Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 12:13:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069945 krát)
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5685 kdy: Únor 13, 2013, 10:04:11 pm

Hej, hej hej! vy tu o takých malichernostiach .... a čo tak konečne o vážnych veciach ... ako napríklad, či niekedy budú outfity zavedené nové? *tak hrozne nevinný kukuč*  Kroutím očima
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5686 kdy: Únor 15, 2013, 01:35:07 pm

Mohu se zeptat, jak přesně funguje to okrádání a vybírání truhel? Případně jestli je to někde popsané. Nějaké výpočty DC ze skillu okrádání a proti čemu se háže a jak...

K tomu okrádání a tak... Jak to tedy je? Když jeden okrádá druhého, musí si vždy nastavit odpor? Nebo jaké jsou předsné podmínky? Případně sem někdo hoďtě nějaký aktuální link. Úsměv

K otevírání truhel a dveří. Jde tedy otevřít opravdu všechno? Jsou známé nějaké maximální DC, nebo je to tajné? Dají se stejným způsobem otevřít věci i pomocí kouzel? V případě rozbití truhly, zůstávají věci v ní neporušené? Například lektvary?

Jak často se musí pít lektvary, aby se pro dotyčného staly smrtelnými? Po jaké době je možné je zase užívat?
Vím, že je to hodně otázek, ale i tak díky za každou informaci.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5687 kdy: Únor 15, 2013, 01:50:39 pm

Pane bazzíku, že vy jste nečetl manuál?
Pokud vyběhnete jedno patro výše k nám do kanclu, i bych vám jej vytisk na (a tady pozor!) 'fi-re-mní' tiskárně.
Vzhledem k tomu, že by to však neprospělo růstu našich pěstovaných korporátních pupků, dávám vám sem, pane kolego, odkaz.
Uč se dítě moudrým býti.

Všechno otevřít nejde. Některé dveře jsou udělané tak aby jsi je musel rozbít a ne proběhnout to celé v invisu. Pětkové truhly se nedají vykrást (odemknout).
Maximální DC známé asi není, ale ani není tajné. Přes 90 jsem neviděl. Ty se bát nemusíš, ty pak odemkneš cokoliv (43+15+20+10=88), jestli si ten build pamatuju dobře.
Tfuj, jak tě vůbec napadá rozbít truhlu, styď se  Škleb

Počet lektvarů, co můžeš za den vypít je odvozen od tvojí constituce. A to myslim, že navíc přirozené. Takže ne, Gerald z Rivie z tebe nikdy nebude Smutek Po přespání.

Pokud byste měl ještě nějaké dotazy pane kolego, myslím, že bychom se měli setkat v nějaké putice a probrat vše nad korbelem, a myslím, že byste mohl vzít s sebou i trpaslíčka.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5688 kdy: Únor 15, 2013, 01:57:05 pm

Pane bazzíku, že vy jste nečetl manuál?
Pokud vyběhnete jedno patro výše k nám do kanclu, i bych vám jej vytisk na (a tady pozor!) 'fi-re-mní' tiskárně.
Vzhledem k tomu, že by to však neprospělo růstu našich pěstovaných korporátních pupků, dávám vám sem, pane kolego, odkaz.
Uč se dítě moudrým býti.

Všechno otevřít nejde. Některé dveře jsou udělané tak aby jsi je musel rozbít a ne proběhnout to celé v invisu. Pětkové truhly se nedají vykrást (odemknout).
Maximální DC známé asi není, ale ani není tajné. Přes 90 jsem neviděl. Ty se bát nemusíš, ty pak odemkneš cokoliv (43+15+20+10=88), jestli si ten build pamatuju dobře.
Tfuj, jak tě vůbec napadá rozbít truhlu, styď se  Škleb

Počet lektvarů, co můžeš za den vypít je odvozen od tvojí constituce. A to myslim, že navíc přirozené. Takže ne, Gerald z Rivie z tebe nikdy nebude Smutek Po přespání.

Pokud byste měl ještě nějaké dotazy pane kolego, myslím, že bychom se měli setkat v nějaké putice a probrat vše nad korbelem, a myslím, že byste mohl vzít s sebou i trpaslíčka.

Vážený pane kolego, dnes pracuji naštěstí z domova, což prospívá korporátnímu popíku ještě více, jinak bych si pro ten vytištěný manuál rád došel  Valím oči! Super! Ptal jsem se převážně z toho důvodu, že se tyto otázky množí nejen v mé hlavě. Jinak jsem samozřejmě tento manuál četl, ale již tomu je nějaký pátek.

Jinak co se týče toho korbelu, beru to, pane kolego, jako výzvu a svého trpaslíčka vezmu s sebou Úsměv

P.S: Běda ti, jestli tam nebudou odpovědi na všechny mé otázky!
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5689 kdy: Únor 15, 2013, 02:07:34 pm

Takže... Pokud se mohu a mám odvolávat na tebou poskytnutý manuál, pouze jedna z mých otázek tam byla zodpovězena a jedna další to pouze částečně Úsměv
[quote ]Při okrádání jiné postavy ze skrytu (neviditelnosti) si musí zloděj nastavit odpor.[/quote] - Toto je jediná zmínka o tom, jak se má okrádat. Znamená to tedy, že jinak se nemusí nastavovat odpor, že? DC je tedy automatické jako v originálních NWN?
Ostatní tam řečeno nebylo  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #5690 kdy: Únor 15, 2013, 02:09:12 pm

Takže... Pokud se mohu a mám odvolávat na tebou poskytnutý manuál, pouze jedna z mých otázek tam byla zodpovězena a jedna další to pouze částečně Úsměv
Při okrádání jiné postavy ze skrytu (neviditelnosti) si musí zloděj nastavit odpor. - Toto je jediná zmínka o tom, jak se má okrádat. Znamená to tedy, že jinak se nemusí nastavovat odpor, že? DC je tedy automatické jako v originálních NWN?
Ostatní tam řečeno nebylo  Vyplazuji jazyk

S odporem je DC 30, bez odporu 20. Okradat jde samozrejem bez odporu, kdyz proste hrajes takoveho poulicniho zlodejicka (stylem *zakopne a omylem do neho vrazi*). Dalsi DC je jestli te obet chytne, a to je souboj tveho pickpocketu s jeho spotem.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5691 kdy: Únor 15, 2013, 02:12:27 pm

Ten štefka je lump, slyšim, jak zběsile mlátí do klávesnice a když chci odpovědět, už je tam jeho odpověď. Lumpík to je.

Jo, je to jediné pravidlo k okrádání, ostatní podle nwn a bez jiných limitů.
Ještě nevim, jestli nejsou nějaké úpravy co všechno se dá ukrást, to je spíš dotaz na Neusa, jestli si vzpomene.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5692 kdy: Únor 15, 2013, 02:23:32 pm

ukrast jdou male a lehke veci
brneni nekomu nenapadne z batohu nevytahnes Úsměv
Zaznamenáno
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5693 kdy: Únor 15, 2013, 02:25:40 pm

Zdravím.Tak nechápu proč mám Larisu po přihlášení v Elfí vesnici a Mishu u Osudu.jen se chci zeptat jestli stačí dát poznávat nový svět i když jsem 40 lvl.Já jen aby se vše nevynulovalo.Díky
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5694 kdy: Únor 15, 2013, 02:43:24 pm

Zdravím.Tak nechápu proč mám Larisu po přihlášení v Elfí vesnici a Mishu u Osudu.jen se chci zeptat jestli stačí dát poznávat nový svět i když jsem 40 lvl.Já jen aby se vše nevynulovalo.Díky

Nefafrň a makej  Smích
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5695 kdy: Únor 15, 2013, 03:19:46 pm

Zdravím.Tak nechápu proč mám Larisu po přihlášení v Elfí vesnici a Mishu u Osudu.jen se chci zeptat jestli stačí dát poznávat nový svět i když jsem 40 lvl.Já jen aby se vše nevynulovalo.Díky

Jakmile dosáhneš 40 levelu začne se ti počítat herní čas ( poměr odehraných hodin / získaných xp (nad 780.000) a při dosažení určitého skóre (podle rasy postavy) Tvoje postava umírá.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5696 kdy: Únor 15, 2013, 03:26:24 pm

Zdravím.Tak nechápu proč mám Larisu po přihlášení v Elfí vesnici a Mishu u Osudu.jen se chci zeptat jestli stačí dát poznávat nový svět i když jsem 40 lvl.Já jen aby se vše nevynulovalo.Díky

Jakmile dosáhneš 40 levelu začne se ti počítat herní čas ( poměr odehraných hodin / získaných xp (nad 780.000) a při dosažení určitého skóre (podle rasy postavy) Tvoje postava umírá.


Hned mam vacsiu motivaciu dotiahnut svoju postavu na 40. *ironia*
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5697 kdy: Únor 15, 2013, 03:27:39 pm

no myslím si, že tady je kde "rozhazovat" xp muhehe
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5698 kdy: Únor 15, 2013, 03:29:20 pm

Zdravím.Tak nechápu proč mám Larisu po přihlášení v Elfí vesnici a Mishu u Osudu.jen se chci zeptat jestli stačí dát poznávat nový svět i když jsem 40 lvl.Já jen aby se vše nevynulovalo.Díky

Jakmile dosáhneš 40 levelu začne se ti počítat herní čas ( poměr odehraných hodin / získaných xp (nad 780.000) a při dosažení určitého skóre (podle rasy postavy) Tvoje postava umírá.


máš bod
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5699 kdy: Únor 15, 2013, 03:31:28 pm

Hned mam vacsiu motivaciu dotiahnut svoju postavu na 40. *ironia*

Proto neexpím a užívám si hraní co to jde  Kroutím očima
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Stran: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS