Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 02:11:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231445 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #435 kdy: Únor 12, 2012, 07:36:43 pm

miesto bolo dost. ok skusim zajtra
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #436 kdy: Březen 08, 2012, 11:13:23 pm

Mám tu nový defekt minimální priority. Na funkčnosti neubírá, ale dělá serveru špatné jméno Mrknutí Jedná se o hrubku v textu na následující stránce:

http://kandelabrie.dyndns.org/index.php?pantheon

V charakteristice bohyně Ithil je syntaktická/gramatická chyba ve větě: "Zjevuje se a je zobrazována převážně jako mladá nádherná elfka se světlími vlasy, která je obklopena jasnými měsíčními paprsky."
Správně je: "Zjevuje se a je zobrazována převážně jako mladá nádherná elfka se světlými vlasy, která je obklopena jasnými měsíčními paprsky."

V charakteristice Dannan chybí interpunkce ve větě: "Vypráví se jak na počátku všech věků nebylo nic."
Správně je: "Vypráví se, jak na počátku všech věků nebylo nic."

V charakteristice Dannah chybí interpunkce ve větě: "Dannan však i nadále jako moudrá matka na vše dohlíží, tak aby to co bylo stvořeno, zůstalo v náležité rovnováze i zachováno."
Správně je: "Dannan však i nadále jako moudrá matka na vše dohlíží tak, aby to co bylo stvořeno, zůstalo v náležité rovnováze i zachováno."

V charakteristice Dannah je sémantická/syntaktická chyba ve větě: "Dannan však i nadále jako moudrá matka na vše dohlíží, tak aby to co bylo stvořeno, zůstalo v náležité rovnováze i zachováno."
Možná úprava: "Dannan však i nadále jako moudrá matka na vše dohlíží, tak aby to co bylo stvořeno, zůstalo v náležité rovnováze i nadále."

V charakteristice Waukeen chybí interpunkce ve větě: "Waukeen známá také jako Kupecká Přítelkyně je zobrazována jako mladá a bohatě oblečená žena."
Správně je: "Waukeen, známá také jako Kupecká Přítelkyně, je zobrazována jako mladá a bohatě oblečená žena."

V charakteristice Waukeen možná sémantická chyba ve větě(třeba prošetřit): "Znakem Waukeen je zlatá mince zobrazující její tvář."
(Možná úprava: "Znakem Waukeen je zlatá mince symbolizující její tvář.")

V charakteristice Auril chybí interpunkce ve větě: "Auril nebo též Ledová královna je bohyně zimy, chladu (fyzického i duševního), hladomoru a zoufalství."
Správně je: "Auril, nebo též Ledová královna, je bohyně zimy, chladu (fyzického i duševního), hladomoru a zoufalství."

V charakteristice Auril je sémantická chyba ve větě: "Je uctívána převážně ze strachu a zobrazovaná jako krásná, marnivá a mladá dívka s velmi bledou kůží, jejíž láska ale bývá smrtící."
Správně je: "Je uctívána převážně ze strachu a zobrazována jako krásná, marnivá a mladá dívka s velmi bledou kůží, jejíž láska ale bývá smrtící."

V charakteristice Auril je sémantická chyba ve větě: "Je uctívána převážně ze strachu a zobrazovaná jako krásná, marnivá a mladá dívka s velmi bledou kůží, jejíž láska ale bývá smrtící."
Možná úprava: "Je uctívána převážně ze strachu a zobrazována jako krásná, marnivá a mladá dívka s velmi bledou kůží, jejíž láska však bývá smrtící."
Možná úprava: "Je uctívána převážně ze strachu a zobrazována jako krásná, marnivá a mladá dívka s velmi bledou kůží, jejíž láska bývá smrtící."

V charakteristice Auril chybí interpunkce ve větě: "Při obřadech přijímají kněží oběti a dary od zoufalých a často zbídačených věřících, kteří tak doufají, že si Auril usmíří a bohyně je až přijde zima nechá v klidu žít."
Správně je: "Při obřadech přijímají kněží oběti a dary od zoufalých a často zbídačených věřících, kteří tak doufají, že si Auril usmíří a bohyně je, až přijde zima, nechá v klidu žít."

V charakteristice Shar je syntaktická chyba ve větě: "Shar je tma Podtemna samotná, je také bohyní noci, zapomnění, ztráty a tajemství."
Správně je: "Shar je tma Podtemna samotná. Je také bohyní noci, zapomnění, ztráty a tajemství."

V charakteristice Shar chybí interpunkce ve větě: "Má moc vidět vše co se stane a nebo leží ve tmě."
Správně je: "Má moc vidět vše, co se stane a nebo leží ve tmě."

V charakteristice Shar je sémantická/syntaktická chyba mezi větami: "Věřící Shar se mohou spolehnout na to, že je tma zahalí do příjemného, jemného a důvěrně známého pláště nenápadnosti. A její nepřátelé ve tmě nacházejí nevýslovná nebezpečí a nezřídka se ve tmě navždy ztratí."
Možná úprava: "Věřící Shar se mohou spolehnout na to, že je tma zahalí do příjemného, jemného a důvěrně známého pláště nenápadnosti. Její nepřátelé ve tmě nacházejí nevýslovná nebezpečí a nezřídka se ve tmě navždy ztratí."
Možná úprava: "Věřící Shar se mohou spolehnout na to, že je tma zahalí do příjemného, jemného a důvěrně známého pláště nenápadnosti, a její nepřátelé ve tmě nacházejí nevýslovná nebezpečí a nezřídka se ve tmě navždy ztratí."

V charakteristice Shar je syntaktická chyba ve větě: "Shar získává nové věřící nenápadně, různými úskoky a přesvědčováním, násilí používá jen zřídka."
Správně je: "Shar získává nové věřící nenápadně, různými úskoky a přesvědčováním. Násilí používá jen zřídka."

V charakteristice Lloth chybí interpunkce ve větě: "Jako bohyně temnoty, zla, chaosu, pavouků a nájemných vrahů formuje drowskou společnost kde přežije jen ten nejsilnější."
Správně je: "Jako bohyně temnoty, zla, chaosu, pavouků a nájemných vrahů formuje drowskou společnost, kde přežije jen ten nejsilnější."
(Možná úprava: "Jako bohyně temnoty, zla, chaosu, pavouků a nájemných vrahů formuje drowskou společnost, ve které přežije jen ten nejsilnější.")

V charakteristice Lloth je syntaktická/gramatická chyba ve větě: "Dokáže být vřelá a nápomocná těm, ve kterých našla zalíbení, ale její potěšení je především ve smrti, ničení a mučení - počínaje neubožejšími tvory a konče jejími věřícími, kteří se jí jakkoliv zprotivili."
Správně je: "Dokáže být vřelá a nápomocná těm, ve kterých našla zalíbení, ale její potěšení je především ve smrti, ničení a mučení - počínaje nejubožejšími tvory a konče jejími věřícími, kteří se jí jakkoliv zprotivili."

V charakteristice Lloth možná sémantická/syntaktická chyba ve větě: "Dokáže být vřelá a nápomocná těm, ve kterých našla zalíbení, ale její potěšení je především ve smrti, ničení a mučení - počínaje neubožejšími tvory a konče jejími věřícími, kteří se jí jakkoliv zprotivili."
Možná úprava: "Dokáže být vřelá a nápomocná těm, ve kterých našla zalíbení, ale její potěšení je především ve smrti, ničení a mučení - počínaje neubožejšími tvory a konče jejími věřícími, kteří se jí jakkoliv zprotivili."

V charakteristice Lloth je sémantická/syntaktická chyba ve větě: "Má dvě podoby drowskou a pavoučí."
Správně je: "Má dvě podoby: drowskou a pavoučí."

V charakteristice Lloth je sémantická/estetická chyba ve větě: "V pavoučí podoběpodobu velké černé vdovy s hlavou drowí ženy s pavoučíma očima."
Možná úprava: "V pavoučí podoběvzhled velké černé vdovy mající hlavu drowí ženy s pavoučíma očima."

// a pak jsem si všiml další a další a další... že jsem se na to radši nevys...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #437 kdy: Březen 09, 2012, 08:24:13 am

Diky za upozorneni...
cestina nikdy nebyla muj kamarad (a uz nebude jsem dislektik)
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #438 kdy: Březen 09, 2012, 09:35:14 pm

Diky za upozorneni...
cestina nikdy nebyla muj kamarad (a uz nebude jsem dislektik)
Jasne, ja jsem si nahodou vsimnul jedny chyby a protoze opravy chyb jsou ted tak trochu moje prace, tak jsem se do toho zažral a nepustil  Smích
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #439 kdy: Březen 29, 2012, 09:50:18 pm

V této láhvi žije malý skřítek, který se svému majiteli... zbytek je správně.

A připojím otázku, on se krmí z mých zásob automaticky sám? Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #440 kdy: Březen 29, 2012, 11:21:31 pm

dik
jo sam
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #441 kdy: Březen 30, 2012, 06:50:08 am

Kurna...tak už vím komu všemu budu posílat na "korepetici" příspěvky do IC. Třeba grifon...gryf atd. Nebýt dm..ka valím to tam natvrdo.  Škleb

Jen škoda, že si to nemůžu "opravit" třeba druhý, třetí den, když si všimnu chybku..že se mi to uzamkne , i když sem majitel článku. Nedalo by se to předělat, abych si to mohl opravit když tak - myslím tím "otevřít funkci" změnit správu napořád? Dík

Poslední změna: Březen 30, 2012, 06:55:34 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #442 kdy: Duben 18, 2012, 02:09:15 pm

Denná štatistika hráčov sa trochu zbláznila:
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #443 kdy: Duben 19, 2012, 08:53:07 am

Mně se to líbí, můžeš si pak pod tím představit třeba celou miliardu hráčů Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #444 kdy: Květen 09, 2012, 03:02:21 pm

Napíšu to sem, asi to bude nějaká chybka, byl jsem se podívat s Malou Romi v Elfí vesnici a stráže tam pozabíjeli všechny kozy v té ohradě, jedna z nich když sem procházel kolem  zčervenala stráž přiběhla a zabila ji a pak i ostatní  Úsměv
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #445 kdy: Květen 09, 2012, 03:17:57 pm

 Šok Moje kozičky!
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #446 kdy: Květen 09, 2012, 03:50:15 pm

ty kozy co tam DM hodilo, budou "spatne" nastavene
jestli koza zcervenala tak bude pravdepodobne nastavena jako "masozravec", tj. zvire, ktere kdyz se vyprovokoje a nebo se k nemu prijde moc blizko, tak utoci
no a na to reaguje straz, ktera chrani obyc NPC a PC

bude to chtit najit v palete jinou domaci potvoru, ktera je nastavena jako "bylozravec"
bohuzel to se v palete neda poznat, takze se to musi vyzkouset
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #447 kdy: Květen 09, 2012, 05:29:21 pm

Já myslela že stačí když má frakci jako obyč
Zaznamenáno

1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #448 kdy: Květen 09, 2012, 05:38:54 pm

Šok Moje kozičky!
Asi kozy divoký nebo co  Smích
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #449 kdy: Květen 25, 2012, 04:06:07 am

Prosím, kouknite na ty xp na ostrově králů, fakt je to děs, že dávají 1xp všechny monstra.

Kinkin se svou úrovní by za ně měl dostat tak 100xp za jednoho

Není to tam zrovna lehké a když už se nestihne poklad aspoň xp by mohlo byt.  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS