Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 07:28:15 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671078 krát)
Lyciidas
Host
Odpověď #4650 kdy: Březen 02, 2013, 12:02:45 pm


 Tohle jsou strašný kecy s prominutím, ale je to až smutné, že někdo je schopen napsat takovou blbost  Kroutím očima Kroutím očima

Příteli promiň, ale tentokrát do tebe kopnu, jakým právem haníš projev jiného hráče a dovoluješ si ho soudit? Navíc zbytečně udržuješ napětí, nechme ten konflikt už vyhasnout.  Hněv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4651 kdy: Březen 02, 2013, 02:06:40 pm

Nová lara vypadá zajímavě.
http://www.eurogamer.cz/articles/tomb-raider-recenze
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4652 kdy: Březen 02, 2013, 02:42:48 pm

to na své šunce ani nepustím
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4653 kdy: Březen 02, 2013, 03:08:22 pm

no my taky ne, ale koukám, jak se lara hezky vyvedla. Sice jí zmenšili pro mého přítele podstatné partie, ale vůbec ted vypadá holka zdravěji :
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4654 kdy: Březen 02, 2013, 04:45:56 pm

no my taky ne, ale koukám, jak se lara hezky vyvedla. Sice jí zmenšili pro mého přítele podstatné partie, ale vůbec ted vypadá holka zdravěji :
a viac realne. chcel by tom videt pipku s velky partia ako beho krizom krazom a bije sa Smích
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #4655 kdy: Březen 02, 2013, 04:54:35 pm


Prijdu s prace lognu se dohry a probehne kolem me ve vesnici polomrtva Temp, a zada me o pomoc, bezim za ni a za rohem vidim jak polomrtveho Angeluse, srazeneho k zemi kucha elf, co udelam? Nakliknu srazeni a pustim se do nej (bez boostu s umyslel zachranit zivot clovickovi ktereho mam ve spolku) ... Ano bez odporu ... nic mene svuj ucel to splnilo utocnik se dal na utek a ja si v klidu mohl nakliknout odpor a pokracovat v pronasledovani. Tento cin neni omluvitelny ale pochopitelny ... Vzhledem k dane situaci... Dostal jsem za to nejaky trest ne? Ptam se proc? Protoze tu neni oficialni stiznost? Protoze ,,dobra,, druzina ma TAKE maslo na hlave? Mozna. Temp a Angelus dostali trest, za cistou hru v ten dany moment a nasledny boj v lese, ptam se proc? ... Utocnika jsem dohnali v lese a zabili ... Po chvilce se tam objevil Wallter a nejaky kosar ... Neco pronesli a pustili se do nas ... po tento moment, az na me, bylo vse ze strany hry v poradku ... kdyz dalsi dva utocnici dostavali pres papulku dali se na utek a zdrzovali ... v tom se tam objevil popravci ceta, plne nakouzlena, nekdo me tez napadl bez odporu ... Otazka zni kde se tam vzali? Jak se o tom dozvedeli? A proc byli plne nakouzleni? Mrtvy elf se opet zapojil do boje, oznacoval moji pozici kdyz jsem byl v hidu a parkrat na me zautocil, nic mene popravci ceta splnila svuj ucel a Angelus a Temp byli porazeni, okradeni a o hlavu zkraceni, ja se dal samozrejme na utek a posleze jsem byl dohonen v zeleznem dole a pripraven o dusi nejmenovanou dobrou crodejkou prstem smrti ... Vadi mi to ?? Ne


Nechtěl jsem reagovat, ale nedá mi to, když ne vše výše popsáno je pravdivě uvedeno. (spíše se mi zdá přikresleno)

Máslo na hlavě určitě nemám, z mé strany proběhlo vše IC.
Ano v jisty moment jsme dostavali přes papulku, pak jste začali sledovat waltera a me nechali v bouři odplaty (váš fail). Přežil jsem a naboostil se. Pak Angelus a Temprance zemřeli moji a Walterovou rukou. Pak tam přišli nějaké postavy a ta třetí někam začla zdrhat, byla dohnána a taky zabita. Ještě v tom všem jsem použil vzkříšení na mrtvolu na zemi (Elf) - tedy neprošel přes očistec, takže se mohl dále zapojit.
Jak se tam objevila ta skupina nevím, na to se mě neptej, já šel z dolu plný rudy, tedy do Elfí.
Co se týče označování tvé postavy, o tom slyším prvně, nwn engine nic takového nemá, jedině že zde na K2 máte na to systém (netuším).



Rada pro vás: Pokad chcete zabíjet, nezabíjejte na frekventované cestě. Když pominu že tam tudy běhá dost hráčů, tak tam taky jsou IC postavy, karavany, žoldáci, obchodníci a kdo ví co ještě.

A na závěr si hážu tím kamenem.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4656 kdy: Březen 02, 2013, 06:17:01 pm

............

. Ještě v tom všem jsem použil vzkříšení na mrtvolu na zemi (Elf) - tedy neprošel přes očistec, takže se mohl dále zapojit.

Nemohl viz pravidla :  Zabitá postava nesmí vyvolat opakovaně okolnosti, které vedly k jejímu zabití a nutit tak vítěze ke svému opakovanému zabití a porušení pravidel.
Nema to nic s ocistcem spolecneho
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4657 kdy: Březen 02, 2013, 06:19:54 pm

pro ně neplatí, oni mají svoje pravidla  Úsměv
Zaznamenáno

Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4658 kdy: Březen 02, 2013, 06:25:48 pm

............

. Ještě v tom všem jsem použil vzkříšení na mrtvolu na zemi (Elf) - tedy neprošel přes očistec, takže se mohl dále zapojit.

Nemohl viz pravidla :  Zabitá postava nesmí vyvolat opakovaně okolnosti, které vedly k jejímu zabití a nutit tak vítěze ke svému opakovanému zabití a porušení pravidel.
Nema to nic s ocistcem spolecneho

Pravda Isidure, nic než souhlas.....
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4659 kdy: Březen 02, 2013, 06:50:34 pm

Kdyz uz musite svoje postavy masakrovat a nestaci vam na to dungeony a nepratelsky NPC tak si nastudujte pravidla  Mrknutí
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4660 kdy: Březen 02, 2013, 07:45:15 pm

pro ně neplatí, oni mají svoje pravidla  Úsměv

Ako, prosím, hlavne ty tu nemáš čo hovoriť o vlastných pravidlách Mrknutí lebo práve ty si s Angelusom zaútočila na Geoferyho v dedine, v obývanej oblasti, takže si priamo porušila pravidlá toho serveru. Keby si tu bola na K2 krátko, nič nepoviem, ale hovoríš všade, ako si tu už roky a urobíš takúto základnú chybu? A to by DM malo ísť príkladom. No ak DM toto môže robiť, tak každý hráč.

Navrch, to tvoje OOC v ten deň bolo tiež tvoje vlastné hranie, ako sa tebe páči. Že si videla cez steny, možno má tvoja postava bojovníka telepatické schopnosti, alebo rentgenové oči? alebo aaah .. určite preto, že je upírka, tak má dokonalý čuch (myslela som, že to skôr lykantropi), tak moju postavu vycítila a to ešte presne v ktorej izbe sa nachádza, však? Smích a do toho ešte si si neodpustila hlášky, ako tam niečo smrdí, a ešte po odchode si sa vrátila a zaprela stoličkou kľučku preeeesne tých dverí, kde som sa ja nachádzala :DDD a TOTO ako nie je hranie podľa vlastných pravidiel? Nie Mrknutí to bolo OOC zneužívanie a prenášanie do IC, lebo v tej lokácii je vidno do vedľajších miestností (poriadna škoda, lebo hráči čo nevedia odlíšiť IC od OOC to poľahky zneužijú)
A takýchto vecí sa stalo podstatne viacej. Mám logy, mám screeny.


EDIT: dodám k tomu, že nie jeden hráč sa ma pýtal, že toto je ako DM? a to si také a také veci dovolí? A to tak a tak porušuje pravidlá a takto sa správa? ... nakoľko musím povedať, že teda ako zažila som hodne, ale ešte nikdy som nevidela DMko takto podvádzať. A keď hej, tak bolo vždy potrestané niekoľko násobne viac, ako obyčajný hráč.
Ja kým som bola DM, som sa neodvážila ani raz ničím, ale absolútne ničím porušiť pravidlá. Lebo v tom momente by som mala pekelný prúser.
Poslední změna: Březen 02, 2013, 08:00:14 pm od kaya Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4661 kdy: Březen 02, 2013, 07:51:48 pm

Mno už jste si roztrhali občanky?

Trest od DM byl za boj ve vesnici. Oprávněné "tečka"

Ohledně CvC není co řešit, jeden dostal, druhej ne co na tom, žádné porušení pravidel to nemění, protože i kdyby, každej se vám vykašlo na to sehrávat to znovu. Rozbijte si hledí zase příště při jiné situaci. Věřím že jich bude dost.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4662 kdy: Březen 02, 2013, 09:00:47 pm

nechme toho už....
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4663 kdy: Březen 02, 2013, 09:00:53 pm

Mno už jste si roztrhali občanky?

Trest od DM byl za boj ve vesnici. Oprávněné "tečka"

Ohledně CvC není co řešit, jeden dostal, druhej ne co na tom, žádné porušení pravidel to nemění, protože i kdyby, každej se vám vykašlo na to sehrávat to znovu. Rozbijte si hledí zase příště při jiné situaci. Věřím že jich bude dost.

Kinkin přehazuje v rukách, pět krát přešívaný magnetitový plášť, zdobený různými provázky. Úplně na spodní okraj, místo své značky, vyšije jméno Bhaall...
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4664 kdy: Březen 02, 2013, 09:05:10 pm

no tak už...sakra  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS