Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 10:13:40 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671257 krát)
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3240 kdy: Červen 12, 2010, 03:37:59 pm

Cus, kdyby se mi ozval Glumisek, nebo Temnastrana. diky
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Sedostinka
Host
Odpověď #3241 kdy: Červen 12, 2010, 06:42:50 pm

Tak už ani o víkendech tady nikdo nehraje Smutek
Zaznamenáno
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3242 kdy: Červen 12, 2010, 06:52:02 pm

O víkendech, ve všední den, o svátcích, o vánocích, o prázdninách. Vynechal jsem některé důležíté období, kdy tu nikdo nehraje??
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3243 kdy: Červen 12, 2010, 06:55:29 pm

Je mi to lito rikat ale nevynechal si nic Šok
Zaznamenáno

Sedostinka
Host
Odpověď #3244 kdy: Červen 12, 2010, 08:48:37 pm

 Smutek Hněv
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #3245 kdy: Červen 12, 2010, 09:03:42 pm

To nemá smysl. Časové XP nejsou, takhle jen chodím tam a zpátky, stejně nikoho nepotkám a na poklady samotná chodit nechci.
 Kam se podělo těch dvacet lidí, co bývali online?
Jestli tady ted v prumeru hraje pet lidí, na to nemusí být celá kandoška, stačí čtyři lokace Smutek
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3246 kdy: Červen 12, 2010, 09:19:59 pm

Staci jedna..
Zaznamenáno

Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3247 kdy: Červen 13, 2010, 02:20:30 am

Nj, když jste pořád na Thalii, tak se nedivte, že nejste tady  Mrknutí Od čtvrtka jsem tady byl docela dost a jediný, kdo se z vás křiklounů ukázal byl Hodňák v tu dobu, co jsem tu byl i já. Takže nekafrat a připojovat se. Ono by nebylo špatné se taky občas na něčem domluvit, když se vám nechce čekat bez XP.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3248 kdy: Červen 13, 2010, 06:47:14 am

Ne vždycky se hraje to, co je domluvené. Nejlepší jsou spontální akce. K těm tady na tomhle serveru už asi nikdy nedojde.
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #3249 kdy: Červen 13, 2010, 07:07:32 am

Asi ne, začíná to tak vypadat. Nic proti Vám kluci, ale točíme dokola pořád to stejné Úsměv Jediná změna by byla svatba, ale to by se Elron musel rozhýbat Úsměv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #3250 kdy: Červen 13, 2010, 12:36:52 pm

Tak a ted budu kritizovat ja, kdo to nečte cely at prosim nereaguje, jestli budu hnusny tak prominte nemam v umyslu se do vas navažet ale už mi neda si par veci "neujasnit?" nebo to aspon nezkusit:

-Arakhora, takova menši výtka z meho pohledu a vím že to je z velke časti o hre a pak taky chuti ale predsejen zajimalo by me kdo z vas co na to:

Taky mam u vas postavu a neni to zrovna prikladny lesni elf (ted Revion), ale to fungovani jsem si predstavoval aspon trochu jinak, když už se sejdete ve hre je to vetšinou o tom jak jste ruzni, dokola se o neco prete dokud to neprekryje neco jine a rešeni bud vypluje same dotlačene časem, nebo se proste odloží. Tri druidi, jakoby nevedeli srovnat jednu Minuviel a jednoho obchodnika, nik (ani Minu, když už by mela byt ona autoritou)si neumi dupnout ani dat tomu rad a to ani ve važne situaci kdy to je už opravdu treba. Nestagnuji veci z vaši strany možna kuli tomuhle, nebo se to zda jen me? Ješte neco na konec:  les by vas mel jako lesni elfy spajet, když ne jinak aspon v hranični situaci, me se zda, že vas spiš rozdeluje.

-Svatba, rozkošny napad, mohli by se vzit u toho černeho oltare nebo treba u toho zasypaneho odpadky, to bude ono  Mrknutí
I když jsem to už nekomu rekl me neda mi to ted nezopakovat, byli tu hlasy že o vas neni zajem, když neco deje tak se toho zbytečne nechytate nebo si to vysvetlite po svem vždy tak aby to šlo mimo vas, nerikam že všichni ani že to nesmite, vaše vec.

Minuviel dostala bleskem za to jak se chovala a naložila s tim co ji bylo sverene ne z rozmaru DM ktery se na tom chtel odbavit, stejne jako zbytek je reakci na vaši hru *bodka* Když se vam muj pristup a smer nelibi tak se da domluvit tak aby vas to bavilo, to udelam vždy rad, ale když chce nekdo diktovat hru a když nemuže bude delat vše proto aby ji skazil, pak dekuju pekne, jestli me nemužete vystat reknite mi to do oči a ja se vam obloukem vyhnu.

Snaži se na vas navazat a prijde mi to jakoby se nekdo snažil jen zas uzavrit do sebe, kralovsky hon nevyšel, za to vas nevinim neda se skočit po všem ale odezva, bude nejaka? Mate zavazek k Lady, jak se k tomu postavite na to se taky čeka. Mate knihu a meli by ste vedet o "čtvrtem druidovy" neco jine je od vas zatim daleko, ale jak muže nekdo čekat víc když nepoberete ani tohle...
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #3251 kdy: Červen 13, 2010, 04:28:10 pm

Pokud dáš postavě bleskem, a ona nemá ochranu proti elektřině, pak pokud má něco cítit, měl by jsi jako DM počítat s tím, že ji to může zabít. Pokud děláš DM, měl by jsi počítat s tím, že postavy mají vlastní rozum a ne vždy reagují tak jak to máš naplánované. Minuviel jako sama o sobě není vůdkyní. Je to osoba, která přesvědčila ostatní mladé lesní elfy, aby se pokusili navrátit do jejich původních území, pomohli Matce přírodě a pokusili se do lesů navrátit řád a pořádek.

Na druhou stranu, je chyba, že na foru neavizuješ nic o tom, co chystáš, nebo kam směřuješ. Na elfy si vzpomenete jenom když si z nich chcete udělat lovnou zvěř (Viz šnekoun a jeho vyvěšování letáků o lovu do lesa... hehe)
O oltáři plném odpadků nevím ( není to škoda ? ) co se týká oltáře černého - promin, ale kdyby jsi něco vysvětlil předem, alespon na IC foru, tak bych věděla že to má nějaký smysl. Ony ty placebly totiž nic moc neřeknou, obzvláště, když se dají IC odstranit a už jsem se tady setkala párkrát s tím, že ne všechno co bylo někde postaveno mělo hlubší význam.

Nicméně, mé povzdechnutí se týkalo prázdnoty na serveru a tu ani sebelepší Qst nevyřeší.
Jo a měl by jsi vědět, že oltáře jsou lesním ukradené, pro ně je posvátný kruh Vyplazuji jazyk

Trošku ještě zareaguju na "les by měl spojovat".
V tom je ten vtip - nenutím každého hráče, aby měl postavu předem nalinkovanou. Elfy spojuje jejich původ, možná záměry, ale jsou to rozumné bytosti a mají vlastní názor. Viz Ascal, Viz Elron, Viz Minuv potřeštěný proměnovatel, viz Elysia. To je na nich právě to hezké, ta možnost interakce a výměny názorů. (Viz poslední setkání Minu a Ascala, kdy se strhla velká hádka kvůli lovu)
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #3252 kdy: Červen 13, 2010, 06:21:24 pm

Blesk byl opodstatneny a mel ji, ale nejen ji, dat razneji neco najevo aby si vec uvedomila, a ty si postaviš hlavu a radej se uraziš nebo hned umreš? Blesk "od Matky" je možna silnejší kafe (rozbil oltar), to klidne uznam, ale jak reagovat na tu krvavou lazen, na les v plamenech ktery se pry uhasi sám, na Ascalove rouhačske pripominky a nevim co ješte? Zničil jsem vám oltař, jo mel jsem to sepsat na forum, tak by se to snad neprekrucovalo jako ted. Chceš snad rict že pak by si se k tomu postavila jinak?

Težky najit formu jak a ne vždy je to taky vhodne, psat a upozornovat vas na všechno. Nemyslim že by se vam meli veci strkat za každou cenu pod nos ale vy by ste meli nejdriv projevit zajem.

Oltare, ukradene? Snad špatny vtip... Treba vam sahnout na to nejcennejší aby to stalo za pozornost? Ani rana bleskem za to nestala.
Les je celok predse, neni to jen posvatny kruh, ne nechapu jak mužeš pochybovat o vyzname oltaru a nebudu vysvetlovat.
Všiml jsem si že nekteri z vas maji o nich dokonce neco v popise.

Nemate zakonne druidy?
Ano - Meli by se projevit.
Ne - Dobre, chcete z toho mit chaos, bavi vas to, chapu.

Naznačoval jsem že pro dobro veci je v určite chvili mít klíč, podle čeho se rozhoduje, dokazat rozhodnout.  Mrknutí
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3253 kdy: Červen 13, 2010, 07:46:54 pm

Co to udelat nasledujicim zpusobem :

Kazdy kdo logne do hry dostane Prastarou kroniku bojovych taktik V (limitovana edice,vyrobena pouze pro K2)  Smích
Zaznamenáno

Sedostinka
Host
Odpověď #3254 kdy: Červen 13, 2010, 07:50:18 pm

Jak jsem naznačila, oltáře pro nás nic nezńamenají. Používáme je jen jako klíče ke skutečnému oltáři, který je v Kruhu. Co se týká IC psaní možná by mi pomohlo pochopit minimálně to že to byl "blesk od matky". Sice díky OOC ale lepší než nic. Místo blesků, by jsi třeba mohl vyzkoušet Hlas Mrknutí Vždyt o něm  mluvíme, píšeme a tak podobně, takže tě to taky mohlo trknout.

Podobně jako oltáře jsme na tom s domem. Používáme ho jen proto, že nám Neus nechce/nemůže dát lokaci tak, aby jsme si truhly a věci mohli pokládat na zem (Bydlení na stromě by bylo fajn). Tak platíme Snekounovi nájem.  Kroutím očima

A požár lesa, ten radši pominu. Tři elfové s kyblíkama, myslíš, že zvládnou lesní požár? Kdybys nedělal tyjátry s oltářem, tak jsme mohli možná seslat déšt ale takhle?

Já nechci kritizovat, to ne, sama vím, že se jako DM nikdy nikomu nezavděčíš Úsměv ale pokud by jsi měl plán a ten nejdříve naznačil na foru, pak nejenom že se možná sejdeme v rozumnou hodinu, ale možná i pochopíme, co od nás vlastně během Qstu chceš  Mrknutí

PS pro jistotu ještě jednou. Lesní elfové mají dvě nejcenější věci, pro které klidně ( a ted mluvím za sebe ) i perma-zemřou. Jednou z nich je Kruh a druhý je Strom života. To by jsi jako normální elf mohl vědět, kdybys nehrál elfí pošuky  Smích (Třetí věc je Medvídek, ale to je čistě jen soukromá záležitost Minu Úsměv )
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS