Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 07:29:45 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2077865 krát)
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4005 kdy: Únor 13, 2010, 12:03:05 am

NO jo prostě jsou to strašný borci z kterejma se nedá rovnat....Jediná rasa hodná přežití..jasný jasný....
Zkus se vzit do role predatora s absolutnim pudem sebezachovy, navic iteligentniho. O drowech by se prakticky dalo rict, ze nemaji slabinu, drowa tezko zastrasis, kdyz ve strachu vyrusta od narozeni, kdyz cely zivot zije ve 100% strehu (Proto by i kazdy drow mel dostat feat Uncanny dodge jako vlastnost rasy). Na strach se da zvyknout, obzvlast kdyz zijes ve svete kde nemuzes verit ani nejblizsim pribuznym. Strach u drowu vyvolava snad jen Lloth, jedina bytost, pred kterou se jim rozklepou nohy. Kdyz potkas drowa pravdepodobne uz v nejake takove a mozna i nebezpecnejsi situaci byl uz nekolikrat ve svem zivote predtim. Zpousta z nich si mucenim prosli uz jako decka. Veci jako ponizovani drowu jsou opravdu obtizne, protoze jsou preborniky v sebevedomi a tezko je zesmesni nekdo kym naprosto pohrdaji. Respekt a uctu zna drow jen vuci autoritam vyse postavenych v jejich hierarchi. kazdou jinou rasou naprosto pohrdaji. Byt v prizni drowa je neuveritalna vzacnost prakticky nemoznost.
Drowove jsou proste hajzlove do morku kosti, vsechno co ti vadi na lidech prived k dokonalosti a mas drowa. Ano jsou to svym zpusobem terminatori, v jinem smyslu nez PM. PM je jako terminator staveny fyzicky, drow mentalne. Zpis nez drowa privedes ke strachu, vycitkam nebo studu, ho vyprovokujes k agresi.
Dobre prirovnani ze zvireci rise by byl treba krokodyl, mozna zralok. Stroje beze strachu.
Drow na mucidlech radsi zemre ve vedomi ze byl silnym sluzebnikem sve pani nez aby riskoval jeji hnev. Ale jak rekl Tashara, jelikoz ma silny pud sebezachovy tak ti nejzpis nakeca co budes chtit, vymysli si zpoustu pohadek a lzi jen aby se dostal z mucidel a mohl se svemu vezniteli co nejdrive pomstit a oplatit mu nekolikanasobne horsi minci.
Drowem pohrdat je sebevrazda Smích.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4006 kdy: Únor 13, 2010, 12:08:52 am

Hmm ale smrt by bola prenho vykupenie, musenie je umenie a tu nejde eln o fizicke ale o psyhycke mucenie a na to tam treba bohatu fantaziu dobru prestavivost Smích ako rad by som si skusil mucenie na niekom sakra Úsměv pri tejto tema to veci napadlo Úsměv

Mucenie musi najskor nastat v mysli az potom ma ten spravny efekt
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4007 kdy: Únor 13, 2010, 12:38:17 am

Vždycky to bylo " já se smrti nebojím, jsem nesmrtelný "
Co jsem já viděl a byl u toho, vždycky tomu předcházel pokus o vyhnání narušitele z lesa. Ten má možnost odhadnout svoje síly a vzít roha. Drowové chtějí předehru? Dobře, dostanou jí. Vynadáme jim do hnusných zrádných podzemských červů, naplijeme do ksichtu a až teprve potom budou zastřeleni nebo něco v tom stylu, pokud dřív nevezmou nohy na ramena.
příklad stylu nesmrtelný lesní elf no offence   Smích
Předtím, než jsem se s minuvile ukázala u vyvern, srazila jsem se s drowem jménem Furebrion (či tak nějak) na elfím mostě. Ten sice nemluvil, ale začal prchat a abych si ho mohla prohlédnout chytnula jsem ho rukou. Nijak jsem mu neubližovala, jen jsem na něj mluvila (nevěděla jsem IC ani OOC že je to Drow)
Seslala jsem na něj dispell aby mohl mluvit (myslela jsem, že nemluví proto že je omráčený), spadly z něj ochrany a on začal prchat. Byl zabit kouzlem a když zemřel, při ohledání mrtvoly jsem zjistila že je to drow.
příklad stylu nesmrtelný lesní elf no offence  Smích
Minuviel otřesená setkáním s největším nepřítelem oběhla vesnici a zamířila k vyvernám, kde se stahuje veškerá Firimarská verbež. Přišla tam skrytá invis (Někteří drowové měli Ts takže ji museli vidět) drowíci spolu mluvili a proto pochopila že jsou to drowové a zaútočila. Vzhledem k tomu že jich bylo víc (věděla jsem jen o dvou, byli tam celkem tři) zautočila bez písmenek (ruku na srdce, asi by nepřežila) nicméně s vědomím, že je jiný již mrtvý hráč mohl varovat. Připomínám že to bylo za bílého dne.
Zabila dva drowy. Když se tak stalo použila hůlku na jednoho, aby ho mohla vyslechnout. Ten vstal, jakmile se vzpamatoval seslal myslím dispell. Pak se tam ukázal třetí, taky z invisu a nakouzlený a amy bodl do zad.
Tím to pro ni skončilo, byla mrtvá a přišla o hlavu.
Z hráčovy strany jsem to brala jako čistou provokaci a IC předehru k boji - Hejkyna moc dobře ví, že na ni elfové zautočí - IC totiž víme, že nás dala do otroctví drowům (nebo to aspon zkoušela). Minu proto vyběhla, bez buffů  a pokusila se ji zabít. Bohužel neuspěšně, byla zabita. (Ostatně ne od hejky poprvé)
příklad stylu nesmrtelný lesní elf no offence  Smích
Ne nezabili, protože on má lelv nevím kolik a já mám lvl 20 Úsměv Takže celý ten utok byla ze strany hráče ovládajícího Minuviel dopředu jasná sebevražda.
příklad stylu nesmrtelný lesní elf no offence  Smích
Cagusi, pokud jsi v tom tvém podnětném příspěvku narážel na to, že lesní elfové vystartovali na tvého nekromantického melfa, tak věz že to bylo proto, že byli pár minut předním pronásledování drowy. Co si budeme říkat, tvůj obleček, který jsi zvolil nás zmátl a my jsme neutočili na ubohého pocestného, ale na Drowa. Šlo jen o hraní role.
příklad stylu nesmrtelný lesní elf no offence  Smích

PS: máma zase prudí s anglinou ne?  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4008 kdy: Únor 13, 2010, 12:41:06 am

Hmm ale smrt by bola prenho vykupenie, musenie je umenie a tu nejde eln o fizicke ale o psyhycke mucenie a na to tam treba bohatu fantaziu dobru prestavivost Smích ako rad by som si skusil mucenie na niekom sakra Úsměv pri tejto tema to veci napadlo Úsměv

Mucenie musi najskor nastat v mysli az potom ma ten spravny efekt
Vykoupeni? To nevim jake.......drowovy nikdo neslibuje krasny posmrtny zivot, to je mozna i duvod proc je pro ne nesmrtelnost tak pritazliva. Pro drowa neexistuje neco jako pomysleni na lepsi zitrek. To neni jak u muslimu, kteri po smrti dostanou 32 pannen Smích. Smrt by ho asi nastvala, protoze si urcite behem sveho zivota nestacil podrobit dost jinych bytosti i kdyby to byl cely siry svet Smích.
Jinak muceni je urcite umeni a urcite kazdy kdo muci zacina nejdriv u mysli muceneho. Protoze i duch dodava telu silu.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4009 kdy: Únor 13, 2010, 05:08:33 am

Tak asi taky zalezi jaky ma muceni ucel.......jestli ziskani informaci, nebo zlomeni vule otroka (neco jako vychova), nebo proste jen pro zabavu zvrchliku. Existuje treba zpousta druhu magickeho muceni, napriklad jak mi psal Twin, je to kov Dwimerit pomoci nehoz se muci magove. Omezovat se na bicovani je nuda Vyplazuji jazyk Smích.
No bolest asi neciti, z nemrtveho vytahat informace asi neni zrovna jednoduche.
Ted mne tak napada jak vubec hrat takove PM? Ja si ho predstavuju jako takovy tupy stroj, bez emoci, bez vlastni vule, bez moudrosti, proste chodici vec co jen zabiji co potka a posloucha bud jen nekoho kdo ho ovlada nebo vubec nikoho. U PM prakticky jak si ho predstavuju ja ztraci muceni smysl.

Rozhodně to není tupý nástroj, naopak má vlastní vůli a to tak silnou, že ho dovedla na prách nemrtvosti (vlastně svému cíli obětuje vše, i život; cílem bývá většinou moc, nemrtvost si volí, aby měl čas moci dosáhnout).
Navíc PM má imunitu na mysl ovlivňující magii, tím spíš nikoho neposlouchá. Naopak je přesvědčený o své síle (dokáže přivolat nemrtvého a jeho vůli si podmanit).
Teď mluvím o PM/shifterovi.
Souhlasím, pouze v tom, že nemá smysl jej mučit, protože necítí bolest. U PM bych to viděl tak, že mučit jej můžou např. zesměšněním.

Na co kryptonit stačí jen mít nějaký věcičky a pestrou fantasii. Podle mě každý správný tyran musí vědět kam zasáhnout a co udělat aby zlomil vůli a udělal si s člověka nemyslící loutku. Ale ono hodně záleží na hráči. Jsou tu i hráči co dokáží psát při mučení...Hmm....hmm...a prostě se nepoddaj protože nemají v úmyslu hrát podle toho jak jiný píská.... Ale takovýhle kecání bych přehodil do jiné sekce Úsměv
Soulasim, na mučení prakticky nelze mít pravidla, protože buď s tebou ten hráč bude hrát servilitu nebo ne. Pravidla tohle asi nevyřeší.
Samozřejmě pokud se hráči domluví, že na omdlení se bude házet disciplína a na zlomení vůli will, bylo by to skvělé a řešilo by to situaci.

1/ si na nich vysoky level
2/ ak na teba utocil, tak si uz zly musel byt Úsměv

1/ to je mozne pokud je tak obrovsky rozdil mezi 19 lvl a orcim ranarem
2/ Byl jsem v promene ale to na situaci z meho pohledu nic nemeni, ja neutocil tzn. nevidim duvod proc by se mi mela zhorsovat karma
Haha proměna. Tak to řeší vše.

Jenže tady, je drow postava jako každa jina, hody kostkou nejsou povinne ale pokud nane hrač pristoupi a neuspeje, pak by lhat nemel...
No sic nejsou vynutitelné, ale zase potom ten druhý nemusí přistoupit na jeho lež Mrknutí

Hmm tak to este asi neprisla ta moja spravna postava na tento server ktora si v muceni libuje a rada nahadza nove sposobi Úsměv
Hmm... neni to náhodou postava 'Amt a Neil' která "pracuje" většinou na foru?

Hmm ale smrt by bola prenho vykupenie, musenie je umenie a tu nejde eln o fizicke ale o psyhycke mucenie a na to tam treba bohatu fantaziu dobru prestavivost Smích ako rad by som si skusil mucenie na niekom sakra Úsměv pri tejto tema to veci napadlo Úsměv

Mucenie musi najskor nastat v mysli az potom ma ten spravny efekt

Hej hej, v mé mysli při výkladu tohoto textu nastalo Úsměv

... To neni jak u muslimu, kteri po smrti dostanou 32 pannen ...

Hej tak to počkej, chceš říct, že těch huristek dostanu jenom 32, ne těch 72 co mi slibovali? Tak to se na to vykašlu... Člověk se šeskrát denně klaní k Mekce a pak dostane jenom 32... *brblá si*
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4010 kdy: Únor 13, 2010, 11:15:07 am

Hehe....nojo 72 je spravne.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4011 kdy: Únor 13, 2010, 11:26:06 am

Ja nerozumim, jak muze nekoho napadnout hazet na omdleni  disciple. Je to trosku  rozdil  vyrazit zbran a povalit, nebo mucenim  privest do bezvedomi...Na to je prece odolnost. BTW nesnasim RP s kostkou, kazdy vymysli kraviny a hazi si na to co mu vyhovuje. Kdyz kostka, tak jedna k20 proti 1k20 kdo vyhraje espel a ne vybirat z vlastnosti tu nejlepsi... padam ze zidle kdyz nekdo septa pomoci mechaniky a ten dryhy si haze na naslouchani... nevys ze septa tak se asi nesnazis poslouchat  navic mechanika to resi... a takovych pripadu je  milion viz hazeni na omdleni na disciple
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4012 kdy: Únor 13, 2010, 12:16:13 pm

Ja nerozumim, jak muze nekoho napadnout hazet na omdleni  disciple. Je to trosku  rozdil  vyrazit zbran a povalit, nebo mucenim  privest do bezvedomi...Na to je prece odolnost. BTW nesnasim RP s kostkou, kazdy vymysli kraviny a hazi si na to co mu vyhovuje. Kdyz kostka, tak jedna k20 proti 1k20 kdo vyhraje espel a ne vybirat z vlastnosti tu nejlepsi... padam ze zidle kdyz nekdo septa pomoci mechaniky a ten dryhy si haze na naslouchani... nevys ze septa tak se asi nesnazis poslouchat  navic mechanika to resi... a takovych pripadu je  milion viz hazeni na omdleni na disciple

No tak zaprvé disciple znamená v angličtině učedník. To o čem chceš mluvit je pravděpodobně discipline, což se do češtiny překládá jako disciplína.

Dále házení kostkou můžou vyřešit mnoho konfliktů. Výběr hodů je na domluvě těch zůčastněných, pokud se nedohodnou, můžou pokračovat bez toho. Naopak házet na 1d20 proti 1d20 je největší blbost, jakou někdo může navrhnout, protože tím se naprosto popírá postava a její vlastnosti, ale hnusnej tupek půlork má 50% na to přesvědčit o něčem spanilého elfského moudrého druida.

Ano, příklad s šeptáním (i když moc nechápu, jak se tohle může stát) řeší mechanika, ale další bambilion věcí mechanika neřeší.

P.S.: Ne nadarmo se RP říká Roll-Play Mrknutí
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #4013 kdy: Únor 13, 2010, 12:19:50 pm

Sakra...a já myslel že je to Role-playing :-D a ne rohlíková hra Smích
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Krejtcha
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #4014 kdy: Únor 13, 2010, 12:32:09 pm

TO Oneill:

RP - Role Play - hraní role
RP - Roll Play - házení kostkou (Roll - hod kostkou)
Zaznamenáno

K'arr
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #4015 kdy: Únor 13, 2010, 12:33:36 pm

TO Oneill:

RP - Role Play - hraní role
RP - Roll Play - házení kostkou (Roll - hod kostkou)

Vždyť já si z vás jen utahuju  Mrknutí
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4016 kdy: Únor 13, 2010, 01:55:12 pm

Jop napsal jsem to blbe, moje chyba, ovsem to nic nemeni na tom ze je totalni nesmysl hazet si na discipline na omdleni.
Mno to jsi toho jeste asi nezazil moc... ja uz videl takovych nesmyslnych hodu ze mi prijde k20 proti k20 celkem dobra volba na to jestli poznas ze postava lze...

Co budes mit protihod proti presvedcovani? nebo podvadeni? jen me to zajima jak bys to resil ty... BTW jak poznas ze  nekdo v realnem svete lze? nekdo koho neznas?
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4017 kdy: Únor 13, 2010, 02:37:01 pm

Nejrozumější mě kdysi přišlo, když hážeš na přesvědčování tak proti hod přesvědčování, zastrašování vs. zastrašování, je blbost plést vůli vs. zastrašování...atd...

Btw: hod kostkou je Roll dice  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #4018 kdy: Únor 13, 2010, 03:33:12 pm

Házení kostkou je jedním z nejrušivějších elementů ve hře. Zakázat. Neuvěřitelně to kazí hru. A kvůli čemu? Kvůli technice hry, abych veděl.. sakra, teď bych měl omdlít. Jo, ted si to teda asi slyšel, apod. Nehraju!
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #4019 kdy: Únor 13, 2010, 03:58:47 pm

To se mizerně pleteš Maku. Házení kostkou je tady kvůli tomu abyses mohl nějakým směrem chovat podle vlastností svojí postavy. Neříkám že to nejde jinak, ale jsou tady tací kteří si přijdou prostě nej nebo jak už výše někdo psal nechtějí být ovládáni někým cizím  (viz. mučení). Kostky můžou tyhle neshody dost ulehčit...Každej by si přál aby se mu třeba přesvědčení někoho povedlo na pokaždý. Že hodíš málo? To se prostě v reálu taky stane (necítíš se zrovna nej, plácneš něco vedle,atd.).
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Stran: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS