Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 07:48:06 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1669100 krát)
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #4635 kdy: Únor 28, 2013, 07:43:09 pm

Rad bych este prinesl trochu svetla do sporu ktery zde vznikl ... Aspon trochu popsal co se stalo a kde ja vidim probelm ...

Prijdu s prace lognu se dohry a probehne kolem me ve vesnici polomrtva Temp, a zada me o pomoc, bezim za ni a za rohem vidim jak polomrtveho Angeluse, srazeneho k zemi kucha elf, co udelam? Nakliknu srazeni a pustim se do nej (bez boostu s umyslel zachranit zivot clovickovi ktereho mam ve spolku) ... Ano bez odporu ... nic mene svuj ucel to splnilo utocnik se dal na utek a ja si v klidu mohl nakliknout odpor a pokracovat v pronasledovani. Tento cin neni omluvitelny ale pochopitelny ... Vzhledem k dane situaci... Dostal jsem za to nejaky trest ne? Ptam se proc? Protoze tu neni oficialni stiznost? Protoze ,,dobra,, druzina ma TAKE maslo na hlave? Mozna. Temp a Angelus dostali trest, za cistou hru v ten dany moment a nasledny boj v lese, ptam se proc? ... Utocnika jsem dohnali v lese a zabili ... Po chvilce se tam objevil Wallter a nejaky kosar ... Neco pronesli a pustili se do nas ... po tento moment, az na me, bylo vse ze strany hry v poradku ... kdyz dalsi dva utocnici dostavali pres papulku dali se na utek a zdrzovali ... v tom se tam objevil popravci ceta, plne nakouzlena, nekdo me tez napadl bez odporu ... Otazka zni kde se tam vzali? Jak se o tom dozvedeli? A proc byli plne nakouzleni? Mrtvy elf se opet zapojil do boje, oznacoval moji pozici kdyz jsem byl v hidu a parkrat na me zautocil, nic mene popravci ceta splnila svuj ucel a Angelus a Temp byli porazeni, okradeni a o hlavu zkraceni, ja se dal samozrejme na utek a posleze jsem byl dohonen v zeleznem dole a pripraven o dusi nejmenovanou dobrou crodejkou prstem smrti ... Vadi mi to ?? Ne

Vsichni si sahnete do svedomi a at hodi kamenem ten, kdo je bez viny.

Tak ted k Amy, nelibi se mi ze dava tresty na zaklade osobnich sympatii ci nesympatii, bez poradneho prostudovani vsech fatku, hned na miste jen s tellu od ,,dobre,, druziny ... Prvni vec co mi elf napsal ,,Jdes na forum, sedostinka o tom vi,, Proc tu este nejsem hmm? Ze by sam TAKE nedorzel koreknost hry? Amy podle me dobre kope za svuj tym ... At uz to bylo s Elfaky, ci Auril vs Shar dokonce i vcera se to ukazalo DM by v prve rade melo byt nestrane a to dle meho nazoru neni ... No ale dost bylo spiny na druhou stranu bych ji chtel podekovat ze dela tu nevdecnou praci a dela neco pro lidi, kteri o to maji zajem, libi se jim to a dobre se u toho bavi at uz jsou to Q, IC deni ve svete atd ... Toto podekovani samozrejme patri vsem DM ...

Verim ze timto postem dostanu do te neoblibene skupiny ale co uz ... je to muj nazor a za tim si stojim ...

Poslední změna: Únor 28, 2013, 07:54:29 pm od Nurdu Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4636 kdy: Únor 28, 2013, 08:04:09 pm

Ono starým známým problémem jest, že někteří hráči nedokáží/nechtějí/nezvádají odlišit CvC vs. PvP, či dokonce IC/OOC nepřátelství...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4637 kdy: Únor 28, 2013, 08:19:28 pm

Jak můžeš nenávidět někoho, koho neznáš?  Co???
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4638 kdy: Únor 28, 2013, 08:23:47 pm

Úplně jednoduše, ale tohle byla spíše narážka na tu bitku. Nebyl jsem tam tak nemůžu posoudit, ale podle toho co jsem četl, to nevypadlo moc košér...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4639 kdy: Únor 28, 2013, 08:50:37 pm

DM : Vesnice elfů a její okolí je jedinou startovní oblastí a je to bezpečná oblast proto, že jsem tak rozhodla. Pokud někomu třikrát řeknu "nezabíjej PC a NPC v této oblasti" , nechám se do nekonečna ignorovat.

 Nurdu : Prijdu s prace lognu se dohry a probehne kolem me ve vesnici polomrtva Temp, a zada me o pomoc, bezim za ni a za rohem vidim jak polomrtveho Angeluse, srazeneho k zemi kucha elf, co udelam? Nakliknu srazeni a pustim se do nej (bez boostu s umyslel zachranit zivot clovickovi ktereho mam ve spolku) ... Ano bez odporu ... nic mene svuj ucel to splnilo utocnik se dal na utek a ja si v klidu mohl nakliknout odpor a pokracovat v pronasledovani. Tento cin neni omluvitelny ale pochopitelny

? Odpověděl jsi si sám.....elfí vesnice, je pro tento věk...začátečnická lokace...proč nevyužít lokace další, pro tvory sající krev ....třeba dál od elfí?
Temný les....možná ještě dál.......
Předci jenom lokace, dvě kolem elfí je docela blízko....

Pozitivum je, že se najdou někteří...třeba Nurdu, co si nezapnutý odpor přiznají...v konečným důsledku je to stejně nanic...pravidla + IC předehra

Spíš si se "nachomejtnul" do probíhající šlamastiky.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4640 kdy: Únor 28, 2013, 09:58:52 pm

Mno aby som teda pridala svoju časť Mrknutí ku ostatným, ako sme sa tam vraj OOC s Ilu naskytli

Tak by som povedala tak, že po istej hre, ktorú nejdem radšej komentovať, skončili tým, že Geofery šiel vonku sa pobiť s Angelusom.
Ja som potom istý čas bola v izbe, ale keď som vyšla z hostinca, už som len natrafila na boj, kde Angelus a Temprance bojovali s Geoferym, môžem potvrdiť, že utekal na sever a oni za ním ... samozrejme som hrala Divu vydesenú, prosto na nich zírala ... nasledovala ich ale na sever, aby Geoferymu prípadne pomohla a ochránila ho. Ešte sledovala stopy ich boja = kyselinové dažde ... ale pri táborisku stretla Ilu, tam jej vyrozprávala, čo sa deje, tak sa obe samozrejme pripravili a išli na sever, lebo presne na sever lokácie boli zvyšky kúzla ... no a temer hneď v ďalšej lokácii bola bitka Mrknutí samozrejme sme sa pridali ... a nie, Nurdu, nebol Geofery jediný, kto ťa videl, za to ti ručím Mrknutí
Takže ak si niekto myslel, že sme prišli ako OOC pomoc, tak teraz vidí, že nie Mrknutí navrch, mám odložené tiež logy, ak by niekto neveril.
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4641 kdy: Březen 01, 2013, 07:00:23 am

A hlavne hej! Neberte mi môj post honiča ega ... však ... však ... tak dlho som si ho budovala a teraz toto .... Smutek((( *povie plačlivo, fňukne a utrie si slzičku*
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4642 kdy: Březen 01, 2013, 09:54:27 am

Ahoj, tak jsem tady. Přišla jsem o něco?
*palec nahoru* Úsměv

Ono starým známým problémem jest, že někteří hráči nedokáží/nechtějí/nezvádají odlišit CvC vs. PvP, či dokonce IC/OOC nepřátelství...
Jo, tohle bylo a bude vždycky.

Jak můžeš nenávidět někoho, koho neznáš?  Co???
A přesto to jde a lidi to dělaj. Stačí jedno nešťastné setkání. Podívej se na Petru vůči mně. A tohle se opakovalo na tolika serverech (K1, K1 po wipe, K2, K2 po wipe, K2 po druhém wipe).
Tak to prostě je.


A hlavne hej! Neberte mi môj post honiča ega ... však ... však ... tak dlho som si ho budovala a teraz toto .... Smutek((( *povie plačlivo, fňukne a utrie si slzičku*
Ne, ne, moje moje. Všechno moje! Všéééchno mojéééé!!! Vyplazuji jazyk


Jinak dotaz na šedostínku, proč jsi si změnila jméno na foru na Szedo... To je nějakej Polskej vliv nebo co?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4643 kdy: Březen 01, 2013, 02:30:46 pm

Jinak dotaz na šedostínku, proč jsi si změnila jméno na foru na Szedo... To je nějakej Polskej vliv nebo co?

To asi nebude tipoval bych aby se to těm s věčíma zubama lepe vyslovovalo , ono kousat se při tom do jazyku  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #4644 kdy: Březen 01, 2013, 03:26:49 pm

*háže kamenem*
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4645 kdy: Březen 01, 2013, 03:34:14 pm

Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #4646 kdy: Březen 01, 2013, 04:01:43 pm

Co to znamená značkovat?  Škleb Škleb Škleb Škleb Říkáš, že při útěku, kdy tě pronásledoval Walter, Diva a Geo jsi měl zaplý hide? Při běhu?  Kroutím očima

Btw. tam u mostíku jsem tě prohlédl i já.. Měl jsem něco kolem 60 + jsi měl -6 z curse songu Mrknutí
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4647 kdy: Březen 01, 2013, 07:12:54 pm

Už na to serte, však jste si dali do držky pak jste si vypili a je to ne?  Škleb
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4648 kdy: Březen 02, 2013, 02:27:36 am

...
Tohle jsou strašný kecy s prominutím, ale je to až smutné, že někdo je schopen napsat takovou blbost  Kroutím očima Kroutím očima
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4649 kdy: Březen 02, 2013, 07:01:02 am

..

 Smích Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS