Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 03:11:47 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231406 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #480 kdy: Září 22, 2012, 07:24:17 pm

Jasně že jo kde jinde  Smích
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #481 kdy: Září 23, 2012, 04:57:00 pm

Hlásím další podivnost  Úsměv v lokaci projdu kolem NPC bojovníci a čaroděj, který se chovají přátelsky, projdu do další lokace a tam mi postavu napadne drow bojovník a 2 kněžky, proběhnu do lokace zpět a čekám, projde 1 kněžka zabiju projde bojovník zabiju a jdu zpět směrem k NPC bojovníci a čaroděj poslední kněžka projde a běží za mnou a když ji napadnu pustí se do mě i přátelský NPC což by asi neměli  Kroutím očima
hmm, to se klidne mohlo stat
oni tyhle NPC jsou ze stejne spec. frakce, jejich vztach k PC se musi pocitat individualne, az kdyz jsou s PC v kontaktu
takze jestli napadnes 1 clena, tak NWN nastavi nepratelstvi a skripty uz boj asi nestihnou zabrzdit

mozna by to slo vylepsit udelanim vice spec frakci, ktere budou navzajem nepratelske, ale to je dost prace a efekt bude minimalni
pravdepodobnost, ze se drowove/lupici/bojovnici potkaji je mala, musi byt nahodou ve vedlejsich lokacich a navic je nekdo musi prevest pres prechod

nekdy, az nahodou bude dost casu, tak to mozna predelam
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #482 kdy: Září 23, 2012, 06:40:28 pm

Tak zatím bych to nechal a uvidí se zkusím ještě otestovat jestli budu mít štěstí že je potkám v lokacích vedle sebe Úsměv
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #483 kdy: Září 24, 2012, 11:00:54 am

Zdravím Vás . Před asi půl rokem mi odešel starý PC a pak nebyl na hraní ani čas. V sobotu jsem ale zahájil instalaci NWN po té Thálii a v neděli i Kandelábrie. V noci nebo v pondělí ráno jsem to zkusil spustit. Kandoška jela - dobrý - ALE nalognul jsem se v Kandaháru  v domě , vylezu a nic , jdu do vedlejší lokace a tam mne napadli v Kandaháru v přístavu kde máme dílny- tam mne napadli nepřátelské NPC  ! vrátím se tedy hned do předchozí lokace ale tam se na mne okamžitě vrhli všechny NPC které zčervenali - takže užasné , okamžitý odlog a pryč , protože toto už není normální, toto se NIKDE neděje v základní lokaci mne zabijí to je nenormální , jsem zvědavý kdy mne přejde vztek.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #484 kdy: Září 24, 2012, 11:23:24 am

Ahoj asi sis nečetl forum zcela, ale Kandahár je nyní nepřátelský město. Kvůli nemoci  Úsměv
všichni se stáhli do Elfí, takže to není žádná chyba. Pouze si o tom nevěděl..

Až tě přejde vztek tak tě jistě Amy z klientu hodí mimo město, aby si měl šanci utéct  Mrknutí
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #485 kdy: Září 24, 2012, 01:10:01 pm

chudak postava...
1/2 roku se schovava v domecku, vystrasene pozoruje skvirkou v okenici deni na ulici, doufa ze se to nejak zpravi a pomalu ujida posledni zasoby
kdyz zasoby dojdou uz nic jineho nezbyva, nez pokus o utek....
na tu postavu pozor, to urcite bude nejaky bacilonosic Úsměv
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #486 kdy: Září 24, 2012, 02:39:12 pm

No dobře jak budu mít čas tak přejdu přez ďabla - ale nevyhodí mne to zase v Kandaharu?   Jinak pánové neni náhodou nevhodné dělat takovéto hara kiri v hlavním městě kde se postavy odlogavají ? Někde přece musí být startovací lokace která musí být vždy 100% čistá a bezpečná. Tam se z 90% na každem serveru postavy odlogují. No nic jak bude čas zahájím druhý pokus.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #487 kdy: Září 24, 2012, 04:25:14 pm

Ahoj, když se domluvíme na konkrétní hodinu dnes večer, tak tě vyloupnu.
Hlavní město už neexistuje a naposledy existovalo asi tak půl roku zpátky Úsměv

Nicméně, vítej! Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #488 kdy: Září 24, 2012, 04:40:04 pm

Na jakym jsi levelu že se sám nedokážeš dostat z města  Co???
Objevíš se tam ke kterému oltáři jsi připoutaný. Pokud nejsi připoutaný k oltáři měl by jsi se podle mě objevit na mostě před elfí vesnici.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #489 kdy: Září 24, 2012, 06:38:48 pm

Jóoo nazdárek Jáchyme.....nemáš náhodou nick Frozíík? Ten se mnou mluvil...stačilo se zeptat.....jinak je pár lokací nechutně ziskových /zlaťáčky a taak/ ale také nechutně nebezpečných.....konkrétně v městě nemocných je teď někde hlídaný.. ďábelsky zajímavý poklad. Jen to chce partu zlodějů, aby to tady pořádně vyluxovali  Smích
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #490 kdy: Říjen 15, 2012, 05:06:18 pm

Dnes se mi už podruhé po nějaké době stalo že stráže z Elfí vesnice se pomlátili s NPC bojovník a čaroděj což jsou na povrchu přátelský NPC je to tak v pořádku?
A druhá věc koupil sem si zbroj z vitríny a proklela se.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #491 kdy: Říjen 16, 2012, 01:18:06 am

Dnes se mi už podruhé po nějaké době stalo že stráže z Elfí vesnice se pomlátili s NPC bojovník a čaroděj což jsou na povrchu přátelský NPC je to tak v pořádku?
A druhá věc koupil sem si zbroj z vitríny a proklela se.
jak se straze a bojovnici potkali? a kde?
hadam, ze tu zbroj nekdo uz jako prokletou do vitriny dal
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #492 kdy: Říjen 16, 2012, 09:18:03 am

Stráže z Elfí jsou daný u kontrolního stanoviště v rámci příběhu ted a NPC se tam objevili když sem vešel do lokace zřejmě.
A ta zbroj to netuším mám ji schovanou zatím je to z nějakého pokladu podle vlastností co má to zatím v craftu nikdo neumí  Úsměv, ale jestli se dá zjistit kdo ji našel netuším, nebo kdo ji tam dal.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #493 kdy: Říjen 18, 2012, 06:45:35 pm

Ještě sem si vzpomněl že mi nejde ovládat víc jak jedno nosný zvíře a vím že dříve šly ovládat najednou dvě, byla nějaká změna?
A také nejde psát na nástěnky co jsou v soukromích domkách jen majiteli který ji tam dal ostatní nástěnky co jsou od DM fungují.
Tot vše zatím  Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #494 kdy: Říjen 19, 2012, 07:48:43 am

Stráže z Elfí jsou daný u kontrolního stanoviště v rámci příběhu ted a NPC se tam objevili když sem vešel do lokace zřejmě.
A ta zbroj to netuším mám ji schovanou zatím je to z nějakého pokladu podle vlastností co má to zatím v craftu nikdo neumí  Úsměv, ale jestli se dá zjistit kdo ji našel netuším, nebo kdo ji tam dal.
se zbroji jsou 2 moznosti:
- je to pokladova prokleta vec... hodne malo pravdepodobne, ale mozna pri velke smule se to muze podarit
- nekdo si tu zbroj prehazoval mezi postavama a pak ji radeji "prodal", DM muze zjistit jak putovala mezi postavama pres lupu{jestli teda v prodeji nelezela moc dlouho)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS