Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 12:05:05 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231439 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #630 kdy: Březen 28, 2013, 02:47:45 pm

Pokud vím tak průchod sny ve vězení nefunguje  Co??? To už by ste vychcali s prominutím s každým  Smích

Nechapem v com je problem. Ked mam silne kuzlo a som epicky mag tak sa s prepacenim nebudem serinkat v drowskom vezeni. Okrem toho z casti si to mozu aj osetrit tym ze dotycneho zabiju a vzkriesia a nebude mat namodlenie.

Wizard a Sorc nepotrebuji byt pomodleni, to je jedna veca a pak jen napad toho, aby pruchod sny fungoval ve vezeni je naprosto nestastny, muzes to brat tak, ze vezeni je magicky chraneno proti takovym kouzlum....
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #631 kdy: Březen 28, 2013, 02:57:23 pm

Jen drobnost, když mě jakou kouzlící postavu někdo sejme, pak potřebuji k seslání kouzla božskou přízeň, která se smrtí zmizí. Ale pomůže mi "modlící hůlka" v tom sesílat kouzla? Jen na pár, že? Kroutím očima

Jo a jen jedna technická, když jsem v poutech, tak nemůžu udělat nic? Žádnou akci? Ani třeba přepnout jazyk? A co HIPS? Přiznám se, že jsem naštěstí neměl možnost to otestovat a doufám, že to tak i zůstane Úsměv
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #632 kdy: Březen 28, 2013, 04:12:25 pm

Neusi, jak to reaguje na vynesení v poutech? To je totiž nejčastější způsob, jak někoho vyvádíme z vězení, protože jinak na něj všechny stráže zaútočí. A nelíbilo by se mi, aby úplně každý ze spolku měl nastavování vztahů.

Jinak Průchod sny prostě fungovat nesmí.
Pokud ano, tak každému IC budeme sekat ruce. A pokud to stejně použije, tak se to začne řešit OOC na foru a máš zbytečné hádačky o tom.
Tohle řešení je nejlepší z možných.
Vždycky to tak bylo, že je vězení magicky chráněné, IC v pořádku a myslim, že se ti to tam i vypisuje.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #633 kdy: Březen 28, 2013, 06:37:56 pm

Jen drobnost, když mě jakou kouzlící postavu někdo sejme, pak potřebuji k seslání kouzla božskou přízeň, která se smrtí zmizí. Ale pomůže mi "modlící hůlka" v tom sesílat kouzla? Jen na pár, že? Kroutím očima

Jo a jen jedna technická, když jsem v poutech, tak nemůžu udělat nic? Žádnou akci? Ani třeba přepnout jazyk? A co HIPS? Přiznám se, že jsem naštěstí neměl možnost to otestovat a doufám, že to tak i zůstane Úsměv

Tak už se mi to stalo a neseslala sem kouzla jako Imploze a Bouře odplaty, prostě takový ty silnější ale síla, odolnost, invis atd to sem seslala v pohodě.

U pout mám zkušenost že z tvý strany nemůžeš nic, jen psát Úsměv
Zaznamenáno

-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #634 kdy: Březen 28, 2013, 10:02:14 pm

Pokud vím tak průchod sny ve vězení nefunguje  Co??? To už by ste vychcali s prominutím s každým  Smích

Nechapem v com je problem. Ked mam silne kuzlo a som epicky mag tak sa s prepacenim nebudem serinkat v drowskom vezeni. Okrem toho z casti si to mozu aj osetrit tym ze dotycneho zabiju a vzkriesia a nebude mat namodlenie.

Protože jde o hratelnost. Ber to tak. Prostě z vězení se dostaneš jen pokad majitelé chtějí - na druhou stranu to alespon z věznice budí respekt, což je správně.
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #635 kdy: Duben 01, 2013, 05:19:25 pm

Nechápu proč, ale pořád mi to vyhazuje kouzla z pozic (při každém logu) normálně to nezlobí... Ale už to trvá a nemám itemy na sloty. Stává se to ještě někomu? (a pro případné zvědavce přeměny nedělám)
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #636 kdy: Duben 01, 2013, 05:55:55 pm

mi se to delo vcera na ostrove kralu. umrel jsem a pak jsem mel vymazane kouzla z pozic. taky nemam zadne itemy do pozic...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #637 kdy: Duben 01, 2013, 08:43:39 pm

Mě to tedy nevymazalo vše a nemusím pro to umírat... technicky se mi stačí jen relognout (i když relog tou samou postavou na krátkou chvíli jsem netestoval, protože je to úplně jedno) Ale vždy mi to po čase prostě vyhodí poslední pozice (tzn v každé úrovni tu poslední) kouzel, což je nepříjemné a moc bych ocenil, kdyby s tím někdo něco udělal, či dal alespon tip, jak tomu zabránit.
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #638 kdy: Duben 02, 2013, 08:29:40 am

A nemáte náhodou na sobě věci na staty? Tím by to taky mohlo být...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #639 kdy: Duben 02, 2013, 08:33:20 am

Nechápu proč, ale pořád mi to vyhazuje kouzla z pozic (při každém logu) normálně to nezlobí... Ale už to trvá a nemám itemy na sloty. Stává se to ještě někomu? (a pro případné zvědavce přeměny nedělám)
Stava sa to asi kazdemu zosielacovi a myslim, ze kvoli veciam na staty. Je to otravne a vzdy s tym travim cas a vyhodi ti to kuzla zo slotov aj ked pouzijes runu odblokovania.
Zaznamenáno

Thorwulf
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #640 kdy: Duben 02, 2013, 10:25:04 am

Mě se tohle stávalo i na Démoně s klerikem. Ale vždy jen po lognutí do hry nebo relogu. Vždy odpadly krajní sloty ač jsem na sobě měl věci +12 (+6bonus). Spíš bych řekl že je zakopanej pes někde v systému nwn při logu postavy a při načítání itemů. Řešením je asi nejspíš neodlogovávat na místech kde tě ta ztráta kouzla stojí život :-)
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #641 kdy: Duben 02, 2013, 10:39:59 am

Jo, to je normální. Když logneš, objeví se tvoje postava bez věcí a až pak si je jakoby nasadí, staty přidávají kouzla (viz. http://nwn.wikia.com/wiki/Ability_modifier).
Stejně tak jako itemy přidávající kruhy kouzel.
Takže ti to může u wizny vyhodit až 4 devítky, což upřímně řečeno může znamenat rozdíl mezi přežítím a ztrátou 800 expů.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #642 kdy: Duben 02, 2013, 10:40:12 pm

Aha, díky... jinak pokud jsi pomodlenej, pokud ne, je to pravá hra o život Mrknutí Takže, jak jsem pochopil, nic s tím nenadělám, ale děkuji za vysvětlení Úsměv
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #643 kdy: Duben 03, 2013, 12:43:59 am

Za to nemuzou jen itemy ale i nemoce takovy zanet mozkovych blan dobre luxuje pozice na kouzla  Škleb dokovat to nezmrsim sam tak i po lecbe co mi vyluxuje od kazdeho neco nemusim doplnovat nic , pokud si sam na sebe nesesles treba inteligenci ci moudrost nebo charisma nemelo by ti to luxovat nic .staci sundat vsechny veci vyspat nasadit doplnit a vyspat a drzi to.
Mam stejne divnou postavu  Smích ta krom horkosti mela snad vse  Mrknutí
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #644 kdy: Duben 05, 2013, 09:14:43 am

Chtěl bych nahlásit to, že jsem včera kupoval trpošovi novou výbavu aby už nebyl takovej vandrák, dneska lognu, že s ním něco projdu a on má zase to co měl, tzn 3 itemy, které jsem mu koupil (brnčo, pavézu a sekyru) nemá. A to jsem do toho investoval docela dost. Nevím, zda-li to způsobil restart, ale je to nepříjemné :/
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS