Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:51:04 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671209 krát)
Amy
Host
Odpověď #660 kdy: Duben 06, 2009, 10:31:16 pm

ZABIL JSI ŽENSKOU PROBOHA NE PAVOUKA. VŽIJ SE DO TOHO HRÁČE PŘED TÍM NEŽ NĚCO UDĚLÁŠ.
CO TY JSI ZA ČLOVĚKA S EGEM ...


*flame flame flame*
Jojo došli argumenty. Ano zabil jsem ženskou, denně zabijím bandity, trpaslíky v dole, proč by mi to mělo přijít divné?
Jinak ano zabil jsem ženskou,  ale zabil jsem ženskou co se přeměnuje na pavouky, to už je jako příšera.

Jakou má tvůj pseudo ork inteligenci?
hele nebudeme se o tom bavit. pro mě si prasotyp hráče a tím to končí. budu se k tobě chovat stejně, jen jsem potom zvědavej, jak moc se ti to zabíjení ze stínu bude líbít.

čuS.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #661 kdy: Duben 06, 2009, 10:40:26 pm

ZABIL JSI ŽENSKOU PROBOHA NE PAVOUKA. VŽIJ SE DO TOHO HRÁČE PŘED TÍM NEŽ NĚCO UDĚLÁŠ.
CO TY JSI ZA ČLOVĚKA S EGEM ...


*flame flame flame*
Jojo došli argumenty. Ano zabil jsem ženskou, denně zabijím bandity, trpaslíky v dole, proč by mi to mělo přijít divné?
Jinak ano zabil jsem ženskou,  ale zabil jsem ženskou co se přeměnuje na pavouky, to už je jako příšera.

Jakou má tvůj pseudo ork inteligenci?
hele nebudeme se o tom bavit. pro mě si prasotyp hráče a tím to končí. budu se k tobě chovat stejně, jen jsem potom zvědavej, jak moc se ti to zabíjení ze stínu bude líbít.

čuS.
Viditelně si navzájem nerozumíme.

Připouštím že ted se řeší úplné blbosti a že v té době se na to vůbec nemyslelo, připouštím že jsem to opravdu udělal prasáckou věc, ale né neočekavatelnou. 

Upřímně řečeno, nepatřím mezi až tak kvalitní RP hráče že bych z vlastní vůle poslal svou postavu na smrt. A jelikož jsem vyhodnotil že souboj připravených tváří v tvář bych nevyhrál, rozhodl jsem se o překvapení.  Ano ted už bych to zahrál jinak, asi bych si dal tu práci a začal se bavit a trošku to sehrál.

Tzn. jak jsem již řekl ATM uznávám že z mé strany to nebylo úplně čisté, ale čistá hra tady není skoro nikde.

Takže se tady veřejně Omlouvám, za to co jak jsem reagoval, a jak jsem hrál. A pokud mě za to stihne trest, samozřejmě nebudu nijak namítat.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #662 kdy: Duben 06, 2009, 10:44:58 pm

Nikdo se nebaví o trestech. Jen by sis měl uvědomit, že na prázdným serveru se ti asi hrát chtít nebude.
Už to příště nedělej.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #663 kdy: Duben 06, 2009, 10:50:44 pm

Dneska jsem velice žasnul nad chováním některých lidí. Ted konkrétně Amy.
Popíšu vám celou situaci:

Jdu jako půlork s lidma s kterýma se ic bavím po dlouhé době na zlatou rudu, po velice vyčerpávající cestě dorazíme do dolů kde pak nějakou dobu těžíme.  A hle najednou kolem proběhne Amy v podobě pavouka, říkám si přišli nás okrást o rudu, pak uvidím na zemi pavoučí lektvar a tak si jeden vezmu a hned se po mě začne schánět ona. Takže jsem uznal že je její. Pak se nám začala ztrácet ruda, našli jsme mina jak ji tam těží. Takže, neznali jsme jejich sílu a rozhodli jsme se na ně zaútočit Amy byla blíž tak jsem ji já zabil a aby ji Mino nemohl oživit a vyrovnat skore tak i setl hlavu. Amy ihned odlogla.  Pak jsme šli po minovi, zabili jsme jej a hned oživili s tím že chceme aby odešel z dolů. Jeho reakce byla že radši umře. Jelikož jsem viděl že nemá žádné kouzla už tak jsem mu nabídl že mu ooc dám sílu a neviditelnost aby se odsud dostal, to odmítl takže byl zabit znova a tentokrát šel do očistce.

*
Za prve nemohol si to vedet ze je to amy ked bola premenena Jmeno nad hlavou je skor charakteru OCC.

Za druhe pavouci neokradu ludi o rudu. maju s nim potravu. a myslim ze ta Amy nepadla hnedka ako ta uvidtela.

Za treti vyrovnat skore vas tam bolo asi tak 6 pricom som tam bol ja a Amy. A tak i tak s tvoju postavu by sme problem  zabit.

Za 4 jak si mohol vedet ze nemam kuzla to nejak neslo poznat a ani som nehovoril ake mam povolanie
Poslední změna: Duben 06, 2009, 10:52:28 pm od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Arash
Host
Odpověď #664 kdy: Duben 06, 2009, 11:04:34 pm

Dneska jsem velice žasnul nad chováním některých lidí. Ted konkrétně Amy.
Popíšu vám celou situaci:

Jdu jako půlork s lidma s kterýma se ic bavím po dlouhé době na zlatou rudu, po velice vyčerpávající cestě dorazíme do dolů kde pak nějakou dobu těžíme.  A hle najednou kolem proběhne Amy v podobě pavouka, říkám si přišli nás okrást o rudu, pak uvidím na zemi pavoučí lektvar a tak si jeden vezmu a hned se po mě začne schánět ona. Takže jsem uznal že je její. Pak se nám začala ztrácet ruda, našli jsme mina jak ji tam těží. Takže, neznali jsme jejich sílu a rozhodli jsme se na ně zaútočit Amy byla blíž tak jsem ji já zabil a aby ji Mino nemohl oživit a vyrovnat skore tak i setl hlavu. Amy ihned odlogla.  Pak jsme šli po minovi, zabili jsme jej a hned oživili s tím že chceme aby odešel z dolů. Jeho reakce byla že radši umře. Jelikož jsem viděl že nemá žádné kouzla už tak jsem mu nabídl že mu ooc dám sílu a neviditelnost aby se odsud dostal, to odmítl takže byl zabit znova a tentokrát šel do očistce.

*
Za prve nemohol si to vedet ze je to amy ked bola premenena Jmeno nad hlavou je skor charakteru OCC.

Za druhe pavouci neokradu ludi o rudu. maju s nim potravu. a myslim ze ta Amy nepadla hnedka ako ta uvidtela.

Za treti vyrovnat skore vas tam bolo asi tak 6 pricom som tam bol ja a Amy. A tak i tak s tvoju postavu by sme problem  zabit.

Za 4 jak si mohol vedet ze nemam kuzla to nejak neslo poznat a ani som nehovoril ake mam povolanie
Hmm, už se nechci hádat, ale tohle ještě připíšu.
1. To že to byla Amy dávám ted pouze jako ooc informaci, je jedno kdo to je.
2. Pavouci rudu nekradou to ano, ale když je v neviditelnosti, a s ním neviditelný mino který je nástrojář, to už je podezdřelé, jistě, ale mi to i celkově jako hráči došlo až když zrušila proměnu.
3. Sice nás tam bylo v partě 6. Ale v lokaci byl jen andrej kterému to neustále padalo, já, a postava od Elka. To kdo by koho zabil je těžké určit když nejdou vidět lvly postav, takže raději vždy očekávám horší než být nepříjemně překvapen.
4. Když jsem tě zabil a znova oživil tak by ti to mělo zrušit kouzla, takže na sobě si žádné neměl - takže jsem se dobrovolně nabídl že ti dám sílu a neviditelnost aby ses bezpečně dostal ven, nevím proč si to nepřijal. Právě že kdybych byl úplné prase tak tě zabiju, nechám tě projít očistcem a příjdeš o zkušenosti, ale já jsem tě slušně oživil a ooc ti nabídl že ti dám kouzla aby ses dostal pryč, protože ic bys měl být mrtvý. To že jsi to nepřijal se slovy že odtam tě nedostanem že tě máme raději zabít mě překvapilo, ale když o ty zkušenosti chceš přijít tak proč ne.....

Ale když o tom ted přemýšlím, možná jsme se jen špatně pochopili.
Poslední změna: Duben 06, 2009, 11:09:05 pm od Arash Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #665 kdy: Duben 06, 2009, 11:09:28 pm

....Neexistuje žádná postava, která nemá strach ze smrti.   Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #666 kdy: Duben 07, 2009, 12:09:56 am

Koukám, to jsem zase o něco přišel.  Hněv
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #667 kdy: Duben 07, 2009, 12:17:24 am


Někteří retardi prostě nechápou, že vlčici se utíkat směrem k doupěti nevyplácí, protože pak přijde o vlčata.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #668 kdy: Duben 07, 2009, 02:42:04 pm

Když to tak čtu zdělim 2 věci které jsou mor Kandelabrie jako takové... jak první tak druhé.

Zaprvé je to možnost demokracie... každý si muže otevřít hubu jak chce a i ti nejvetší prasaci... taky sem k nim jednu dobu patřil se dostanou ke slovu a prosadí si svoje.
Arashi to cos udělal sem neviděl... ale pokud to byl pure OOC utok a vše kolem co čtu tomu nasvěčuje a ja bych byl na DM postu nad tebou nastalo by něco mnohem horšího než jen odebírání hlav.

Zadruhé je to neochota DM... mnozí... nechci jmenovat a nikoho se dotknout jak na staré K1 tak ted na K2 si asi neuvědomují že DM post je zodpovědnost a jste tady pro hrače...
měli byste se jim věnovat a starat se o to aby vše nějak fungovalo... Ne si věčinu času hrát své postavy a na vše kašlat. Na všechno kašlat je cesta tak možná do pr.... . Pokud jde o to že K2 je RP server no comment... sou vic RP a min RP servery... ale na EQ sem se naučil maličkost... opravdu si jsou hrači schopni obstarat zabavu sami ale myslim že na K2 je takovýchto opravdu menšina... proto mnozí mnohdy potřebujou nakopnout aby vše nezustalo jen u craftu a creepu...

tot jen muj nazor
Poslední změna: Duben 07, 2009, 02:45:29 pm od Calcathea Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Orbi
Host
Odpověď #669 kdy: Duben 07, 2009, 07:44:16 pm

....Neexistuje žádná postava, která nemá strach ze smrti.   Úsměv

A co Smrt samotna? Alebo postava, ktora uz umrela, alebo taka, co sa snazi zomriet? Smích   
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #670 kdy: Duben 07, 2009, 07:54:34 pm

ja len citujem pravidla  Škleb
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #671 kdy: Duben 07, 2009, 08:15:59 pm

Mimochodom, niekde som cital, ze ludia sa radi vyjadruju v zaporoch. Napriklad namiesto "Pozical by si mi 50 korun?" sa radsej spytaju "Nepozical by si mi 50 korun?". To ma len tak napadlo pri tej vete. "Neexistuje žádná postava, která nemá strach ze smrti." co sa da povedat i "Kazda postava ma strach zo smrti.".
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #672 kdy: Duben 07, 2009, 08:18:13 pm

Zápor v tomto případě slouží ke definitivnímu zdůraznění. Je to něco, co jiné jazyky nemají.
Cagus bude určitě vědět, jak se tomu říká věděcky.  Úsměv
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #673 kdy: Duben 07, 2009, 08:45:49 pm

jj, este tam pisali, ze zahranicni studenti "saleju" i z nasich viac nasobnych zaporov :-D
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #674 kdy: Duben 07, 2009, 09:04:45 pm

jj, este tam pisali, ze zahranicni studenti "saleju" i z nasich viac nasobnych zaporov :-D
Někdo šílí ikdyž slováka jen vidí nebo slyší Smích
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Stran: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS