Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 07:58:36 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231420 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #270 kdy: Březen 21, 2011, 12:13:48 pm

Hezké dopoledne všem, obzvlášt Neusovi.
Mám tu několik poznatků ze sobotně-nedělní návštěvy na K II.
1) Přimlouvám se revizi systému onemocnění, přijde mi že jsem více nemocný než zdravý. V oblibě mám "Horkost" a "Zápal mozkový blan". Pokud bych to počítal na IC dny tak jsem za odhadem 20 dní onemocněl 3x "Horkostí" a 2x "Zápalem mozkových blan". Přijde mi to vcelku hodně.
2) V pátek večer jsem se řádně odpojil po uložení postavy, v sobotu ráno mi v soumarovi chybělo 4x 20 ks. natěžené soli, to je prkotina, jen hlásim možnou neplechu. ACC Amras-CZ, postava Kerolus, místo uložení v době zjištění chyby hospoda v obležené vesnici, soumar uvázán tamtež na uvazišti.
a ja pridam
1) tady uvazuju, ze pridam jeste nejakou docasnou immunitu na cerstve vylecenou nemoc, chytnou ji znova bude obriznejsi
2) s tim se asi nic neudela, uz by to melo byt vyladene, nwn uz vic asi nedovoli (neni na tohle delany), asi se obcas muze stat ze se neco ztrati, pri nejakem "rychlem" ulozeni, nebo to mohl treba i nekdo ukrast (ale to je asi mene pravdepodobne)
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #271 kdy: Březen 21, 2011, 12:18:03 pm

3. Fígl dynamických pokladů je v tom, že už nejsou na těch místech, co bývaly. Zrovna v mraveništi jsem už něco hledal a rozhodně to nebylo na obvyklém místě. Musíš projít všechny chodby a hledat cosi, co tam nepatří.... (kostru, tělo, pytel  atp.)

Ahoj Luďku, takže pokud to správně chápu - odkaz na Doubkovský pivní sklep se vlastně odkazem na Mraveniště a tam mám hledat? Pokud ano ... hauuu ...  Škleb .... večer se do toho pustím, snad budu mít štígro. Jinak děkuji za odpověď, co pivo nezajdeme?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #272 kdy: Březen 21, 2011, 12:23:48 pm

1) tady uvazuju, ze pridam jeste nejakou docasnou immunitu na cerstve vylecenou nemoc, chytnou ji znova bude obriznejsi
2) s tim se asi nic neudela, uz by to melo byt vyladene, nwn uz vic asi nedovoli (neni na tohle delany), asi se obcas muze stat ze se neco ztrati, pri nejakem "rychlem" ulozeni, nebo to mohl treba i nekdo ukrast (ale to je asi mene pravdepodobne)

Rovněž díky za odpovědi a zhodnocení, ta ztráta jak jsem psal nestojí za řeč, jen jsem na to chtěl upozornit, kdyby to měla být nějaká odstranitelná chybka. Vzhledem k tomu, že jak píšeš odstranit nejspíše nejde, budu to brát jako součást hry, prostě jsem tu sůl vysypal po cestě z dolu, příště budu opatrnější. Ta dočasná imka na znovuonemocnění by byla fajn ... jen takový dotaz, nezastírám, že se o to zajímám ze zištných důvodů, jako paladin budu mít imku na choroby ... vyhnou se mi i ty nově dodané?  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #273 kdy: Březen 21, 2011, 12:33:24 pm

no doufam ze jo Úsměv
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #274 kdy: Březen 21, 2011, 01:16:16 pm

Hezké dopoledne všem, obzvlášt Neusovi.
Mám tu několik poznatků ze sobotně-nedělní návštěvy na K II.
1) Přimlouvám se revizi systému onemocnění, přijde mi že jsem více nemocný než zdravý. V oblibě mám "Horkost" a "Zápal mozkový blan". Pokud bych to počítal na IC dny tak jsem za odhadem 20 dní onemocněl 3x "Horkostí" a 2x "Zápalem mozkových blan". Přijde mi to vcelku hodně.
2) V pátek večer jsem se řádně odpojil po uložení postavy, v sobotu ráno mi v soumarovi chybělo 4x 20 ks. natěžené soli, to je prkotina, jen hlásim možnou neplechu. ACC Amras-CZ, postava Kerolus, místo uložení v době zjištění chyby hospoda v obležené vesnici, soumar uvázán tamtež na uvazišti.
3) Od hospodského v obležené vesnici jsem dostal úkol vypravit se do Doubkovského pivního sklepa pro ostatky bubáka, který teď v hospodském přebývá, prošel jsem celé Pivní sklepy v Doubkově, vybil všechny mravence a jejich larvy, prohledal všechny černé sudy a všechna zákoutí a nic. Po konzultaci s Minem jsem se vypravil dál do "Mraveniště" a dobil poklad, také nic co by pomohlo v Q. Rád bych požádal o radu, jak tato záležitost funguje/má fungovat. Díky.
4) Ještě jsem chtěl psát o pokladech, ale v neděli jsme měli takové štěstí, že bych si musel dát po čuni, kdybych si měl stěžovat. Jen bych se rád zeptal jakým způsobem je plánovaná obživa nově vzniklé postavy s ohledem na vybrání nízko lvl pokladů a s ohledem na 1zl. výkupní cenu základních surovin. Opět děkuji.

Tak a jdu něco dělat ...

Na pár věcí můžu odpovědět za Neuse:
3. Fígl dynamických pokladů je v tom, že už nejsou na těch místech, co bývaly. Zrovna v mraveništi jsem už něco hledal a rozhodně to nebylo na obvyklém místě. Musíš projít všechny chodby a hledat cosi, co tam nepatří.... (kostru, tělo, pytel  atp.)
4. Opravdu nízké levely najdou něco i v těch hodně navštěvovaných pokladech. Jen tam nesmí chodit každých pár hodin. Další možností je kroužení po lokacích plných skřetů a podobné slabé havěti, která u sebe nosí peníze. Zase příklad: Nedávno jsem neuvážlivě nakupoval laciné železo se svou lvl 4 postavou a dostal se naq 0 zl. Tak jsem šel zkusit štěstí na jedno místo, kde jsem tušil pokládek. Našel jsem tam 1000 a hůlku temného ohně. Pak jsem udělal jedno kolečo po Podhůří, vybil bandu skřetů a měl jsem další 1000.
Pro ty nízký lvl je to  s penězma opravdu špatný. Třeba ty víš kam zajít, protože už to tu znáš, ale začínající hráč to má těžký. Jinak questové poklady mohu doporučit, kromě slíbené odměny je celkem dost peněz k najití i na místě, takže odměna je většinou větší než u navštěvovaných stabilních pokladech. Jen to dá trochu práci. Navíc tyhle questy často zaváděj i do míst kde jsou právě běžný poklady, takže můžeš zabít dvě mouchy jednou ranou. Problém ovšem je, že s nízkým lvl je dost velkej problém takovej quest splnit sám. A nevím jestli velikost questovýho pokladu se odvijí podle toho kolik kolem něho stojí postav.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #275 kdy: Březen 23, 2011, 11:39:03 am

Dneska jsem se podlouhe dobe lognul a hned jsem se promenil ve vlkodlaka uprostred mesta, samozrejme nasledovalo zabiti straznimi. Tam dole mame tuhle nemoc uz snad uplne kazdy a to tam pritom ani zver poradne nemame a chodime akorad na nemrtvaky a houby, pokud se tedy nahodou ty zle houby nepocitaji jako zver, navic mi prijde divne aby touhle nemoci tahle jednoduse dokazal onemocnit drow, a to ze to maji vsechni to by kazdeho drowa ktere ho si zalozis hodili hned pavoukum.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #276 kdy: Březen 23, 2011, 12:12:20 pm

spis tu nemoc bude mit nejake zvire, ktere mate nekde na ceste a pravidelne ho zabijite
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #277 kdy: Březen 23, 2011, 12:21:54 pm

no tak mozna netopir ten je na kazdem rohu
Zaznamenáno
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #278 kdy: Březen 26, 2011, 07:33:11 pm

Nechci práskat, ale u doktora v Timpánii (respektive u pokladu) už po několikáté vůbec nebyli žádní strážci, takže poklad zadarmo, nevím jestli to je schválně, ale pamatuju že tam vždycky byl...
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #279 kdy: Březen 26, 2011, 08:12:41 pm

u jakeho doktora?
Zaznamenáno
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #280 kdy: Březen 26, 2011, 08:21:52 pm

Šílený Experimentátor u Uber Hulků, ale teď jsem tam byl a už tam je.. :-) tak nevím
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
Amelor
Host
Odpověď #281 kdy: Březen 28, 2011, 01:35:21 pm

http://kandelabrie.dyndns.org/index.php?craft

Truhlář
- předurčená rasa je půlokr
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #282 kdy: Březen 28, 2011, 01:41:02 pm

http://kandelabrie.dyndns.org/index.php?craft

Truhlář
- předurčená rasa je půlokr
Úsměv
takovych tam bude
:0
Zaznamenáno
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #283 kdy: Březen 31, 2011, 07:49:42 pm

Prekupnik ode me nechce koupit Surovy kuze - Buvola. Hlasi me, ze nemam cely balik, ale v inventari to sto procentne 10x mam. Zkousel jsem i po nekolika restartech a neslo to ani jinym PC
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #284 kdy: Březen 31, 2011, 09:14:15 pm

Prekupnik ode me nechce koupit Surovy kuze - Buvola. Hlasi me, ze nemam cely balik, ale v inventari to sto procentne 10x mam. Zkousel jsem i po nekolika restartech a neslo to ani jinym PC
po restartu to bude ok
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS