Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 09:24:51 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Tisk  
Autor Téma: XP  (Přečteno 48282 krát)
Xico
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #60 kdy: Duben 21, 2009, 01:44:55 pm

Citace
Taky nechapu proč když sem hral pul roku na EQ nebyl jediny problem...

EQ je vytuňená, vyvoněná, má tunu možností a všeho všude....

Jen je to decánko koncentrák Smích
Zaznamenáno

Le Cho-Cho

(Xicohtencatl, penizionovaný rituální obřadník III. stupně, bytem ve Větrově)

ACC: donarek
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #61 kdy: Duben 21, 2009, 01:55:18 pm

Jak tak koukám,je tu spousty nespokojených hráčů ...Podle toho co Ti hráči píšou, tak jsou nespokojeni právem a neustále jim někdo hází klacky pod nohy...Zvláštní, že tu stále hrají...
Sry za off-topic,ale už mi to přijde na hlavu postavené...
Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
Orbi
Host
Odpověď #62 kdy: Duben 21, 2009, 01:58:13 pm

Jak tak koukám,je tu spousty nespokojených hráčů ...Podle toho co Ti hráči píšou, tak jsou nespokojeni právem a neustále jim někdo hází klacky pod nohy...Zvláštní, že tu stále hrají...
Sry za off-topic,ale už mi to přijde na hlavu postavené...

Kolko je to "spousty"? A ake klacky? Myslis tym, ze Neus takmer nespava len aby opravil chyby alebo ich nasiel?
Poslední změna: Duben 21, 2009, 02:02:22 pm od Orbi Zaznamenáno
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #63 kdy: Duben 21, 2009, 02:01:27 pm

Jak tak koukám,je tu spousty nespokojených hráčů ...Podle toho co Ti hráči píšou, tak jsou nespokojeni právem a neustále jim někdo hází klacky pod nohy...Zvláštní, že tu stále hrají...
Sry za off-topic,ale už mi to přijde na hlavu postavené...

Kolko je to "spousty"?

Dva nebo tři Mrknutí
Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
Orbi
Host
Odpověď #64 kdy: Duben 21, 2009, 02:05:47 pm

Jak tak koukám,je tu spousty nespokojených hráčů ...Podle toho co Ti hráči píšou, tak jsou nespokojeni právem a neustále jim někdo hází klacky pod nohy...Zvláštní, že tu stále hrají...
Sry za off-topic,ale už mi to přijde na hlavu postavené...

Kolko je to "spousty"?

Dva nebo tři Mrknutí

Tak to je teda spousta! A teraz vysvetli tie klacky. Lebo Xixaocze najprv tvrdil, ze hral len RP, potom ze nasiel a pouzil i knihu a nakoniec sa dozvedame, ze hral i u diabla, co predtym poprel.
Zaznamenáno
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #65 kdy: Duben 21, 2009, 02:14:14 pm

Vysvětli Škleb? Ale když chceš...
Tímto jsem nemyslel Xia konkrétně, poukazoval jsme na to, že když jsem se snažil přečíst +- celé forum jako newbie na K2, tak jsme měl pocit,že neexistuje horší server...To myslím vážně, měl jsme chuť se na to vyprdnout, ale nakonec jsme se nenechal odradit a zjistil jsem, že vždy se tu vyskytuje skupina uživatelů která má "mnoho problémů", většinou naprosto závažných, že kdybych je měl, přestal bych tu hrát...A přijde mi,že přesto Ti lidé hrají. Možná se mýlím, jen jsem napsal jak to na mě působí. Teda promiň, podal jsem vysvětlení... Škleb
Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
Orbi
Host
Odpověď #66 kdy: Duben 21, 2009, 02:19:51 pm

Vysvětli Škleb? Ale když chceš...
Tímto jsem nemyslel Xia konkrétně, poukazoval jsme na to, že když jsem se snažil přečíst +- celé forum jako newbie na K2, tak jsme měl pocit,že neexistuje horší server...To myslím vážně, měl jsme chuť se na to vyprdnout, ale nakonec jsme se nenechal odradit a zjistil jsem, že vždy se tu vyskytuje skupina uživatelů která má "mnoho problémů", většinou naprosto závažných, že kdybych je měl, přestal bych tu hrát...A přijde mi,že přesto Ti lidé hrají. Možná se mýlím, jen jsem napsal jak to na mě působí. Teda promiň, podal jsem vysvětlení... Škleb

no je to koli 2 veciam: /plati vseobecne/
1. na forum pisu vecsinou ludia, ktorym nieco nejde alebo sa len stazuju, pricom ostatni spokojne hraju v hre a nevypisuju na forum
2. niektorym hracom nestaci jedna odpoved od zodpovednej osoby
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #67 kdy: Duben 21, 2009, 02:22:47 pm

3. nedokážou chvíli počkat
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #68 kdy: Duben 21, 2009, 02:25:21 pm

Jak tak koukám,je tu spousty nespokojených hráčů ...Podle toho co Ti hráči píšou, tak jsou nespokojeni právem a neustále jim někdo hází klacky pod nohy...Zvláštní, že tu stále hrají...
Sry za off-topic,ale už mi to přijde na hlavu postavené...

Calc si za to může sám ožralostí.
Xixao jenom nechápe že Ďábel je svině a není radno si s ním zahrávat (Amelor by mohl vyprávět)
Crayfishův problém je nejspíš způsobem neuložením postavy před restartem nebo vypnutím. Je třeba si na to dávat pozor.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #69 kdy: Duben 21, 2009, 04:38:29 pm

no je to koli 2 veciam: /plati vseobecne/

No nezmínil jsi tu nejdůležitější vymakáná pověst K1... ač ke konci tam nebylo moc hráčů, tak přecijen udělal jméno.

Crayfishův problém je nejspíš způsobem neuložením postavy před restartem nebo vypnutím. Je třeba si na to dávat pozor.

Ja runu používám vždycky, kdy se odpojím... (pokud mi to nepadne)  tu pavezu sem měl v bance, tzn. zmizelo by mi víc věcí a za třetí, jak vysvětlíš to, že trpaslík vyběhne z hospody, kde jsem ho měl připouteného u baru a začne mlátit kolem?, nebo že mi svévolně po restartu zmízí? když jsem měl u sebe a i v bance prachy... tzn přišel sem o jeho výbavu a eště jsem ho musel najmout...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #70 kdy: Duben 21, 2009, 05:00:25 pm

Xixao jenom nechápe že Ďábel je svině a není radno si s ním zahrávat (Amelor by mohl vyprávět)
Tak, tak...
http://kandelabrie.pba.cz/chat/index.php?topic=5375.0
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #71 kdy: Duben 21, 2009, 05:05:28 pm

Crayfishův problém je nejspíš způsobem neuložením postavy před restartem nebo vypnutím. Je třeba si na to dávat pozor.

Ja runu používám vždycky, kdy se odpojím... (pokud mi to nepadne)  tu pavezu sem měl v bance, tzn. zmizelo by mi víc věcí a za třetí, jak vysvětlíš to, že trpaslík vyběhne z hospody, kde jsem ho měl připouteného u baru a začne mlátit kolem?, nebo že mi svévolně po restartu zmízí? když jsem měl u sebe a i v bance prachy... tzn přišel sem o jeho výbavu a eště jsem ho musel najmout...

Tos asi spojil dva rozdílný problémy.
Runa občas nezafunguje a je třeba ji použít dvakrát. (ale co já vím, jak se ti to přihodilo - mně kdysi dávno se stala opačná věc - odložil jsem něco do nosiče, nestihnul jsem restart a po něm jsem tu věc měl dvakrát)
A to s tím trpaslíkem se mi zdá divný. Je možný, žes ho blbě připoutal (nebo se při tom něco podělalo) a on prostě vyšel za tebou z hospody. Už jsem někde psal, že trpaslíkům se občas stane, že úplně zmizí, takže to vypadá, že nejsou s tebou. Možná se ti stalo zrovna tohle...
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #72 kdy: Duben 21, 2009, 05:11:55 pm

Runa občas nezafunguje a je třeba ji použít dvakrát. (ale co já vím, jak se ti to přihodilo - mně kdysi dávno se stala opačná věc - odložil jsem něco do nosiče, nestihnul jsem restart a po něm jsem tu věc měl dvakrát)
A to s tím trpaslíkem se mi zdá divný. Je možný, žes ho blbě připoutal (nebo se při tom něco podělalo) a on prostě vyšel za tebou z hospody. Už jsem někde psal, že trpaslíkům se občas stane, že úplně zmizí, takže to vypadá, že nejsou s tebou. Možná se ti stalo zrovna tohle...

Tak tohle mě se před wpem stalo jen jednou, a měl sem dva koně, tak sem jednoho radši utratil..

a co se trpaslíka týče, že vyběhl, tak to ej totalní blbost, že sem ho špatně připoutal, protože tam byl déle jak jeden den OOC a mezitím jsem několikrát hrál... (vím, že to nemůžeš vědět, ale je to tak)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #73 kdy: Duben 21, 2009, 07:16:02 pm

Ožralostí?? když si na EQ založim postavu s identickym jmenem tu starou to nesmaže...

EQ neni koncentrak jen je dělaná pro určitou skupinu hraču... libilo se mi tam moc... tady jsem šel jen kvuli par kamaradum.

Mam ten blbe pocit že pokud je někde chyba měl bych se postarat o to aby byla opravena a nikdo na to nedoplacel... Tady?? čekej a nebo prostě my ti mužem pomoct ale neudělame to. K2 nema přesně dany styl hry takže se tady střetava spousta lidi s ruznymi nazory a ti si navzajem hažou klacky pod nohy...
Každy den vidim 3 DMka ve hře za postavy a když jim napišeš že maš problem ne že by ho řešili... a odpověděli hned... prostě ti řeknou počkej a hrajou dál... na žadnym jinym serveru sem tenhle přistup nezažil... Kdykoli měl člověk problem ozval se a aspon mu odpověděli a ne že se na to prostě vyprdli... to jmeno neni jen problem my postavy... divili byste e co se s tim daji napachat za svinstva Úsměv
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #74 kdy: Duben 21, 2009, 07:23:47 pm

A to sis jeste nezvykl? K byla vzdycky jina K1 i K2 jdou vlastni cestou, me to tu taky moc nesedi ale vzhledem k tomu ze tu hraje 20 lidi tak to nebude serverem samotnym.
Zaznamenáno



Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS