Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 09:56:49 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075814 krát)
Mithrandir
Host
Odpověď #2145 kdy: Červen 10, 2009, 02:00:48 pm

Necraftite tolko a bude pokoj. Vsak aj v poklade si veci najdete a aspon bude vacsia sranda  Úsměv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2146 kdy: Červen 10, 2009, 02:21:42 pm

no jo no... vladcove asi musi zavest nejaky "motivacni program" pro remeslniky
vecina jich moc ekonomicky nefunguje a spis soukromnici

napr.
rad vyhlasil vyberove rizeni na vybaveni knihovny, hadejte kolik remeslniku se prihlasili? zadny
musel jsem si 1 sehnat sam a jeste neni vsechno hotovo takze budu muset schanet dalsi (truhlare, zlatniky, krejci, ...)
na tom mnozstvi vybaveni co bylo a bude potreba se dalo poradne vydelat... bohuzel
ptomin  , ja se chtel prihlasit ale za 1. bylo mi to s Dannym trochu blby, za 2. už nemam tolik času...
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2147 kdy: Červen 10, 2009, 02:24:10 pm

Proč nemůže mít jeden hráč 5 postav které jsou ic v jednom spolku a navzájem si pomáhají - je to IC podpora.

To pak muzes hrat singl
Tam není tak pěkný craft....

Neopověděl jsi na otázku Úsměv

IC podpora to neni protoze se fyzicky postavy nikdy nemuzou potkat jedine ze by jsi se pripojil ze dvou PC a pobyhal mezi dvema klavesnicema Kroutím očima
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2148 kdy: Červen 10, 2009, 02:36:10 pm

Nejnudnější část hry, dělá se snad jenom kvůli lepšímu equipu a časovým expům. Nevěřím, že to někoho baví.
Tu je slabina K2 na kterou se poukazuje už dlouhou dobu, to shaneni by bylo mnohem zajimavejši kdyby to nebyla takova rutina, už do zlateho dolu by mel človek lezt ze strachem, ted jsem malem jak v supermarketu, každy si veme sam co  prave potrebuje  Mrknutí

Ale to je na dlouho, všechno predelavat, pochybuju že by se nekomu chtelo...
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2149 kdy: Červen 10, 2009, 02:42:56 pm

Nejnudnější část hry, dělá se snad jenom kvůli lepšímu equipu a časovým expům. Nevěřím, že to někoho baví.
Tu je slabina K2 na kterou se poukazuje už dlouhou dobu, to shaneni by bylo mnohem zajimavejši kdyby to nebyla takova rutina, už do zlateho dolu by mel človek lezt ze strachem, ted jsem malem jak v supermarketu, každy si veme sam co  prave potrebuje  Mrknutí

Ale to je na dlouho, všechno predelavat, pochybuju že by se nekomu chtelo...

Pred wipem se ukazovalo na stejny problem. Dostupnost surovin je moc snadna. Slibovalo se ze by se to melo zmenit. Nevim na kolik je pravda ze se to stizilo. Podle reakci asi ne.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2150 kdy: Červen 10, 2009, 03:21:41 pm

Nejnudnější část hry, dělá se snad jenom kvůli lepšímu equipu a časovým expům. Nevěřím, že to někoho baví.
Tu je slabina K2 na kterou se poukazuje už dlouhou dobu, to shaneni by bylo mnohem zajimavejši kdyby to nebyla takova rutina, už do zlateho dolu by mel človek lezt ze strachem, ted jsem malem jak v supermarketu, každy si veme sam co  prave potrebuje  Mrknutí

Ale to je na dlouho, všechno predelavat, pochybuju že by se nekomu chtelo...

Pred wipem se ukazovalo na stejny problem. Dostupnost surovin je moc snadna. Slibovalo se ze by se to melo zmenit. Nevim na kolik je pravda ze se to stizilo. Podle reakci asi ne.
No reknu za sebe, zmeny se udelali ale me to nestači  Škleb, jasny že nebyl čas aby nekdo zedel X hodin nad jednim dungem a neco predelaval, ale dik i za to malo...
Po dolech moc nelezu , ale pokud de o drevo, tka javor se tušim nacpal k orkum, s nima je občas sranda Úsměv
A s tisem u banši si človek taky užije  Mrknutí
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2151 kdy: Červen 10, 2009, 03:27:44 pm

Treba, podtemnaci maji u tech mozkomuru tušim tis ne?
Tomu rikam nepristupny misto...
ED: Ne akat tam je, nebo oba?  Škleb
ED2: Me ted napadlo, dat akat, jakož to "jedovate, otravene" drevo, do lokace s "Hladovyma stromama", nejlip kdyby ješte meli neco na prohlednuti invu (Muhaha).
Poslední změna: Červen 10, 2009, 03:35:47 pm od Amelor Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2152 kdy: Červen 10, 2009, 03:54:52 pm

Proč nemůže mít jeden hráč 5 postav které jsou ic v jednom spolku a navzájem si pomáhají - je to IC podpora.

To pak muzes hrat singl
Tam není tak pěkný craft....

Neopověděl jsi na otázku Úsměv

IC podpora to neni protoze se fyzicky postavy nikdy nemuzou potkat jedine ze by jsi se pripojil ze dvou PC a pobyhal mezi dvema klavesnicema Kroutím očima

Přesně - a za tohle dostal simon ban a tu druhou postavu mu smazali.
Zaznamenáno
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #2153 kdy: Červen 10, 2009, 04:12:24 pm

Proč nemůže mít jeden hráč 5 postav které jsou ic v jednom spolku a navzájem si pomáhají - je to IC podpora.

To pak muzes hrat singl
Tam není tak pěkný craft....

Neopověděl jsi na otázku Úsměv

IC podpora to neni protoze se fyzicky postavy nikdy nemuzou potkat jedine ze by jsi se pripojil ze dvou PC a pobyhal mezi dvema klavesnicema Kroutím očima

Přesně - a za tohle dostal simon ban a tu druhou postavu mu smazali.
Škleb njn co nadelate....
Na Lineage 2 servrech meli aspon tu slusnost to napsat do pravidel....
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2154 kdy: Červen 10, 2009, 05:20:11 pm

Jak říká Snekoun, nediv se Cagusi že nikdo od tebe nic nekupuje, když má téměř každý spolek craftera pro příslušnej obor a ten do ponku nahází surky a během pár minut má v invu desítky, případně stovky výrobků... Podle mě by byl asi kompromis nastavit to tak že by sis mohl vybrat jedno hlavní nebo sekundární a těžící (což jestli dobře počítám ti na zvládnutí všech craftů bude stačit 11 lidí), případně si prostě vybrat dvě řemesla... ale jakmile dáš možnost vystačit si sám tak toho téměř většina využije..

No nic, je mi jasný že tohle se nikomu líbit nebude, protože každej chce mít craft hotovej za 5 minut  Úsměv
To o nekupování byla odpověď.

Ale já jenom vysvětluju, že pokud bude omezení na 1 kraft, tak za chvilku každý bude mít více postav, aby ten kraft stejně dal sám.

Můj názor je, že kraft tuhle hru ničí, pokud ho chceš slyšet, a kdyby bylo na mně, tak by tam vůbec nebyl. Věci jenom z pokladu, a lidi by si mezi sebou prodávali právě ty.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2155 kdy: Červen 10, 2009, 05:28:17 pm

No, ztížení přístupu k surovinám... Ono to není tak jednoznačné. Zdá se, že to funguje hlavně u rudy, co jsem tak z vlastní zkušenosti zažil (do rubicitových/verdicitových/syenitových dolů se dostat sám moc dobře nejde, hematit svou polohou taky není žádná sranda). U dřeva je to dost diskutabilní - sice jou lokace, kde rostou lepší typy a jsou tam mostra (orci, basnhee atp.), ale zase se dá dřevo najít i tam, kde jsou třeba jenom skřeti nebo hadi. Byliny rostou všude, jenže těch je zase potřeba hodně a lepší srpy jsou drahé. Kůže - až do buvola to je celkem v pohodě (pokud má někdo čas procházet bezpečnější lokace), ale nahromadit wyverní kůže je na dlouhé hodiny a dostat se k drakům už je celkem masakr.

Já bych to s tím znepřístupněním viděl na to dřevo (javor, tis) a některé vzácnější druhy bylin (mandragora, athelas, arnika, možná jesenec).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #2156 kdy: Červen 10, 2009, 05:47:52 pm

podle me sou opravdu nejhorsi syenitove doly tam je to o hubu ikdyz se jde v mega grupe ale treba verd je vpoho
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #2157 kdy: Červen 10, 2009, 05:52:34 pm

Měl bych takovou otázku ohleně systému ekonomiky. Řeknu proč mě to zajímá. Líbí se mi myšlenka, že ve je záměr udělat svět tak, aby si sami hráči vytvořili ekonomiku, se záměrem mít svět co nejreálnější - to se týká třeba určování cen zboží apod. (které jsou v současnosti dle mého názoru v dost bídném stavu, možná že se to teprve rozjíždí)... je tu ale jedna věc a to se týká samotné reálnosti toho systému: vypadá to sice že takhle to má být reálné, ale já bych řekl že právěže není. Proč? Kolik ve světě K2 je aktivních hráčů? Mě se zdá, že je jich takových 40-60, víc ne... ikdyž je K2 umělý svět, pokud chcete udělat ve hře takový "kapitalismus"... dobře, ale jak to může fungovat s tak malým počtem lidí? 40-60 lidí, to je hodně málo na to, aby se taková ekonomika mohla rozjet a normálně fungovat ku prospěchu hráčů v reálném čase. V tak malém počtu lidí, pokud chcete reálnou ekonomiku, to se mi zdá nemožné provést - proč by tak malý počet lidí vůbec potřeboval platidlo? V reálu by to fungovalo tak, že by si lidé mezi sebou veci prostě vyměňovali. Vedou mě k tomuto zamyšlení různé zážitky ze hry z polhedu hráče, které mi znepřijemňují hru, asi nejen mě, nebudu je tu rozmazávat. Můj návrh je: 1) Usměrnit ceny zboží na trhu, 2) Snížit časový poměr Craft/Hra, 3) Nabídnout hráčům, kteří nechtějí dělat craft, větší možnosti zisku průměrné výbavy, aby si mohli zahrát (z lootu semtam vypadne nějáká věc, jako v nwn) 4) Nabídnout hráčům, kteří chtějí dělat craft, zvýhodnění, 5) zavést NPC, které bude prodávat věci, krom tech ůplně nejobyčejnějších, také nějké průměrné očarované zbraně a šípy, 6) Více oddělit hráče a ekonomický systém, tím myslím aby to nebyli jen hráči, kdo ekonomiku tvoří, ale pomohly jim NPC

Nevím jestli je z toho co jsem napsal dost patrné o co mi jde.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2158 kdy: Červen 10, 2009, 05:53:43 pm

podle me sou opravdu nejhorsi syenitove doly tam je to o hubu ikdyz se jde v mega grupe ale treba verd je vpoho

Když živ prolezeš houby s TS a paralýzou a zdoláš astronomické DC na vratech  Škleb Z druhé strany je nejspíš potřeba prolézt kolem nabouchaných driderů s TS ve městě. Pokud jsem náhodou prozradil moc, tak to rychle smažte.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #2159 kdy: Červen 10, 2009, 05:56:49 pm

hmm na verd chodim sam uplne jednoduchou cestou proste pres blata jako za starych dobrych casu Smích:D takze zadni drideri ani jina havet Smích
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS