Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 12:16:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231388 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #465 kdy: Červen 01, 2012, 01:52:23 pm

Ještě k těm kozám v Elfí včera na ně zautočil můj mnich a když s nima skončil tak ho začal honit jeden strážnej tak jsem s ním utekl pryč raději tak doufám že ho nebudou ted honit až se vrátí do vesnice Úsměv
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #466 kdy: Červen 01, 2012, 01:59:53 pm

Kozy už sem dala uplně pryč, ještě sem jich tam pár zapomněla
Zaznamenáno

Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #467 kdy: Červen 10, 2012, 03:50:31 pm

Skřítek v inventáři nějak nechce poslouchat - jídlo jí pravidelně, ale opravovat se mu nechce.
Už jsem spal cce. 6x, ale nic nebylo opraveno (ani v inventáři ani na mě)
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #468 kdy: Červen 10, 2012, 04:11:12 pm

opravuje oblecene vybaveni, ale pomalu, vzdy jen o par %
Zaznamenáno
Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #469 kdy: Červen 11, 2012, 06:06:13 pm

moc děkuji, kouknu na to
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #470 kdy: Září 11, 2012, 08:05:31 pm

Ahoj, padlo to nebo jsi to vypnul? Úsměv Já si zrovna rozjela novou postavu Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #471 kdy: Září 12, 2012, 07:20:15 am

Ahoj, padlo to nebo jsi to vypnul? Úsměv Já si zrovna rozjela novou postavu Úsměv
ja to nebyl, byl jsem na "vylete" mimo republiku
podle logu se to mimoradne samo zrestartovalo v 14:32 a 21:04, ale netusim proc...
bud vypadek elektriny a nebo zacina odchazet nejaka dulezitejsi soucastka (ten pocitac patri spis do muzea rarit : )
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #472 kdy: Září 12, 2012, 04:38:59 pm

Při použití proměny a léčení lékárnou, se proměna zrušila a postava byla zabita :-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Martyy
Nováček

Příspěvků: 12


Zobrazit profil
Odpověď #473 kdy: Září 12, 2012, 05:12:06 pm

Přítelíčka u zaklínače můžu odvolávat a přivolávat kolikrát chci.. když ho odvolám zraněného po přivolání má full hp a obnoví se mu jeho kouzlo nebo speciální schopnost, jak u koho  Mrknutí
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #474 kdy: Září 12, 2012, 08:33:16 pm

Přítelíčka u zaklínače můžu odvolávat a přivolávat kolikrát chci.. když ho odvolám zraněného po přivolání má full hp a obnoví se mu jeho kouzlo nebo speciální schopnost, jak u koho  Mrknutí
To není chyba, nýbrž úprava hry Mrknutí Přivolávat ho můžeš opakovaně do doby, než ti ho "zabijou", pak si musíš odpočinout pro nové přivolání.

Při použití proměny a léčení lékárnou, se proměna zrušila a postava byla zabita :-)
Z toho se směju ještě teď Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #475 kdy: Září 16, 2012, 11:17:53 pm

Napíšu to raději sem, lognu do hry do schromaždiště v Elfí a když projdu ven, tak se změním ve vlkodlaka bez jakýchkoli hlášek*vycení zuby a zavyje*nevím jestli to pořád funguje, nebo se to nějak rozhodilo ted  Úsměv
A taky na najímatelný pomocníky se chci pozeptat, byl jen bojovník, mnich a lučišnice je to ted jinak?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #476 kdy: Září 16, 2012, 11:46:36 pm

Napíšu to raději sem, lognu do hry do schromaždiště v Elfí a když projdu ven, tak se změním ve vlkodlaka bez jakýchkoli hlášek*vycení zuby a zavyje*nevím jestli to pořád funguje, nebo se to nějak rozhodilo ted  Úsměv
A taky na najímatelný pomocníky se chci pozeptat, byl jen bojovník, mnich a lučišnice je to ted jinak?
porad plati ze by jsi mel vyt, ale mozna jsi mel smulu v tom, ze nemoc propukla presne za uplnku a tak jsi nemel zadne varovani
uvidime jestli ti to bude vyt zitra, snad netrefis zase 15. v mesici (nebo kdy to vlastne na K2 sviti uplnek)

pomocnici jsou porad tyhle 3
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #477 kdy: Září 19, 2012, 05:07:58 am

Napíšu to raději sem, lognu do hry do schromaždiště v Elfí a když projdu ven, tak se změním ve vlkodlaka bez jakýchkoli hlášek*vycení zuby a zavyje*nevím jestli to pořád funguje, nebo se to nějak rozhodilo ted  Úsměv
A taky na najímatelný pomocníky se chci pozeptat, byl jen bojovník, mnich a lučišnice je to ted jinak?
porad plati ze by jsi mel vyt, ale mozna jsi mel smulu v tom, ze nemoc propukla presne za uplnku a tak jsi nemel zadne varovani
uvidime jestli ti to bude vyt zitra, snad netrefis zase 15. v mesici (nebo kdy to vlastne na K2 sviti uplnek)

pomocnici jsou porad tyhle 3

nešlo by ty nemoci vypnout prosím?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #478 kdy: Září 22, 2012, 05:31:47 pm

Hlásím další podivnost  Úsměv v lokaci projdu kolem NPC bojovníci a čaroděj, který se chovají přátelsky, projdu do další lokace a tam mi postavu napadne drow bojovník a 2 kněžky, proběhnu do lokace zpět a čekám, projde 1 kněžka zabiju projde bojovník zabiju a jdu zpět směrem k NPC bojovníci a čaroděj poslední kněžka projde a běží za mnou a když ji napadnu pustí se do mě i přátelský NPC což by asi neměli  Kroutím očima
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #479 kdy: Září 22, 2012, 07:00:00 pm

jsi na povrchu?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS