Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 10:28:08 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666032 krát)
Sedostinka
Host
Odpověď #3210 kdy: Květen 13, 2010, 07:07:37 pm

bohužel tu nefunguje Ignore list a server se neumí vypořádat s tím, aby byly OOC *IC informace dostupné jinak než forem.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3211 kdy: Květen 13, 2010, 11:13:19 pm

IC forum v odpadkovém koši ?  Šok  pravděpodobně špatná sekce
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Sedostinka
Host
Odpověď #3212 kdy: Květen 14, 2010, 05:01:38 am

Ani ne, to jen dokresluje situaci
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3213 kdy: Květen 14, 2010, 06:10:29 am

Ani ne, to jen dokresluje situaci

Smeťák je od toho aby se tam jázelo smetí, to fakt není RP sekce. Ale jestli to jako RP sekci bereš, fajn tak si to ber, ale jsou tu lidi co ti to hold budou kazit:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3214 kdy: Květen 15, 2010, 12:03:11 am

Jedna taková smeťákovina.... Omlouvám se, ale přes víkend nebudu pravděpodobně k dispozici ve hře - jak pro lelfy tak pro královské. Mám příliš jiných plánů a práce na to, abych stihnul Kandelábrii. Leda že by mi to lezlo až tak moc na hlavu, že bych se na chvíli utrhnul někdy večer. Po víkendu doufám, že se dostanu ke královským záležitostem. Mágové nechť sledují náznaky kolem "Akademie".
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3215 kdy: Květen 26, 2010, 09:11:47 am

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/ostatni/dve-hodiny-hrani-jsou-jako-lajna-kokainu-f0h-/clanek.A100525_100534_bw-zurnal-ostatni_vdp.idn
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #3216 kdy: Květen 26, 2010, 10:41:58 am

hh, tak k tomu terapeutovi by som nesiel Úsměv

myslim ze z akejkolvek cinnosti moze vzniknut agresivne chovanie ... ved i taky futbal, hokej, praca, soferovanie, rozpravanie, varenie, malovanie, pranie, umyvanie ... pri vsetkych cinnostiach moze stratit clovek nervy
a bodaj by s tou obezitou mal pravdu  Kroutím očima

A vlastne ani neviem co tym chcel celkovo povedat, ze namiesto hier by sme mali radsej brat drogy?  Smích
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3217 kdy: Květen 26, 2010, 05:56:09 pm

hh, tak k tomu terapeutovi by som nesiel Úsměv

myslim ze z akejkolvek cinnosti moze vzniknut agresivne chovanie ... ved i taky futbal, hokej, praca, soferovanie, rozpravanie, varenie, malovanie, pranie, umyvanie ... pri vsetkych cinnostiach moze stratit clovek nervy
a bodaj by s tou obezitou mal pravdu  Kroutím očima

A vlastne ani neviem co tym chcel celkovo povedat, ze namiesto hier by sme mali radsej brat drogy?  Smích

Většina feťáků co ukazujou v televizi je hubených  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #3218 kdy: Květen 26, 2010, 06:37:59 pm

z toho vyplyva, ze ak chces schudnut, zacni fetovat :-D
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #3219 kdy: Květen 26, 2010, 07:18:01 pm

prirovnani hrani her k lajne koksu melo mit jen jeden ucinek a ten to splnilo xy lidi si jeho vysledky badani precte on dostane grant na dalsi vyzkum a bude si mit pak za co kupovat game cards k on-linovkam  Škleb
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3220 kdy: Květen 28, 2010, 05:44:56 pm

Nejsem si jist ohledně toho, co by řeklo srdce na "lajnu koksu", ať už by to třeba bylo jen jednou za 2 hodiny.
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3221 kdy: Květen 31, 2010, 09:48:31 am

Hele Nieleeene uz te mam pekne plny zuby,minule sme delali Quest pro lesni a akorat si jim to zkazil. Tim tvym eRPe hranim..
Kdyz uz chces hrat tak aspon za svoji postavu,kazis Amy reputaci..
A prestan mit na DM porad keci,protoze kdyz te nekdo do Questu zatahne a umres - chovas se jako male decko kteremu sebrali lizatko a kopes kolem sebe.
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #3222 kdy: Květen 31, 2010, 10:22:58 am

Kecy smazány ! Pohár přetekl.....
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3223 kdy: Květen 31, 2010, 05:10:12 pm

Tak nezapomen po sobě utřít, snekoune. Tvé fašistické metody mě jen ujištují v tom, že konstruktivní kritika ti nevoní, nevidím důvod, proč jsi můj příspěvek mazal. Byl konstruktivní a docela slušný.

Vy DM děláte uplně něco jíného než NEUS hlásá - at mě klidně opraví a když se na to poukáže, tak je to špatně? Nevolil jsi NÁHODOU čssd?




Twin
Já jsem Vám zkazil Qst? Možná, ale až v okamžiku, kdy jste ho zkazli mě. Jednal jsem jen na základě IC a NIKDO tě neprosil, aby jsi mi postavu DM resla. (Postava nebyla v očistci, tudíž si vše pamatovala a ještě navíc jsem si házil na vůli a výdrž). Jestli ti vadí HCRP, fajn, ale nekydej na mě hnuj prosím tebe ano?

Maucta. Člověk by řekl, že čím budete starší tím budete rozumější, ale bohužel na konceptu světopříběhu se nijak neprojevujete.
Poslední změna: Květen 31, 2010, 05:14:21 pm od *Neileeen* Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3224 kdy: Květen 31, 2010, 07:09:10 pm

Mas spatnou pamet Neileeene,umrel si poprve a prosel si ocistcem a zvedl te Mino,
potom si zacal utocit na npc ktery ti nic nedelali a pak sem te zabila ja. A tim ze sem te zvedla sem ti dala jeste sanci...
ale ty si znova utocil na npc kolem jako blby. To je tvoje HCRP?
A hnuj na sebe kydas sam,navic sem u toho nebyla jenom ja ale hraci kteri tam byli s tebou a dalsi DM.
Takze si muzes rikat co chces,ale my jsme videli co jsme videli..
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS