Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 05:50:54 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076437 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5715 kdy: Únor 17, 2013, 04:50:52 pm

Přestan brečet a dělej chvíli chlapa. Kroutím očima
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5716 kdy: Únor 17, 2013, 04:52:10 pm


No clovek by si myslel ze ceny budou stejne tak jak tomu bylo predtim.  Mrknutí
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5717 kdy: Únor 17, 2013, 04:53:12 pm

Přestan brečet a dělej chvíli chlapa. Kroutím očima
Mohla by si byt tak hodna a prestat uražet?
Nesvedčí ti to  Polibek
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5718 kdy: Únor 17, 2013, 04:56:26 pm

Přestan brečet a dělej chvíli chlapa. Kroutím očima

Můžeš být prosímte od tý dobroty a být trošku lidská? Chováš se k nám jak je kusu hadru. Co ti zase přeletělo přes nos?  Kroutím očima

To že mě má doma a sem DM neznamená že vynáším věci z DM fora jen tak náhodou  Mrknutí
Zaznamenáno

Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5719 kdy: Únor 17, 2013, 05:08:03 pm

 Úsměv....co jsem prospal...ehm zmeškal?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5720 kdy: Únor 17, 2013, 05:16:50 pm

Úsměv....co jsem prospal...ehm zmeškal?

Nic zajímavýho  Úsměv
Zaznamenáno

Dajardd
Host
Odpověď #5721 kdy: Únor 17, 2013, 05:23:42 pm

Amy stacilo napsat ze uz se to resi a nespamovat nesmysly.
Dekuju.

Každý tady má právo svobodně se vyjádřit k tomu či onomu. Ty sem příjdeš, na tento server a myslíš si, že sem něco napíšeš a hned se to změní k obrazu tvému. Proč by se to mělo jako řešit? Protože ty chceš?
Tak to není člověče. To si se spletl. Tady se diskutuje. Dam ti jednu radu, zmen svuj styl vyjadrovani, protoze ja uplne nesnasim aroganci a spousta dalsich lidi taktez. Dale je mi uplne jedno
koho mas doma.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5722 kdy: Únor 17, 2013, 05:39:00 pm

Amy stacilo napsat ze uz se to resi a nespamovat nesmysly.
Dekuju.

Každý tady má právo svobodně se vyjádřit k tomu či onomu. Ty sem příjdeš, na tento server a myslíš si, že sem něco napíšeš a hned se to změní k obrazu tvému. Proč by se to mělo jako řešit? Protože ty chceš?
Tak to není člověče. To si se spletl. Tady se diskutuje. Dam ti jednu radu, zmen svuj styl vyjadrovani, protoze ja uplne nesnasim aroganci a spousta dalsich lidi taktez. Dale je mi uplne jedno
koho mas doma.


Promiň ale ty se tu nad čím rozčiluješ? On se pouze zeptal, a otázka byla mířena na WB konkrétně Neuse. Si snad on že odepišuješ? a ještě tak vyšiluješ?

To s těma šípama sem navrhla aby se zrušilo, skoro nikdo to nesbírá. Dělá to minimum hráčů. Nikdy šípy nevypadávali a byl klid. Podle mě x pozůstatků v y lokacích akorát zatěžuje server nemýlím-li se. Ikdyž to při nečinnosti v lokacích po 15-30min server smaže. Tak ale do tý doby to musí být dobrý nátlak. A teď si vem, když tam běhaj dál a dál a poůstatky se mnohonásobně rozrůstají..

Jinak arogantní si tu akorát ty s tvým přístupem. Vážně nechápu o co vám jde.
Zaznamenáno

Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5723 kdy: Únor 17, 2013, 05:44:23 pm

Amy stacilo napsat ze uz se to resi a nespamovat nesmysly.
Dekuju.

Každý tady má právo svobodně se vyjádřit k tomu či onomu. Ty sem příjdeš, na tento server a myslíš si, že sem něco napíšeš a hned se to změní k obrazu tvému. Proč by se to mělo jako řešit? Protože ty chceš?
Tak to není člověče. To si se spletl. Tady se diskutuje. Dam ti jednu radu, zmen svuj styl vyjadrovani, protoze ja uplne nesnasim aroganci a spousta dalsich lidi taktez. Dale je mi uplne jedno
koho mas doma.

Za mne:

Promin ale absolutne nechapu cim sem se te tak dotkl ze po me tak startujes.
Budu moc rad když mi vysvetliš v čem sem podle tebe arogantni, rad si to uvedomi a zmenim to.

Nicmene z meho pohledu, nediktuju zadne zmeny, vse odeme byla jen prosta otazka na kterou sem cekal prostou odpoved.
Dockal sem se spamu ze strany DM a nasledne uražky.

Myslim že nejsem sam kdo ma problem ten drop sbirat, poukazal sem na problem na ktery se určite nabizi nejake reseni, nevím komu sem tim ubližil.

Pokud ma semnou nekdo problem prosím PM, rad si vyrikam, opravdu nerozumim co sem komu provedl.

(Koho ma kdo doma to tady nema co delat, ale ja to sem netahal, dohledej si to radsi vejs.)
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5724 kdy: Únor 17, 2013, 06:03:05 pm

Dotazy na Neuse bude určitě lépe vznášet poštou.

A nyní, jeden pozitivní příspěvek od nabručené Amy:
http://dstears.deviantart.com/art/Wizard-Riding-a-Unicorn-on-a-Rainbow-in-Space-325077980
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Dajardd
Host
Odpověď #5725 kdy: Únor 17, 2013, 07:21:46 pm

Jednorožci mě potěšili a uklidinili, děkuji. Opravte me, ale ja si doted myslel, ze jestli se neco zavadi nebo rusi meno navrhuje zavadet a rusit, tak je to veci take hracu, tj. do jiste miry veci verejnou? Nebo to je jako o nas bez nas na Mnichovske konferenci?
Napiseme stiznost primo Neusovi a on to pro nas zrusi, protoze se nam to nelibi? Divné. Zatim, co to sleduji, byli pro zruseni dropu sipu jen dva hraci. Dva proti, ja a neprimo Petrana. Ten drop byl zaveden, také z popudu hráčů, kterým vadilo, že ztrácejí hodně šípů - jsou občas nákladné. Proto to bylo kdysi s nadšením zavedeno.
Rad bych videl statistiku o kolik procent to zrychly server? *usmeje se* Kdyz by to bylo vyrazne, treba o 20 procent, tak jsem pro zruseni, nicmene o tom pochybuji a radsi obětuji par minut sveho casu
a drop si vysbírám. Drop se ti nacita dve vteriny jak pises, tak to je jiste velka ztrata casu.
K tomu přistupu jsem se už primo - nepřimo vyjadřil, co je na nem potreba zlepsit nebo zmenit? Precti si svoje zpravy a zamysli se nad nimi, to je jedine co ti muzu
rict. Je pravda ze Sedostinka je trochu bezprostredni, ja mam tu zkusenost, kdyz jsem pred cca. rokem dvouma opustil tento server. Ale psat, ze spawnuje nesmysly? Takhle okřikovat DM? Dale, ze je lepsi zrusit ten drop a neuklizet si po sobe, nez tomu dat tu minutku? Trochu prvoplanovite reseni, nemyslite?
Pak se pozastavovat nad tim proc jsou nekde prekupnici a tvrdit, ze jsou pro vyvolene? Tak ja vam reknu k cemu jsou,
je to dar, že můžeš někde koupit levneji a pak jinde draze prodat. Proti tomu bojujete?
A pak nakonec se neprimo pozastavovat nad tim, ze se tu nekdo krome Neuse vubec vyjadruje k tematu? Taky divné. Naopak jsem přesvědčen o tom, že Neuse zajímají názory na danou věc. Už jen proto, aby
se mohl dobře rozhodnout v zájmu všech hráčů a ne nějaké uzké skupiny lobistů. Tomu se říká demokracie, ikdyž diktatura má také něco do sebe.
Mezi aroganci a zdravym sebevedomim je tenka hranice. Arogantni byva vetsinou ten, jez zasadne uprednostnuje sva reseni a napady, pred vsemi jinými, ikdyz mozna stejne dobrymi nebo lepsimi a ty pak se stoickym klidem ignoruje, jako male dite, kdyz chce vytouzenou hracku, doufam tedy, ze jsem se takto neprovinil!
,,A když někdo bere slovo tomu druhému o otázkách, které se týkají všech, tu
pojednou vaří se mi krev!,, Alespon to vám kladu za vinu, že nevychutnal jsem si svůj šálek čaje Mabroc z plantáže Nuwara Eliya, pro tuto debatu.
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5726 kdy: Únor 17, 2013, 07:36:44 pm

Jedno slovo "naivita", vyloz si jak chces.
Ja se pouze ptal jestli je moznost nejak drop vypnout, to znamena i treba zvlast pro moji postavu. Je IC nesmysl aby kazdy lucistnik tahal sipy ze sveho cile, proto aby nezatezoval server.

Slusne reaguju na prispevky ktere jsou k veci, pokud mi nekdo nabizi ignoraci a spam reaguju adekvatne.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5727 kdy: Únor 17, 2013, 08:55:06 pm

Bezprostřední, hih.  Smích
Tak teda jo, má omluva za nevychutnání šálku čaje Mabroc z plantáže Nuwara Eliya.

(Jde se podívat co to vlastně je)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5728 kdy: Únor 17, 2013, 09:02:50 pm

Ludia stale to berete dost o osobne, je to len hra. a teoreticky by sa to mohlo nachvilu vypat aby sa vyskusalo ako to ovlivni server. za skusku nic nedame
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5729 kdy: Únor 17, 2013, 09:08:47 pm

Suhlasim s MinoDL.  Je to hra, zapojte sa do nej a neberte ju ako druhy zivot. V zivote sa stavaju ovela horsie veci. Ani neviete kedy o niekoho pridete a potom vam takeho veci pridu az smiesne. Uvedomite si, ze ste boli zaslepeny sebou samim a nevideli ste to co pre vas bolo naozaj vzacne. Potom to stratite a s tym stratite vsetko.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS