Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 10:08:26 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666031 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3165 kdy: Květen 01, 2010, 06:39:24 pm

Ale sme o to sa nemusis bat Úsměv
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3166 kdy: Květen 01, 2010, 09:18:30 pm

Jo, jsme tu. Pokud jde však o aktuální hru, tak dneska se už asi nepřipojím. Před chvilkou jsem teprve dorazil domů a sotva jsem rozbalil svoje saky-paky. Dneska to už reálně nevidím. Spíš tak zítra večer (přes den mám práci).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3167 kdy: Květen 02, 2010, 09:09:55 pm

Samo sebou nechci nějak zarmoutit lidi to vůbec ne. Ale to že na NWN ochází lidi jako kompletně, tak to je celkem přirozenej stav hry. Jelikož nwn 1 byla vyrobena 18. června 2002, což je jak si dobře každej spočítá skoro 8 let. Což je sakra dobrá ukázka toho že je to kvalitní hra. Nic méně nováčky asi NWN 1 fakt už moc neosloví a pochybuju že kvůli zastaralé grafice nějakej nováček přijde. Proto tady máme určitej počet skalních hráčů, co přebíhají ze servru na servr. Ale nic méně skalní hráči taky odchejdou až kvůli osobním důvodům nevo prostě si našli jinou hru, které sou za tich 8 let celkem dost a nováčkové jaksi nestíhají doplňovat stavy hráčů. Proto je asi jasný že a teď si nechci nějak dotknout neuse a spol. že servr typu K2, která od začátku nenabízela zábavu prostě odejdou. To samé se časem stane všem NWN servrům až je to jakej koliv a jaké koliv zaměření....

Prstě NWN je stará hra a jako taková těm novým prostě už nestíhá, proto bych navrhovoval: hrajte jak nejlépe umíte a nechte NWN umřít se ctí.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3168 kdy: Květen 02, 2010, 09:10:32 pm

Stará hra a na Thalii 30 lidí.... Tím to není. Trochu jo, ale hlavní problém je jinde.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3169 kdy: Květen 02, 2010, 09:14:40 pm

Stará hra a na Thalii 30 lidí.... Tím to není. Trochu jo, ale hlavní problém je jinde.


K2 taky časem skončí, jinak posledí dva řádky v tom velkmým odstavci:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #3170 kdy: Květen 02, 2010, 09:20:35 pm

Vše je o přístupu.
Ve hře jako je NWN si tým musí vážit každého hráče a server musí připravit zábavu pro něj, je jedno z jaké strany a z jakého úhlu pohledu.  Tady ovšem vládne názor že server tě bavit nebude, a že se má člověk zabavit sám.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3171 kdy: Květen 02, 2010, 09:21:57 pm

No... hráč se musí zabavit sám Úsměv tak jako tak. Jenze treba na thalii se máš čím zabavit.
Tady je to budto moc jednotvárné, nebo moc náročné.
 Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #3172 kdy: Květen 02, 2010, 09:24:32 pm

Přístup týmu ale vede.
Viz. poslední úprava xp systému.

Hrači si vybijou zrušení poměru...., ale vedení řekne hmmm tak jo, poměr vám zrušíme, ale zrušíme vám i časové xp. Prostě žádná změna nebyla čistě pro hráče. Bud hráče vyháněla nebo to bylo tak půl na půl.
Zaznamenáno
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #3173 kdy: Květen 02, 2010, 09:29:00 pm

Je jasné, že spousty hráčů to muže přestat bavit nebo mají jiné povinnosti. Ale zrovna si myslím, že z Kandelábrie odešli lidi na jiný server, než že by neměli čas . . .
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3174 kdy: Květen 02, 2010, 09:29:18 pm

No... hráč se musí zabavit sám Úsměv tak jako tak. Jenze treba na thalii se máš čím zabavit.
Tady je to budto moc jednotvárné, nebo moc náročné.
 Úsměv

Prosim tě? teď mi odpověz  //jednoduše:)
1) Náročné = Co???
2) Jednotvárné = Co???

Tady de o to že někdo to má za náročné Craft, což já třebas nemám. Někdo to má za jednoduché expení, což já třebas expení ala příšery přímo nenávidím:), takže u toho vydržet je pro mě náročné:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #3175 kdy: Květen 03, 2010, 12:20:42 am

Je jasné, že spousty hráčů to muže přestat bavit nebo mají jiné povinnosti. Ale zrovna si myslím, že z Kandelábrie odešli lidi na jiný server, než že by neměli čas . . .

no ja osobne prave nemam ten cas  Smutek
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3176 kdy: Květen 03, 2010, 04:15:27 am

Je jasné, že spousty hráčů to muže přestat bavit nebo mají jiné povinnosti. Ale zrovna si myslím, že z Kandelábrie odešli lidi na jiný server, než že by neměli čas . . .

no ja osobne prave nemam ten cas  Smutek

No, to jsme dva. Já na žádným jiným serveru nehraju, narozdíl od některých, co tu vykřikují. Laskavě si mě vyškrtněte ze svých kalkulací o příliš znuděných či na jiné servery přecházejících. Teď mám prostě moc napilno. Příštích několik dní to bude s mou účasti všelijaké (stejně jako bylo posledních pár minulých).

Ale samozřejmě ne všichni mají stejný problém.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3177 kdy: Květen 03, 2010, 05:12:03 am

tak ne, máte pravdu je to tady desná sranda  Kroutím očima
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3178 kdy: Květen 03, 2010, 02:06:03 pm

já třebas nerahju vůbec NWN i když ten čas na to mám. NWN už znám až moc dobře a to mě nudí...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #3179 kdy: Květen 03, 2010, 03:44:13 pm

ja bych i hral jenze mam poslednich par dni abych spravil znamky a pak se musim ucit na maturu Smutek takze sem nejaky cas zaneprazdnen
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS