Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 12:34:02 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231392 krát)
Orbi
Host
Odpověď #315 kdy: Duben 03, 2011, 08:13:51 pm

Myslím, že máme veľmi rozumné DM aby vedeli posúdiť také situácie. Ak by sa tak stávalo veľmi často, tak sa určite rozhodne o zavedení pravidla obmedzujúceho najčaštejšiu činnosť takéhoto typu.

Lykantropia poladená bola, je pridané varovanie. Či to bude konečné riešenie neviem.
Poslední změna: Duben 03, 2011, 08:17:06 pm od Orbi Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #316 kdy: Duben 03, 2011, 08:25:08 pm

Formi, připadá mi, že nevíš, co vlastně chceš. Ty bys vážně chtěl, aby se lykantropií mohly nakazit i NPC?? Umíš si představit, že se strážný, hostinský, nebo tovaryš promění ve vlkodlaka a sežere tě, když utíkáš, nakupuješ, craftíš, spíš a já nevím, co ještě? Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #317 kdy: Duben 04, 2011, 06:52:05 am

Kolik tu krom mě hraje paladinů?
Od doby co jsem paladinem jsem se nenakazil žádnou chorobou (horkost, zápal mozkových blan atd.). Nedávno (tj. včera) jsem si uprostřed boje s krysodlačími mágy zavrčel a zavil na měsíc, čitelné to bylo i vté řeži co jsem prováděl. Jsem si vcelku jist, že chorobou jsem se nakazil před lvl paladina a tak to dneska zkusím vyléčit. Pokud je zájem, budu informovat o zdravotním stavu paladina, ale mám takovou tuchu, že už nemocný nebudu.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #318 kdy: Duben 04, 2011, 10:03:33 pm

Formi, připadá mi, že nevíš, co vlastně chceš. Ty bys vážně chtěl, aby se lykantropií mohly nakazit i NPC?? Umíš si představit, že se strážný, hostinský, nebo tovaryš promění ve vlkodlaka a sežere tě, když utíkáš, nakupuješ, craftíš, spíš a já nevím, co ještě? Úsměv
Odpovím ti tvým dotazem .Ty si umíš představit že se bez varování  uprostřed hovoru změníš ve vlkodlaka ,zabiješ 3 přátelská PC ,prodavače ,tovaryše a pak trefuješ přiběhnuvší NPC stáže ,které sice zasáhneš ,ale nezraníš a nenakazíš je ? Mám pokračovat ,nebo si tu „srandu“ přečteš níže …
 
A co bych chtěl – rovinu a čím bude rovnější a transparentnější ,tím lepší Zbytek si přečti níže …
PS:
To ,že je PC nemocen  (či vlkodlak a ted nemluvím o nově implantovaném varovaní ,které před 2 dny nebylo a ještě netuším v jaké je  podobě )  ) je třeba běžné . Snad se shodnem , že má  PC chřipku ,kašle a prská po městě a pod ,nakazí snad všechny tedy i NPC …
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #319 kdy: Duben 04, 2011, 10:16:43 pm

Lykantropia poladená bola, je pridané varovanie. Či to bude konečné riešenie neviem.
Dík za info .

Ted mne tak napadlo ,že kdo má zájem si dát tzv repete se Solann – vlkodlakem ,stačí mi napsat ,kdy bude úplněk a dáme si dostaveníčko  třeba ve stáji za městem .je to dost blízko města ,aby jste se stačili případně otočit i vícekrát .Pravda ,nebude to úplně přesně, jak v cechu krejčích ,ale i tak si jistě užijeme legrace....
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #320 kdy: Duben 05, 2011, 08:17:12 pm

Odpovím ti tvým dotazem .Ty si umíš představit že se bez varování  uprostřed hovoru změníš ve vlkodlaka ,zabiješ 3 přátelská PC ,prodavače ,tovaryše a pak trefuješ přiběhnuvší NPC stáže ,které sice zasáhneš ,ale nezraníš a nenakazíš je ? Mám pokračovat ,nebo si tu „srandu“ přečteš níže …
 
A co bych chtěl – rovinu a čím bude rovnější a transparentnější ,tím lepší Zbytek si přečti níže …
PS:
To ,že je PC nemocen  (či vlkodlak a ted nemluvím o nově implantovaném varovaní ,které před 2 dny nebylo a ještě netuším v jaké je  podobě )  ) je třeba běžné . Snad se shodnem , že má  PC chřipku ,kašle a prská po městě a pod ,nakazí snad všechny tedy i NPC …

Asi takhle; to, že se PC může nakazit lykantropií, o tom vím a beru to, ikdyž se mi to ještě nestalo. Ale při představě, že i "jistota" v podobě zdravých NPC by se měla začít proměňovat, mi běhá mráz po zádech. Teď, když je tam přidaný varování, tak v tom nevidím problém, předpokládám, že bude čas se přizpůsobit nadcházející proměně, případně ji odvrátit. Neumím si představit, jak by si takový tovaryš měl běžet shánět lék na lykantropii, když by se blížil úplněk a on se necítil ve své kůži (krom toho by asi PC nebyli nadšení, že jdou do dílny a tam nikdo není třeba půl hodiny).
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #321 kdy: Duben 05, 2011, 09:53:27 pm

Tak že, pokud tě správně chápu ,je li tim sairaitem ( lykantropií) nakažen PC ,je to sranda ,zábava a pod ,ale pokud by bylo nakaženo NPC ,byl by to opruz  a Tvé nadšení by bylo to tam ??
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Orbi
Host
Odpověď #322 kdy: Duben 05, 2011, 10:02:31 pm

Formátor uznáva jedine krajnú pravicu a krajnú ľavicu. Všetko medzi tým je pre neho neprípustné. Úsměv
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #323 kdy: Duben 05, 2011, 11:01:14 pm

A není to přesně naopak? Říká, když ho*no, tak pro všechny.  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #324 kdy: Duben 05, 2011, 11:20:33 pm

Já pořád nechápu, proč by tím měli být nakaženi NPC. K čemu by to vedlo? Nedává to ani trochu smysl. Mám tak trochu dojem, že to je jen vymýšlení ptákovin, které by dodaly legitimitu rozhořčení jisté osoby.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #325 kdy: Duben 05, 2011, 11:53:13 pm

S tou Lycantrophii se to prehani, staci jeden vylet do lesika a jedno kouzlo treti urovne kneze ci schopnost paladina...mate tam nahore knezich dost, tak to snad neni tak epicka prekazka.. Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #326 kdy: Duben 06, 2011, 06:26:00 am

Nefunkční odkazy na stažení
http://kandelabrie.dyndns.org/chat/index.php?topic=4780.0
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #327 kdy: Duben 06, 2011, 08:01:12 am

dik, tam jsem to nejak zapomnel prepsat
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #328 kdy: Duben 06, 2011, 10:00:01 am

Já pořád nechápu, proč by tím měli být nakaženi NPC. K čemu by to vedlo? Nedává to ani trochu smysl. Mám tak trochu dojem, že to je jen vymýšlení ptákovin, které by dodaly legitimitu rozhořčení jisté osoby.  Mrknutí

Ono Formátor chcel len poukázať na to, že ako je možné, že niekto môže považovať zmasakrovanie niekoľkých hráčov, stratu obrovskeho majetku za ok /co by nastvalo asi kazdeho/, ale zmasakrovanie NPC už nie. Totiz ze hranica prijatelnosti niecoho podobneho je pre neho ovela nizsia, to jest, ze hrac by sa nemal dostat ani do jednej z tych situacii, cize ani zmasakrovane PC ani NPC. Ale nemozeme sa na neho hnevat, ved on je uz ako inventar Kandelabrie. Úsměv
Poslední změna: Duben 06, 2011, 10:06:25 am od Orbi Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #329 kdy: Duben 06, 2011, 12:31:37 pm

Já pořád nechápu, proč by tím měli být nakaženi NPC. K čemu by to vedlo? Nedává to ani trochu smysl. Mám tak trochu dojem, že to je jen vymýšlení ptákovin, které by dodaly legitimitu rozhořčení jisté osoby.  Mrknutí
Víš vůbec o čem se tu bavíme ,a jak ta nemoc funguje ,či lépe řečeno fungovala před přidáním hlášky *vije na měsíc * Pokud ne ,obtěžuj se přečíst ,co je popsáno níže a zkus se postavit ve městě do plné dílny jako vlkodlak ,a sleduj dění ,pane  „nechápající“ ! Ikdyž v Tvém případě ,to bude asi ztráta času.

PS:Mimochodem píši Ti ˇAčko  ,chyběl jsi dnes na repete u mlýna , tak očekávám ,že se zúčastníš příště ,abys lepší pochopil  Mrknutí

S tou Lycantrophii se to prehani, staci jeden vylet do lesika a jedno kouzlo treti urovne kneze ci schopnost paladina...mate tam nahore knezich dost, tak to snad neni tak epicka prekazka.. Mrknutí
Ono vlastně to bylo vše od začátku supr, že a žádnou úpravu to nepotřebovalo  ?
Kdyby se věci "nepřeháněli"  od úvodu ,nic by jste s tím neudělali a neřešilo by se to .Nebo se mýlím ?
Možná se pletu ,ale projevil alespoň někdo z Vás snahu ,těm mrtvolám cokoli navrátit ,či se alespoń optal zda něco chtějí ?
Na druhou stranu jsi jedinej ,kdo alespoň veřejně napsal ,jak se Lycantrophie zbavit - alespon přibližně .Dík

Pravice ,levice ,inventář  kandelábrie - už si konečně vyber co jsem .S takovou nerozhodností ,to nikam nedotáhneš  Smích

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Stran: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS