Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 10:11:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671250 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #840 kdy: Květen 14, 2009, 05:10:11 pm

Ma to svůj učel a take tak Geo skončí... Ale, jestli je to opravdu tak zle, tak dobře předělam to
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #841 kdy: Květen 14, 2009, 05:11:53 pm

Ma to svůj učel a take tak Geo skončí... Ale, jestli je to opravdu tak zle, tak dobře předělam to
No offence
Ale vysvetliš mi ten učel?
Ja za tim vic než vybavovani učtu nevidim.
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #842 kdy: Květen 14, 2009, 05:12:43 pm

Ale no táák...tohle snad nemysliš važne...ja myslel že jsi to pochopil...jsme se tak snažil a ty pak udelaš tohle, ja nema slov.

No, to co jste teda předvedli mě fakt dostalo... na to taky nemám slov
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #843 kdy: Květen 14, 2009, 05:14:23 pm

Ma to svůj učel a take tak Geo skončí... Ale, jestli je to opravdu tak zle, tak dobře předělam to
No offence
Ale vysvetliš mi ten učel?
Ja za tim vic než vybavovani učtu nevidim.

pochybuju, že někdo jako ty by to mohl pochopit Smích ale čekal sem od tebe víc... Od Nelly se to dalo čekat, ale od tebe? to si mě teda dostal a eště pár mě fakt dostalo Mrknutí
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #844 kdy: Květen 14, 2009, 05:15:01 pm

Ale no táák...tohle snad nemysliš važne...ja myslel že jsi to pochopil...jsme se tak snažil a ty pak udelaš tohle, ja nema slov.

No, to co jste teda předvedli mě fakt dostalo... na to taky nemám slov
Ježiš maria, ja ti to po telle vysvetluju malem 10 minut co jsme teda vubec nemusel a ty porad nechapeš...
Moje chyba že jsem takovy vul co chce každemu vyhovet...
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #845 kdy: Květen 14, 2009, 05:16:26 pm

Spíš trochu jiná, ale to tu nechci rozvádět, a ty tvoje ubohý důvody  co a proč, a hlavně že sme ho sejmuli, dobra prace atd atd... to víš že jo, já se tady o tom s tebou nechci dohadovat...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #846 kdy: Květen 14, 2009, 05:16:39 pm

Ma to svůj učel a take tak Geo skončí... Ale, jestli je to opravdu tak zle, tak dobře předělam to
No offence
Ale vysvetliš mi ten učel?
Ja za tim vic než vybavovani učtu nevidim.

pochybuju, že někdo jako ty by to mohl pochopit Smích ale čekal sem od tebe víc... Od Nelly se to dalo čekat, ale od tebe? to si mě teda dostal a eště pár mě fakt dostalo Mrknutí
Nevim jestli se mam smat nebo rozčilovat:  Smích

Tak teda napiš co jsem provedl...?
A čekam an ten "učel" neskryvej se za neco tak chabeho "tohle stejne nepochopiš".
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #847 kdy: Květen 14, 2009, 05:17:56 pm

Spíš trochu jiná, ale to tu nechci rozvádět, a ty tvoje ubohý důvody  co a proč, a hlavně že sme ho sejmuli, dobra prace atd atd... to víš že jo, já se tady o tom s tebou nechci dohadovat...
Nic si nepochopil a to je mi lito...
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #848 kdy: Květen 14, 2009, 05:19:09 pm

Ja to neskrejvám, ale opravdu pochybuju že to pochopíš, a to že jsi my vysvětloval tvoje "IC" to sem pochopil (někteří radili, at to dám jako stážnost, ale vybodl sem se na to) A adši se směj, rozčilováním nic nevyřešíš... A  co se učelu týče, to ti pak klidně vysvětlím, sice to bude na dlouho, ale snad se to podá

A jak se tak koukám, tak podle tebe já nic nechápu a ty seš světovej a víš všechno... nechceš dělat do vlády? Smích Sou tam tobě podobný...
Poslední změna: Květen 14, 2009, 05:21:43 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Mithrandir
Host
Odpověď #849 kdy: Květen 14, 2009, 05:23:14 pm

Tak si staznost podaj, ale ziadne obchadzanie pravidiel so smrtou tu nebude.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #850 kdy: Květen 14, 2009, 05:24:47 pm

Ja to neskrejvám, ale opravdu pochybuju že to pochopíš, a to že jsi my vysvětloval tvoje "IC" to sem pochopil (někteří radili, at to dám jako stážnost, ale vybodl sem se na to) A adši se směj, rozčilováním nic nevyřešíš... A  co se učelu týče, to ti pak klidně vysvětlím, sice to bude na dlouho, ale snad se to podá
Ja nechci aby jsi mi tu vysvetloval cele IC pozadi sve postavy, taky jsem ti nepsal proč jsi dopadl tak jak jsi dopadl, byla dlouha IC predehra kde jsi se jako hrač mohl hodne dozvedet, a nechapu co ješte by jsi chtel ,když pišeš že jsi to pochopil tak proč nam davaš do ust slova jako "hlavne že jsme ho dostali".

Tak napiš co se ti nezda, klidne se stežuj jen do me ja si za tim co se stalo stojim, a čekam na ten "učel"!
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #851 kdy: Květen 14, 2009, 05:25:15 pm

Ne já to dělat nebudu, já si nemusím stěžovat na každý slabší RP, pak by eště říkali, že se tu o něco snažej a já jim to kažím, ne at se snažej, možná to an 10 pokus vymakaj a bude to za něco stát...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #852 kdy: Květen 14, 2009, 05:27:14 pm

Ne já to dělat nebudu, já si nemusím stěžovat na každý slabší RP, pak by eště říkali, že se tu o něco snažej a já jim to kažím, ne at se snažej, možná to an 10 pokus vymakaj a bude to za něco stát...
Tak dobra, tak jinak, tak mi pomož, at se zlepšim ,napiš co se ti nezdalo at o proberem a at posoudi všichni a taky daji vedet co se udelalo špatne...
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #853 kdy: Květen 14, 2009, 05:27:52 pm

zabili ste ho, to je to zle Úsměv
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #854 kdy: Květen 14, 2009, 05:28:12 pm

byla dlouha IC predehra kde jsi se jako hrač mohl hodne dozvedet, a nechapu co ješte by jsi chtel

Ty mi teda dáváš kapky... předehra? a když nevidíš do invu, tak prostě zařveš zabte ho a tři full boos figurky vyběhnou a začnou do mě mydlit, tomu říkám předehra jak prase... a jestli myslíš to ajk jsi tam "řval" atd, tak to teda o tom bych být tebou radši mčel...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Stran: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS