Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 12:37:24 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231394 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #585 kdy: Únor 20, 2013, 03:52:09 pm

2Cagus: věřím, že myslel zobrazení tabulky charu ve hře po stistku klávesy "c"

Jo, máš pravdu.

Jinak je mnoho věcí, které se tam nepíšou a to z důvodu, že nejsou všeobecně použitelné.
Příklad: Ranger - feat bane of enemies. Dává bonus 2 AB proti favored emeny. To se ti v Charu nikdy nezobrazí, pouze se aplikuje, pokud útočíš na toho FE.
A takových věcí je víc. Číslo v logu by samozřejmě mělo být po započtení všech parametrů.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #586 kdy: Únor 20, 2013, 04:06:44 pm

Aky to ma vlastne prinos do hry? Aby si hrac robil nove postavy?

No aby se hráči nenudili a užívali si postavičku dokud jim žije. Prvním projevem stárnutí jsou postihy do statusů, ale pozor i bonusy (ubývá ti síla, přibývá ti moudrost atd....)

Není nic horšího pro server než znuděná "40", která dělá bordel Mrknutí

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #587 kdy: Únor 20, 2013, 04:34:58 pm

Aky to ma vlastne prinos do hry? Aby si hrac robil nove postavy?

No aby se hráči nenudili a užívali si postavičku dokud jim žije. Prvním projevem stárnutí jsou postihy do statusů, ale pozor i bonusy (ubývá ti síla, přibývá ti moudrost atd....)

Není nic horšího pro server než znuděná "40", která dělá bordel Mrknutí
Zdá se, že jsem se pletl, zábava pokračuje Škleb kam ty na to chodíš..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #588 kdy: Únor 20, 2013, 05:13:37 pm

Všechno se nepíše a tak se to předává z děda na otce, z otce na syna ....atd.
No přeci si to nevezmu do hrobu ne ... Mrknutí
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #589 kdy: Únor 20, 2013, 06:10:12 pm

2Cagus: věřím, že myslel zobrazení tabulky charu ve hře po stistku klávesy "c"

Jo, máš pravdu.

Jinak je mnoho věcí, které se tam nepíšou a to z důvodu, že nejsou všeobecně použitelné.
Příklad: Ranger - feat bane of enemies. Dává bonus 2 AB proti favored emeny. To se ti v Charu nikdy nezobrazí, pouze se aplikuje, pokud útočíš na toho FE.
A takových věcí je víc. Číslo v logu by samozřejmě mělo být po započtení všech parametrů.

Ako to mi je jasne ze character sheet (ta obrazovke v hre, ziadne excel Úsměv ) nie je tym spravnym zrkadlom skutocnych vlastnosti tvojej postavy. Ako priklad uvadzam znamy bug, ze male postavy maju +1AB a kobold to ma tiez ale v sheetu sa to neukaze iba vo vypise. To iste plati aj pre velke premeny. Tie maju pre istotu -1AB Vyplazuji jazyk .

Co sa tyka toho OC(AC) tak je mi jasne ze tam su nejake modifikatory co sa tyka utoku z hidu, prvy utok a pod. Mna vsak zarazilo ze prebieham a pozeram vo vypise 10 + 20 = 30 : minul. Bezim si dalej 12 + 15 = 27 : zasah. V tom momente som bol shiftnuty a prve co mi prebehlo hlavou, ze sa mi zle zobrazuju OC v sheete a realne mam co ja viem.. mozno 25. Lenze to by pri 30 hadam neminul. A kedze to bolo cele po sebe a ja som prebiehal a dokonca v tomto poradi, tak jediny faktor co sa menil bol uhol... prva strela z predu, druha uz do zad.

Inak, ako to funguje? Ked po mne strielaju dvaja, proti jednemu som automaticky vo flatu? To je potom jasne nie? *premysla ci spomenul vyssie ze boli lupici dvaja*
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #590 kdy: Únor 20, 2013, 06:15:50 pm

Ako priklad uvadzam znamy bug, ze male postavy maju +1AB a kobold to ma tiez ale v sheetu sa to neukaze iba vo vypise.
Myslíš tenhle známý bug? http://nwn.wikia.com/wiki/Size_modifier
Citace
For attack bonus and armor class, the following table is used. This modifier stacks with all other modifiers and does not count towards any caps. (This modifier is not shown on the character sheet.)

size   modifier
huge    -2
large    -1
medium    +0
small    +1
tiny    +2

Jinak to bude tím pohybem, ono některé modifikátory se nepočítají za běhu, resp. v tom flatu.
Projdi si tuhle stránku
http://nwn.wikia.com/wiki/AC
tam asi najdeš přesně, co by bylo aplikovatelné na tvůj případ (neznam tvůj build, kde bereš AC,  víc nemohu poradit)
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #591 kdy: Únor 24, 2013, 07:16:32 pm

Dobrý den chtěl bych nahlásit chybu na svém účtu: "-darkvision-" postava: "Arendeth Wikinson"

Chyba:
Dnes jsme byli v hojném počtu na Ostrově, jelikož nás bylo dost tak jsme měli lagy, sem tam to někomu slítlo. V jednu chvíli jsem měl -3 hp, pak jsem měl lag, partak z druziny říkal že už mám -33 ale já furt viděl -3, pak nwn slítlo (takový ten windows error když padne hra), nalogoval jsem poté znova a stál s plným hp a podemnou ležela má mrtvola. Vzal jsem ji tedy do batohu. Myslel jsem že ji vyhodím, ale nešlo mi to, vždy spadla na zem. Ted jsem odlogl a hned me alarmoval kámoš že po mém odlogu na zemi zůstala má mrtvola. Odnesl jsem ji tedy na místo kam snad nikdo nepoleze a položil na zem, odlogl. Zároven se nekdo mezitim pokusil mou mrtvolu odnest a ta se mu 4x naklonovala tak ji vyhodil do koše.

Děkuji
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #592 kdy: Únor 24, 2013, 08:34:02 pm

Dobrý den chtěl bych nahlásit chybu na svém účtu: "-darkvision-" postava: "Arendeth Wikinson"

Chyba:
Dnes jsme byli v hojném počtu na Ostrově, jelikož nás bylo dost tak jsme měli lagy, sem tam to někomu slítlo. V jednu chvíli jsem měl -3 hp, pak jsem měl lag, partak z druziny říkal že už mám -33 ale já furt viděl -3, pak nwn slítlo (takový ten windows error když padne hra), nalogoval jsem poté znova a stál s plným hp a podemnou ležela má mrtvola. Vzal jsem ji tedy do batohu. Myslel jsem že ji vyhodím, ale nešlo mi to, vždy spadla na zem. Ted jsem odlogl a hned me alarmoval kámoš že po mém odlogu na zemi zůstala má mrtvola. Odnesl jsem ji tedy na místo kam snad nikdo nepoleze a položil na zem, odlogl. Zároven se nekdo mezitim pokusil mou mrtvolu odnest a ta se mu 4x naklonovala tak ji vyhodil do koše.

Děkuji
hmm, to je hadam neopravitelny
vsechny takovehle zajimavustky "znasilnuji" a priohybaji nwn, jak do toho vlitnou lagy a nebo se obcas v siti postraci, tak to dela hezky divociny
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #593 kdy: Únor 25, 2013, 08:13:04 am

To já jsem zase včera díky nim taky kleknul... Jdu si, tabulátorem kontroluju, jestli tam neni nějaký "neviditelný" NPC (rozumněj nevyrenderovaný) a najednou koukám, *BUCH BUCH* ležim na zemi a nikde nikdo kolem mě. Vzhledem k tomu, že na webu je psané, že v případě technické chyby neni nárok na náhradu. Já jen aby i ostatní byli v případě lagů neobyčejně opatrní Úsměv
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #594 kdy: Únor 25, 2013, 12:14:49 pm

To já jsem zase včera díky nim taky kleknul... Jdu si, tabulátorem kontroluju, jestli tam neni nějaký "neviditelný" NPC (rozumněj nevyrenderovaný) a najednou koukám, *BUCH BUCH* ležim na zemi a nikde nikdo kolem mě. Vzhledem k tomu, že na webu je psané, že v případě technické chyby neni nárok na náhradu. Já jen aby i ostatní byli v případě lagů neobyčejně opatrní Úsměv

Taky se mi to stalo, ještě kolikrát vídám vypis útoku jinýho hráče pak aby se v tom čert vyznal  Úsměv
A to nemluvím o tom, že ani nevidím pořádně login a logout někoho, prostě mi to jaksi neoznámí  Smích
Zaznamenáno

-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #595 kdy: Únor 27, 2013, 10:23:11 am

Dobrý den, mému kámošovi se stal problém s postavou. Když nahodí lvl, ihned umře do -1.

acc: radekdnb
postava: Ilu's

Co tomu předcházelo:
Včera jeho postava umřela, prošla očistcem. Pak se hrálo asi hodinu nebo dvě. Byl ve shromaždišti, uložil postavu a odlogl.
Dnes ráno logl v očistci. Chtěl to řešit, ale podařilo se mu zvítězit expy u dábla. Takže prošel a neřešil to.
Pak se eRpilo ve shromaždišti a dodělal tak pár expů které mu scházely na level.
Vybral peníze a šel nahodit level. Zaplatil, proklikal se a potvrdil, v tu chvíli umřel do -1. Vyléčil jsem ho a zkusilo se to ještě jednou a znova dostal do -1.

Napadá mě zda v tom nedělají bordel ty expy které získal od ďábla?

Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #596 kdy: Únor 27, 2013, 05:39:40 pm

ee ...tohle mi dělávalo, když jsem si bez zaplacení / př dostatku xp na postup/ "naklikával" úrovně a zkoušel, co se mi bude hodit  Úsměv

Když sem se rozhodl konečně zaplatit, najednou sem ležel před mistrem mrtev. Myslím že, pomohl restart.



.... nebo se "založila" jiná postava? muhehe
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #597 kdy: Únor 27, 2013, 07:04:59 pm

Dobrý den, mému kámošovi se stal problém s postavou. Když nahodí lvl, ihned umře do -1.

acc: radekdnb
postava: Ilu's

Co tomu předcházelo:
Včera jeho postava umřela, prošla očistcem. Pak se hrálo asi hodinu nebo dvě. Byl ve shromaždišti, uložil postavu a odlogl.
Dnes ráno logl v očistci. Chtěl to řešit, ale podařilo se mu zvítězit expy u dábla. Takže prošel a neřešil to.
Pak se eRpilo ve shromaždišti a dodělal tak pár expů které mu scházely na level.
Vybral peníze a šel nahodit level. Zaplatil, proklikal se a potvrdil, v tu chvíli umřel do -1. Vyléčil jsem ho a zkusilo se to ještě jednou a znova dostal do -1.

Napadá mě zda v tom nedělají bordel ty expy které získal od ďábla?

Buďte dva, ať zkusí Radek kliknout level. Pokud padne mrtev - 1, vyleč ho na plnej a ať uloží postavu a a relogne. Pokud toto nepomůže tak pak jedině počkat na restart.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #598 kdy: Únor 27, 2013, 08:21:07 pm

Pomohlo nám Dm, ale díky za rady, kdyby se to zas někdy stalo, tak zkusíme jak radíte. Dík
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #599 kdy: Březen 01, 2013, 07:23:43 pm

Nani se všem omlouvá za vitríny /nemožnost vkládání výrobků - nástroje a další/...

Dnes..nejpozději zítra proběhne výměna vitrín za "obchodovatelné"
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS