Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 09:40:23 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231424 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #555 kdy: Únor 18, 2013, 08:22:44 pm

jestli nikde neni, tak uz se nenejde
bud jsi udelal nejakou divnou operaci
a nebo to je pravdepodobnejsi nejak zasahl lag, zmeny vzhledu jsou docela narocne akce, kdy se na pozadi zaklada a rusi hromada predmetu a ruzne to vsleka a obleka postavu
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #556 kdy: Únor 19, 2013, 09:50:27 am

Mno toto mu to napísalo Mrknutí a dokonca aj mne, keď som sa chcela registrovať pod svojím klasickým Jachyra acc, ale našťastie už hodne dávno som sa tu registrovala ako Kaya Smích
Nepouzil nahodou pri registracii e-mail zo zahranicnou koncovkou? Najlepsie je pouzit .cz /.sk. Acc Jachyra, tak taky ucet na fore este nie je, takze v mene to tiez nebolo.

Tak nakoniec v tomto bola chyba :-) aj u kamarátov to nefungovalo kvôli tomuto, dakujem
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #557 kdy: Únor 19, 2013, 12:30:17 pm

Arian je proste nejlepsi  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #558 kdy: Únor 19, 2013, 11:06:50 pm

Chcel by som nahlasit chybu s bankerom vo vetrove. Vsetko co sa tam ulozi, zmizne. Aby som uviedol priklad. Na ucte som nic nemal. Vo vetrove som tam vlozil 20k a odlogol sa. Druhy den som sa logol, pobehal si po pokladoch, pozbieral bylinky a namieril som si to do elfskej. Tam som vsak mal na ucte prazdno. To by este nevadilo lebo som myslel ze su ucty oddelene, lenze ked som navstivil banku vo vetrove, tak aj tam bolo prazdno Smutek . Tak si na to davajte pozor.

Napisal som Neusovi aj sukromnu spravu ak by si to nevsimol na fore a budem dufat, ze sa to nejak vyriesi Smutek
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #559 kdy: Únor 19, 2013, 11:10:53 pm

To není chyba. Je to záměr. Podívej se pořádně na výši daní...
Peníze se musí donést zpět do elfí - to je nevýhoda a riziko výkupu v jiných městech (vyšší cena x vyšší riziko)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #560 kdy: Únor 19, 2013, 11:23:05 pm

Tak schvalne som sa logol a opytal sa ho na to a vazne, 85% dan.  Ale toto ma teda vobec nenapadlo pozriet si. Tak ja neviem... neslo by tam dat tabulu alebo upozornenie? Aky to ma vlastne IC zmysel? Vykupna cena sa blizi tej v elfskej takze to mi ako argument moc vhodne nepride.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #561 kdy: Únor 19, 2013, 11:37:25 pm

Jsou tady dva úhly pohledu. Ten první jak říkám souvisí s výkupem materiálu.
Ten druhý souvisí s tím, že Větrov je jiná jurisdikce, patří někomu jinému a ten pro "cizáky" má jiné podmínky.

Cedule má stejnou  nevýhodu - pokud ji nepřečteš, tak jako ohlášku ze strany překupníka ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #562 kdy: Únor 19, 2013, 11:38:46 pm

Jo, nás taky překvapila 127% daň v Moulin Úsměv A 15000gp za trezor.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #563 kdy: Únor 19, 2013, 11:50:51 pm

Ok beriem. Moja chyba. Treba si viac citat. Pomaly ale isto totizto zacinam nadobudat pocit, ze vela veci sa tu clovek dozvie za behu a na vlastnej kozi. Vid tu vec ze postavy na lvl 40 zacnu starnut. To je napisane kde na stranke? Alebo moj prvy pokus hrat tu pred dvoma mesiacmi? Nedokazal som urobit level lebo som netusil ze tu je nieco ako Mistr. Jedine miesto kde je to napisane je v starsich novinkach kde mi to teda nenapadlo hladat. O shiftoch ani nehovorim. Popis na stranke je nekompletny. Popisy na fore nekompletne, chybne a v hre mi tiez nikto nevie poradit a teda mi neostava nic len skusat a skusat co sa ako chova. Mozno by nebolo na skodu take veci popisat niekde na viditelne miesto, pripadne do pdf o kandelabrii, aby hrac vedel co ide hrat a co ho caka.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #564 kdy: Únor 20, 2013, 05:44:07 am

Práce na modulu je zadarmo a ve volném čase. Uspěšný modul tím pádem stojí na přátelských vtazích mezi hráči a dobrovolnictví.
Pakliže se staneš dobrovolníkem a budeš věnovat svůj čas sepsání takovýchto postřehů - třeba na wiki k2 - bude to jenom dobře.

Na druhou stranu - stárnutí postavy? Ale no tak :-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #565 kdy: Únor 20, 2013, 08:19:18 am

Práce na modulu je zadarmo a ve volném čase. Uspěšný modul tím pádem stojí na přátelských vtazích mezi hráči a dobrovolnictví.
Pakliže se staneš dobrovolníkem a budeš věnovat svůj čas sepsání takovýchto postřehů - třeba na wiki k2 - bude to jenom dobře.

Rad to spravim. K tomu vsak je treba mat kompletne informacie, ktore sa tazko zberaju. Preto by bolo fajn, ak by sa toho chopili aj ti, co su viac informovani ako ja.

Na druhou stranu - stárnutí postavy? Ale no tak :-)

Nerozumiem. Nie je to tak? To by si ma potesila.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #566 kdy: Únor 20, 2013, 08:24:44 am

Sakra odpolední....nic nestíhám....už se to pěkně rozjíždí  Šok

Sem překupník, chci "rychle" zbohatnout bez PRÁCE a dřiny....nakoupím v elfí jitrocel za 37 zl. balík a jdu ho prodat do Větrova za 450zl balík. Zatím chápou všichni.

Cestu do Větrova /tedy aspoň já/  beru jako výpravu, kde mi jde o život, navíc, nedej bůh, v případě okradení, nebo smrti, finanční krach. Taky doufám jasný.

Zatím, říkám zatím, " hlídají" soutěsky a přechody jen vlci a lupiči......teď si představte, že by se do toho zapojil PC s RP hrou na banditu.
/ Někde, na fórku, na staré Kandošce, to takhle několik PC hrálo. Nebo takový " šedý"...druid...co vyhání z lesa, i za cenu zabití, všechny dřevorubce a lovce, co berou přespříliš, bez dohody, nebo vůbec chtějí nepřirozeně do lesa zasahovat. To by bylo pak teprve peklo, viď?. Proto jsem už někde psal, RP teprve přijde.
Takže věřte....cesta za překupníkem do Větrova /i jinde/ se zatím dá ustát.

Ceny....Ten zisk, /s rizikem a  adrenalinem/ je pořad nepřiměřeně vysoký /vemte si, nazbírat 50ks jitrocele a prodat ho za 50 zl. nebo za 450/
Takže vydělal jsem 15 mešců /mezi námi, to je zhruba 20 pokladů? Hromada času a běhání plus riziko smrti/  Co tedy s tou hromadou zlata?...Šupnu je hned bankéři co stojí vedle překupníka...Škleb to nemyslíte vážně...

Proto si zjišťujte všude daně, na každém území jsou jiné. Zjistíte je lehce , když pokecáte s bankéřem.....pro ty co jsou na K2 chvilku.. Když veledruidka určila daně / zatím 7%/,to neznamená,  že o týden se nezvednou o 10-50%. Války, hladomor, obchod, řemesla, pronájem domků, nespokojenost obyvatel, atd atd, to všechno ovlivňuje daně a rozhodování veledruidky. Nečekáte snad, že po "ráji" v elfí vesnici, budou všude daně a poplatky 10%. 

Tak, jak psalo DM, každé území , má svého správce /NPC...uvidíme , jak se sehrají lidi jako komunita...budou další správci hráči/. Teď jsou ZATÍM IC území dvě..spravované klanem trpaslíků a zbytky Acronských legií. Ti si určují daně.....popřípadě kdo je jejich přítel nebo nepřítel. Koho přijmou mezi sebe nebo ne.
Příklad z "questu Návrat bohů" z poslední výpravy.  Žádost jistého mistra trpaslíka, o pronájem domku ve Větrově....žádost předložena klanu tpaslíků ve Větrově. Kinkin jako půlčík by patrně neuspěl......i když vlastně....funguje korupce  Mrknutí.

Na závěr, nikdo vám hru nechce stěžovat a ani ulehčovat /viď příklad.....běhen 3 týdnů hry se PC ptají..co bude, až budu mít 40lvl..to jako umřu?/  Myslím si , že teď je svět upravený, na poměrně rychlý postup v lvl, když pominu RP  Nevím co si myslet/Nerozhodný. Pamatujete si, jak jste někteří psali, že na 30-35 lvl jste " makali " půl roku, rok..... A teď? Jak psal někde Shaman, teď je hra vybalancovaná a pořád se vyvíjí.

Co se týče informací/ o kterých prý nevíte/, o změnách ve světě K2 odpovím...Jak psalo DM, Cagus, Orbi, Geralt a další .......ptejte se, pište postřehy, nápady co jak udělat s tím co "máte v rukách", ne s tím co "by mohlo být".......pomáhejte příspěvky rozšířit wiki 2....pomůžete sobě, ale hlavně ostatním.
Poslední změna: Únor 20, 2013, 08:55:04 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #567 kdy: Únor 20, 2013, 08:35:59 am

Na druhou stranu - stárnutí postavy? Ale no tak :-)
Nerozumiem. Nie je to tak? To by si ma potesila.

Musím říct, že tahle představa mě náramně pobavila a tak jsem až doteď mlčel a užíval si to, ale ne, není. Mrknutí Anebo pokud je, tak se ten limit ještě nikdy žádné postavě nepovedlo objevit Škleb


edit: a co se k2wiki týče, tak ta vstala z přibližně čtyři roky starého popela před pouhým týdnem (?), tudíž je to zatím pořád ošklivé ptáče a bude chvíli trvat, než doroste zpátky do své krásy dospělého fénixe. Ale věřím, že tam časem spousta věcí znova přibyde Úsměv
Poslední změna: Únor 20, 2013, 08:45:33 am od Geralt z Rivie Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #568 kdy: Únor 20, 2013, 09:36:18 am

To Kinkin: Ten tvoj prispevok mozes kludne zapracovat do wiki. To je presne ten fragment informacie, ktory mi chybal .

To Geralt: Ked to vies tak preco mlcis? Úsměv

Btw: co robi ten skriatok vo flasi? Smích
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #569 kdy: Únor 20, 2013, 09:51:53 am

To Geralt: Ked to vies tak preco mlcis? Úsměv

Tak na tohle jsem přímo odpověděl už v předchozím příspěvku, pro mě to byl geniální vtípek a kdybych to řekl hned na začátku, tak by už z toho nebyla žádná zábava. Takhle jsem měl možnost si vychutnat každý příspěvek, který se toho týkal. Sobecké, já vím, většinou se snažím, viz níže Smích

Btw: co robi ten skriatok vo flasi? Smích

Ujídá ti jídlo, ale zato ti v noci, když spíš, po troškách opravuje tvé vybavení Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS