Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 05:08:53 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231412 krát)
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #285 kdy: Duben 01, 2011, 06:36:33 pm

sem podtemnan a dneska me zabila drowy hlidka, byl jsem v promene a pak ji zrusil abych mohl kopat rudu, kdyz jsem ji dotezil sel jsem pryc a zniceho nic pak name pribehlo par cervenych drowu.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #286 kdy: Duben 01, 2011, 07:26:53 pm

Je mozne, ze ta pred tym v tej premene videli?
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #287 kdy: Duben 01, 2011, 08:31:48 pm

vubec jsem si jich predtim nevsiml navic me napadli na moste a pres ten most jsem musel jit i tam v te promene a to tam nebyli.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #288 kdy: Duben 02, 2011, 06:33:39 pm

Jsem vlkodlak ač jsem stále ve městě, nelovím žádnou zvěř. Neusi, vylad si to prosím, je to otravné. Když už to chceš mít, tak si prosím do kodu proměny aspon napiš varování ...

 Stojí mě to zbytečně peníze a XP. Peníze, když mě PC okradou potom co mě zabijou stráže a xp potom co musím procházet očistcem.

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #289 kdy: Duben 02, 2011, 07:22:09 pm

je fakt ze to aby to mel skoro cely server je pekna blbost, a zda se mi ze i chyba.. a navic to plno hracu nasralo
Zaznamenáno

ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #290 kdy: Duben 02, 2011, 07:31:59 pm

No mozna by se dala pridat nejaka "kontrolka" s blizicim se uplnkem, aby hrac mel cas se olecit , leceni tohodle je vcelku lehke...(viz knihovna)
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #291 kdy: Duben 02, 2011, 07:36:53 pm

Taky me to prijde nedotazeny a moc omezujici. Je to sice nemoc, ale mozna by se mohla nejak vic vyuzit smerem k zabave..
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #292 kdy: Duben 02, 2011, 07:43:07 pm

Jsem vlkodlak ač jsem stále ve městě, nelovím žádnou zvěř. Neusi, vylaď si to prosím, je to otravné.
Musím částečně souhlasit a věř ,že se ve slovech  velmi  krotím ,proto že mám tlak na 250 .
Nejsem pro vylaďování ,ale pro okamžité zrušení . Důvodů jsou mraky ,po dnešní zkušenosti, kdy sem pobil 3 PC v dílně ,4 NPC   přišel o trpaslíka ( 15 k ) + další čekání na spawn a nechal ve městě  18,5 k expů .Nejen to ,jestě utočím na vše kolem ,proto že jsem uprostřed města  a jen s pomocí ostatních PC ,jsem nenapáchal více škod a neotrávil a neodradil  více lidí od hry .
BWT ,všem co sem zabil se velice omlouvám,ale viník nejsem já ,nýbrž „majitel  Neus „a jeho rádoby vtipná vychytávka .
Moc by mne zajímalo ,zda jiné proměny (a) či jiné kouzlo vyžšiho kruhu  na serveru trvá přez 20 min,a zda  mění i paladin a pokud ano ,zda se mu kazí přesvědčení ,aby přišel o své bonusy ,či zda se svým králem taky měníš ve vlkodlaka nebo  proč NPC stráže nejsou nemocné jako ostatní a nemusí si chodit k jednomu řemeslu pro jeho výrobky (alchymista ) …
Diky za „příjemně“ prožitej večer a popřemýšlej nad sebou trochu,tedy pokud tu chceš mít nějaké hráče  …
Ještě jednou se omlouvám všem co jsem poslal do očistce …
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #293 kdy: Duben 02, 2011, 07:46:36 pm

no ono se to moc casto nechytne,  ale obcas jo
ale je to hodne videt, protoze efekt se projevi u vsech najednou, jednou za IC mesic (cca 4,5 realneho dne)

treba na 1lvl zamordujete nejakeho vlka (nebo neco podobneho)  a nakazite se, potom par uplnku preskocite, protoze jste tu spravnou noc mimo hru
no a po dlouhe dobre zaziteje uplnek ve hre Úsměv

pridal jsem pred promenu ve vlkodlaka male "varovani", takze bude chvilka casu se nekam schovat, nejak prezit noc a rano se vyrazit lecit

to Iggy:
no a jak chces udelat vlkodlaka zabavnejsiho? klidne neco navrhni
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #294 kdy: Duben 02, 2011, 07:51:31 pm

No mozna by se dala pridat nejaka "kontrolka" s blizicim se uplnkem, aby hrac mel cas se olecit , leceni tohodle je vcelku lehke...(viz knihovna)
K čemu kontrolka ,nic neřeší ,budeš někde na výpravě ,daleko od města a poběžís se léčit či odlogneš a nebudeš hrát ? kde máš jistotu že Pc ma peníze a že v obchodu příslušnéj lektvar je ....
Jakej je důvod k tomu že se protěžuje jeden cech a to alchimistů Co??? Čím nutíte hráče ,kupovat třeba koberce od krejčího ?
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #295 kdy: Duben 02, 2011, 07:58:15 pm

treba by se mohl udelat protejsek vlkodlaka,upiri  Smích
Zaznamenáno

PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #296 kdy: Duben 02, 2011, 11:12:02 pm

me treba na tom vadi ze zatim pokazde co jsem se do vlkodlaka promenil tak to bylo hned potom co jsem se nalognul do hry a taky jsem zrovna pokazde logoval ve meste. A dost me zarazilo ze cca 70% hracu online tu nemoc mela taky. Taky mi vadi ze tahle nemoc je spojena s prirodou a zabijenim zvere, ale v podtemnu zadna priroda ani druidi a oltare nejsou a to co tam pobiha bych ani moc zver nenazval a prijde mi divne aby tuhle nemoc dostavali navic drowove a jeste v tahle hojnem poctu.
Zaznamenáno
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #297 kdy: Duben 03, 2011, 03:36:13 am

Shrnuto:
- zabave to neprida
- spousta hracu je spise nastvanych nez aby jasala nad necim novym  Vyplazuji jazyk
- nelogicnost nakazenosti (dostanou to postavy, co nikdy neopustili mesto) (priblizuje se to k teroristickemu utoku  Šok )
- (procento nakazenosti) - "obcas se to stane" - v tomhle pripade znamena temer 100% uspesnost

Zda se, ze by se s tim melo neco udelat..

(jen muj skromny nazor)
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Orbi
Host
Odpověď #298 kdy: Duben 03, 2011, 09:31:33 am

Mozu sa nakazit i postavy medzi sebou? /nie len lycantropiou/
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #299 kdy: Duben 03, 2011, 10:13:21 am

Přece se to nepřenáší jako chřipka, a jestli tak tu máme nový virus aneb vlkodlačí chřipka Smích
Ale přece to nemůže postava chytit jen tak,když s ní vlkodlak mluví,a příjde mi taky divný že to měl skoro celý server.
Jinak souhlasím s unknownem protože to vážně dost hráču akorát naštvalo,mě osobně taky.. snažím se něčeho dosáhnout,
v tom mě přepadne ve zlatý hoře skupina drowů,trpaslíků a já nemůžu kouzlit,ani se léčit a ani pořádně utíct jelikož dělám obři kroky ale tak pomalu že by mě předehnal i lenochod.
 Tahle nemoc je spíš jistá smrt než zábava a to vážně nikoho nenadchne.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS