Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 04:18:25 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231408 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #540 kdy: Únor 09, 2013, 02:45:14 pm

Jej  Šok la pardon, to byl vtip Neřeknu nic

Pěkně blbej vtip nemyslíš? Mám snad čas chlastat po večerech mezi krmením a přebalovaním, a nasledně pak logovat za dm a dělat hráčům neplechu? Ne to vážně nemám, protože když už mám čas jdu si s někým zahrat. Takže mne z toho laskvě vynechte a neberte si mne do papul
Zaznamenáno

Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #541 kdy: Únor 09, 2013, 02:57:30 pm

V klidu Twinkuško, Cagus myslím nemyslet tebe Škleb
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #542 kdy: Únor 09, 2013, 03:37:05 pm

opilé dm Smích

No máme tu jedno DM, které na takové věci nemusí být ani opilé Úsměv



Škoda že nemam možnost dohledat ten prispevek, bylo by to zajimave cteni.
Psalo ho jedno "DM" ktere zastavalo funkci jenom proto aby melo moznost ovlivnovat vyvoj modulu ve svuj prospech.

A blbec hrač by snad čekal že "DM" pro nej neco udela, venuje mu chvili casu.

Vid Cagusku  Úsměv
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #543 kdy: Únor 09, 2013, 03:43:52 pm

Nechajte stare hriechy za dverami. Úsměv

Radsej sa bavte a zabavajte, lebo nic nie je vecne.  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #544 kdy: Únor 09, 2013, 03:48:37 pm

Pravdu díš orbi  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #545 kdy: Únor 09, 2013, 04:07:47 pm

opilé dm Smích

No máme tu jedno DM, které na takové věci nemusí být ani opilé Úsměv



Škoda že nemam možnost dohledat ten prispevek, bylo by to zajimave cteni.
Psalo ho jedno "DM" ktere zastavalo funkci jenom proto aby melo moznost ovlivnovat vyvoj modulu ve svuj prospech.

A blbec hrač by snad čekal že "DM" pro nej neco udela, venuje mu chvili casu.

Vid Cagusku  Úsměv

Mohlo by, byl jsem DM asi týden. Udělal jsem pár questů (hlavně pro druidy tehdy tuším), pak jsem odstoupil kvůli kecalům, ktetým se nelíbilo, že jsou 2 DM z jednoho spolku. Za celou dobu jsem se z DM postu snad ani nesetkal s postavou z našeho spolku (logicky, když byli ve hře, šel jsem hrát s nima, DMkoval jsem, když tu nebyli a jako hráš jsem neměl co dělat).

Ale neboj se, o DM post ani moc nemam zájem, vše budu ovlivňovat pouze jako hráč, což vždycky stačilo.

Pokud chceš, hledej, já jdu dělat něco pro server.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #546 kdy: Únor 09, 2013, 08:02:35 pm

 Šok... Neřeknu nic myslím, že téma je uzavřené........
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #547 kdy: Únor 10, 2013, 03:53:52 pm

Chcem sa spýtať, stala sa mi taká škaredá vec, že mi nejako zbuglo menenie výzorov oblečenia, ale bolo to už asi pred troma reštartmi a stále mi to nefunguje :/ skúšala som fakt všetky možnosti, či počkať na reštart, alebo relog a pod, čo sa dá s tým robiť, aby to fungovalo zase?

Oj a ešte jedna vec, manžel sa snaží vytvoriť si účet na forku, ale píše mu to že na tomto fóre sa nemôže registrovať .... čo s tým môže urobiť? Mrknutí
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #548 kdy: Únor 10, 2013, 11:46:14 pm

Chcem sa spýtať, stala sa mi taká škaredá vec, že mi nejako zbuglo menenie výzorov oblečenia, ale bolo to už asi pred troma reštartmi a stále mi to nefunguje :/ skúšala som fakt všetky možnosti, či počkať na reštart, alebo relog a pod, čo sa dá s tým robiť, aby to fungovalo zase?

Oj a ešte jedna vec, manžel sa snaží vytvoriť si účet na forku, ale píše mu to že na tomto fóre sa nemôže registrovať .... čo s tým môže urobiť? Mrknutí

Napiš PM Neusovi ( jméno které chceš schválit ), schvalování nových členů se musí odkliknout ručně.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #549 kdy: Únor 11, 2013, 09:04:02 am

Chcem sa spýtať, stala sa mi taká škaredá vec, že mi nejako zbuglo menenie výzorov oblečenia, ale bolo to už asi pred troma reštartmi a stále mi to nefunguje :/ skúšala som fakt všetky možnosti, či počkať na reštart, alebo relog a pod, čo sa dá s tým robiť, aby to fungovalo zase?

Oj a ešte jedna vec, manžel sa snaží vytvoriť si účet na forku, ale píše mu to že na tomto fóre sa nemôže registrovať .... čo s tým môže urobiť? Mrknutí
co presne se stalo s tou zmenou vzhledu?

nove ucty na foru schvalim za chvilku
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #550 kdy: Únor 11, 2013, 09:11:23 am

zadne neschvalene ucty tu nemam, tak bud jsem ho schvalil nebo zamitnul uz driv
a nebo se nepodarilo zalozit zadost o ucet Úsměv
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #551 kdy: Únor 11, 2013, 06:17:28 pm

Mno toto mu to napísalo Mrknutí a dokonca aj mne, keď som sa chcela registrovať pod svojím klasickým Jachyra acc, ale našťastie už hodne dávno som sa tu registrovala ako Kaya Smích

Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #552 kdy: Únor 11, 2013, 08:49:03 pm

Mno toto mu to napísalo Mrknutí a dokonca aj mne, keď som sa chcela registrovať pod svojím klasickým Jachyra acc, ale našťastie už hodne dávno som sa tu registrovala ako Kaya Smích
Nepouzil nahodou pri registracii e-mail zo zahranicnou koncovkou? Najlepsie je pouzit .cz /.sk. Acc Jachyra, tak taky ucet na fore este nie je, takze v mene to tiez nebolo.
Zaznamenáno

Thorwulf
radekdnb
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #553 kdy: Únor 17, 2013, 11:17:21 am

zdravim dneska v 11:00(11:10) jsem si chtěl změnit vzhled róby (smarakdová dóba +4 jméno ,,něco se životem,, bohužel do relogu který mi poradil DM jsem zapoměl jméno) chci se zeptat jestli by se stím něco dalo dělat, díky za odpověď
Zaznamenáno
radekdnb
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #554 kdy: Únor 18, 2013, 08:11:28 pm

Edit: omlouvám se, nějak mi vypadlo to hlavní...stratila se mi z inventáře. Díky za odpověď
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS