Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 07:29:50 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671085 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2535 kdy: Únor 04, 2010, 06:58:37 pm

Nejvíce vtipné je, že nejvíc debatují ti co pro dění ve světě udělali absolutní hovno, pokud nepočítáme mluvící veverky  Smích

Vzdyt vás nikdo nenutí, hnijte si dál v té vaší nudě a dopadněte jako Dragon hammer a další spouta serverů.

Všechno musíme mít podle nějakých FR kokotin a přitom jedne z měsíčních eflů, kterého poslala sama ithil je nekromant.
Dejte si už pokoj, a pokud se vám nelíbíme, neserte se do nás, my se do těch vaších píčovinek taky nesereme Úsměv
¨
Čest



¨

Vyprosil bych si ta sprosta slova na foru a ber to jako varovani !

Děkuji, slibuji že se polepším!
Na svou obhajobu mohu říci, že jsem pouze toužil ukončit oné věčné flamovování ze strany zasloužilých umělců.

hrisnik kara hrisniky

Jak pravíš, dáblův sluho!  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2536 kdy: Únor 04, 2010, 10:25:26 pm

no Verim ze lesni elfove poznaji drova na dalku, jiste, nic to nemeni na tom ze porosuji pravidla serveru... Navic nekdo kdo ma za matku stvoritelku jiste utoci  od pohledu...

Vnímáš to moc systémově.
Co třeba to, že vnímáme přírodu? Hlas? Matku (Dannan)? zvěř? Je jednoduché se o drowech dozvědět již z 5kilometrů, že jsou v našem lese. Natož, jeho pach ucítit před nosem.

tak tohle mi pripomina neuveritelne schopnosti paladina de liona z k1 ten taky pouhym pohledem a hlasem zhury poznal zlo
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2537 kdy: Únor 05, 2010, 05:34:18 am

A jaký to byl formát ! Smích
Mě to zase připomíná Shanodvýho Melfa. Ten má taky ve  zle jasno Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2538 kdy: Únor 05, 2010, 06:26:20 am

tady je evidentne videt jak to mas v hlave srovnane kdyz tvuj osobni spor prenasis i na ostatni pokud to pujde takhle dal muzeme zacit lobbovat za zmenu nazvu modulu na veprin
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Orbi
Host
Odpověď #2539 kdy: Únor 05, 2010, 09:05:26 am

Co sa tyky neelfov suhlasim a Amy/ Nei ale my kazdeho nezabijame vacsinu iba vyhaname

Omlouvám se, že vám narušuji vás soukromý topic v hydeparku...
...ale tohle nepiš, když to neni pravda.


Je to větší pravda, než že melfové pronásledují zlo, cagusku, bud v klidu. To že jsi vběhnul do lesíka a vypadal jsi jako drow, za to já nemůžu.

zabili ste ho bez varovania?
Poslední změna: Únor 05, 2010, 09:10:30 am od Orbi Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2540 kdy: Únor 05, 2010, 09:57:01 am

Co sa tyky neelfov suhlasim a Amy/ Nei ale my kazdeho nezabijame vacsinu iba vyhaname

Omlouvám se, že vám narušuji vás soukromý topic v hydeparku...
...ale tohle nepiš, když to neni pravda.


Je to větší pravda, než že melfové pronásledují zlo, cagusku, bud v klidu. To že jsi vběhnul do lesíka a vypadal jsi jako drow, za to já nemůžu.

zabili ste ho bez varovania?

Cagus ty si važne komik.
Za bílyho dne prochazi moji postava lesem, kde nic tu nic padne vedle me nejake plošne kouzlo a krasna laň pada k zemi.
Vydešeny nejdriv něco rvu na kolegy a pak se zmetene bližim k ohništi, tam stoji "Cagus" vyoblekany že by z nej jeden dostal mrtvici.
Koukam na nej a on vesele opakuje sve kouzlo ješte 1 nebo 2 krat. Po chvili pribehne Minuviel a chyta ho do pracky, ani ta mu však nebrani v tom seslat kvileni kterym me zabiji.
Na hranici života a smrti me z krvaceni zachranuje, tuším do byl Elron (Děkuju), jen proto aby pracka zmizela a Cagus me dostihl opet, po tomhle jsem parte podekoval za hru a šel spat.

Tohle jsem videl ja, co bylo dal nevim a nekomentuju ale zkuste po tomhle s ctenym Mesičnym elfem vyjednavat, poprosit ho jestli by nebyl tak hodny a nezanechal pustošeni lesa a neodebral se odpočinout si či pomeditovat do chramu.

Takovehle provokace kdy si lvl 30+ s Top eg. testuje sva kouzla v lokaci plne low lvl a pak si ješte stežuje že si s nim nik nepromluvil jsou važne ubohe.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2541 kdy: Únor 05, 2010, 10:03:50 am

Vy sa mate, a ja musim sediet doma bez kompu a netu. Úsměv
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2542 kdy: Únor 05, 2010, 12:12:18 pm

Co sa tyky neelfov suhlasim a Amy/ Nei ale my kazdeho nezabijame vacsinu iba vyhaname

Omlouvám se, že vám narušuji vás soukromý topic v hydeparku...
...ale tohle nepiš, když to neni pravda.


Je to větší pravda, než že melfové pronásledují zlo, cagusku, bud v klidu. To že jsi vběhnul do lesíka a vypadal jsi jako drow, za to já nemůžu.

zabili ste ho bez varovania?

Cagus ty si važne komik.
Za bílyho dne prochazi moji postava lesem, kde nic tu nic padne vedle me nejake plošne kouzlo a krasna laň pada k zemi.
Vydešeny nejdriv něco rvu na kolegy a pak se zmetene bližim k ohništi, tam stoji "Cagus" vyoblekany že by z nej jeden dostal mrtvici.
Koukam na nej a on vesele opakuje sve kouzlo ješte 1 nebo 2 krat. Po chvili pribehne Minuviel a chyta ho do pracky, ani ta mu však nebrani v tom seslat kvileni kterym me zabiji.
Na hranici života a smrti me z krvaceni zachranuje, tuším do byl Elron (Děkuju), jen proto aby pracka zmizela a Cagus me dostihl opet, po tomhle jsem parte podekoval za hru a šel spat.

Tohle jsem videl ja, co bylo dal nevim a nekomentuju ale zkuste po tomhle s ctenym Mesičnym elfem vyjednavat, poprosit ho jestli by nebyl tak hodny a nezanechal pustošeni lesa a neodebral se odpočinout si či pomeditovat do chramu.

Takovehle provokace kdy si lvl 30+ s Top eg. testuje sva kouzla v lokaci plne low lvl a pak si ješte stežuje že si s nim nik nepromluvil jsou važne ubohe.

A jak vypadal jako měsíční elf nebo jako drow??Úsměv
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Amelor
Host
Odpověď #2543 kdy: Únor 05, 2010, 12:23:10 pm

Co sa tyky neelfov suhlasim a Amy/ Nei ale my kazdeho nezabijame vacsinu iba vyhaname

Omlouvám se, že vám narušuji vás soukromý topic v hydeparku...
...ale tohle nepiš, když to neni pravda.


Je to větší pravda, než že melfové pronásledují zlo, cagusku, bud v klidu. To že jsi vběhnul do lesíka a vypadal jsi jako drow, za to já nemůžu.

zabili ste ho bez varovania?

Cagus ty si važne komik.
Za bílyho dne prochazi moji postava lesem, kde nic tu nic padne vedle me nejake plošne kouzlo a krasna laň pada k zemi.
Vydešeny nejdriv něco rvu na kolegy a pak se zmetene bližim k ohništi, tam stoji "Cagus" vyoblekany že by z nej jeden dostal mrtvici.
Koukam na nej a on vesele opakuje sve kouzlo ješte 1 nebo 2 krat. Po chvili pribehne Minuviel a chyta ho do pracky, ani ta mu však nebrani v tom seslat kvileni kterym me zabiji.
Na hranici života a smrti me z krvaceni zachranuje, tuším do byl Elron (Děkuju), jen proto aby pracka zmizela a Cagus me dostihl opet, po tomhle jsem parte podekoval za hru a šel spat.

Tohle jsem videl ja, co bylo dal nevim a nekomentuju ale zkuste po tomhle s ctenym Mesičnym elfem vyjednavat, poprosit ho jestli by nebyl tak hodny a nezanechal pustošeni lesa a neodebral se odpočinout si či pomeditovat do chramu.

Takovehle provokace kdy si lvl 30+ s Top eg. testuje sva kouzla v lokaci plne low lvl a pak si ješte stežuje že si s nim nik nepromluvil jsou važne ubohe.

A jak vypadal jako měsíční elf nebo jako drow??Úsměv

Citace
Tohle jsem videl ja, co bylo dal nevim a nekomentuju
.
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2544 kdy: Únor 05, 2010, 02:29:50 pm

A pokud dovolíš tak:


// POZOR

Určitě bude lepší, když budeš ovlivnovat naši hru z pozice DM alias Dannan, než místo prázdného bušení OOC na foru. Uvítáme taky trochu supportu jako mají drowové Úsměv



Jmenuj priklady supportu ktery my drowove dostavame a vy ne. Je docela nefer narknout nekoho a nericty priklady ze? Je spodivem ze jste u drowu nevydrzeli, kdyz maji takovuy support. Ale vlastne, co se dalo  cekat kdyz nejsou argumenty a vsichni pichaji do vosiho hnizda s vasim chabym  zakladem v realiich...  vsichni uz uz jsou zvykli na  neilovo kriceni, sproste nadavani flamovoni a kdyz mu dojdou slova na jeho umravnovani ostatnich...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amelor
Host
Odpověď #2545 kdy: Únor 05, 2010, 02:39:44 pm

A pokud dovolíš tak:


// POZOR

Určitě bude lepší, když budeš ovlivnovat naši hru z pozice DM alias Dannan, než místo prázdného bušení OOC na foru. Uvítáme taky trochu supportu jako mají drowové Úsměv



Jmenuj priklady supportu ktery my drowove dostavame a vy ne. Je docela nefer narknout nekoho a nericty priklady ze? Je spodivem ze jste u drowu nevydrzeli, kdyz maji takovuy support. Ale vlastne, co se dalo  cekat kdyz nejsou argumenty a vsichni pichaji do vosiho hnizda s vasim chabym  zakladem v realiich...  vsichni uz uz jsou zvykli na  neilovo kriceni, sproste nadavani flamovoni a kdyz mu dojdou slova na jeho umravnovani ostatnich...
Nezlob se ale myslim že jsi špatne pochopil, myslim že to nebyla vyčitka a supportem určite nemyslel nic zle, jen tolik že se hračum věnuje a podporuje jejích hru.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2546 kdy: Únor 05, 2010, 02:40:38 pm

Hm... asi jsi měl vypnutý monitor, že?
Takže jak to bylo doopravdy:
Potkal jsem v táboře Balsu s Gabrielem, se kterými se moje postava popichuje už nějaký ten pátek(IC). Říkám si, že bych se potřeboval přespat a vzhledem k tomu, že jako PM mám na každého odpor, nemohl jsem se vyspat vedle Balsy, aniž bych rušil odpor, ale to jsem nechtěl, protože kdyby k něčemu došlo, může být s těmi odpory potom bordel. Tak jsem se vydal na nejbližší odpočívadlo v lese. Přiběhnu tam a v invisu je tam zanka, která utekla. U ohniště ještě odepisuju telly ohledně předání Horské, a ejhle, najednou koukám, že se něco děje, že na mě někdo útočí, a ona to Amy nějakými kouzly v timestopu. Teprve tehdy jsem začal útočit zpět, tak mi tu nevykládej pohádky.


Navíc, pokud zabíjim laně, tak určitě ne plošňáky, ale leda FoD (1. nebudu si plýtvat banshee 2. může to někoho omylem sejmout).

Vůbec jsem neměl zájem o hru s vámi (což už fakt dlouho nemam), kdyby jste mě útokem nevtáhli, tak si půjdu řešit svojí Balsu s Gabrielem.

Jestli si něco amelore řveš na kolegy, tak to pravděpodobně bylo do party, jak je vaším zvykem. O další postavu jsem se začal zajímat, až když začala střílet šípy a o tu třetí, když začala zvedat toho ostrostřelce.

Když už hrajete postavy, které bez rozmyslu útočí, tak se aspoň vyrovnej s následky.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2547 kdy: Únor 05, 2010, 02:44:32 pm

Nic, odnášim si z toho dva poznatky.

1. Udělam si program, který mi bude všechno screenovat co 10 vteřin.
2. Jediný, s kým se od vás dá rozumně komunikovat je luděk.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Amelor
Host
Odpověď #2548 kdy: Únor 05, 2010, 02:50:31 pm

Citace
Tohle jsem videl ja, co bylo dal nevim a nekomentuju
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2549 kdy: Únor 05, 2010, 05:06:23 pm

Co sa tyky neelfov suhlasim a Amy/ Nei ale my kazdeho nezabijame vacsinu iba vyhaname

Omlouvám se, že vám narušuji vás soukromý topic v hydeparku...
...ale tohle nepiš, když to neni pravda.


Je to větší pravda, než že melfové pronásledují zlo, cagusku, bud v klidu. To že jsi vběhnul do lesíka a vypadal jsi jako drow, za to já nemůžu.

zabili ste ho bez varovania?

Ne nezabili, protože on má lelv nevím kolik a já mám lvl 20 Úsměv Takže celý ten utok byla ze strany hráče ovládajícího Minuviel dopředu jasná sebevražda.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS