Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 11:27:39 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231437 krát)
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #615 kdy: Březen 08, 2013, 12:47:09 pm

K bugování ne, ale je to zbytečný, jediný co vidim jako problém jsou barvy. Jednou někdo dávall na starou wiki paletu těch barev, kdyby si vzpomněl a dal jí i na novou, tak by to asi mnoha lidem usnadnilo hledání správné barvy.
jen k té paletě, tohle je na jiné wikipedii, tak nevím, jestli to zkopírovat anebo prostě nechat odkaz..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #616 kdy: Březen 08, 2013, 01:58:44 pm

Já nevím proč vymýšlíte ptákoviny.
Proč plurál?

Ke zbytku: Jinak já nevim, ale takhle to snad dělá od jaktěživa každej, ne?

No soráč :-), ale myslím si že ne.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #617 kdy: Březen 08, 2013, 06:15:23 pm

K bugování ne, ale je to zbytečný, jediný co vidim jako problém jsou barvy. Jednou někdo dávall na starou wiki paletu těch barev, kdyby si vzpomněl a dal jí i na novou, tak by to asi mnoha lidem usnadnilo hledání správné barvy.

Forum Thalie -> informace -> ( úplně dole ) Barvířův vzorek

ps: Zkoušel jsem přes tovaryše a nějak mi to nešlo, dal jsem kopírovat a pak jsem nemohl nandat novej oblček na kerej sem to chtel a kdyz jsem prerusil dialog tak to nešlo Smích
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #618 kdy: Březen 08, 2013, 06:52:21 pm

K bugování ne, ale je to zbytečný, jediný co vidim jako problém jsou barvy. Jednou někdo dávall na starou wiki paletu těch barev, kdyby si vzpomněl a dal jí i na novou, tak by to asi mnoha lidem usnadnilo hledání správné barvy.

Forum Thalie -> informace -> ( úplně dole ) Barvířův vzorek

ps: Zkoušel jsem přes tovaryše a nějak mi to nešlo, dal jsem kopírovat a pak jsem nemohl nandat novej oblček na kerej sem to chtel a kdyz jsem prerusil dialog tak to nešlo Smích

Vždy to musíš kopírovat na ten samí typ oblečení : heavy-heavy atd..
Zaznamenáno

-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #619 kdy: Březen 09, 2013, 10:30:38 am

Jo tak to mi mohlo způsobit ten problém, díky.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #620 kdy: Březen 28, 2013, 12:08:41 pm

mam takovy mensi problem, vcera me chytli drowove a trosku sme si zahrali ve vezeni, pak me pustili ja dobehl do elfi normalne craftil. a dneska se lognu a kdepak to nejsem. zase v elgu ve vezeni, ale veci na craft mam furt u sebe...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
hestius
GUILD-JEHO církev
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #621 kdy: Březen 28, 2013, 12:14:08 pm

to sa aj mne minule stalo. Vyrazil som z Timpánie a dobehol na koni do elfej kde
som zaparkoval koňa.
Odlogol som sa v elfskej a keď som sa znovu logol tak som bol zas v Timpánií
ale koňa som mal zaparkovaného v elfej.
Zaznamenáno

Radvan - šermiar a cestovateľ

člen skupiny historického a scénického šermu Diadém - www.diadem.sk
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #622 kdy: Březen 28, 2013, 12:16:10 pm

no ale je to divne pac po kazde nez se odlognu tak tu postavu ukladam. no porad je lepsi bezet z timpanie nez sedet v base a znovu podstoupit mucenicko Smích
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #623 kdy: Březen 28, 2013, 12:17:33 pm

mam takovy mensi problem, vcera me chytli drowove a trosku sme si zahrali ve vezeni, pak me pustili ja dobehl do elfi normalne craftil. a dneska se lognu a kdepak to nejsem. zase v elgu ve vezeni, ale veci na craft mam furt u sebe...
Podobne jako u postavy Temprance
Fuguje to divne i po propusteni z vezeni je stale aktivni zatykač straze pribehnou postavu zabijou a nic vic zadny zatceni se nekona.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #624 kdy: Březen 28, 2013, 01:01:20 pm

No já se zeptam, jestli tě z vezení pustil někdo, kdo na to měl právo. Ono je tam zabezpečení, aby se nepouštěli vězni jak po Klausovo amnestii.

Další alternativa je samozřejmě bug.

K té další věci, je aktivní 'zatknout' nebo 'nepřátelství'?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #625 kdy: Březen 28, 2013, 01:13:50 pm

No to nevim jak to mate s pravama ale kdyz uz te pusti a ty normalne hrajes dal tak je celkem blbe ze dalsi den si zase v base tezce pretizeny pac si craftil a ikdyby ste me jen tak pustili znova tak do elfi bych sel snad cely den...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #626 kdy: Březen 28, 2013, 01:59:07 pm

propusteny musi projit (po svych) dvermi vezeni ven, pak se smaze priznak uvezneni
je tam ochrana pred podivnym utekem, protoze ruzni vtipalkove zivali ruzne proskakovani zavrenymi dvermi, atd.

jak se postava dostala ven
uz si nejsem jisty jak funguje zabiti postavy ve vezeni a nebo vyneseni jeji mrtvoly
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #627 kdy: Březen 28, 2013, 02:04:45 pm

propusteny musi projit (po svych) dvermi vezeni ven, pak se smaze priznak uvezneni
je tam ochrana pred podivnym utekem, protoze ruzni vtipalkove zivali ruzne proskakovani zavrenymi dvermi, atd.

jak se postava dostala ven
uz si nejsem jisty jak funguje zabiti postavy ve vezeni a nebo vyneseni jeji mrtvoly

A prechod snov? Podla toho co pises ma nezachrani ani toto epicke kuzlo co mi pride trocha divne.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #628 kdy: Březen 28, 2013, 02:13:05 pm

Pokud vím tak průchod sny ve vězení nefunguje  Co??? To už by ste vychcali s prominutím s každým  Smích
Zaznamenáno

Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #629 kdy: Březen 28, 2013, 02:44:09 pm

Pokud vím tak průchod sny ve vězení nefunguje  Co??? To už by ste vychcali s prominutím s každým  Smích

Nechapem v com je problem. Ked mam silne kuzlo a som epicky mag tak sa s prepacenim nebudem serinkat v drowskom vezeni. Okrem toho z casti si to mozu aj osetrit tym ze dotycneho zabiju a vzkriesia a nebude mat namodlenie.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Stran: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS