Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 11:01:35 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1670831 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3120 kdy: Duben 15, 2010, 03:55:16 pm

Proto doporuciji vsem si forum procitat zpetne ..... obcas je to velice zajimave Škleb Škleb

Závidim ti čas a nervy to zpětně pročítat Úsměv
Počkej, fakt to zpětně pročítáš?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3121 kdy: Duben 15, 2010, 04:14:44 pm

Proto doporuciji vsem si forum procitat zpetne ..... obcas je to velice zajimave Škleb Škleb

Závidim ti čas a nervy to zpětně pročítat Úsměv
Počkej, fakt to zpětně pročítáš?

Šnek je masochista asi:-D.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Snekoun
Host
Odpověď #3122 kdy: Duben 15, 2010, 04:23:21 pm

Proto doporuciji vsem si forum procitat zpetne ..... obcas je to velice zajimave Škleb Škleb

Závidim ti čas a nervy to zpětně pročítat Úsměv
Počkej, fakt to zpětně pročítáš?

Nez se pro neco rozhodnu urcite. Obcas je to dobre si udelat prehled. Existuji i filtry a vyhledavani na foru  Mrknutí
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3123 kdy: Duben 15, 2010, 05:15:31 pm

....

Takže to mám chápat tak (z toho co jsi začervenil), že nehraješ proto, že nemůžeš? Hm...... A já nabyl dojmu, že jsi navztekanej  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3124 kdy: Duben 15, 2010, 05:20:38 pm

Cagusi, jsem si jisty ze jsem nerikal ze by to bylo zle, vzdyxky jsem rikal ze zruseni expu v domecku by bylo + ale muselo by se udelat s moznosti skladu ve verejnych dilnach.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #3125 kdy: Duben 15, 2010, 05:49:14 pm

Docela směšný ty úpravy xp. Přide mi to jako snížení na uroveň démony.

PS: Na druhou stranu po zdecimování hráčské základny celkem logický tah na přitáhnutí osazenstva.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3126 kdy: Duben 16, 2010, 07:05:36 am

....

Takže to mám chápat tak (z toho co jsi začervenil), že nehraješ proto, že nemůžeš? Hm...... A já nabyl dojmu, že jsi navztekanej  Smích

Navztekanej? Tak to fakt ne. Jak bylo mnohokrát řečeno, ono to žije spíš na foru než ve hře.
K tomu nemůžu bych přidal spíš nemám chuť, čas, energii.

Z toho co jsem začervenil má vyplynout, že jsi to sám obhajoval a teď mi to předkládáš, což moc nechápu.
Psal jsi, abych psal na forum tam kde hraju. Pokud by to splňovalo to, kde loguji nejčastěji, tak je to stále K2, protože na jiný server neloguju už vůbec.
Hm... možná že je na čase zase...
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3127 kdy: Duben 16, 2010, 07:07:46 am

Cagusi, jsem si jisty ze jsem nerikal ze by to bylo zle, vzdyxky jsem rikal ze zruseni expu v domecku by bylo + ale muselo by se udelat s moznosti skladu ve verejnych dilnach.

No problémem je, že kvůli takovýmhle unáhleným reakcím se návrch zavrhne hned v prvním kole a rozvedení a řešení ostatních věcí už se vůbec nedostane.
Nikde jsem nic jiného než toto od tebe nenašel, asi jsem málo hledal.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3128 kdy: Duben 16, 2010, 07:14:21 am

Docela směšný ty úpravy xp. Přide mi to jako snížení na uroveň démony.

PS: Na druhou stranu po zdecimování hráčské základny celkem logický tah na přitáhnutí osazenstva.

Já třebas nevím co mátě proti démoně. Demona si drží hráčskou komunitu v počtu 25+ hráčů, tak asi bude celkem dobrá..
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #3129 kdy: Duben 16, 2010, 07:27:44 am

Jo je dobra asi ako wowko. Úsměv
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3130 kdy: Duben 16, 2010, 07:47:29 am

Jo je dobra asi ako wowko. Úsměv

Asi je to v tom že Demona, je prostě o dost více akční:). Takže ne že se tam drží stálí hráči už několik let, ale dokonce a což je udivující se tam neustále oběvují nováčkové z jiných servrů či úplně noví hráči NWN(což má asi za následek že demona je na GP)...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3131 kdy: Duben 16, 2010, 10:42:00 am

http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=6090.msg124172#msg124172
jj, potvory nechteji z domu Úsměv

napady na vyhnani lidi z domu jsou, ale ani jeden nebude oblibenej
i kdyz ja bych to uvital, ale nedaji se dost dobre uhadnout nasledky


No jen smele do toho a povez nam. Ale jestli mas namysli, ze omezis krafteni nejakym postihem jako je expeni, smele ti muzu rict ze tohle nikdo nepobere... kdyby to bylo od zacatku mozna, ale ne v dobe, kdy uz je spousta krafteru na vysoke urovni.

No doufam ze tohle jsi nemyslel, ale napsal jsem to jen kdyby nahodou...
...

http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=6090.msg124204#msg124204

http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=6090.msg124206#msg124206
A btw. chcete lidi vyhnat z baráků? Co má tady na serveru hodnotu? Craft a expy.
Zrušte v barácích možnost kraftit a zastavte tam přísun expů.
Pockejte jeste tyden to uz budu mit kraft na urovni caguse a bude mi taky jedno, ze v baraku nemuzu kraftit a nedostavam tam expy.  Smazni si Nathariona  a zacni kraftit odznova a pak vykrikuj takove hesla...

Ale názory se mění, to je jasné. Dneska už aspoň připouštíš tu možnost to nějak ošetřit a rozvést. Bohužel tehdy by na první návrhy odezva více než negativní.
[/quote]

Oboje jsou to narazky na to,ze takove zasadni zmeny maji prichazet zaroven s wipe. Ne ze jsem proti tomu.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3132 kdy: Duben 16, 2010, 03:08:01 pm

oběvují

!!!! *Pokouší se o něho infarkt*

Jo je dobra asi ako wowko. Úsměv

Asi je to v tom že Demona, je prostě o dost více akční:). Takže ne že se tam drží stálí hráči už několik let, ale dokonce a což je udivující se tam neustále oběvují nováčkové z jiných servrů či úplně noví hráči NWN(což má asi za následek že demona je na GP)...

Však WoW je taky dost akční. Nebo AoC. Tuhle jsem viděl nějaká videa, jak tam pobíhali nějací magoři na neskutečně vysokých levelech a zabíjeli všechno živé v dohledu stylem "no rules - no fear". Neříkám, že Demona je totéž, ale těhle "akčních" magorů se vždycky najde dost na to, aby zaplnili nejedno obskurnějí akční "niche", jako je například vymírající fenomén NWN. Spíš by se mělo zamyslet nad tím, proč upadá počet RP-schopných hráčů. Může za to upadající úroveň vzdělání, rodina, televize?  Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #3133 kdy: Duben 16, 2010, 04:03:30 pm

Ja na demoně hral nějaky měsic. Není ničim zajímavá. Dobrá tak do začátku podle mě.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Sedostinka
Host
Odpověď #3134 kdy: Duben 16, 2010, 04:30:03 pm

oběvují

!!!! *Pokouší se o něho infarkt*

Jo je dobra asi ako wowko. Úsměv

Asi je to v tom že Demona, je prostě o dost více akční:). Takže ne že se tam drží stálí hráči už několik let, ale dokonce a což je udivující se tam neustále oběvují nováčkové z jiných servrů či úplně noví hráči NWN(což má asi za následek že demona je na GP)...

Však WoW je taky dost akční. Nebo AoC. Tuhle jsem viděl nějaká videa, jak tam pobíhali nějací magoři na neskutečně vysokých levelech a zabíjeli všechno živé v dohledu stylem "no rules - no fear". Neříkám, že Demona je totéž, ale těhle "akčních" magorů se vždycky najde dost na to, aby zaplnili nejedno obskurnějí akční "niche", jako je například vymírající fenomén NWN. Spíš by se mělo zamyslet nad tím, proč upadá počet RP-schopných hráčů. Může za to upadající úroveň vzdělání, rodina, televize?  Smích Smích Smích


Spíš témata Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS