Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 05:48:03 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1669867 krát)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #3525 kdy: Listopad 25, 2010, 12:15:22 pm


Co se týká Greyů můsím souhlasit. Jejich umělé zničení byl jeden z nejfatálnějších zásahů. Hra ortodoxních drow (dle F.R. jak se pořád někdo ohání a volá) je vlastně stejnej příklad jako lesní elfové. Totální izolace. Proto jsem pro zrušení podtemna pro PC.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3526 kdy: Listopad 25, 2010, 06:47:11 pm

Já pořád nevím, proč se má hrát podle nějaký předlohy....
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #3527 kdy: Listopad 25, 2010, 08:01:38 pm

Aby nezvnikali nedorozumenia typu paladin clen krvaveho komanda, ktoremu veli druid.
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #3528 kdy: Listopad 25, 2010, 09:46:09 pm

Aby nezvnikali nedorozumenia typu paladin clen krvaveho komanda, ktoremu veli druid.
Tak to jsme zase někde jinde. To je věc hraní dle přesvědčení a to je ošefováno v podmínkách povolání..
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #3529 kdy: Listopad 26, 2010, 05:07:21 am

Kdyz tak krasne povidate o tom jak je to tu vse na figu .. tak my jako Greyovci jsme meli vlastni fungujici system ktery fachal na zaklade odpadlickych drowu kteri nemeli radi Lloth.....................

Vsechny realie se prave zavadeli kvuli takovym skupinam jako jste vy. Delani postav na povrchu a prijmani je do spolku aby se na vase postavy nautocili povrchnacke straze, lootovani pokladu malymi levely ve skupine vysokych levelu ( dokonce jste se drze svolavali typem dnes jdou na poklady postavy ktere jeste nebyly a jsou na nizkem levelu, na tomto forum i kdyz jste vedeli ze to ctou DM/WB ). Prahazovani veci pres voly ktere jste si chytali. Kdyz se jeden spolek zakazal jen jste si prepsali jmeno spolku a jelo to dal. PK utoky na postavy, hrani druida v podtemnu .... cely tento vycet vasi " nejsilnejsi skupiny " ( ja bych to spise nazval skupinou vychcanku ) bych urcite nenazyval fer hrou. DM team byl hodne benevolentni a tak to na zacatku prochazelo. Na jinem serveru by s vami zametli ani by jste se nedostali na 10 lv.
Za vse mluvi tema - prohresky

Na k2 vzdy koncili hraci kteri na jinem serveru dostali BAN co byli problemovy. Ty co hraji slusne a nemaji prohresky si nestezuji cim to je ?
Kazdy at si udela obrazek svuj......
Zaznamenáno
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #3530 kdy: Listopad 27, 2010, 01:31:35 am

 Škleb Škleb ;DTakhle dobre uz sem se dlouho nezasmal...
Tak prvni vec postavy z povrchu ktere hrali v podtemnu, tak na ne normlane utocili vsechny povrchnacke straze a k tomu jeste podtemnacke takze tady v tom vyhodu nevidim Valím oči! Super! a navic kdyz sem se DM ptal jestli muzu hrat povrchnackou postavu dole tak s tim nikdo problem nemel...

Nikde na foru Greyu nic o tom ze by se svolavalo na poklady tak jak pises neni, a navic kde je receno ze silnejsi postava nemuze pomoct slabsi?  Škleb Škleb
K prehazovani pres voly a k prepsani Grey spolku se nemuzu vyjadrit pac ani nevim ze by se neco takoveho delo.
Jednou skupina drowu nekoho prepadla bez RP predehry a uz delame PK utoky no tak to je rofl
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3531 kdy: Listopad 27, 2010, 02:11:20 am

Škleb Škleb ;DTakhle dobre uz sem se dlouho nezasmal...
Pobav mne prosím taky .Kdopak byl tím slavným DM ,co jses ho ptal a dal Ti požehnání ?!
a navic kdyz sem se DM ptal jestli muzu hrat povrchnackou postavu dole tak s tim nikdo problem nemel...
Rád bych věděl na koho, se mám případně obracet ,až budu chtít , jednou, do podtemna nějaký ten  „paskvil“ .

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #3532 kdy: Listopad 27, 2010, 02:31:09 am

pokud paskvilem myslis postavu co se tam nehodi, tak ja sem mel postavu klerik mnich a byla to zakone zla elfka ktera hrala normalne na povrchu, potom jsme s hraci z postemna mezi sebou zahrali nejakou akci ze se dostala dolu a slouzila jim.
Nevim presne s jakym DMkem sem se bavil, ale ptal sem se na to jestli by neslo teto postave predelat rasa aby byla podtemnak cili otrok, tak mi akorat bylo receno ze mi to nepredela, ale ze bych tam nemel za tu postavu hrat nebo tak mi nikdo nikdy nerekl, takze sem to bral tak ze to nikomu nevadi
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3533 kdy: Listopad 27, 2010, 10:20:52 am

Myslel jsem si to ,tak že smích odložíme. Mrknutí
Takové rozhodnutí ,by ani Dm samo o sobě nemělo udělat .Nemluvím o tzv .příběhu sehraném či fiktivním .Jde sehrát či vymyslet cokoli .
Pokud mne ,ale paměť neklame ,již na K1 měl podobný problém Orbi na foru s druidem u stráží a šlo to diskusí  přez veřejné forum .Sice to ,k  nevoli mnohých ,prošlo ale věř že jsme jako DM ,pečlivě hlídali hru přesvědčení ,což na K2 jaksi nikdo nedělal a nedělá .
Proto se následné úpravy pravděpodobně dělali ,aby se odstranili tyto nedostatky a obcházení nepsaných pravidel .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #3534 kdy: Listopad 27, 2010, 12:10:04 pm

Chapu ty veci okolo druida/u, ale kdyz si drowy privedou dolu rasy z povrchu jako otroky(kteri nejsou druidi ani hranicari), navic kdyz maji zle presvedceni tak ja proste v tom ,at delam co delam, problem nevidim.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Orbi
Host
Odpověď #3535 kdy: Listopad 27, 2010, 12:30:53 pm

Pokial si dobre pametam, tak ste tam mali i paladina.
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3536 kdy: Listopad 27, 2010, 12:37:56 pm

Je to úhel pohledu a názoru .Nehrál jsem nikdy drowa ani dole a neznám jejich hierarchii či zákony.
Jedno je mi ale ,jasné  - nic by se nemělo udát bez souhlasu Loth .Pokud vydá pokyn pro dotažení otroka a méně cenné rasy ,pak jen asi na mučení a práci .Byl li si tam na práci ,měli tě tahat jako otroka na vodítku a jedinou věc co jsi měl dostat byli rány bičem + krumpáč do ruky a  plnit normy v dole a to bez ohledu na přesvědčení viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Otrok
Docela by mne zajímalo ,jak dlouho bys to vydržel hrát …
Vše ostatní ,je pouze omáčka pro zdůvodnění podřadné rasy ve skupině drowů a provedená opatření byla provedena opodstatněně .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #3537 kdy: Listopad 27, 2010, 02:22:08 pm

Pokial si dobre pametam, tak ste tam mali i paladina.

Paladin nebyl u nas v guilde, ten hral s partou C62, a s tim co tam delali sme nemeli nic spolecneho
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #3538 kdy: Listopad 27, 2010, 03:44:02 pm

podle me je uz zbytecne resit stare krivdy,co bylo to bylo,ted se spis musi vymyslet jak natahat lidi z5 na mrtvy server...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3539 kdy: Listopad 28, 2010, 04:25:22 pm

Nechci bejt nějak špatnej pro tenhle servr. Ale dle mého má K2 tak špatnou pověst, že se to jen tak nepovede. I když je to KVALITNÍ servr na české scéně svým způsobem originální a propracovanej. Ale to že hráči neví s čím přijde vedení za úpravu během hraní to tady pohřbila. Samo sebou když se tady oběví hráči, tak začnu logovat. Jinak hrát na "mrtvém" servru je pro mě ztráta času, ktarej můžu využít jinak.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Stran: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS