Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 11:54:09 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671313 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3255 kdy: Červen 13, 2010, 08:07:14 pm


Já nechci kritizovat, to ne, sama vím, že se jako DM nikdy nikomu nezavděčíš Úsměv ale pokud by jsi měl plán a ten nejdříve naznačil na foru, pak nejenom že se možná sejdeme v rozumnou hodinu, ale možná i pochopíme, co od nás vlastně během Qstu chceš  Mrknutí


 s tym musim suhlasit. ja ted mo cnehram lebo mam najeke obdobie ze nejak sa mi nechce. Mozno kebyze sa vytvorime pre mna zaujimava zapletka s nejakeou peknou elfkou Okrem Minu ta zadane Úsměv
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Sedostinka
Host
Odpověď #3256 kdy: Červen 13, 2010, 08:08:42 pm

no aby ti vydržela hezká, jeslti na ni budeš zkoušet ty proměny - obvzláště tu s ostnama, pak nevím  Úsměv
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3257 kdy: Červen 13, 2010, 08:13:54 pm

Ale no ak K2 vydrzi a to dufam vydrzi a prekona tuto hluchu dobu tak potom vo finale budem pouzivat asi iba dve premeni Úsměv Jedna v celku v pohode a druha kapanek velka Smích
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3258 kdy: Červen 13, 2010, 09:52:39 pm

Ale no ak K2 vydrzi a to dufam vydrzi a prekona tuto hluchu dobu tak potom vo finale budem pouzivat asi iba dve premeni Úsměv Jedna v celku v pohode a druha kapanek velka Smích

Já si nemyslím, že by Neus po vší té usilovné práci (za níž mu patří velký dík) jen tak K2 zabalil jen proto, že tu má každý večer jen asi 5 hráčů. Aspoň doufám, že ne. Myslím, že NWN komunita se bez jakéhokoliv vztahu k jejich věku skládá většinou z rozmazlených spratků, co je všechno rychle přestává bavit. Takže je docela dobře možné, že časem lidi přestane bavit Thalie a tady se to zase zvedne.  Mrknutí A nebo přejdou někam úplně jinam.  Škleb Já teda rozhodně nikam jinam nepůjdu, protože na objevování nového serveru a zakládání čerstvých postav nemám sílu.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3259 kdy: Červen 13, 2010, 10:45:25 pm

No ja nevim, ja si vzdycky myslel,ze oltar je takova vec ktera je nejakym obradem zasvecenu nejakemu bohu a u teto veci se prislusnici te ktere cirkve modli...  Prijde mi taky divne rict mame oltare v nasi vsi v p****i. Je fakt ze Arakhora neznam.

Navic nemyslim si ze zrovna Amelor je spatne DM. Naopak, bych poprosil jine DM aby prestalo logovat za henchmany a spamovat log prihlouplou pisnickou.

neskutecne to rusi a neprijde mi ani vtipne ani to neni zabava. obzvlaste v te horske, kdyz sme byli dva hraci na serveru a dve DM ve hre, se primo nabizelo zacit hrat toho hospodskeho a mohla jeste vetsi sranda. Takhle clovek jen nasrany ze musi mit rolovat logem a pulku veci z rozhovoru mu zmizi v dementni pisnicky. Navic to,ze  pri jednani trpasliku S Trpaslicim spravcem vsi si dovoli nejake spicate ucho otravovat, je dost divne.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amelor
Host
Odpověď #3260 kdy: Červen 13, 2010, 10:48:23 pm

Dik že ses zatal. Ta pisnička je "nascriptovana".
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3261 kdy: Červen 13, 2010, 10:52:35 pm

Boze tohle je fakt script? Neslo by to vypnout? Zatim asi nejvetsi opruz ktery jsem ve hre potkal (predci to i skillovani drevare trpaslika a to je pekny opruz  Mrknutí )
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amelor
Host
Odpověď #3262 kdy: Červen 13, 2010, 11:31:50 pm

Jak jsem naznačila, oltáře pro nás nic nezńamenají.
Važne by me zajimalo kolik z vas se s timhle stotožnuje.
Protože podle me je to až absurdni, už jen proto co si sama napsala. Oltare vas predse spajeji s Dannan a meli by byt nejsvetejši časti dane časti lesa.  Úsměv
Vite že bez oltare se do vašho kruhu nik nedostane. To je treba zničit všechny? Aby nekdo pochopil že už z principu jsou duležite, jsou tak delane.  
Tak to funguje takovy je system a nechapu proč maš najednou potrebu ho radej ingnorovat než uznat, když o to jde, že chcete o ten les pečovat.
O oltare  by se proto melo starat a neni to tak davno (když ješte pamatuju) co elfove oltare obyhali a kontrolovali.

Od koho mel byt ten blesk když ne od matky? Nezabral horici les, širici se kour, nezabral černy dešt na oltari, prišel logicky blesk když ste to chteli rešit modlitbou, aby se vas naznačilo, že tudy cesta nevede. Pamatuju že sam Ascal  tenkrat malem proklinal Matku, tak mi nerikej že nevíš o co šlo.
Hlas jsem zkoušel na spaleništi. Pote když jsem mel debatu s N., vysvetloval mi jak byl hlas myšlen a vytvoren, z čeho vyplynulo že bych se mu mel vyhnout.

Jake kybliky na požar? Važne dekuju že maš o me tak vysoke mineni. Modlili jste se na nespravne miste, v tom byl ten vtip. U vesnice už pršelo, pršel dešt plny popela, ale zanezareny oltar co jste tam nechali s horicim ohništem zustal suchy. A meli jste "krikem" info jak se požar vyviji tak na to se prosim nevymlouvat.

Treba vyrub byl na foru nahlašen, ooc jsem vynechal, mate založeny vzkaznik aby jste se domluvili, da se zeptat, projevit zajem. Ja se tam chystal už od večerniho restartu (nemluve o hodinach predtim). Nic naznačovat nebylo treba, protože je to o tom jak se zachovate a jakym smerem to postrčíte, ted obracíš a mam vam to linkovat nebo jak si to myslela? Tu opravdu nebylo co víc psat.

PS:Že je občas problem me pochopit, toho jsem si vedom a určite na tom budu pracovat. Mrknutí Ty akce se však snažim delat co nejvic v duchu aby jste se nad nečim zamyšleli a rešeni hledali  Forum se prište budu taky snažit využit co nejvíc, když mysliš.
Poslední změna: Červen 13, 2010, 11:43:16 pm od Amelor Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3263 kdy: Červen 14, 2010, 01:10:39 am

Od koho mel byt ten blesk když ne od matky? Nezabral horici les, širici se kour, nezabral černy dešt na oltari, prišel logicky blesk když ste to chteli rešit modlitbou, aby se vas naznačilo, že tudy cesta nevede. Pamatuju že sam Ascal  tenkrat malem proklinal Matku, tak mi nerikej že nevíš o co šlo.
Hlas jsem zkoušel na spaleništi. Pote když jsem mel debatu s N., vysvetloval mi jak byl hlas myšlen a vytvoren, z čeho vyplynulo že bych se mu mel vyhnout.

Jake kybliky na požar? Važne dekuju že maš o me tak vysoke mineni. Modlili jste se na nespravne miste, v tom byl ten vtip. U vesnice už pršelo, pršel dešt plny popela, ale zanezareny oltar co jste tam nechali s horicim ohništem zustal suchy. A meli jste "krikem" info jak se požar vyviji tak na to se prosim nevymlouvat.

No, hele, nechci tady rozebírat vzorce chování Arakhora, takže se omezím jen na něco k tomu požáru....

Byls někdy u lesního požáru? Viděls ho aspoň v televizi? Víš jak lesní požáry fungují v ekosystému? Já o tom jakési alespoň omezené povědomí z reálu i z National Geographic mám a jelikož lesní elf by se přírodě měl vyznat, tak jsem usoudil, že tyto znalosti mohu využít.
1) Když už vidíš kouř požáru několik mil daleko přes husté koruny okolních stromů, tak se to vážně ručně uhasit nedá. I s malým lesním požárem mají moderní hasiči docela problémy a to mají traktory s pluhy a hasičské stříkačky (a lopaty) - už jsem takový požár viděl na vlastní oči. Dva! elfové s plášti (bez kyblíku) nevydají ani za 1 traktor.
2) Je vyložená hloupost hnát se směrem k ohni jen proto, aby se použil oltář blíž epicentru požáru - obzvlášť, když je přímo v tom epicentru. To bych čekal, že mocná bohyně funguje taky trochu na dálku a nemá zájem na tom, aby z jejích uctívačů nezbyly jen zuhelnatělé mrtvoly.
3) Požáry občas udeří, vyčistí podrost a všechen ten sajrajt okolo, aby se zase po nějaké době život zase rozběhnul. Často to přežijí i stromy. Zas tak neobvyklá věc to není. Někdy se s tím vážně nic jiného dělat nedá. Poslední možnost je se modlit nebo nasadit multinárodní hasičské síly s leteckou technikou. To druhé nám na K2 jaksi chybí.
Nevím, jestli to je špatně nebo co, ale snažím se chovat jako v reálu (s občasnou tolerancí k magii). Když vidím koně s ohnivou hřívou, tak to není normální; když vidím větší lesní požár, utíkám od něho a ne k němu; když metr ode mně udeří blesk, snažím se aspoň hrát šok, místo toho, abych dělal mrtvolu (ha, big fun) atd.

Tím nechci kritizovat. Jen se snažím vysvětlit, proč jsem se při onom slavném požáru zachoval se svou postavou tím způsobem a někdy příště se rovněž tak zachovám.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3264 kdy: Červen 14, 2010, 07:41:12 am

Byls někdy u lesního požáru? Viděls ho aspoň v televizi? Víš jak lesní požáry fungují v ekosystému? Já o tom jakési alespoň omezené povědomí z reálu i z National Geographic mám a jelikož lesní elf by se přírodě měl vyznat, tak jsem usoudil, že tyto znalosti mohu využít.
A nepřijde vám divné míchat real s fantasy? Je přece ůplně fuck jestli jsi v reálu dobrovolný hasič, nebo už si požár v lese 2x založil. Tohle je prostě hra na hrdiny a hrdina utluče požár kapesníkem a zbytek pochčije. Jenom hledáte, jak z druhým vyjebat, pak to tak vypadá.  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3265 kdy: Červen 14, 2010, 08:35:56 am

Tohle není už ani k smíchu... Šok
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3266 kdy: Červen 14, 2010, 09:07:47 am

Byls někdy u lesního požáru? Viděls ho aspoň v televizi? Víš jak lesní požáry fungují v ekosystému? Já o tom jakési alespoň omezené povědomí z reálu i z National Geographic mám a jelikož lesní elf by se přírodě měl vyznat, tak jsem usoudil, že tyto znalosti mohu využít.
A nepřijde vám divné míchat real s fantasy? Je přece ůplně fuck jestli jsi v reálu dobrovolný hasič, nebo už si požár v lese 2x založil. Tohle je prostě hra na hrdiny a hrdina utluče požár kapesníkem a zbytek pochčije. Jenom hledáte, jak z druhým vyjebat, pak to tak vypadá.  Kroutím očima

Bez základu v reálu (třeba fyzika) by ta hra asi nešla hrát.... A boj holýma rukama proti přírodním katastrofám pro mě překračuje hranici mezi fantasy a fantasmagorií, tak na to tak ve hře reaguju.
Nechci s někým vyjebávat. Jen jsem chtěl připomenout, že hráči se občas mohou zachovat jinak, než si DM plánuje. Ale fajn, bylo to zahráno i po tom a něco z toho vzešlo. Jen se není proč divit tomu, že různí lidi na různé situace nahlížejí různě.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #3267 kdy: Červen 14, 2010, 09:44:59 am

Podobně jako oltáře jsme na tom s domem. Používáme ho jen proto, že nám Neus nechce/nemůže dát lokaci tak, aby jsme si truhly a věci mohli pokládat na zem (Bydlení na stromě by bylo fajn). Tak platíme Snekounovi nájem.  Kroutím očima

1, jako první náhradu jste dostali možnost si pronajmout domek na cizím uzemí, aniž by jste ho museli dobíjet. Je to určité privilegium, které jsem vám dali. Nikomu jinému jsme to zatím neumožnili.

Aby to bylo fer vuci ostatnim hracum v neutralnich vesnicich ( ovladane NPC )museli jste platit najem jako kazdy jiny na serveru. Najem jde do serveru. Me ho neplatite.
Ale tohle jsem vam elfum vysvetloval uz posledne. Jinak to udelat bohuzel neslo.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3268 kdy: Červen 14, 2010, 09:49:32 am

Na druhou stranu, je chyba, že na foru neavizuješ nic o tom, co chystáš, nebo kam směřuješ. Na elfy si vzpomenete jenom když si z nich chcete udělat lovnou zvěř (Viz šnekoun a jeho vyvěšování letáků o lovu do lesa... hehe)

Viz IC :
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=5991.0

Nikdo zadneho elfa nelovil .... kdo se zucastnil vi o cem hon byl..
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3269 kdy: Červen 14, 2010, 09:57:04 am

Jinak lesnich elfu si ve vetsine pripadu nevsimam protoze ze zacatku jsem mel snahu ale byl jsem neustale opravovan jako DM ze to hraji spatne a ze nechapu filosofii elfu. Kdyz jsem se dozadoval vysvetleni na foru. Do ted mi nejasnosti ve vasich realii nikdo nedokazal logicky vysvetlit.

Patent na hrani lesnich elfu mate zrejme jenom vy a nikdo jiny ho nedokaze pochopit. Co vsak sleduji tak ani mezi sebou nemate spolecny nazor na styl vaseho hrani.
Proto je to skupina, ktere kdyz mohu, tak si nevsimam.
Osocovani na foru mi za to nestoji.



Zaznamenáno
Stran: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS