Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 09:26:43 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1669151 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4620 kdy: Únor 28, 2013, 12:59:40 pm

Můžeš komentovat formu.
Nebo můžeš komentovat absenci té konkrétní věci.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #4621 kdy: Únor 28, 2013, 01:00:55 pm

Uz ked vsetci pisu ... tak kedysi som z K2 odisiel prave koli Amy, a koli nej som si zmazal svoj dlhorocny ucet a vsetky postavy. Nezniesol som, akym smerom a stylom viedla server.

Teraz po case, ked som zacal hrat nanovo, tak sa na vsetko pozeram z ineho uhla. Hra ma bavi /i ked teraz nehram/ a paci sa mi co Amy vykonala. Jej pribehy su zaujimave i zabavne. Jej NPCcka maju svoj styl a unikatnost. Mozem len povedat "klobuk dolu Amy", som rad ze si DM.
Poslední změna: Únor 28, 2013, 01:11:57 pm od Orbi Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4622 kdy: Únor 28, 2013, 01:06:08 pm

Můžeš komentovat formu.
Nebo můžeš komentovat absenci té konkrétní věci.
Ale to nic nemeni , protoze k jadru problemu se stejne nedopracujes  Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4623 kdy: Únor 28, 2013, 01:12:10 pm

To máš pravdu.
Topiky bez obsahu nejsou samospasitelné.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4624 kdy: Únor 28, 2013, 03:29:39 pm

Citace: Twinkee

kdyby šlo o výtku kvůli OOC držím hubu, ale když se DM plete hráčům do PvP je jiná věc. Já to udělala kdysi v rámci RP s drakem, někteří si jistě pamatují.. a měla sem z toho problém jak hrom. Nemluvě o tom, že je mi divný jak příklusala jeho skoro celá parta. Ani nevíš kdo to začal, ale my za to dostaneme postih. A co takový Geofery který na náměstí ELfí začal sekat Angeluse to ne viď? Protože ten ti nepije krev tak jako my. A btw my zdrhali   Ale nechme to tak, už sem si zvykla že mi jdeš po krku, nestačí velekněžka. Už i Temprance

Jinak Amy až budeš trestat tak za 1) uděluje se varováni , 2) zjisti si přesné fakta a 3) poraď se s ostatníma z týmu. Vždycky to tak bylo tak nevidím důvod proč tu rozdáváš tresty na potkání, viz Marty několik lvlů dolu, bez nějaké konzultace a jen díky tomu že se ti nelíbí jeho styl hry. Tomu říkám důvod jako hrom!

Asi sem jiná škola co se týká DM, nespawnuju hordy hostile NPC před hráče aby chcípli. Nedělám na schvály, nikomu se do ničeho nes***.
A netrestám bez konzultace.....

Zlatá K1

Takže, bych se k tomu také rád vyjádřil...

Takže k tvému příspěvku:
1)
Citace: Twinkee
Ani nevíš kdo to začal, ale my za to dostaneme postih.
Možná to neví, upravím to na pravou míru... Začalo to tvojí lehkou provokací v hostinci, což bych v pohodě přešel a nemám s tím problém - > zminuji to, že tohle byl začátek konfliktu iniciovaný tebou.

2)
Citace: Twinkee
A co takový Geofery který na náměstí ELfí začal sekat Angeluse to ne viď?
Inu začalo to takto.. mám ještě výpis z logu -> Angelus na mne seslal implozi (ode mě nebyla reakce, což se sám divím) Hned na to první útok je z jeho strany... a pak jsi se přidala (neříkám, že nečestnost nepatří k "IC upírským vlastnostem" Ale mezi náma, jste srabíci, když vás musí víc útočit na jednoho po těch velkohubých kecech, jak se ani nezapotíte, že jsou všichni oproti vám odpad atd... a zminuju to hlavně proto, že jsi mi už podruhé zkazila boj, který jsem si chtěl s Angelusem vychutnat)
Takže, první a dokonce i druhý útok v elfí byl od Angeluse.

3)
Citace: Twinkee
A btw my zdrhali
Ten, kdo odvedl boj z elfí jsem byl já, navíc se k vám ještě před branou elfí ve vesnici přidala BEZ ODPORU Twin Mord, už poněkolikáté a bez jakkéhokoliv IC.. (byli jste na mě 3 -> skoro jako romové)

A co se týče takových drobností, jako, že když někdo nastaví OOC odpor a vy se hned začnete boostit, tak to nevím, jestli ti připadá v pořádku a košer, ale řekl bych, že je to jednání dle ooc informací....

No... nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat, dokud jsi nezmínila mě osobně a mrzí mě, že jsem nemohl reagovat hned než se vlákno uzavřelo.
Tímto bych ti chtěl také říci, aby jsi se nejdříve dívala na vlastní hru a tam hledala problémy a až poté používala jména jiná a natož ve lživých spojeních. A mrzí mne, že takto jednáš i tolikaleté zkušenosti, nejen jako hráče, ale dokonce i jako DM.
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4625 kdy: Únor 28, 2013, 03:51:57 pm

Geofery, krásne si to vyjadril  Smích navrch môžem potvrdiť to, že Geofery odviedol bol z dediny, toho som bola svedkom Mrknutí


Citace: PUX5
... A Kora (kaya) ? Hraje jak se jí hodí a myslí jen na své ego   ...

MUHAHAHA ja som ten najväčší honič ega na svete *smeje sa ako správny zlák a mädlí si ruky* to bola krása, mať jednu z najsilnejších postáv na serveri a najvyšší level, všetky crafty, parádny barák, dokonca som aj viedla odboj v občianskej vojne *brúsi si zuby* to boli časy! UAH TO BOLI ČASY, keď sme si lovili podtemnákov a týrali a mučili ich! A to boli low leveláci, sme si tak namastili ego, až sa to nedalo zniesť. A teda čo len dole, aj na povrchu som zabíjala a nikto mi nič nemohol, keď som všetko ja súdila *slina jej odkvapne* mňam mlask, a teraz som prišla na nový server a nájdem si nové obete BWAHAHA tras sa Kandelábrie, je tu Jachyra a tá vás všetkých zožerie, lebo jej ego siaha až do neba, hrá si ako sa jej zachce a mení aj dejiny sveta! Len o tom ešte nikto nevie, ani Amy ale pssst, tej to prezradiť nemôžem, ešte by odhalila moje pikle *obzerá sa okolo podozrievavo* a ja chcem, aby mi Kandelábrie ležala pri nohách. To ešte len bude! Vesmírne ego muhaha!
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4626 kdy: Únor 28, 2013, 04:34:40 pm


Unofficial anthem creatures thirsty for blood of innocents on K2.........do dna   Mrknutí

 http://www.youtube.com/watch?v=GpxFUo7oxWM
Poslední změna: Únor 28, 2013, 04:40:46 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4627 kdy: Únor 28, 2013, 04:53:36 pm


Unofficial anthem creatures thirsty for blood of innocents on K2.........do dna   Mrknutí

 http://www.youtube.com/watch?v=GpxFUo7oxWM

SO YEAH!
* vycení zuby a zasyčí ... zakusne sa do Kinkina *
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #4628 kdy: Únor 28, 2013, 05:26:48 pm

Jsem velice ráda, že jsme se s tím přesunuly sem do odpadkového. Můžeme i kousek dál, jelikož to tímhle ....
¨    
Re: Labilní a iracionálně uvažující DM
Odpověď #22 kdy: Dnes v 10:12:17 am
   
Hezký den, přátelé.. Vážím si Vašich reakcí, ale doufal jsem, že bude reagovat to děvčátko samo hlavně. Bendos, máš pravdu v tom, že ten server držela, ovšem držela server bez hráčů, což celkem vylučuje možnost, neustále něco kazit a škodit. Jenže je jiná situace a tedˇ už to prostě vadí. Nikdo  mně v životě nepřesvědčí, že server není o hráčích a je o zvůli DM. Nikdo. Oneile, nějaké ooc do party neřešíme tady, ani nikdy.Je to mnohem závažnější, když už o tom píšu i já se svým odporem cokoliv sem psát, to by jsi zrovna ty, měl vědět.Drahý Mino, když se Amy tak vehementně zastáváš, možná bys ji mohl navštívit a vzít odpovědnost za její milostný život na svá bedra, třeba by to konečně pomohlo, když ji evidentně chybí, třeba se ji v tý hlavičce rozsvítí konečně. Její přítel na to zcela kašle a já se mu vůbec nedivím. A nakonec, nehodlám tu veřejně rozebírat jak uplakané děvčátko, co se stalo, Amy má možnost se vyjádřit kdykoliv, leč asi má jinou práci...Každý kdo u toho byl, ví, co bylo nadmíru špatně, těch se to týká a vy ostatní spokojenci, dobře Vám tak....

NĚKDO posvýšil na žumpu.

Jako prosím vás, vemte rozum do hrsti a věřme, že některým jedincům stačí opravdu jedna. 
Řešíme co? nebo abych byla objektivní řešíš tedy Bishope co? Ano psal jsi tu někde někomu, že ty důvody nehodláš ventilovat. No tak neventiluj. Ale pak není o čem diskutovat a nepiš na Fórum. Bez urážky. Většina znás jen kouká a vlastně ani neví co řešíte. Jedni nasazují na tu druzí na druhou. Ale jsou to DM. Tak aspoň respekt.
A teď můj názor, abych jen nemlátila suchou slámu....
Mě se stalo několikrát, že jsem "vinou" DM umřela. nejen mě, ale i .... Jeremi. Mortifikátor, Talesin, ... vidíte někde stížnosti?? Např situace...parta level 15 az 20, před zlatým dolem. najednou banda drowů a jakých. samej šampion arény.. a co mám řešit co tam dělali? Ne. Mohla to být klidně hlídka na průzkumu. Mortifikátora zabily "černí zmetci" na odpočívadle.. no měli jsem ho lépe hlídat. Že pak přišli hordy , když jsme zabily hlídky a vyléčily Mortíka?? No tak to hold na světě chodí.  Budem řešit co dělá Zelený drak uprostřed pole u Kandaháru??? Barlog na hřbitově?? Buďme rádi že se nám ty DM věnují. Nebo je někde napsáno, že je všude a stále bezpečno?? Jistě nic se nemá přehánět, ale furt to bude zábava ne?

Jo a ještě.... furt se oháníte RP servrem, skoro chcete někteří hrát "reál"....
Kurňa přestaňte se paktovat "bílí" s "černýma" !!!! Začněte hrát opravdu podle přesvědčení postavy !! Jistě jsem měla možnost potkat několikrát "podtemňáky" a nemusíme si jít zákonitě po krku. Prostě je tam oboustraný respekt. // nepočítám tu bigiho pracku, co se nechytla, potvoro * mrkne*// Ale to že v jedné lokaci kopem oba rudu, ještě neznamená, že budu brát partu na společný loot pokladů.
A když je nejhůře a už by to bilo do očí... šup novou postavu a druhou a třetí... každou v jiném spolku, nejlépe ve spolcích proti sobě......ať je přehled ne?

A jsme na začátku... vemte rozum do hrsti.... Mrknutí
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4629 kdy: Únor 28, 2013, 05:56:29 pm


Unofficial anthem creatures thirsty for blood of innocents on K2.........do dna   Mrknutí

 http://www.youtube.com/watch?v=GpxFUo7oxWM

SO YEAH!
* vycení zuby a zasyčí ... zakusne sa do Kinkina *

*po chvilce se osype ošklivými puchýři.....odplivne si a vyjekne*...."To fakt nemusím."    Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4630 kdy: Únor 28, 2013, 06:10:38 pm

Unofficial anthem creatures thirsty for blood of innocents on K2.........do dna   Mrknutí
http://www.youtube.com/watch?v=GpxFUo7oxWM

V současné době Therionova hymna Smích Smích Smích

http://www.youtube.com/watch?v=gujhXzEvmSQ
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4631 kdy: Únor 28, 2013, 06:16:30 pm


V současné době Therionova hymna Smích Smích Smích

http://www.youtube.com/watch?v=gujhXzEvmSQ

 Škleb Škleb Škleb Už vím proč jsi se dal na upíra..

Ale na tohodle "mnicha" nemáš Mrknutí

http://www.youtube.com/watch?v=5gGDIxeKgdU
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Lyciidas
Host
Odpověď #4632 kdy: Únor 28, 2013, 06:17:58 pm


MUHAHAHA ja som ten najväčší honič ega na svete *smeje sa ako správny zlák a mädlí si ruky*

Promin, ale ve meste je novy serif a tohle je moje role  Škleb


Jinak k tematu:

Povazuji Bishopa i Amy za sve pratele, nemam problem ani s jednim z nich, nehodlam jejich spor soudit, jen prihodit dalsi pohled na vec, protoze se tady tvori urcite skupiny, ktere se snazi lyncovat at uz jednoho nebo druheho.

taky jsem byval DM, taky jsem byl podle hracu svine, protoze jsem upravoval lokace, spawny, pasti atd. abych menil stereotyp deni, kdy hraci se svymi super silnymi postavami chodili pro poklady na jistotu a nepocitali se zmenou, postavy umirali a hraci si stezovali a nadavali na foru. Tady se nadava, ze Amy dela podobne veci, ale ona k tomu ma pravomoc sverenou Neusem, pokud s tim mate problem tak to reste s nim, on je nositel odpovednosti, Amy jako DM je vykonavatel.
Pokud se vam zdaji jeji zasahy prehnane, zkuste ji to sdelit normalne, neni nutne pouzivat ihned prostredky ultima ratio. Jinak co jsem zatim cetl a slysel, tak Amy bere xp jako postih, pokud vam to prijde moc tvrde na serveru, kde mate xp v pokladech, za cas atd. tak je vhodne pripomenout dobu kdy tyhle xp zdarma nebyly a my jsme s Arianem trestali postavy skrze jejich inventare a to bude ztratou cennych predmetu pripadne ztratou celeho batohu! Ono, kdyz kouzelnik pomoci zasahu DM prisel IC o pitomou prikryvku a najednou nemel moznost spat u ohne a obnovit si kouzla, tak to melo vychovny efekt a trest padl. Nejvetsi flame tady byl kdyz hrac acc asgard coby neutralni postava dostal IC za usi, kdyz jsme mu dali za usi tim, ze se zjevil samotny Tyr, ktery se hneval, ze jeho Svaty mstitel nosi "neverici", minulo se to ucinkem, IC hrozba a ani ztrata xp nemely ucinek, takze Svaty mstitel vzplal postave na zadech, cimz ji zpusobil tezka zraneni, spalil cast vybavy a promenil se v obycejny dlouhy mec. Proste DM ma takove moznosti, ma pravo je vyuzit a uz je pouze na nem, aby se drzel v mezich, ktere jsou v souladu se zajmy serveru.

Stejne jako Amy jsem se snazil resit okamzite a mnohdy jsem obesel sve kolegy DM a vynesl trest na miste,  vetsinou kdyz byla moznost jsem celou vec konzultoval s Arianem, v jehoz usudek mam ohromnou duveru, nebo jsem ho rovnou prizval. Tato reseni jsem se snazil neprobirat na foru, ale primo ve hre a to bud IC anebo v neverejnem jednani kdy jsme si hrace dali do lokace hracum nepristupne a tam s nim vse probrali a vyresili. V kazdem pripade obe strany mohli argumentovat a bylo to mezi nami, tyhle debaty na foru nic noveho a pozitivniho neprinesou, protoze se do toho "serou" vsichni a nabaluji se na to zbytecnosti, spekulace a dohady.

Proto si osobne myslim, ze pokud Arian puvodni tema uzamkl, tak by se to melo nechat vysumet a dat prostor obema stranam si to vyjasnit soukrome at uz pres PM, ve hre nebo jiny komunikacni kanal.

Jako hraci se snazte chovat ohleduplne a ne jako prasata, na druhe strane DM at pouzivaji hlavu, zustavaji asertivni a resi veci s nadhledem.

Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4633 kdy: Únor 28, 2013, 06:26:26 pm

MUHAHAHA ja som ten najväčší honič ega

Haha, to jsme dva, já jsem taky největší honič.. ega

Mě se stalo několikrát, že jsem "vinou" DM umřela. nejen mě, ale i ... vidíte někde stížnosti??
Můžu potvrdit, od Petry jsem nikdy žádnou stížnost neviděl.


tyhle debaty na foru nic noveho a pozitivniho neprinesou, protoze se do toho "serou" vsichni a nabaluji se na to zbytecnosti, spekulace a dohady.
Mam tak trochu, že topic nebyl založený, aby se něco "vyřešilo", ale abychom v práci měli my, co tam musíme, co číst  Úsměv

Jinak, myslím, že věc už pomalu vyhořívá. Plébs se stejně nic nedozvěděl. To forum je jak chleba.
Panem et ludum. Tak teď šup do tý hry děcka.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4634 kdy: Únor 28, 2013, 07:21:22 pm

Ahoj, tak jsem tady. Přišla jsem o něco?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS