšší lvly. Nemá mě co překvapit... jen naspim patřičná kouzla a jdu. Hodně mi tu chybí mobove co kouzlí. Myslim ofenzivně a nějak vyrazněji.

Pokud jde o RP to neni v nastavení serveru ale v lidech. i na světě kde maš pro RP nejhorší předpoklady  pokud máš partu fajn lidí dá se moc hezky zahrát.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #233 kdy: Červen 20, 2008, 09:21:44 am

Citace: "Eruruu"
Bože si ve hře 5 minut denně a kecáš kraviny, až tam budeš 16 hodin denně jak já tak něco kecej. Víš prdlajs co se tam děje a už bys rád všechno upravoval.


Jakejch pět minut denně, co to kecáš za kraviny? Nevím, proč bych proboha nemohl říct svůj názor. Hraju každej den asi šest - sedm hodin, každej den udělám level a to expuju minimálně.  Z pokladu, na kterej jsme prošli krysama, pak se téměř vyhli těm bílým trpaslíkům, pak prošli beztrestně chodbou a jen na konci zabili asi deset ohnivejch brouků a nějakýho bossíka, vypadlo přes sto tisíc,  brnění, kouzelná helma, dva magic srpy a prsten.

No sorry, to je prostě arkáda.  Jestli jsi vycvičenej z Kandelábrie 1, tak to chápu, ale když poznáš i něco jinýho, tak pak hledáš rovnováhu.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #234 kdy: Červen 20, 2008, 09:23:53 am

pravda... poklady sou trožku brutalní
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #235 kdy: Červen 20, 2008, 09:24:57 am

Proto se tomu asi říká poklad ne? Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #236 kdy: Červen 20, 2008, 09:25:02 am

Přesně jak říká Twinkie a Calcathea.

Tohle prostě není World of Warcraft.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #237 kdy: Červen 20, 2008, 09:25:57 am

Citace: "Eruruu"
Proto se tomu asi říká poklad ne?


Co kdyby ses dohodl s Neusem, že ti nahází level 40 a dá ti sto milionů do nejbližšího zombie?Úsměv  Dosáhl bys rychle svého cíle:)
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #238 kdy: Červen 20, 2008, 09:30:04 am

Citace: "Darien"
Citace: "Eruruu"
Proto se tomu asi říká poklad ne?


Co kdyby ses dohodl s Neusem, že ti nahází level 40 a dá ti sto milionů do nejbližšího zombie?Úsměv  Dosáhl bys rychle svého cíle:)
A k čemu mě ty prachy budů? Já mám teď jediný cíl a to dosáhnou mistrovství v kraftu v čemž mi oponuje neus :-D
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #239 kdy: Červen 20, 2008, 09:30:44 am

hehe... zajimave Úsměv
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS