Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 02:40:39 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231405 krát)
wowyus
Nováček

Příspěvků: 36


Zobrazit profil
Odpověď #660 kdy: Duben 08, 2013, 04:07:35 pm

No, nic z něj cítit nebylo :/ a bohužel trpaslíka, ač jsem připoutal v hostinci, tak věci neměl... a co je nejsmutnější, že nebyly ani ve vitrínách odkud jsem je koupil, takže než seženu nějakou pěknou pavézu, tak zešedivím, jelikož ani řemeslníci nejsou schopni nic vyrobit, neo zásobovat vitríny  z bůhvíjakého důvodu Co???
Nakupuj v podtemnu, štíty na míru ;-)
Zaznamenáno
wowyus
Nováček

Příspěvků: 36


Zobrazit profil
Odpověď #661 kdy: Duben 08, 2013, 04:12:27 pm

Alii odešl brouk. Odvázel se svýma šesti nohama a naklusal asi k houbám, kerý ho sežraly. Alia plakala. Já jsem byl vzteklej.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #662 kdy: Duben 08, 2013, 06:53:51 pm

No, nic z něj cítit nebylo :/ a bohužel trpaslíka, ač jsem připoutal v hostinci, tak věci neměl... a co je nejsmutnější, že nebyly ani ve vitrínách odkud jsem je koupil, takže než seženu nějakou pěknou pavézu, tak zešedivím, jelikož ani řemeslníci nejsou schopni nic vyrobit, neo zásobovat vitríny  z bůhvíjakého důvodu Co???
Nakupuj v podtemnu, štíty na míru ;-)
¨
Nevím jestli se to všeobecně ví, ale existují specializované obchody ve větrově a v timpánii. Jsou trošku dražší, ale je v nich o to exkluzivnější materiál.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
wowyus
Nováček

Příspěvků: 36


Zobrazit profil
Odpověď #663 kdy: Duben 08, 2013, 08:12:42 pm

No, nic z něj cítit nebylo :/ a bohužel trpaslíka, ač jsem připoutal v hostinci, tak věci neměl... a co je nejsmutnější, že nebyly ani ve vitrínách odkud jsem je koupil, takže než seženu nějakou pěknou pavézu, tak zešedivím, jelikož ani řemeslníci nejsou schopni nic vyrobit, neo zásobovat vitríny  z bůhvíjakého důvodu Co???
Nakupuj v podtemnu, štíty na míru ;-)
¨
Nevím jestli se to všeobecně ví, ale existují specializované obchody ve větrově a v timpánii. Jsou trošku dražší, ale je v nich o to exkluzivnější materiál.
Můžou tam nakupovat i chudáčci podtemňané, nebo je to taky diskriminováno?  Mrknutí
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #664 kdy: Duben 27, 2013, 02:12:46 pm

Zdravim,
nějakej pátek jsem tu nebyl, a když jsem se teď přihlásil, tak vidim, že jedna moje postava má asi o 16 levelů míň, nevíte čím by to mohlo být? Nechci se za ni ani pokoušet logovat, abych něco ještě víc nespackal. Ostatní postavy se zdají být v pořádku.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #665 kdy: Duben 27, 2013, 06:13:28 pm

Zdravim,
nějakej pátek jsem tu nebyl, a když jsem se teď přihlásil, tak vidim, že jedna moje postava má asi o 16 levelů míň, nevíte čím by to mohlo být? Nechci se za ni ani pokoušet logovat, abych něco ještě víc nespackal. Ostatní postavy se zdají být v pořádku.
jake acc? jaka postava?
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #666 kdy: Duben 28, 2013, 12:52:06 am

Zdravim,
nějakej pátek jsem tu nebyl, a když jsem se teď přihlásil, tak vidim, že jedna moje postava má asi o 16 levelů míň, nevíte čím by to mohlo být? Nechci se za ni ani pokoušet logovat, abych něco ještě víc nespackal. Ostatní postavy se zdají být v pořádku.
jake acc? jaka postava?
acc Hybridus, postava Tomáš Zato - měl jsem na ní cca lvl 23-24
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #667 kdy: Duben 28, 2013, 08:17:04 am

Zdravim,
nějakej pátek jsem tu nebyl, a když jsem se teď přihlásil, tak vidim, že jedna moje postava má asi o 16 levelů míň, nevíte čím by to mohlo být? Nechci se za ni ani pokoušet logovat, abych něco ještě víc nespackal. Ostatní postavy se zdají být v pořádku.
jake acc? jaka postava?
acc Hybridus, postava Tomáš Zato - měl jsem na ní cca lvl 23-24
lvl 22 a stale tam je
hadam ze mas trochu neporadek v postavach, protoze jsi si kdysy tuhle postavu (se stejnym jmenem) zalozil 2x a porad tam obe dve mas, takze jsi mozna NWN zmatl
1 smaz a mozna to bude ok
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #668 kdy: Duben 28, 2013, 11:01:39 am

Jj souhlasím postavy se stejným jménem jsou zlo (taky jsem si s tím užil) ... minimálně o mezeru, či písmeno dávej víc a nebude se ti to stávat, ale shodná jména se překrývají (občas přemazávají)
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #669 kdy: Duben 28, 2013, 11:09:30 am

Zdravim,
nějakej pátek jsem tu nebyl, a když jsem se teď přihlásil, tak vidim, že jedna moje postava má asi o 16 levelů míň, nevíte čím by to mohlo být? Nechci se za ni ani pokoušet logovat, abych něco ještě víc nespackal. Ostatní postavy se zdají být v pořádku.
jake acc? jaka postava?
acc Hybridus, postava Tomáš Zato - měl jsem na ní cca lvl 23-24
lvl 22 a stale tam je
hadam ze mas trochu neporadek v postavach, protoze jsi si kdysy tuhle postavu (se stejnym jmenem) zalozil 2x a porad tam obe dve mas, takze jsi mozna NWN zmatl
1 smaz a mozna to bude ok
To se tušim kdysi dávno při zakládání stalo, jenže jsem ji okamžitě smazal přes ten účet na stránkách. Nevim, jak ji "víc vymazat" - ve hře v seznamu se mi už neobjevuje.

edit: aha, dobrý, tak v seznamu na webu ji vidim... divný, že před 2 roky jsem ji smazal, normálně to fungovalo, a teď se tam zase objevila - možná nějaká záloha? (taky to poslední přihlášení (2011) tomu nasvědčuje Smích

edit2: teď teda nevim, jak to mam smazat, protože u toho nevidim levely - teoreticky by ta starší měla bejt ta správná, ale co když ne... abych si to pak nesmazal nadobro (nechceš to tam přidělat, Neusi - jenom další select z databáze  Kroutím očima )
Poslední změna: Duben 28, 2013, 11:24:09 am od alchymista Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #670 kdy: Duben 28, 2013, 06:03:54 pm

Takže... zkusil jsem to smazat, je tam psáno po hodině, že to bude pryč, ale ani po 3 hodinách + restartu ta postava nezmizela.
Já jsem řikal, že už před těma 2 lety, jsem tu postavu mazal, jenže patrně nastala stejná situace a nechtěla se smazat.
Tušim, že tam asi bude nějaká ochrana, pokud to z databáze vycucne víc, než jednu postavu(řádek) na dotaz a nebo to padne na nějaký Exception při mazání, že se mu nelíbí parametry, nevim, jak to je dělaný, ale každopádně to nesmažu prostě.

Můžu tě teda, Neusi, poprosit, jestli bys ji nemohl smazat ty? (kdyžtak tu s menšim levelem, né že mi smažeš tu s vysokym Smích)
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #671 kdy: Duben 28, 2013, 09:58:46 pm

Takže... zkusil jsem to smazat, je tam psáno po hodině, že to bude pryč, ale ani po 3 hodinách + restartu ta postava nezmizela.
Já jsem řikal, že už před těma 2 lety, jsem tu postavu mazal, jenže patrně nastala stejná situace a nechtěla se smazat.
Tušim, že tam asi bude nějaká ochrana, pokud to z databáze vycucne víc, než jednu postavu(řádek) na dotaz a nebo to padne na nějaký Exception při mazání, že se mu nelíbí parametry, nevim, jak to je dělaný, ale každopádně to nesmažu prostě.

Můžu tě teda, Neusi, poprosit, jestli bys ji nemohl smazat ty? (kdyžtak tu s menšim levelem, né že mi smažeš tu s vysokym Smích)

Hele me se jednou stalo, ze to trvalo do druheho dne...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #672 kdy: Duben 29, 2013, 07:41:37 pm

Vítězoslavně oznamuji, že postava dnes odpoledne zmizela a úspěšně se objevila v seznamu ta správná.
Děkuji všem za pomoc a přeji hezký den.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
nomis_b
Nováček

Příspěvků: 9


Zobrazit profil
Odpověď #673 kdy: Únor 23, 2014, 09:48:30 pm

Dnes se mi stala chyba, kdy pred smrti, jsem na sebe pouzil cca 3x obvazy + se premenil a kdyz me prece jen creep dostal na zem, tak sem zustal lezet pres 10 minut s -10 HP, aniz bych byl teleportovan do ocistce.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #674 kdy: Únor 23, 2014, 10:08:26 pm

Potvrzuji byl sem v partě a ležel tam opravdu dlouho , ale pak jsem musel off, takže nevím jak to dopadlo  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS