Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 10:56:40 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231436 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #45 kdy: Listopad 11, 2009, 11:19:28 pm

Chcem nahlasit chyby

1. Vo vetrovskej arene sme bojovali s Theuregom, korektne cez rozhodcu. Pocas boja mi dal 2x odzbrojeni, vypadli mi obe kamy. Pak Theureg zemrel, ja som vzal jednu kamu a v tom mi padol net. Ked som sa pripojil tak druha kama uz nikde. Theureg musel pres ocistec(nvm proc nezavolal klerika)  bo ho rozhodca neozivil. Navic jsem dostal odpor na celej server a este ma aj zatkli. Nejvic me ale mrzi ta kama, to kdyz ostane vec lezet na zemi a kazdej odejde tak zmizne? Ci iba v arene?

2. Vo verdicitovom dole ked idete z hora a otvorite branu, obcas sa stane ze hornik vbehne donutra bojovat pak ostane za branou. Premyslam od koho si pak kupuje dalsia skupinka kluce...

3. ked vyvolam vodneho elementala tak jeho prvou akciou ked spatri nepriatela je utopeni (ak je vodny) a s tym si uberie vzdy presne polovicu hp.

1. No a nestalo se náhodou, že jste jeden špatně označil to, že vstupujete do boje? Vysvětlovalo by to, proč theurega neoživil a proč se boj počítal do karmy.

3. Je to standartní chování v NWN. Musí se s nima opatrně.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Listopad 19, 2009, 06:12:03 pm

V lokaci: "Yueathridr´ynn - houbova kolonie" se nachazi krmelec, je to tak spravně?


Edit: tak po restartu krmelec zmizel a už je tam obětiště, (ten krmelec videlo vic postav nejen ja Úsměv )
Poslední změna: Listopad 19, 2009, 06:15:15 pm od PiAn0 Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Listopad 21, 2009, 03:47:32 pm

V podtemnu nyní nejde sekat JILM.
Popis: postava s dřevorubeckou sejerou se snaží vejít do jilmového "pařezu" a nezapočne s úkonem sekání dřeva
- zkoušeno přistoupit z různých stra, obtíž přetrvává
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Listopad 21, 2009, 04:40:40 pm

V podtemnu nyní nejde sekat JILM.
Popis: postava s dřevorubeckou sejerou se snaží vejít do jilmového "pařezu" a nezapočne s úkonem sekání dřeva
- zkoušeno přistoupit z různých stra, obtíž přetrvává
Prave tlacitko na kladu a kliknuti na zamek neboli vec rozbit problem resi
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Listopad 21, 2009, 05:11:00 pm

V podtemnu nyní nejde sekat JILM.
Popis: postava s dřevorubeckou sejerou se snaží vejít do jilmového "pařezu" a nezapočne s úkonem sekání dřeva
- zkoušeno přistoupit z různých stra, obtíž přetrvává
Prave tlacitko na kladu a kliknuti na zamek neboli vec rozbit problem resi

Díky, pomáhá to. Nečekal jsem že každý strom bude mít jiný druh sekání.  Úsměv- Sekání funguje, musí se přes výběrové okno - rozbít
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #50 kdy: Prosinec 10, 2009, 04:53:52 pm

Vsimnul jem si opakovane chyby, tou jest: Kdyz privedu nekoho v poutech do kasaren v Elg´cahlu shodi to cely server. Muze se na to nekdo mrknout? Stalo se to minimalne 5x, uplne stejna situace, uplne stejny prubeh. Spoutana postavicka si to namirila nekam do neznama az za okraj lokace a nasledoval pad serveru.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #51 kdy: Prosinec 10, 2009, 05:09:35 pm

Vsimnul jem si opakovane chyby, tou jest: Kdyz privedu nekoho v poutech do kasaren v Elg´cahlu shodi to cely server. Muze se na to nekdo mrknout? Stalo se to minimalne 5x, uplne stejna situace, uplne stejny prubeh. Spoutana postavicka si to namirila nekam do neznama az za okraj lokace a nasledoval pad serveru.

Aha, tak to vysvětluje pád serveru před pár minutami... sakra, stálo mě to 150-200 surových kůží, takže doporučuju prioritně opravit Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Prosinec 10, 2009, 05:14:24 pm

Vsimnul jem si opakovane chyby, tou jest: Kdyz privedu nekoho v poutech do kasaren v Elg´cahlu shodi to cely server. Muze se na to nekdo mrknout? Stalo se to minimalne 5x, uplne stejna situace, uplne stejny prubeh. Spoutana postavicka si to namirila nekam do neznama az za okraj lokace a nasledoval pad serveru.

jj takhle to funguje a nemusi a nemusi to byt do kasaren da se to udelat vesmes v kazde lokaci.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #53 kdy: Prosinec 10, 2009, 05:53:35 pm

Vsimnul jem si opakovane chyby, tou jest: Kdyz privedu nekoho v poutech do kasaren v Elg´cahlu shodi to cely server. Muze se na to nekdo mrknout? Stalo se to minimalne 5x, uplne stejna situace, uplne stejny prubeh. Spoutana postavicka si to namirila nekam do neznama az za okraj lokace a nasledoval pad serveru.

jj takhle to funguje a nemusi a nemusi to byt do kasaren da se to udelat vesmes v kazde lokaci.
Mno v jiny lokaci se mi to jete nestalo, ale jestli se to deje i jinde, tedy kdekoliv tak tim hur. V kasarnach je to prakticky zaruceny, privedete nekoho v poutech a zuch.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Prosinec 10, 2009, 06:03:47 pm

Vsimnul jem si opakovane chyby, tou jest: Kdyz privedu nekoho v poutech do kasaren v Elg´cahlu shodi to cely server. Muze se na to nekdo mrknout? Stalo se to minimalne 5x, uplne stejna situace, uplne stejny prubeh. Spoutana postavicka si to namirila nekam do neznama az za okraj lokace a nasledoval pad serveru.

jj takhle to funguje a nemusi a nemusi to byt do kasaren da se to udelat vesmes v kazde lokaci.
Mno v jiny lokaci se mi to jete nestalo, ale jestli se to deje i jinde, tedy kdekoliv tak tim hur. V kasarnach je to prakticky zaruceny, privedete nekoho v poutech a zuch.
Jn to mluvim asi o necem jinem, já myslím to že vlezeš vedeš někoho v poutech, vlezeš do libovolné lokace, objevíš a dřív než se objeví on vlezeš bud zpět nebo do jiné lokace, jakmile se pak ten v poutech objeví v té první lokaci tak se rozběhně k 0-lovému pointu lokace - tzn. k jednomu rohu a jakmile se tam dostane tak buuuuuuuum bááááááááác a server je dole.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Prosinec 10, 2009, 06:09:09 pm

Vsimnul jem si opakovane chyby, tou jest: Kdyz privedu nekoho v poutech do kasaren v Elg´cahlu shodi to cely server. Muze se na to nekdo mrknout? Stalo se to minimalne 5x, uplne stejna situace, uplne stejny prubeh. Spoutana postavicka si to namirila nekam do neznama az za okraj lokace a nasledoval pad serveru.

jj takhle to funguje a nemusi a nemusi to byt do kasaren da se to udelat vesmes v kazde lokaci.
Mno v jiny lokaci se mi to jete nestalo, ale jestli se to deje i jinde, tedy kdekoliv tak tim hur. V kasarnach je to prakticky zaruceny, privedete nekoho v poutech a zuch.
Jn to mluvim asi o necem jinem, já myslím to že vlezeš vedeš někoho v poutech, vlezeš do libovolné lokace, objevíš a dřív než se objeví on vlezeš bud zpět nebo do jiné lokace, jakmile se pak ten v poutech objeví v té první lokaci tak se rozběhně k 0-lovému pointu lokace - tzn. k jednomu rohu a jakmile se tam dostane tak buuuuuuuum bááááááááác a server je dole.
Mno ne. Vlezl jsem do lokace, poposel par kroku, objevil se v lokaci spoutany, hupsnul na zed a namiril si to rovnou k tomu "nulovemu bodu" a buuuuum báááááác a server byl dole.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #56 kdy: Prosinec 16, 2009, 11:02:06 pm

Hlásím chybu - půl hodiny jsem rozbíjel knihovnu v kandaháru - stráže to zjevně vůbec nezajímalo. Asi věděli že když z knihovny vylezu a zase tam vlezu tak všechny police a knihovny budou zase zpátky.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Prosinec 16, 2009, 11:08:01 pm

Tak jsem si dovolil stráže přilákat zabitím prodavačky, a i když stojí vedle mě tak mu nevadí že ničím knihovnu.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #58 kdy: Prosinec 20, 2009, 10:23:21 am

Skocila mi postava(Hejky Kalle) skrs celou lokaci, pro mou smulu skocila na okraj ze kteryho nejde slest. Je to lokace: Severní Kandahary- S. Prusmyk.

Tak kdyby ste byl nekdo tak hodnej a prilitnul s vrtulnikem a chudaka Hejkynu sundali.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #59 kdy: Prosinec 20, 2009, 01:03:47 pm

Skusil si runu odblokovania?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS