Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 05:23:53 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075665 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2190 kdy: Červen 17, 2009, 11:32:49 pm

NEODESILAT... šak tu tabulku jistě znáte Vyplazuji jazyk
no a co píšou v tý tabulce
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2191 kdy: Červen 18, 2009, 12:36:31 am

NEODESILAT... šak tu tabulku jistě znáte Vyplazuji jazyk
no a co píšou v tý tabulce
Pravděpodobně program provedl neplatnou operaci
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2192 kdy: Červen 18, 2009, 05:40:05 am

NEODESILAT... šak tu tabulku jistě znáte Vyplazuji jazyk

No ja ji teda neznam Smích (pokud ti to nepíše, že ti něco chybí...)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #2193 kdy: Červen 18, 2009, 05:41:11 am

Hádám, že v té tabulce je napsáno cosi o neočekávaném pádu aplikaci, vzniklé nutnosti ji zavřít a o odesílání informací Microsoftu. Mrknutí

Jak to vyřešit, nevím. Říkáš, že lokaci Kandelábrie (tu s Osudem) to načte a Timp už ne? Zkusil si jít i jinam? A single ti chodí bez problémů?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2194 kdy: Červen 18, 2009, 07:04:06 am

Hádám, že tam budou i podrobnosti pádu programu, to jsou ty informace, na které se nikdo, jak koukám nedívá, jen klepe na neodesílat   Polibek
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Arash
Host
Odpověď #2195 kdy: Červen 18, 2009, 07:34:03 am

Zdravim ve spolek... nechci hned z kraje zaprasit forum tak to hodim sem když je tu tak pěkně živo. Nemáte někdo tucha čim to že když se lognu do hry, založim postavu a dám poslat nahoru do pouštního města, spadne mi NWN? Cep i HEKy nainstalovaný, účet zaregistrovanej ale prd, pokecám s tim fešnym chlápkem dole a jak se chci vypařit na povrch hups - NEODESILAT... šak tu tabulku jistě znáte Vyplazuji jazyk
Pokud používáš visty tak si zapni kompaktibilitu nejlépe s win98 a vypni UAC (nebo jak se to jmenuje - myslím takovou tu blbost co se tě neustále na něco ptá).
Zaznamenáno
Ojta
Nováček

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
Odpověď #2196 kdy: Červen 18, 2009, 09:30:08 am

Hádám, že v té tabulce je napsáno cosi o neočekávaném pádu aplikaci, vzniklé nutnosti ji zavřít a o odesílání informací Microsoftu. Mrknutí

Jak to vyřešit, nevím. Říkáš, že lokaci Kandelábrie (tu s Osudem) to načte a Timp už ne? Zkusil si jít i jinam? A single ti chodí bez problémů?

Přesně jak řikáš, s Osudem sem pokecal dál ani prd. Singl šlape jak hodinky, a zkusit jít jinam nejde bo jak se přihlásim do hry začne se načítat Timp a vzápětí to padne. Už sem zkoušel založit i jinou postavu, ale vše se opakuje... večír mrknu co to vyhazuje za chyby a hodim to sem, ale dopředu avizuju že je to změť mě nic neříkajících nul a jedniček... dobře, sem tam i nějaký srozumitelnější písmenka obvykle složená do slova EROR Úsměv

p.s. mám XPčka
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2197 kdy: Červen 18, 2009, 11:16:08 am

Hádám, že v té tabulce je napsáno cosi o neočekávaném pádu aplikaci, vzniklé nutnosti ji zavřít a o odesílání informací Microsoftu. Mrknutí

Jak to vyřešit, nevím. Říkáš, že lokaci Kandelábrie (tu s Osudem) to načte a Timp už ne? Zkusil si jít i jinam? A single ti chodí bez problémů?

Přesně jak řikáš, s Osudem sem pokecal dál ani prd. Singl šlape jak hodinky, a zkusit jít jinam nejde bo jak se přihlásim do hry začne se načítat Timp a vzápětí to padne. Už sem zkoušel založit i jinou postavu, ale vše se opakuje... večír mrknu co to vyhazuje za chyby a hodim to sem, ale dopředu avizuju že je to změť mě nic neříkajících nul a jedniček... dobře, sem tam i nějaký srozumitelnější písmenka obvykle složená do slova EROR Úsměv

p.s. mám XPčka
A určitě máš všechny potřebné soubory na svém místě?
Mžná bych pto pro jistotu nainstalovat znova, jestli se ti chce.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #2198 kdy: Červen 18, 2009, 11:45:36 am

Taková šílenost, pouštíš tu hru v okně nebo na celou obrazovku? A kdyžtak můžeš zkusit snížit nastavení grafiky, obě tyhle věci mi to dřív občas vyhodily.. A pak asi vážně zkusit reinstall hry...
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Ojta
Nováček

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
Odpověď #2199 kdy: Červen 18, 2009, 12:06:11 pm

Kdepa, jak dyš koukáš na Petřín, hezky přes celý okno... dle toho že mě to pustí do hry usuzuju že soubory mám všecky, ale jeden nikdy neví... eště mě napadla taková klasika NWN, vypnout Shiny water bo jak se to menuje... když nezabere, komplet přeinstalovat, když ani to nezabere tak se odeberu na nejbliší zahrádku a budu se věnovat něčemu, čemu aspoň trochu rozumim Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2200 kdy: Červen 18, 2009, 02:30:26 pm

CEP mas 2.1 alebo 2.2 ?
Zaznamenáno
Ojta
Nováček

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
Odpověď #2201 kdy: Červen 18, 2009, 03:05:31 pm

2.1... staženej ze stránek Kandelábrie
Zaznamenáno
acc_humanoid
Host
Odpověď #2202 kdy: Červen 18, 2009, 03:16:00 pm

100% pad lokacie ukazuje na problem s hakmi. Skontroluj si stiahnutie hakov, ci si ich stiahol kompletne (aj CEP a patch1.69). Urcite ich mas, lebo inak by ta nepustilo ani do hry. Dalsi problem moze byt v starych ovladacoch grafickej karty. Skontroluj umiestnenie TLK suboru (v adresary TLK), ktory si si tiez stiahol z nasich stranok.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2203 kdy: Červen 18, 2009, 05:31:56 pm

Jak jsi dával aktualizace na patch 1.69?
Dělal jsi to přes menu hry a tlačítko aktualizovat nebo jsi to stahnul zvlášť ze stránek bioware?
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2204 kdy: Červen 18, 2009, 07:44:11 pm

Nepridaval si nieco manualne do override?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS