Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 07:31:22 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671089 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #870 kdy: Květen 14, 2009, 06:05:07 pm

Například se mi nelíbilo to, že když už sis najal nějaké kumpány, tak ty čekaj jen na rozkaz a pak mlátěj... Pak to, že když už jsem konečně prolezl přechodem, tak jste po mě šli a nechtěli si nic vysvětlit... prostě na něj! (něco jako inteligence půlorka) A nakonec uříznutá hlava a okradení... A co se tveho RP týče, tak výhružky atd už tak brzo... nechapu,  čekal bych, že prostě když chceš z někoho dostat informaci a nevíš si rady, tak v krajním případě osobu chytíma a budeme ji mučit a ne hura na něj, a pak dobra prace je pod drnem Smích a když už jste mě chtěli zabít, tak aby to mělo uroven, Der je mág a tak jste moohli využít jejích schoností an chycení atd atd, pokud chceš zahrát RP podle mých představ napiš a můžem to zkusit a pak uvidíš, jak já to beru a pochopíš mě...
Poslední změna: Květen 14, 2009, 06:07:05 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #871 kdy: Květen 14, 2009, 06:10:39 pm

Například se mi nelíbilo to, že když už sis najal nějaké kumpány, tak ty čekaj jen na rozkaz a pak mlátěj... Pak to, že když už jsem konečně prolezl přechodem, tak jste po mě šli a nechtěli si nic vysvětlit... prostě na něj! (něco jako inteligence půlorka) A nakonec uříznutá hlava a okradení... A co se tveho RP týče, tak výhružky atd už tak brzo... nechapu,  čekal bych, že prostě když chceš z někoho dostat informaci a nevíš si rady, tak v krajním případě osobu chytíma a budeme ji mučit a ne hura na něj, a pak dobra prace je pod drnem Smích a když už jste mě chtěli zabít, tak aby to mělo uroven, Der je mág a tak jste moohli využít jejích schoností an chycení atd atd, pokud chceš zahrát RP podle mých představ napiš a můžem to zkusit a pak uvidíš, jak já to beru a pochopíš mě...
Tak tohle si rozeebrem  Škleb

Kumpani byli skryti ano, tomu se rika taktika nebo tak neco  Škleb

Ja jim to IC nakazal, rekl jsem aby schovali zbrane at to nevypada na to co to je a oni že se schovaji cely...

Byla dlouha hra v jeskyni, pak jsi hodil inv nebo nwm a dall si se na utek ,v tom pripadeuž neni co vysvetlovat...

Hlava mela sve opodstatneni...

A okraden si nebyl...

Hodit pracku umi každy debil...tohle se mi nelibi...

To je snad vše.
Poslední změna: Květen 14, 2009, 06:13:25 pm od Amelor Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #872 kdy: Květen 14, 2009, 06:18:16 pm

Tak tohle si rozeebrem  Škleb

1 Kumpani byli skryti ano, tomu se rika taktika nebo tak neco  Škleb

2 Ja jim to IC nakazal, rekl jsem aby schovali zbrane at to nevypada na to co to je a oni že se schovaji cely...

3 Byla dlouha hra v jeskyni, pak jsi hodil inv nebo nwm a dall si se na utek ,v tom pripadeuž neni co vysvetlovat...

4 Hlava mela sve opodstatneni...

5 A okraden si nebyl...

Hodit pracku umi každy debil...tohle se mi nelibi...

To je snad vše.

Tak tohle si rozeebrem  Škleb

S boedm 1 souhlasím
Bod 2: je to docela trapný ti to říkat, ale když jsem clc a mám kouzlo prohledni neviditelnost nebo pravdive vidění, což má efekt, tak jejich schovani do invu je směšný. to se měli řídit tovema instrukcema, když už jsi je najal

Bod 3:Dlouha hra v jeskyni? to si děláš srandu to byla tak minuta max 2 ooc, a to podle ěm není dlouhý krom toho, že jsem bych chvíly afk, než jsem si všimnul, že na ěm mluvíš.
Pak ja si nehodil inv, ja ho měl na sobě dřív než jsi ěm potkal... takže jsi mě v něm našel - není co řešit
A dal sem se na utěk, až když jsi zavelel Chytte ho a zabte ho...

Bod 4: nevím co tím myslíš

Bod 5: nakonec mě okradli.. měl sem 31 k a ted mám 0 nezahodil bych to a do banky si to dát nemůžu- špatná karma..
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #873 kdy: Květen 14, 2009, 06:31:22 pm

1. to mam radost
2.no tak jsi je videl a to ma byt ta moje chyba?
3.tak tohle prrr, si srandu delaš ty, OOC? videl jsi tam snad tohle "//" nebo z coho usuzuješ že se s tebou nekdo bavi ooc? OOC jsem ti poslal jen jeden tell když jsi byl asi afk "jsi tu?" nebo tak neco.
Tak tu sipriznaqvam chybu ja, padl mi prohledni inv, ty jsi se nejak vzdalil a ja te nevidel , tak jsem reagovla jak jsem reagoval...ale ty porad nechapeš že to cele dopadlo tak jak to melo dopadnout.
4. myslim tim to co jsem napsl a nebudu se k tomu vracet...
5.pribehl jsem k tob ejako prvni mel jsi kolem 30k, urizl jsem hlavu a hned pote jsi zrejme prošel  oltarem protože telo zmizelo. 

Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #874 kdy: Květen 14, 2009, 06:34:53 pm

tou 3 kou myslím ooc asi 2 minty, že to trvalo, ne že si to zahral ooc  Škleb Škleb Škleb Škleb

A 5 ka to ěm pak okradl někdo potom... jako, pochybuju, že by se mi jen tak, když jsem v očistci vypařilo 31k a napsalo mi to Smích
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #875 kdy: Květen 14, 2009, 06:37:17 pm

tou 3 kou myslím ooc asi 2 minty, že to trvalo, ne že si to zahral ooc  Škleb Škleb Škleb Škleb

A 5 ka to ěm pak okradl někdo potom... jako, pochybuju, že by se mi jen tak, když jsem v očistci vypařilo 31k a napsalo mi to Smích
1. ja to nemeril nejsem magor, ale trvalo to docela dlouho.

2.IC jsem se ptal jestli ti nekdo vzal mešec rekli že ne... 
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #876 kdy: Květen 14, 2009, 06:45:39 pm

Tak lhali a dlouho to fakt nebylo, pokud nemyslíš to, když jsem tam nebyl, od mojí první reakce to bylo sotva pár minut a už ste mě mydlili... Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #877 kdy: Květen 14, 2009, 06:50:13 pm

Tak lhali a dlouho to fakt nebylo, pokud nemyslíš to, když jsem tam nebyl, od mojí první reakce to bylo sotva pár minut a už ste mě mydlili... Vyplazuji jazyk

To je teda dobrý. Proč si stěžuješ, že tě okradli a že mu lhali? Nejspíš tě přepadla parta nějakých hrdlořezů či co se ti to stalo a to, že jeden z nich se nepodělil o kořist, je u takových jedinců docela normální. Spíš by mě překvapilo, kdyby ti ty prachy nechali.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #878 kdy: Květen 14, 2009, 06:52:43 pm

Tak lhali a dlouho to fakt nebylo, pokud nemyslíš to, když jsem tam nebyl, od mojí první reakce to bylo sotva pár minut a už ste mě mydlili... Vyplazuji jazyk
Tohle fakt nwm, bud to vzal nekdo v inv nebo nvm, ale toho by jsem taky videl když jsem stal u tebe...
Škoda že nema nekdo foto, povidali sme si myslim celkem dlouho, ty jsi začel vytahovat kamy zatim co ja jsem šel zamerne s prazdnyma rukama, pak jsi vypil nejaky lektvar když jsem začel pritvrzovat, takže si to trochu uspechal i ty sam nemysliš?
Pak došla reč na Kate tam už jsem nemel moc chut reagovat mirne.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #879 kdy: Květen 14, 2009, 06:54:28 pm

Tak lhali a dlouho to fakt nebylo, pokud nemyslíš to, když jsem tam nebyl, od mojí první reakce to bylo sotva pár minut a už ste mě mydlili... Vyplazuji jazyk

To je teda dobrý. Proč si stěžuješ, že tě okradli a že mu lhali? Nejspíš tě přepadla parta nějakých hrdlořezů či co se ti to stalo a to, že jeden z nich se nepodělil o kořist, je u takových jedinců docela normální. Spíš by mě překvapilo, kdyby ti ty prachy nechali.
To bylo v planu, jen tak pro zajimavost kumpani meli slibeny obsah jeho mešce, ale nejak si to prekazil s tim oltarem...
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #880 kdy: Květen 14, 2009, 07:01:07 pm

Škoda že nema nekdo foto, povidali sme si myslim celkem dlouho, ty jsi začel vytahovat kamy zatim co ja jsem šel zamerne s prazdnyma rukama, pak jsi vypil nejaky lektvar když jsem začel pritvrzovat, takže si to trochu uspechal i ty sam nemysliš?
Pak došla reč na Kate tam už jsem nemel moc chut reagovat mirne.

Jinak, to že jsem vytáhnul kamy, byla na něco reakce nemyslíš? a letvar jsem pil, až když ste na mě šli... a to že sem vytáhnul kamy stejně nepomohlo,aspon vidíš, že geo je podezřívavej správně Smích
A řeč na Kate, když jsi ji zabil? taky IC ... no nevím asi jsi tam nechtěl probírat tvoji vraždu...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #881 kdy: Květen 14, 2009, 07:10:23 pm

Vytahnul jsi kamy a ja te na to upozornil (IC)
Reakce to byla na to že jsem te nazval žvanilem, ale dobre tohle ti nevyčitam ty rozhoduješ jak postava reaguje a proti tomu nic nemam, ale to už neco naznačovalo, stojime tvari v tvar a ja mam hole ruce zatim co ty ostre "bleskyšlehajici  Škleb" kamy.

A lektvar jsi pil ješte v jeskyni když jsme spolu mluvili, zrovna když jsem začel pritvrzovat jak jsme už psal...

To posledni nejak nechapu, co tim mysliš nebo na co naražiš, vysvetli pls?
Zaznamenáno
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #882 kdy: Květen 14, 2009, 07:15:49 pm

Boze hrozne jakym tempem ty posty pribyvaj:D
ty prachy ti zmizli tak 10min potom co si zautocil na me a pak na villandru chvili sme te honili a pak te vill sesekala a okradla:P
To uz byla sebeobrana...docela bug ale dal sem ti knockdown a  ty si behal vesele:D
btw videl si Deriah mozna ktera prisla jako pokus o vyhrozovani...coz se ji moc nepovedlo:D
ja byl v hidu a nejspis si me nevidel(cele sem to sledoval)
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #883 kdy: Květen 14, 2009, 08:27:26 pm

Vytahnul jsi kamy a ja te na to upozornil (IC)
Reakce to byla na to že jsem te nazval žvanilem, ale dobre tohle ti nevyčitam ty rozhoduješ jak postava reaguje a proti tomu nic nemam, ale to už neco naznačovalo, stojime tvari v tvar a ja mam hole ruce zatim co ty ostre "bleskyšlehajici  Škleb" kamy.

A lektvar jsi pil ješte v jeskyni když jsme spolu mluvili, zrovna když jsem začel pritvrzovat jak jsme už psal...

To posledni nejak nechapu, co tim mysliš nebo na co naražiš, vysvetli pls?

Lektvar sem fakt pil až venku, když ste vyběhli...
A joo žvanil nemohl sem si vzpomenout, číms ho vyburcoval, každopádně pak sem jednu schoval Smích
Ale psal jsi, že jsi přitvrdil, když jsem se zmínil o Kate, no a tys Kate předtím zabil ne?
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #884 kdy: Květen 14, 2009, 08:32:27 pm

Vytahnul jsi kamy a ja te na to upozornil (IC)
Reakce to byla na to že jsem te nazval žvanilem, ale dobre tohle ti nevyčitam ty rozhoduješ jak postava reaguje a proti tomu nic nemam, ale to už neco naznačovalo, stojime tvari v tvar a ja mam hole ruce zatim co ty ostre "bleskyšlehajici  Škleb" kamy.

A lektvar jsi pil ješte v jeskyni když jsme spolu mluvili, zrovna když jsem začel pritvrzovat jak jsme už psal...

To posledni nejak nechapu, co tim mysliš nebo na co naražiš, vysvetli pls?

Lektvar sem fakt pil až venku, když ste vyběhli...
A joo žvanil nemohl sem si vzpomenout, číms ho vyburcoval, každopádně pak sem jednu schoval Smích
Ale psal jsi, že jsi přitvrdil, když jsem se zmínil o Kate, no a tys Kate předtím zabil ne?
Ale no tak, jsi vzpomen neco si chalstal i počas rozhovoru, STR nebo DEX  Mrknutí
Ne, to maš špatni informace  Škleb Kate byla ješte naživu.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS